Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Maarcin_05 napisał:

Rozumiem, że analogicznie Twój mężczyzna też może udać się na spotkanie z 3 kobietami? I zapewne wspiera Cię w wycieczkach z kolegami?

 

A pozwól jeszcze, że do tego nawiążę. Żeby nie było, że to pominęłam specjalnie. 

Nie wiem czy jest sens odpowiadać z tego względu, że nawet jeśli powiem szczerze i otwarcie, że nie miałabym z tym problemów, to i tak mi nie uwierzycie, bo przecież " one wszystkie są takie same, ona na pewno nas buja!".

Mam w tej kwestii podobne podejście co @SzatanKrieger. Jesteśmy dorośli. Będzie mnie chciał zostawić - to zostawi. W związku nie należy się trzymać na smyczy, każdy ma wolną wolę. Reszta to kwestia moralności i szacunku do drugiej osoby. 

Dobra, skończmy już z tym. Jak chcecie, możecie założyć osobny temat i tam sobie filozofować o tym. Tego już nie śmiećmy. Proszę.

7 minut temu, The Motha napisał:

Błędnie.

Mam też do tego prawo, To, że w Twoim uznaniu błędnie - twoja sprawa ;) 

 

17 minut temu, Imbryk napisał:

Jezusmaria co tu się w tym topiku odjaniepawla.

Umówiliście już miejsce i datę?

Bardzo wstępnie. W marcu bedzie więcej konkretów. Póki co jeszcze muszę poogarniać inne sprawy. 

7 minut temu, The Motha napisał:

No i co z tego? 

Mam prawo się wypowiedzieć.

Tylko, że mija się to z tym jak jest rzeczywiście na tych zlotach ;)  Jakbyś przybył i zobaczył, później porównał z tym co myslałeś na początku - pokrywałoby to się ze sobą?  Takie teoretyzowanie często zakrzywia rzeczywistość... No ale to jak już kto lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Hippie napisał:

Tylko, że mija się to z tym jak jest rzeczywiście na tych zlotach ;)  Jakbyś przybył i zobaczył, później porównał z tym co myslałeś na początku - pokrywałoby to się ze sobą? 

Mógłbym np zorganizować zlot samych mężczyzn, którzy stoją jakby obok tej spierdoliny, wtedy taki zlot miałby racje bytu, natomiast wnioskując co się dzieje tutaj, jakie podejście ma spora grupa chłopaków do kobiet udzielających się na tym forum, śmiem przypuszczać że spotkanie wyglądałoby tak jak spotkania które zaliczałem lata temu wśród swojego towarzystwa, dopóki siedzieliśmy we trzech facetów, było spoko, jak dosiadała się kobieta, zaczęli robić z siebie debili, głupków jakby kobiety nigdy nie widzieli, to jest zasadnicza różnica, kiedy spotykasz się z facetami dla których kobieta to dodatek, a jest różnica jak są faceci dla których kobieta to wszystko :) 

 

Swoje wywody, opieram tylko na tym co widzę na forum, nawet fakt że przyznałaś się że masz pełną skrzynkę, świadczy o czymś, bo daje sobie rękę uciąć, że nie zapełniły jej dziewczyny, Tobie jest na rękę, bo daje Ci to poczucie atrakcyjności, i chamem bym był jakby się do tego przyczepił, taka Twoja natura, ale od mężczyzn którzy rzekomo udają oświeconych, samców alfa, wymaga się już choć odrobinę przyzwoitości :) 

 

Druga sprawa, tematy zakładane przez deomi, kilkanaście stron odpowiedzi, z czego większość rozmowy jest na poziomie gadu-gadu, to jest ta idea o którą walczymy? 

Ale to tylko moje zdanie.

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ancalagon napisał:

Z kim

Mi obojętne z kim, bo i tak osobiście nikogo nie znam, a może być to ciekawe spotkanie. 

 

Może z kimś nawiąże jakieś wspólne tematy. 

 

Czy tam będą kobiety, czy nie to mi to akurat obojętne. Traktuje je zawsze jak kumpli. 

