Skocz do zawartości

Dominik z Awięc, kolejny film o mnie.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poprosić Braci o pomoc, ponieważ chcę nakręcić odpowiedź dla Pana Dominika. 

 

Potrzebuję naprawdę dobrych badań, którymi odpowiem na pewne zarzuty. Liczę na pomoc forumowych statystyków, czyli głównie @Enemy i @Strusprawa1 a także innych Braci.

 

Obejrzę do końca materiał, i napiszę czego potrzebuję - część już mam, na szczęście śmieszki z symetrii twarzy i testosteronu były przebadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Mam badania w języku angielskim. Nie chodzi tyle o symetrię twarzy, co o:

-linię szczęki - jej zaostrzenia, długość "ramusa" (po angielsku to się tak nazywa, czyli długość szczęki pod uchem w pionie)
-wielkość oczu, kształt
-wzrost
-gęstość włosów
Wypadałoby przetłumaczyć tę serię filmów, bo są naprawdę świetne i całkowicie rozwalają mit o tym, że wygląd nie ma znaczenia. Kobiety całkowicie traktują inaczej mężczyzn przystojnych oraz brzydkich mężczyzn (i mówię to także z własnego doświadczenia, ale w tym przypadku liczą się naukowe badania, więc juz podaję).

 

Niestety w Polsce jest nieco bieda z badaniami odnośnie wyglądu, ale Amerykanie/Brytyjczycy się z tym nie cackali. 

 

>Już w 13 miesiącu życia dzieci odróżniają twarze nieatrakcyjne od atrakcyjnych.
http://psycnet.apa.org/record/2005-15801-011?doi=1

>Silna korelacja pomiędzy wzrostem, a samobójstwami
https://ajp.psychiatryonline.org/doi/pdf/10.1176/appi.ajp.162.7.1373

>Miłość od pierwszego wejrzenia jest prawdziwa
https://www.psychologytoday.com/us/blog/meet-catch-and-keep/201801/is-love-first-sight-real

>Twoja twarz mocno wpływa na całe twoje życie

https://www.nytimes.com/1981/09/01/science/effects-of-beauty-found-to-run-surprisingly-deep.html?pagewanted=1

>Halo effect 
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29390018

>Jak ważna jest fizyczna atrakcyjność na rynku matrymonialnym? (tl;dr bardzo)
http://www.reis.cis.es/REIS/PDF/REIS_159_07_ENGLISH1499424514902.pdf

>Liczba samotnych mężczyzn rośnie
https://www.thesun.co.uk/news/6223123/millennials-shun-sex-as-one-in-eight-26-year-olds-reveal-they-are-virgins/

>Badania: Nieatrakcyjni mężczyźni nie są widziani jako "materiał do randek"’ Nie ważne jak dobry mają charakter
https://www.studyfinds.org/unattractive-men-dating-material-study/

>Wzrost jest szalenie istotny
https://www.psychologytoday.com/us/blog/fulfillment-any-age/201306/why-women-want-tall-men

>Dolne 80% mężczyzn rywalizuje o dolne 22% kobiet, a 78% kobiet rywalizuje o 20% najlepszych mężczyzn
https://medium.com/@worstonlinedater/tinder-experiments-ii-guys-unless-you-are-really-hot-you-are-probably-better-off-not-wasting-your-2ddf370a6e9a

>Kobiety zwracają większą uwagę na twarz mężczyzny aniżeli na ciało
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0003347207000565

>i oto co jest interesujące, gdy przeprowadzasz ankietę wśród kobiet - mężczyzn i kobiet. Mężczyźni są tuż przed wprowadzeniem atrakcyjności w pierwszej trójce. Kobiety umieszczają ją na niższym poziomie - pięć, sześć, siedem, osiem. Ale w rzeczywistości, gdy oceniasz zachowania kobiet, nie różni się to od mężczyzn. Więc kobiety twierdzą, że atrakcyjność nie ma znaczenia, ale w rzeczywistości, kiedy oceniasz ich zachowanie, tak właśnie jest.
>https://youtu.be/iOHdZKDldIg?t=27m34s

 

(UWAGA - to ">...." też było tłumaczone przeze mnie na szybko, więc są błędy, szczególnie w tym ostatnim) 

 

Seria filmów, o których pisałem na poczatku i które rozwalają na łopatki trenerów PUA, znawców od pewności siebie, szukaniu kobiety poprzez bycie miłym i inne pierdolamento. Motyw przewodni - liczą się wygląd, kasa i status. Wygląd w pierwszym rzędzie. Akurat można zrozumieć bez zaawansowanego angielskiego.

 

 

 

Czy wygląd ma znaczenie dla kobiet? Prawda.

