Skocz do zawartości

Dominik z Awięc, kolejny film o mnie.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Wypowiem się szczerze co sądzę o materiale "Dlaczego nie pomagać kobietom w depresji". Moim zdaniem Pan Dominik z kanału Awięc ma rację.

 

Nie ma racji, bo mówiłem o zupełnie czymś innym, mianowicie o kobietach udających depresję, by mieć służącego do podwózek i fundatora przyjemności wszelakich, a gdy taki bankomat chce związku (i w następstwie SEKSU), to go niemal na pewno nie dostanie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek to mówi w taki sposób by zrozumiał to zwykły zjadacz chleba. Ale tam jest jeszcze głębsze dno którego taki zwykły człowiek nie łapie. A co dopiero taki młody człowieczek który żyje w "matrixie". Nie niee o czym to rozmowa. Weź wytłumacz rybie jak się żyje na lądzie. Jeden dzień życia na lądzie więcej da niż 100lat  tłumaczenia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Naprawdę niektórzy mają taki cholerny problem ze SŁUCHANIEM ZE ZROZUMIENIEM? Ja rozumiem, że to może być problem w 6 klasie podstawówki ale żeby taki nie-dwudziestolatek nie zrozumiał o czym się do niego mówi, to już jest opłakana sytuacja.

Z całym szacunkiem - kogo tu masz na myśli?

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jak kopanie z koniem. Po prostu matrix upomniał się o swoje.  Logiczne i merytoryczne argumentu przegrają. matrix jest silniejszy. Ich siłą jest stadność. Z taką siłą nie wygramy. 

 

@Marek Kotoński

Proponuje nie dawać owym YT-berom satysfakcji z faktu, iż poświeciłeś SWÓJ czas, SWÓJĄ energię  oraz inny nakład by odpowiedzieć atencjuszom. Jeżeli zareagujesz to znaczy, ze traktujesz ich jak równy. Oni czerpią radość z takich akcji. Olać ich filmiki, nie wchodzić na ich "twórczość" nie komentować. Bo to daje im siłę. Ale to są tylko moje chore przemyślenia. Każde wejscie, każda subskrypcja oraz wpisany komentarz na ich kanale jest jak paliwo. 

 

Z Matrixem jest jak z zarządzaniem kryzysowym (zboczenie zawodowe). Katastrofom nie zapobiegniesz, ale możesz się przygotować się na zminimalizowanie ewentualnych strat.

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest strategia do zastanowienia - kierować kontrę do niego, czy do jego fanów? Oba wyjścia nie mają sensu niestety.

 

Kontra będzie tylko dla nas, by mieć dumę że sprawny manipulator nas nie upokorzył publicznie, oraz dla innych, którzy te rzeczy łapią.

 

Faktem jest, że Pan Dominik jest bardzo sprawny i nie jest to pierwszy lepszy koleś z łapanki, i będzie mi bardzo trudno zrobić elegancką ripostę. Wiedziałem że wcześniej czy później nas zaatakują, ale nie sądziłem że będą to tacy mocni zawodnicy. 

 

Dziś po całym dniu rozmyślań, już wiem że zrobił spory błąd który określę w ripoście. Ktoś go przygotowuje do jego nagrań, ale jednej rzeczy zapomnieli usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marek Kotoński napisał:

No i to jest strategia do zastanowienia - kierować kontrę do niego, czy do jego fanów? Oba wyjścia nie mają sensu niestety

I masz rację w każdej ze strategi jesteś na przegranej pozycji bo kierujesz swoją wiedzę do ludzi, których nie interesuje to co mówisz tylko to by ci dokopać i ciągnąć za słówka, identycznie jak w temacie na netkobiety.

Istnieje tylko jedna jedyna strategia w której przegrasz meczyk ale wygrasz całość. Strategię tą zastosował najsłynniejszy żyd a mianowicie :

PRAWDA SAMA SIĘ OBRONI.

 

I teraz pytanie czy jesteś na to gotów ?

 

Pamiętaj, cokolwiek nie zrobisz i jakichkolwiek statystyk nie zapodasz i tak przegrasz( w mojej ocenie) z ilością masy nieuświadomionej ludzkiej. Będą ci mówić, że jesteś brzydki, głupi i nie masz pojęcia co mówisz. Każda inwektywa jest dobra.

Natomiast możesz wygrać i zagrać o ludzi, którzy szukają wiedzy i prawdy o kobietach i aspektach życia. Opowiedz o forum i jego ludziach. Uważam to za twoją wunderwaffe.

