Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Byłem na zlocie w Katowicach, gdzie były dwie dziewczyny i nie odczułem, by ktoś robił z siebie pajaca by wypadł dobrze czy chciał się podlizać. Nawet jeśli? Proszę bardzo, niech próbuje, co mi do tego. 

I co z tego? Dalej podtrzymuję swoje słowo, byłem na kilku zlotach, i twierdzę że faceci bez bab są merytoryczni, pozostają facetami.

A jak jest babe pośród nich, to stają się, nie wiem jak to określić, ale już nie potrafią rozmawiać po męsku. Normalne i żałosne, dotyczy to min. mnie.

 

   Chcecie zlotu, to tylko bez bab, chyba że pobędziemy sami wśród facetów i po dniu, dwóch, zaprosimy dziewczyny dla lepszej atmosfery.

Pozdro.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizowałam w sumie 4 zloty. Jeden w Gdańsku. Dwa małe spotkanka w Londynie, gdzie byłam ja sama i 3 samców. Gadaliśmy o sprawach damsko męskich, polityce, muzyce i wszystkim innym po trochu. Było merytorycznie, bardzo kulturalnie i sympatycznie . No i ostatnio zlot w Katowicach. Byłam ja i @Lalka. Jakoś nie widziałam, żeby od naszego towarzystwa facetom sie przewracało w jajach albo im malały, cokolwiek. 

 

To co @Adolf teraz robisz to propagowanie wojny płci. To, że Ty masz/miałeś spieprzone życie przez kobiety, nie znaczy, że inni też będą taki los dzielić. A nawet jeśli? Nie uchronisz ich od tego w taki sposób. 

Nie rozumiem, dlaczego kontakt z nami, kobietami jest oznaką szacunku do samego siebie w twoim uznaniu? 

Nie popadajmy w skrajności... proszę. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hippie napisał:

 

To co @Adolf teraz robisz to propagowanie wojny płci. To, że Ty masz/miałeś spieprzone życie przez kobiety, nie znaczy, że inni też będą taki los dzielić. A nawet jeśli? Nie uchronisz ich od tego w taki sposób. 

 

   Dobra ja odpadam, obserwuję temat, jak coś wyjdzie to się określę, pozdrawiam @Hippie, jak ja Cię lubię za kobiecość!

Jesteś The Best!

Pozdrawiam. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tylko jedno od siebie dla jasności.

Absolutnie nic nie mam przeciwko typowo męskim zlotom. Wierzę, że są one też są fajne bez nas ;) Nawet cieszyłabym się jakby mój miał możliwość się wyrwać na taki. 

Ja organizuję mieszane i jakoś inni nie mają z tym problemów. Ja też nie zmuszam. Obecność jest dobrowolna. 

Mój pierwszy post w tym temacie wyjaśnia dlaczego je organizuję dlatego bardziej rozpisywać się nie będę. Fajnie jest poznać ludzi o podobnych poglądach. Zarówno mężczyzn jak i kobiety. 

Atmosfera na zlotach jest m.in zależna od ludzi, którzy na nie przychodzą. Wiadomo, że trzeba trzymać jakieś standardy. Ale wiadomo też, że różnie z tym bywa. Ale no i? Nawet to może być cenną lekcją...

Nie zrezygnuję z tego. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Hippie napisał:

Nawet cieszyłabym się jakby mój miał możliwość się wyrwać na tak

Jesteś typową kobietą, dziewczyną, wiesz co jest dobre dla Twojego faceta, żal, PL.

Sorry @Hippie, jesteś typową, standardową kobietą, próbujesz nam coś narzucić, ok rozumiem,

ale nie akceptuję, Mam nadzieję że się spotkamy, ostro dostaniesz po ślicznej dupie,  wykrzewię Ci tą miłość damsko-męską.

To miłe i fajne spotkania, bo łączą nas te same poglądy na życie. To nie to samo co smarkanie w tą samą chusteczkę. To życie,

i wiem że jakby co, to na argumenty Cię zjem, nie kombinuj! Bądź uległa i słuchaj co Bracia uradzą, tak będzie lepiej, słuszniej

to co Bracia uradzą, będzie lepsze, dobre.

Pozdro.

 

 

  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za dziwne utarczki ale bez przesady. 

 

Rozumiem???? Twoją nie chęć do Hippie z jakiś tam względów @Adolf ale spraw organizacyjnych nie można jej odmówić, wychodzi na to, że nie chcesz mieszanych przez wzgląd na Hippie czy może faktycznie jesteś za męskimi zlotami z dobrej woli.

 

Ja tam nie wiem ale jako poboczny obserwator zaobserwowałem agresywne zachowanie Twoje @Adolf w stronę @Hippie i takich rzeczy generalnie nie aprobuję.

Rozwiążcie to na priv albo przedstawcie rzeczowo swoje rację bo tak to się obijamy od jednej bandy do drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Vladimir napisał:

Chlopaki, robimy zlot, pijemy alko, jak juz bedziemy dobrze wstawieni rozkrecamy jakies dymy, najpierw w lokalu gdzie bedziemy pili, pozniej ruszamy na Miasto. Jak juz sie okaze ze nie ma na nas mocnych sami siebie bedziemy walili po ryjach. Co wy na to?

Dresem byłem w gimnazjum, nie dzięki ;), poza tym w Kaliszu nie problem wyłapać kosę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Teraz już można. Wybaczcie - pełna skrzynka. Często się zapominam w tej kwestii. :P 

@maggienovak Do Ciebie też pisałam, ale możliwe, że nie doszło, a jak Ty próbowałaś pisać, to teraz możesz jeszcze raz. :P 

Powinno już być ok. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ancalagon napisał:

Wrocław jest o tyle dobry, że są z niego bezpośrednie pociągi do Kalisza. Zarówno osobowe jak i IC

Wiem, dlatego Wrocław bardziej biorę pod uwagę. ;) 

Też jest o tyle dobry, że jeszcze tam nie byłam i chciałabym go zwiedzić. 

W Krakowie byłam srylion razy. Ale lubię tam wracać. :D 

@Byłybiałyrycerz Rozumiem. :) 

 

@deomi Dalej się pogrążasz. :P Dajesz nam do zrozumienia, że po Tobie można spodziewać się wszystkiego. :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.