 

 

 

NAZWA: Kobiety nienawidzą byc adorowane przez nieatrakcyjnych mężczyzn:

 

 

 

 

Jak kobiety oceniają mężczyzn i jak mężczyźni oceniają kobiety (Kobiety uważają wygląd 80% mężczyzn za poniżej przeciętnej (połowy))

71248.png

 

Na razie starczy. Wysłałem tak. Może któryś z braci pokusi się o tłumaczenie? Ja mógłbym, ale robię często błedy, co było widać w moich poprzednich tłumaczeniach. 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusprawa1 dzięki, ja wertuję swoje książki i odnośniki do badań.

 

Ogólnie chciałbym sprostować śmieszki z tego, że symetria i testosteron nie mają znaczenia, i parę innych rzeczy. Ja chciałem przekazać żeby nie pomagać kobietom udającym depresję, a wyszło że jestem świnią, która chce seksu za pomoc biednej kobiecie.

 

Takie coś znalazłem, szukam dalej: Symetryczna twarz, niski tembr głosu i męski zapach - to atrybuty atrakcyjnego mężczyzny. Wiele doświadczeń potwierdziło, że kobiety są bardziej przychylne takim panom. Istnieją też przesłanki, że wpływ na to, czy mężczyzna nam się podoba, czy nie, ma wygląd jego dłoni, a konkretnie stosunek długości palca serdecznego (tego, na którym nosimy obrączkę) do wskazującego. I to tylko prawej ręki.

Takimi badaniami zajmuje się m.in. zespół dr Camille Ferdenzi z Uniwersytetu Genewskiego. Uczeni postanowili doświadczalnie sprawdzić, czy kobiety zwracają rzeczywiście uwagę na męskie dłonie, czy wzajemny stosunek długości palców przekłada się na ich zainteresowanie i wreszcie - skąd to się bierze?

Wyniki badań opublikowało pismo "Biological Sciences".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PrzemAss napisał:

O co właściwie cała sprawa? 

 

 

 

Przepraszam że znikł kawałek Twojego komentarza, zamiast zacytować kliknąłem edytuj:<

 

Odpowiedź: 

O to, że to co chciałem przekazać, zostało zupełnie przekręcone i nie oszukujmy się, wydrwione - tymczasem wszystko ma potwierdzenie w badaniach naukowych i chcę to Panu Dominikowi przedstawić w formie kolejnego nagrania. Kultura nie ma tu nic do rzeczy, to tylko forma przekazania informacji, dzięki której mam do tej pory z tysiąc bluzgów pod moimi filmami i liczba ta stale rośnie.

 

Co do pozwu, po analizie prawnej złożę pozew tylko Panu Spysińskiemu. Mimo że jestem świadomy manipulacji Pana Dominika, nie udowodniłbym jej przed sądem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński  wydaje mi się, ze nie ma sensu argumentować to z czego sobie robią owe śmieszki bo to tylko będzie je wzmagało. Zwróć proszę uwagę, ze osoba ,która ma otwarta głowę sama sobie przewertuje temat. Jednak ta publika nie wykazuje żadnych przejawów ku analizy jakichkolwiek argumentów. Btw. Z ta twarzą to było tylko odniesienie się w stosunku do instynktów biologicznych i ich wpływu na nas ale po prostu znalazł sobie sposób by uchwycić uwagę kretynow, bo jak można nazwać inaczej osoby, które nie potrafią zauważyć tanich chwytów manipulacyjnych użytych w Twoja stronę i co gorsza w stronę odbiorcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

Marek ale cokolwiek byś nie powiedział i nie zrobił, oni i tak wyśmieją Twoje poglądy. Ty możesz im cały świat nauki przedstawić a będą się śmiać z tego, że masz w nosie włos czy akurat gdzieś ci się pobrudziła Marynarka. 

 

Ja bym podziękował za to z tego względu, że ich jest kilku a ty jeden w tej tematyce. Musieliby dołączyć jeszcze MGTOW czy inne kanały w Twojej obronie itd. 

Gdybym prowadził kanał przyłączył bym się do Twojej sprawy a tak to jesteś TY przeciwko całemu światu YT, no prawie całemu. 

Wiadomo, że będą przekręcać Twoje wypowiedzi w każdy możliwy sposób tak jak to robią panie.

Walka logicznymi argumentami, mądrością i wiedzą na nic tu się nie zda, zobacz ile te video ma LIKE i DISLIKE. My nawet ich nie dyslajkujemy bo uważamy to za słabe a oni takimi rzeczami się posługują bo to są młodzi ludzie we większości tudzież zapaleni hejterzy i atencjusze.

Uważam, że możesz zrobić 10.000 video a i tak wyjdziesz na zboczeńca i ruchania kobiet w zamian za radę, taką nakładkę na Ciebie nałożono i będzie ją bardzo ciężko zmienić.

