Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Hippie

Rozumiem Cię, ale niestety musisz postawić kurtynę, założyć że Kot Schrödingera ciągle siedzi zamknięty w pudle, a Ty nie posiadając klucza nie powinnaś sprawdzać, co znajduje się w środku.

 

Lepiej, jak zresztą zamierzasz zrobić, zająć się organizacją następnego, grudniowego.

Okres świąteczny, atmosfera będzie dobra, może nawet ktoś zobaczy UFO :lol:

 

@SzatanKrieger

Mnie to zastanawia, co będzie jak na zlocie poczujesz zapach morza czy innych czeluści piekielnych :D

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Parafianie! 

Jako, że znalazłam trochę czasu by ogarnąć temat zlotowy... Chciałabym ogłosić oficjalną datę i miejsce spotkania w Grudniu! 

Proponuję 29 Grudnia w Katowicach (sobota). 

Wszystkich chętnych proszę o kontakt ze mną na priv lub zgłoszenie się pod postem - wtedy wyślę zaproszenie do zamkniętej grupy, gdzie będą omawiane szczegóły tj. dokładna godzina, lokalizacja etc.

Czas na zgłoszenie ustanawiam do 26 Grudnia . Potrzebna mi będzie dokładna liczba osób do rezerwacji stolika. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth Inna mi nie pasuje. A dzień wcześniej bardziej niefortunna bo dużo ludzi w piątek pracuje ;) 

Spokojnie: po zlocie będzie jeszcze dużo czasu by ewentualnie wyleczyć kaca przed sylwestrem. 

Kto będzie mógł ten będzie mógł. Już jest w sumie 7 osób zadeklarowanych, wiec nie powiedziałabym że aż tak źle jest ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem takie cuś.

https://allegro.pl/nowosc-kociolek-zeliwny-10-5l-z-pokrywka-es-er-i6716400110.html?snapshot=MjAxOC0xMS0xM1QxNjowMjoxMS4wMzlaO2J1eWVyOzdjMTk0ODBkM2I1ZTFiYjRhMDA2NzI1YjE3ZjNlZGE3MGQ2YzMxMDM0NzVlZTNhOWVkMDU4NzNkZDU1MGM5NzI%3D

 

   Na następnym zlocie zrobię pyszną golonę, albo potrawę Węgierską, zgodnie z życzeniem.

Jutro przyjdzie. robię ognisko, wypalam garnek, i cuda nie widy. Będzie żarełko.?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słyszałem, że Lalka wbijamy do Ciebie na nockę? Wyżywienie i napoje gazowane gratis?

Dobrze, że tak mało chętnych bo lalka oferuje nocleg i zostanę z nią sam na sam. Będziemy wspólnie myć sobie zęby pastą colgatte sensitive.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Słyszałem, że Lalka wbijamy do Ciebie na nockę? Wyżywienie i napoje gazowane gratis?

Dobrze, że tak mało chętnych bo lalka oferuje nocleg i zostanę z nią sam na sam. Będziemy wspólnie myć sobie zęby pastą colgatte sensitive.

Czemu ja nic o tym nie wiem? :lol:

Już mi się impreza wymywa spod kontroli... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.