 

Czy szukają atencji? czy podbiją sobie samoocene? Wisi mi to ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, The Motha napisał:

, to jest ta idea o którą walczymy? 

To jaka jest idea o którą walczymy?

 

O równość?  Równość to utopia, nigdy równości nie będzie.

Kobiety nie będą podnosić tyle kilo co faceci a faceci nie będą tak zwinni jak kobiety.

 

W ogóle to ja nie wiem o co chodzi na litość boską bo to już jest śmieszne.

 

Zrobić jeden zlot gdzie są kobiety i organizuje Hippie a drugi gdzie organizuje forumowicz chłop i tyle.

 

Ci co będą chcieli kopulować i wysyłać swoje kobiety by zostały zapłodnione przez @Byłybiałyrycerz mnie i tam kilku innych chłopaków przyjadą, a te co nie chcą czy im to nie pasuje nie przyjadą.

(Jako tipa proponuję zaznaczyć datę zlotu w kalendarzu by wiedzieć kto moze być ojcem po 9 miechach).

 

Ci co chcą się wydurniać czy napinać mięśnie przy kobietach na mieszanym zlocie to niech to robią, kto komu zabroni najwyżej będzie z nich beka.

Mnie interesuje poznanie dziewczyn forumowych, jak na nie te poglądy wpłynęły, żadnej nawet nie chcę dotykać poza podaniem ręki.

Nie mam zamiaru stawać na głowie by @Hippie ujrzała we mnie boga słońca i alfabete, bo to jest śmieszne i dziecinne.

 

Naprawdę jak ktos sie troszczy tak o Panie i uważa, że będzie go zdradzała to niech jej GPS założy oraz stalowe majty, boże święty...

 

 

Wiadomo, że zloty miedzy samymi facetami sie różnią, no ale albo to akceptujemy albo nie. 

Póki co to Hippie organizuje zlot a żaden z krytyków nie robi swojego. 

 

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

Organizatorem zlotu męskiego forum jest babsztyl.

Nie babsztyl tylko nasza forumowa @Hippie, która się udziela i wydaję sie być fajną dziewczyną. 

 

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

Tak samice walczę waszą bronią. 

Póki co nie mamy żadnej broni.

 

Jedni mają osobiste antypatie, drudzy chcą sie tylko spotkać, inni chcą zniszczenia inicjatywy nie proponując nic w zamian.

 

W ogóle nawet jak jacyś będą skakać nad dziewczynami, no to niech se skaczą i glupieją, kto komu zabroni.

Powtarzam, nie trzeba jechać na zlot mieszany można zorganizować swój...

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Sprostuję: zlotu dla kobiet i mężczyzn. Rezerwat jest dla kobiet, ponoć mozemy robić tu co chcemy. Jak wam się nie podoba, to poproscie moderatorów o zlikwidowanie rezerwatu - problem będzie rozwiazany. 

Męski zlot sobie organizujcie sami. Nie muszę o tym wiedzieć, nie musicie mi się nim chwalić. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, Panowie na forum mają mylne postrzeganie rzeczywistości, oczywiście nie wszyscy, myślą że jak kobieta siedzi na takim forum, to musi być inna niż wszystkie, to jest też zachętą aby brać udział w takich zlotach, to jest jakaś forma ich nadziei, to widać kuźwa tutaj jak na dłoni :) 

Nie jest inna, czasami są jakieś drobne odchylenia od normy, ale tylko czasami, reszta pasuję jak ulał:) 

5 minut temu, azagoth napisał:

Za wpisy, które pojawiają się w rezerwacie od około kwartału Marszałek Kotoński powinien degradować do szeregowca.

Dokładnie :) 

 

p.s jak będziesz na Wschodzie, daj znać, razem z @XYZ możemy coś zorganizować :) 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Naprawdę jak ktos sie troszczy tak o Panie i uważa, że będzie go zdradzała to niech jej GPS założy oraz stalowe majty, boże święty...

:lol::lol: You made my day. :D 

Dokładnie, to co się tu dzieje zaczyna być niesmaczne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hippie napisał:

:lol::lol: You made my day. :D 

No ale Hippie co ja mam na to innego powiedzieć?