Ja osobiście bym, zrobił krótki filmik do tych kilku gości i innych, którzy przyjdą po nich, że nie chciałbyś aby wycinali Twoje wypowiedzi z kontekstu oraz, zachęcasz wątpiących czy tez nie zdecydowanych na Twoje forum na którym ludzie się wypowiadają w kwestiach kobiet i nie tylko. Jeśli będą uważać, że masz z deklem jak i reszta forum to trudno. Nie bez powodu mówi się, żeby diamentów przed siwienie nie rzucać, bo one je zdeptają.

Są to młode dusze rządne sławy i uznania, więcej Ci nie muszę mówić bo znasz dobrze ten temat.

Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ali napisał:

@Marek Kotoński  wydaje mi się, ze nie ma sensu argumentować to z czego sobie robią owe śmieszki bo to tylko będzie je wzmagało. 

 

Ja to widzę tak - 4 popularnych youtuberów nagrywa o mnie, i będą następni. Za jakiś czas jak nie zareagujemy, w sposób kulturalny drwiąc i śmieszkując, zrobią z nas publicznie oszołomów i cokolwiek byśmy nie powiedzieli, nikt nas nie będzie słuchał. Dopóki przekręcają fakty, nie sięgnie ich prawo, a swoje zrobią z uśmieszkiem na twarzy.

 

Myślę że da się obalić każdy jego argument, a na pewno te związane z badaniami. Czy to coś da? Myślę że tak, jak konlikt się rozdmucha, to będzie wiadomo że grzecznie zostały jego tezy wyjaśnione, a hejt zostanie, ale on był, jest i będzie.

 

Uważam że popełniłem potężny błąd z tym środkowym palcem, nie wiem co mi odbiło, i nie miałem jego na myśli - przekręcił że myślałem o nim.

 

Wcześniej czy później musiało do tego dojść, że "system" zacznie nas kąsać. I musimy na to odpowiedzieć, grzecznie i kulturalnie. Muszę mieć najlepsze badania, i powoli, krok po kroku obalić nieprawdziwe twierdzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w Polsce nie będzie lepiej...

Bo zamiast się uczyć, patafiany wypisują komentarze i wojują na youTube.

 

Czy Ci ludzie nie mają szkół, pracy, hobby?

Jest na świecie tyle pięknych rzeczy, tyle wyzwań i ciekawości, a ludzie ciągle siedzą dyskutując na YT.

 

P. Marku współczuję, kurde, bo ta walka będzie jałowa. On ma swoją widownię, Pan ma swoją i będziemy się okładać wzajemnie na tzw. `argumenty`.

 

Edytowane przez Carl93m
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że @Marek Kotoński bardzo dobrze robi że reaguje.

 

Jak zwykle "zbije" ich argumenty w sposób nie budzący wątpliwości kto ma racje i z humorem.A to jest szansa...Tak Bracia,to jest szansa by ci co nie widzieli naszego Forum i żyją w matrixie zasilili nasze szeregi mając merytoryczne odpowiedzi i konkretne,poparte badaniami odpowiedzi.

 

A im więcej nas,tym lepiej.Dla nas,dla naszej sprawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Ogólnie nie mogło być inaczej, gdy Marek mówi o takich tematach - natury kobiet, ich ewolucyjnemu przystosowaniu, nie-żenieniu się itd... Było to bardziej niż pewne, że "normictwo" nie pojmie tematu. W filmie "The Red Pill", gdzie omawiany jest temat MGTOW i ruchu praw mężczyzn, mężczyźni, którzy protestują są oblewani obelgami i przekleństwami. Zawsze wtedy na te marsze przychodzą przeciwnicy ich posługujący się jedynie przezwiskami od "mizoginów", "seksistów"... Ich bronią są emocje, a emocje odwalają tu 90% u ludzi, których priorytetem nie są badania. 

 

Dobra, wstawiam dalej infografiki. Na pewno się przydadzą.

Odnośnie bad boy'ów:

KU3LZOh.jpg

 

73I847m.png

 

vL6Py8q.jpg

 

of0HlNt.png

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh podobnie jak na wykopie gdy kilku gości pisało o "red pill" związki, jak to wszystko wygląda było kilka ogarniętych komentarzy. Reszta to biali rycerze i samiczki oczywiście rozwścieczone bo jak to tak ktoś mówi o nas prawdę. Tutaj jest ten sam problem gdy małolaci mają klapki na oczach albo pipki jak kto woli przynajmniej większość z nich. Kobiety to wiadomo swoją drogą je bym pominął. Wszystko praktycznie na jordańskim serwisie filmikowym jest lewo skrętne a co nie to zazwyczaj ban. Chciałbym by do młodych ludzi docierały pewne informacje ale oni póki co żyją jeszcze w swoim śnie a ich autorytetami są właśnie tacy znawcy jak Ci co nagrywają filmiki o życiu mając po 20 lat. Będzie ciężko ale cóż trzeba wytoczyć "Działa Navarony" ! :D i oddać strzał. Filmik, odpowiednia argumentacja, podłączyć zagranicznego o ile można.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto odpowiedzieć, ale też dla rzetelności należy stwierdzić, że długowłosy swoją rację też ma, jest wkurwiający jak wcześniej pisałem ,ale jednak kulturalny i potrafi solidnie argumentować. Za to spysiński to świnia, sam nie wprost przyznał, że lubi sobie poużywać.

