Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No Katowice, widzę, że miałyby branie :D Ale tak jak mówię. Ja dopiero mogłabym w grudniu. Na pewno będziemy jeszcze w kontakcie na priv i spokojnie ustalimy dogodny termin i miejsce. :)  

@Eloquence Na Pogorii to ognicho byłoby super... ale w grudniu niekoniecznie :lol:

 

Jednak bliżej na horyzoncie byłby w moim przypadku Gdańsk i póki co bardziej bym się na tym skupiła. :) Piszcie ludzie, kto byłby tą opcją zainteresowany i Ci co są z tych okolic, zastanówcie się jakie miejsce byłoby odpowiednie na spotkanie i napiszcie mi później na priv. (ja podkreślam, że tego miasta kompletnie nie znam. ;) )  

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Chodzi o kameralny klimat czy klub gdzie nie idzie pogadać z uwagi na decybele?

 

   Osobiście preferuje Gdynię, kameralność, no i jak przegadamy parę chwil za pomocą tel. czy interneta, to i nocleg jest możliwy.

Dla Ciebie i Twojego faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf akurat opcja Gdańska przewiduje, że będę sama. Ja rodzinę mam w Gdańsku i prawdopodobnie u niej się zatrzymam na 1, 2 dni. Resztę czasu spędzam nad Jeziorakiem na mazurach.

 Ja raczej póki co widzę spotkanie w formie posiedzenia w jakiejś knajpce, pubie. We wrześniu powinno być jeszcze ciepło więc może też coś na powietrzu... :rolleyes: Jak wygląda transport z Gdańska do Gdyni? Długo się jedzie komunikacją miejską?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hippie napisał:

Jak wygląda transport z Gdańska do Gdyni? Długo się jedzie komunikacją miejską?

 

   Masz kolej PKM, lub SKM za parę złotych dojeżdżasz do Gdynia Główna Osobowa, czas około 30 min. Dalej moje zmartwienie.

Jak kameralnie i będzie więcej uczestników/czek. Siedzimy u mnie przy ognisku i grillu.

Edytowane przez Adolf
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak sobie przeczytałam resztę wątku o zlocie w samczej sekcji i pozwólcie, że sprostuję pewne sprawy. 

Już po raz trzeci powtórzę, jeśli chodzi hejterów to sprawa jest prosta: skąd będą wiedzieli, gdzie się dokładnie spotykamy i o której, skoro tak jak wcześniej podkreśliłam, te dane bedą udostępnione tylko osobom, które są zainteresowane zlotem? A po za tym wątpię, że ktoś ze starych bywalców chciałby sobie narobić problemów...

Przecież żadne z nas nie będzie miało wywieszonej na plecach kartki z napisem " ej hejterze, jesteśmy z forum Bracia Samcy, chodźcie nam zniszczyć spotkanie!". No prośba, nie popadajmy w paranoję. ;) 

Po drugie byłam na w sumie paru spotkaniach z ludźmi z sieci i nigdy nie doszło do nieprzyjemnych sytuacji. Było kulturalnie i sympatycznie. Zwykle dlatego też spotykaliśmy się w miejscach publicznych, gdzie raczej unika się bójek i różnych nieprzyjemnych sytuacji.

 Wiadomym jest też, że mimo wszystko należy zachować środki ostrożności i uszanować fakt, że ktoś chce być anonimowy. Na takich spotkaniach zwykle zwracamy się po nickach, chociaż podanie swojego imienia raczej nie zaszkodzi ;) . Nie podajemy swoich danych osobowych, nr tel. z którego korzysta się na co dzień.  

Wiadomo, że trzeba liczyć się z konsekwencjami ale należy się całkowicie zamykać na takie możliwości. Ja już mam tak, że zwykle bardziej skupiam się na pozytywach... i źle na tym nie wychodzę. ;)  Dalej jestem w fazie planowania całego swojego urlopu, wiec to też nie jest tak, że robię to na hip hip hurra. 