Przecież brak słów :D

 

8 minut temu, azagoth napisał:

Marszałek Kotoński powinien degradować do szeregowca.

Niech mnie zdegradują nawet do kuli armatniej jeśli taka wola nieba z którą zawsze zgadzać się trzeba :D

 

To jest tylko zlot nawet na mieszanym można powiedzieć cos takiego "Sorry dziewczyny ale my chłopy elity z wyższych sfer, wy kobiety tu nie macie wstępu... (Dodałbym muzyczkę i bębny by podnieść moc by dziewczyny zesikały się na widok tej elity! )

Przecież to komiczne jest..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

To jaka jest idea o którą walczymy?

To po co jesteś na tym forum? :) 

 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

O równość?  Równość to utopia, nigdy równości nie będzie.

Kobiety nie będą podnosić tyle kilo co faceci a faceci nie będą tak zwinni jak kobiety.

Czy Ty mi coś imputujesz? gdzie ja coś takiego napisałem?

 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Nie babsztyl tylko nasza forumowa @Hippie, która się udziela i wydaję sie być fajną dziewczyną. 

Ja pierdole, to jest to o czym mówię :) 

nic więc dziwnego że zadałeś pytanie o idee, każdy ma różne :) 

 

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Mnie interesuje poznanie dziewczyn forumowych, jak na nie te poglądy wpłynęły, żadnej nawet nie chcę dotykać poza podaniem ręki.

Są takie same jak te z forum Kafeteria, uwierz mi bracie :) 

Nie dostrzegasz tego, albo nie chcesz tego zauważyć, pewnie dlatego że któraś z nich Ci się podoba :P 

 

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Naprawdę jak ktos sie troszczy tak o Panie i uważa, że będzie go zdradzała to niech jej GPS założy oraz stalowe majty, boże święty...

Nie chodzi o to, nie wiem jak Ty, ale dla mnie jakby laska powiedziała że idzie na zlot gdzie będzie większość facetów, to już byłaby dla mnie ujma, że śmie takie pytania bądz stwierdzenia stawiać :) 

 

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Jedni mają osobiste antypatie, drudzy chcą sie tylko spotkać, inni chcą zniszczenia inicjatywy nie proponując nic w zamian.

Nie zrozumiałeś, dla mnie możecie spotykać się codziennie :) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Wychodzę z tej błazenady.

Bez odbioru.

Bardzo nie po męsku się zachowałeś, zadałem Ci kilka pytań, a Ty uciekasz :) 

Brawo! :) 

Nic więc dziwnego że Ty i Tobie podobni, produkujecie się w rezerwacie, stary lubię Cię, nie traktuj tego jak obrazę :) 

 

p.s chyba będę musiał przyjechać na ten zlot i przemówić :P :P 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The MothaMotha 

 

Tu nie chodzi o ucieczkę czy nawet odpowiedzenie po prostu autentycznie nie wiem o co gówno burza.

 

Problemy jakie zostały poruszone:

1) Nie będzie kultury.

2) faceci będą głupiec.

3) Będzie przekazywanie genów masowo lub w pojedynczych przypadkach (dziękuję za opiekę).

4 ) Kobiety przyjadą po atencję

5 ) Dalej to już nie wiem szczerzej mówiąc. 

 

Jak przyjeżdżają po atencję to niech przyjadą, jedni się może umówią na kopulację by zdradzić ich z aktualnym partnerem to niech to zrobią. No jejku w czym i gdzie jest problem bo jak babcię kocham NIE ROZUMIEM.

Jak partner boi się to niech jedzie z partnerką, zamontuje jej gps we wymionach i na odbytnicy, dodatkowo niech ma kamerkę na czole, założy stalowe majty i tyle.

 

Dobra odpowiem Ci @The MothaMotha bo co zrobić :P

 

40 minut temu, The Motha napisał:

To po co jesteś na tym forum? :) 

By pomagać innym.

40 minut temu, The Motha napisał:

Czy Ty mi coś imputujesz? gdzie ja coś takiego napisałem?

Odniosłem się tylko do równości, że tutaj jest pinć kobiet i takowej równości nie będzie, a opinie kobiet warto poznać nawet jeśli są pełne hipokryzji.