 

Emocjonalnie, ale nie potrzebnie jednak tez był oskarżenia o napuszczanie widzów i hejtu, to teraz dla nich woda na młyn, bo fakt, że tego nie robili i moga to łatwo udowodnić daje im punkt zaczepienia i zamiast odnosić się do przekręcania faktów, będą odnosić się do tego, co mogą łatwo udowodnić.

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To walka na wzbudzanie emocji - jest nie do wygrania. Jednak taktyka logicznego odpierania argumentów i opanowania może przynieść w końcowym rezultacie pozytywne skutki. Nie można dać się sprowokować. Pozywać gnojów co wprost wyzywają i namawiają do mowy nienawiści. Ten kanał angielski co był linkowany jest bardzo dobry. Sam lubię oglądać z niego filmiki. Kilka razy byłem świadkiem jak dziewczyny reagują na przystojnych dla nich facetów. Ktoś kto jest ogarnięty i obserwuje środowisko w którym przebywa nie będzie potrzebował logicznych argumentów bo samo życie je podsunie pod nos. Zauważałem takie rzeczy jeszcze zanim interesowałem się tak bardzo sprawami biologii ewolucyjnej. Pamiętam jeden z przykładów, ok. 2 lata temu jak czekałem na zajęcia na pływalni. W holu głównym siedziała obok mnie laska, która miała na wszystko wyrąbane i tylko wpatrywała się w telefon. Wtedy przyszedł bardzo wysoki chłopak, brunet, o szerokiej szczęce, przypakowany, generalnie bardzo dobrą miał sylwetkę. Sam zrobił na mnie wrażenie bo rzadko takich proporcjonalnych gości się widuje. Z ciekawości zacząłem obserwować laskę co odwala. Tak jak wczęsniej wpatrywała się non stop w telefon tak wtedy co chwilę spoglądała na tego chłopaka jakby chciała go pożreć wzrokiem. Widać było gwałt w jej oczach. Tak samo na plaży jeszcze jako nastolatek widziałem jak laska (znajoma z potencjałem na coś więcej) przebierała nogami na widok wyrzeźbionego długowłosego mężczyzny o kwadratowej szczęce. Wtedy zrozumiałem, że taka będzie miała gdzieś zwykłego chłopaka. Co ciekawe sama wcześniej do mnie zarywała. Z laskami i hipergamią nigdy nie można być niczego pewnym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W materiale oponenta od 11:09 zaznacza, że to oczywiście ciekawe badania, ale zakłada proces myślowy `co ma piernik do wiatraka`.

Nie wie lub nie chce wiedzieć iż to nie jest warunek and++ tylko or+.

Czyli sumowanie się cech podnoszących potencjalny popyt przez samice.

Najwyraźniej  nasz anty samiec nie oglądał(nie zrozumiał)nic z natury świata zwierząt.

 

Badania o atrakcyjności ludzi symetrycznych były prowadzone dla/na politykach/polityków w USA.

Oraz aktorach/kach kinowych.

 

Wracając do podstawowych dynamik relacji między ludzkich to panowie oponenci najwyraźniej nie opanowali żadnej postawy(prezencji).

Rozbiegane oczy, bujanie korpusem, mimika poza kadrem.

Szata graficzna owych audycji jest zlana z image aktora/prezentera.

Jedyne co przykuwa wzrok to kraciasta koszula flanelowa w stylu na drwala oraz bujny zarost na wyspiarza z Hawai.

 

Kolejną sprawą jest izometryczny kąt prezencji, czyli kierowania treści do przypadkowych słuchaczy.   

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Marek Kotoński said:

Istnieją też przesłanki, że wpływ na to, czy mężczyzna nam się podoba, czy nie, ma wygląd jego dłoni, a konkretnie stosunek długości palca serdecznego (tego, na którym nosimy obrączkę) do wskazującego. I to tylko prawej ręki.

Długość palców u męzczyzny zależy od poziomu testosteronu u płodu.  A raczej stosunek długości. W srodowisku testosteronu u płodu wykształca się długi palec serdeczny. palec wskazujacy jest krótszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.