Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Niestety bracie ale jest to postawa tzw słabego samca, z przykrością muszę to napisać.

Niestety ale sądząc po Twoich wypowiedziach na tym forum to masz mega ciśnienie na zaruchanie.

Takiego słodzenia i wchodzenia dziewczynom w tyłek w internetach ciężko nie zauważyć w większości tematów w rezerwacie.

 

Kolega zbroje sprzedaje, calkiem niezły stan, bierzesz? Pozdro ?

Zestaw25_mini.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maarcin_05

 

Ehhhhh....

Cóż bycie obiektywnym kosztuje.

 

Dobra będę szczery!

W zasadzie odkryłeś wszystko @Maarcin_05 chce zaruchać mam takie ciśnienie, cholera jasna! @Hippie rób ten zlot jutro bo nie wiem jak Ty ale ja już nie mogę wytrzymać. 

 

Chłopaki jestem Białym rycerzem i niech tak będzie ale wytykanie bratu, że chce zaruchać na zlocie???

Myślałem, że mi coś doradzicie a tak cały misterny plan w pissdół :(.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czemu w was tyle goryczy i jadu?  

Powtarzam. Nie podoba wam się pomysł zlotu mieszanego - nie wchodźcie. Co daje wam krytyka? Napompujecie swoje ego tylko... Warto? 

Już nie patrząc na płeć. Ciężko tak o szacunek do drugiego człowieka?

Nie znamy się tu a już z góry zakładacie, że będą się same najgorsze rzeczy dziać. Bo znacie życie... Ja też znam. No i? 

Ale już dawno przestałam się nad sobą użalać. Działam. Jak już wcześniej powiedziałam. Zrealizowałam 4 zloty. Te wszystkie rzeczy, które zostały przez was wymienione nie miały miejsca na nich. Nie musicie wierzyć. Ale po cholerę dalej to kwestionować? Do niczego konkretnego to nie prowadzi.

Ciężko to zauważyć? Może zamiast tak gadać ruszycie się i sami coś zrobicie? Ja robię, a wy na mnie najeżdżacie. No tak trochę nie halo. 

Tyle ode mnie w tej dyskusji.

@Yolo Dziękuję za kolejny mądry wpis :). Przeżyłam niejednokrotnie coś podobnego.

Jako była harcerka, też miałam okazję gromadzić się z ludźmi przy ogniu. Mieszane towarzystwo. Robiły się grupki, jednak największa była przy ogniu, gdzie albo panowała cisza, albo były gawędy o życiu i śmierci, albo śpiewaliśmy i graliśmy na gitarach. Była atmosfera braterstwa i szacunku.

 Aż łezka się w oku kręci. Kto nie przeżył, ten się nie dowie jak miłe to jest doświadczenie. Może lepiej takie rzeczy pamiętać niż gorycz i same złe chwile? Jeśli ich się nie ma, to czas stworzyć? 

 

@ByłybiałyrycerzZa jakiś czas odezwę się w sprawie konkretów.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa raptem trzy kobiety a afera taka, że ja pierdolę. W Katowicach chyba było to samo. Zainteresowanie zlotami i tak jest mizerne wchuj więc nie rozumiem zapalania się. Zorganizował ktoś cokolwiek do tej pory oprócz @Adolf w historii nowożytnej forum? Nie. Ale oburzeni wszyscy. 

 

Ja tam wpadnę. Każda okazja żeby na się najebać ze znajomymi jest dobra hehehe. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

@MalVina Ano, ja tę różnicę odczułam dopiero jak wyleciałam do Anglii. Katowice, Kraków to fabryki smogu. Mając od dziecka z tym do czynienia, nie odczuwałam tego tak na co dzień. Jak teraz przylatuję 2,3 razy do roku to też przez te parę tygodni się tam duszę. W ogóle odczuwam różnicę w klimacie i jest mi w Polsce cieplej niż w Anglii ( nawet zimą), do tego stopnia, że ludzie wokół chodzą w kurtkach i szalikach a ja z rozpiętym płaszczem, albo w samym swetrze.

 

Co do spotkania, może coś by się dało zorganizować jak znajdę czas ale prędzej w Katowicach w okresie między świętami a nowym rokiem. Na wycieczki do innego miasta nie będę miała raczej czasu. Jak ktoś jest zainteresowany z tych okolic, niech pisze do mnie na priv.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@LalkaJednak zrezygnowałam z zieleni. Będzie czerwień bez wydawania mamony. :P To był znak, ze mam za dużo juz w domu sukienek... ( No ale żadnej zielonej :( )

Dzięki za spotkanko. Było mega pozytywnie! 

PS to zamiast sukienki były pączki? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.