Myślę, że to forum jest na tyle wartościowe, że warto by ono dalej się rozwijało. Fajnie też, jeśli zaczniemy się jednoczyć również na żywo. Po drugie wielu z nas nie raz wspominało o tym, że brakuje w naszych otoczeniach ogarniętych ludzi z którymi można porozmawiać na poważniejsze tematy. Dlaczego więc też nie warto spotkać się w gronie forumowiczów i zapoznać się, wiedząc, że jednak coś nas łączy? 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2018 o 12:26, Hippie napisał:

Ja tylko dodam, że ja bym w tym roku jeszcze mogła zorganizować przynajmniej 3 zloty ( z czego jeden w UK - najlepiej w Londynie - terminów dużo ;), we wrześniu drugi w Gdańsku albo gdzieś na mazurach, a 3 gdzieś w okresie między świętami a sylwestrem - wtedy mogłabym być w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach albo w Łodzi) Wszystko zależy od tego czy byliby jacyś chętni :)  

Z całej Twojej listy do Londynu mnie najbliżej. Jestem na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maruda o proszę. Fajnie by było też zrobić jakiś zlot w Londynie. Ciekawa jestem tylko czy ktoś się by jeszcze zgłosił. Ja byłabym chętna ale najbardziej pasowałyby mi niedziele. Ostatecznie jeszcze poniedziałki i wtorki ale wtedy bez mojego faceta. 

Co do zlotu w Gdańsku/Gdyni @Adolf , z terminów które podałeś najbardziej by mi chyba pasowałoby 7.09  8-ego muszę być na mazurach. Jeszcze będę na bieżąco informować. Na pewno skontaktuję się z wami na priv w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hippie napisał:

@maruda o proszę. Fajnie by było też zrobić jakiś zlot w Londynie. Ciekawa jestem tylko czy ktoś się by jeszcze zgłosił. Ja byłabym chętna ale najbardziej pasowałyby mi niedziele. Ostatecznie jeszcze poniedziałki i wtorki ale wtedy bez mojego faceta.

U mnie dni robocze odpadają.  Zdecydowanie Niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie, jasne. Z miłą chęcią. Mi jest obojętnie, gdzie dojechać. Będę w PL w sierpniu, potem nie wiem, u mnie różnie. 

Ale ja, to tak na ostatnią chwilę, bo nie mogę tak do końca zaplanować, niestety. ?

 Jak będę u córki w UK to się odezwę. Może akurat spasuje się spotkać. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, ludziska! Urlop już sobie mniej/więcej zaplanowałam. Jutro będę bookować bilety. Piszcie tu, kto byłby jeszcze zainteresowany zlotem w Gdańsku/Gdyni w terminach 5,6 lub 7 września. Z osobami, które wpiszą się pod postem jako zainteresowane przejdę na priv, gdzie omówimy dokładniejszy termin w tym dokładną lokalizację spotkania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2018 o 17:48, Lalka napisał:

@Hippie Ja będę w okolicach Gdańska ale koło 16 września. 

?

Jadę na urodziny mężczyzny, dla którego wystawiam obrazy na aukcję charytatywną, mogę przeciągnąć pobyt, w którąś stronę ale nie aż tak. :D

Szkoda!

zawsze jakieś "poprawiny" zlotu około 16 tego możemy urządzić ? @Lalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony proponuję wyżej wymienione dni. 5,6,7 września. Już stworzyłam prywatną konwersację na ten temat. Póki co trwa zbieranie danych, jaki dzień komu odpowiada. 

Jak dla mnie może wstępnie być 7 września (piątek) Biorę pod uwagę fakt, że w środku tygodnia ludziom niezbyt może odpowiadać ze względu np na pracę. 

Dla sprostowania dodam też, że w samczej sekcji, również toczy się dyskusja o zlocie i są chętni na wcześniejszy termin. Może się więc się okazać, że będą dwa zloty. Więc komu odpowiada wcześniejszy termin, idzie na ten wcześniejszy Komu ten drugi - no to zapraszam na ten drugi :D. Moze być też tak, że ktoś może być na obu... + dla niego wtedy. :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howdy howdy. 

Doszliśmy do porozumienia i wygląda na to, że będą dwa zloty w odstępie kilku dni. I teraz tak. @Hippie utworzyła wątek o zlocie w rezerwacie. Ponieważ teraz są dwa koncepty zlotu 30 Sie - 2 Wrz oraz  5-7 Wrz, kto jest zainteresowany weekendem pisze do @karhu a kto drugim terminem pisze do @Hippie. Kto oboma terminami to pisze do obojga użytkowników. Ustalimy później jak najefektywniej rozwiązać to dyskusyjnie, ale najważniejsze żeby była wstępna lista osób, które są chętne. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.