(Dodaj, że to drugie najpopularniejsze forum itd.)

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kilku bardziej znanych youtuberów komentuje ten filmik Awięc. Marek nie ma żadnego wsparcia wśród innych kanałów na yt, chyba że o czymś nie wiem. Więc obawiam się, że mimo merytorycznych argumentów Marka, zrobią z niego pośmiewisko. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Wypowiem się szczerze co sądzę o materiale "Dlaczego nie pomagać kobietom w depresji". Moim zdaniem Pan Dominik z kanału Awięc ma rację. 8 lat temu przechodziłem epizod depresyjny i już prawie chciałem się wyhuśtać. Brałem różne leki psychotropowe typu SSRI, ale gdyby nie wsparcie rodziny i części znajomych którzy ze mną byli to bym nie dał rady. Jestem zdania, że psychiatria może wspomagać, ale najważniejsza jest bliskość i zrozumienie drugiej osoby.

I masz rację, natomiast tak jest z ludźmi którzy są W DEPRESJI. Skoro badania kryminalne dowodzą, że 66% kobiet zwyczajnie łże twierdząc, że ktoś je zgwałcił, to myślisz, że z depresją jest inaczej? Śmiało bym zakładał, że co najmniej 66% kobiet tak samo łże twierdząc, że ma depresję. A spróbuj taką przejrzeć to zobaczysz jaka to depresyjna biedulka - zobaczysz gębę wściekłą jak u morderczyni - przetestowałem na swojej byłej myszce, biedulce. 

 

Jak zacząłem rozumieć jej manipulacje i zwyczajną pasywną przemoc, podczas gdy ja wstawałem rano rześki, radosny - Pani stawała się bardzo agresywna. Kontakt się szybko zakończył, doszło prawie do rękoczynów, niestety ale pod tym względem jestem bardzo czuły na manipulacje.

 

Moja rada: nie bądź naiwny, nie daj sobie wmówić, że istoty żyjące dłużej 10 lat od mężczyzn, przechodzące szybciej na emeryturę, zgłaszające pozew o rozwód aż w 70% wszystkich pozwów, piszące książki typu 'Wojna z mężczyznami' jako odpowiedź na wieść o tym, że 70% amerykańskich mężczyzn w ogóle nie chce ślubu i nie bierze ślubu - to są jakieś 'biedulki'.

Kobiety są jak modliszki - zjadają swojego partnera. A że u nas wygląda to trochę inaczej, bo mężczyzna się rozpija, degraduje a nie jest naprawdę zjadany? co za różnica.

 

Jest masa statystyk pokazujących prawdziwe oblicze kobiet.

Nie znaczy to jednak, że mamy ich nienawidzić - ze świadomością tego wszystkiego trzeba się po prostu cieszyć kobiecym towarzystwem póki Pani jest miła, pieścić ciałko, itd.

Znamy mechanizmy, więc gdy Pani jednak nie jest himalajką - dwie, trzy szanse na poprawę, a potem wylot. I wszystko jest jasne i oczywiste.

 

@Marek Kotoński

Moim zdaniem trzeba z nim bardzo grzecznie, rzeczowo - dobrze posegregować statystyki, podzielić od tych najważniejszych do mniej ważnych, wybrać moment filmiku i sposób przedstawienia każdej statystyki i w ten sposób to zrobić. Twój filmik odnoszący się do ich manipulacji ma już ponad 400 komentarzy - jest więc już szumnie, a oznacza to możliwość łapania nowych rybek na forum. Rzeczowo, ze statystykami - niejedna osoba się zastanowi. Ze Spysińskim bym w ogóle nie polemizował - każde wejście z nim w polemikę to będzie rozmywanie obrazu tego co zrobił w pierwszym filmiku a więc pogarszanie pozycji w sądzie.

Edytowane przez arch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger prawda się sama nie obroni, ani my jej nie obronimy, ale przynajmniej pokażemy, że mamy klasę i nie zgadzamy się z manipulacjami na nasze tematy. Na pewno nie oddam tego walkowerem.

 

@Mortyy jest olbrzymia szansa na to, że tak się właśnie to skończy. Kilkunastu znanych youtuberów wyszydzi mnie maksymalnie, i zrobią ze mnie pajaca. Mojego głosu nikt nie usłyszy i nawet nie będzie chciał usłyszeć.