40 minut temu, The Motha napisał:

nic więc dziwnego że zadałeś pytanie o idee, każdy ma różne :) 

Owszem ale odniosłem się do walki bo dałeś do zrozumienia, że walczymy o jakaś idee.

 

40 minut temu, The Motha napisał:

Są takie same jak te z forum Kafeteria, uwierz mi bracie :) 

Nie dostrzegasz tego, albo nie chcesz tego zauważyć, pewnie dlatego że któraś z nich Ci się podoba :P 

Możliwe.

Owszem podobają mi się dlatego chce je poznać, każda jest na swój sposób ciekawa. 

40 minut temu, The Motha napisał:

ale dla mnie jakby laska powiedziała że idzie na zlot gdzie będzie większość facetów, to już byłaby dla mnie ujma, że śmie takie pytania bądz stwierdzenia stawiać

Z ujmą nie do twarzy.

To jest dorosła istota, jak chce zdradzić to zdradzi. Wiadomo okazja czyni złodzieja ale warto być takim typem, żeby jej sie to nie opłacało. To jedyna obroża jaka jest bez gwałcenia czyjeś wolnej woli.

40 minut temu, The Motha napisał:

Nie zrozumiałeś, dla mnie możecie spotykać się codziennie :) 

No nie możemy bo jakieś typy chyba uważają, że kto zgarnie samice ten pierwszy lepszy ?

Z tego co wiem na zeszłych zlotach nie było gang bangów więc nie wiem o co chodzi.

 

Gdybym chciał koniecznie być dajmy na to z Hippie to nawet przy jej chlopaku można by to bylo zorganizować wystarczy być kreatywnym...

(Ogółem to przepraszam za taki przykład całe te)

 

Dobra kończę bo sie tylko wkurzyłem i czas zmarnowany na zupełnie mega bezsensowe dyskusje. 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem Wam pewną historię.

 

Swego czasu regularnie uczestniczyłem w zlotach pewnego forum, towarzystwo męskie, od dwudziestokilkulatków do emerytów.

Zloty organizowane konspiracyjnie, nieistotne dlaczego.

 

Sytuacja, która utkwiła mi w pamięci; 

Siedzimy w kilkunastu przy ognisku, mięsiwo skwierczy, alko się leje. Rozmawiamy o naszej branży, ale też ogólnie, o życiu.

Slowem, cud miód malina, jest dobrze.

Zauwazylem brak dwóch kolegów, zacząłem się rozglądać. Okazało się że są w świetlicy ośrodka i bajerują jakieś małolaty.

Zwracam im grzecznie uwagę że widzimy się raz na rok, wypadałoby więc pogadać i posiedzieć razem.

No i lipa, przesiedzieli z tymi pannami pół nocy szczęśliwi, że mogą bajerować panny w wieku ich córek, opowiadając rzeczy o ktorych nie powinni mówić.

To było mega wkurwiajace, fakt. Nazajutrz usłyszeli kilka słów.

 

Pozytyw jest taki, że w kilkunastu siedzieliśmy dalej przy ognisku do rana dobrze się bawiąc, mimo innych możliwości tuż obok.

 

Chcę powiedzieć że szukacie skrajności mając po części rację, ale niekoniecznie w 100%

 

Bo może się zdarzyć i flirt i inne głupoty, a może to być całkiem sensowne spotkanie pozwalające na omówienie kilku kwestii widzianych z pozycji obu płci.

 

Chcąc zrozumieć kobiety trzeba z nimi bywać, rozmawiać, obserwować.

Zamykanie się w swoim gronie wymieniając przykładami, najczęściej negatywnymi na to, jak funkcjonuje płeć brzydsza ;) nie jest szczęśliwym rozwiązaniem.

Ale to już jak kto chce, wolny kraj.

 

Sam bym wskoczył napić się wspólnie browca i pogadać, gdyby to nie zabierało dużych nakładów czasowych.

Jeśli Katowice w grudniu wypalą pewnie wpadnę, niezależnie od składu osobowego, to rzut beretem z górskiego zimowiska.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.