 

Ale różnie toczą się losy wojen, i niejedna potężna armia przegrała ze znacznie słabszą. Trzeba to przetrwać i bronić się, chociaż to bez sensu. Ale chociaż zostanę pajacem w ładnym garniturze i drogim zegarku, elegancko mówiącym, czyli zatonę z klasą jak orkiestra na titanicu ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich momentach, żałuję iż nie mam kanału na yt.

Marek może spróbuj zagadać do @Janushinho To też niszowy youtuber, ale ma poglądy zbliżone do twoich, tylko on deklaruję się jako mizogin.

 

Marek, zrób to co robisz najlepiej czyli spontan ale z uszykowanymi tematami. Napisz sobie jakaś kartkę gdzieś, żebyś nie zapomniał co chcesz powiedzieć, do czego odnieść itd.

Współczuję Ci, tego babrania się w tym ścieku mainstreamu. Ja już swoje zdanie wyraziłem, lecz mimo wszystko kibicuję Tobie i mam nadzieję, że wyjdziesz z tego z twarzą i jako zwycięzca. Swoją drogą dla siebie i wielu znasz już jesteś zwycięzcą więc, na pewno wszystko pójdzie dobrze a jak nie to zawsze masz nas i forum.

Tu zawsze możesz się wypłakać i wygadać :)  

Uważaj na siebie.

Pozdrawiam.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marek Kotoński napisał:

prawda się sama nie obroni, ani my jej nie obronimy, ale przynajmniej pokażemy, że mamy klasę i nie zgadzamy się z manipulacjami na nasze tematy. N

 

Ale w większości przypadków ludzie znają prawdę. Problem jest taki, ze aby być trendy, trzeba iść z gównym nurtem ścieku. Na forum trafiają ludzie, którzy SAMI przejrzeli na oczy, a tutaj odzyskali całkowicie wzrok. 

 

Prawdy nie obronisz, bo ludzie nie chcą jej znać.  Prawda jest tutaj wrogiem, zwalczaną, piętnowana i przede wszystkim piętnowana.

 

13 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Na pewno nie oddam tego walkowerem.

Szkoda na to czasu. Po co wartościować takie osobniki. Oni już i tak maja łechtane ego bo są "poprawni politycznie".

 

13 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Ale różnie toczą się losy wojen, i niejedna potężna armia przegrała ze znacznie słabszą.

Chcesz walczyć z Matrixem. Tej wojny nie da się wygrać. Forum jest partyzantką z Roninami, którzy sami odeszli od swojego Pana (systemu). 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Marek może spróbuj zagadać do @Janushinho To też niszowy youtuber, ale ma poglądy zbliżone do twoich, tylko on deklaruję się jako mizogin

Nie jest to najlepszy pomysł. 

To tak samo jakby narodowcy, patrioci spiknęliby się z faszystami oraz nazistami by walczyć z lewactwem, choć nazizm paradoksalnie jest także lewicowy, a może nawet bardziej. 

 

Lepszym rozwiązaniem byłoby wsparcie Drugiej Strony Medalu. Może nawet sam on się wypowie bo pewnie obserwuje ten hejt. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Schopenhauer miał racje, że ludzie nie kłócą się/dyskutują o prawdę tylko o "wrażenie prawdy". Innymi słowy możesz mieć racje, ale nic z tego nie wyniknie, bo wszystko zależy jak tą prawdę "sprzedasz ludziom" *. Ich content polega na satyrze i żartach. Można zakłamywać fakty, ale większość z nich jest poniżej pełnoletności. Osoba dojrzała rozumie, że np stand-up/satyra polega na wyolbrzymianiu sytuacji,osoby itd. Gdyby rozumieli to nie byłoby masy hejtu pod twoimi filmikami.

 

 

Można się z Tobą nie zgodzić, ale bardzo często w komentarzach nie stosują żadnej polemiki tylko wyszydzanie lub tym podobne. Właśnie do tego się sprowadza hejt. Krytyka jest przy argumentach.

* Wszyscy forumowicze znają Twoje poglądy i czasem można powiedzieć rozumiemy je bez słów. Zapewne każdy z nas przyzna, że wiedział co chciałeś przez to powiedzieć - internet jest dziki, kieruję się emocjami, a nie logiką.

 

Uważam, że ty masz rację, ale to jest rodzaj YT-berów, który żeruje na innych. To pokazuje też ich charakter(bo okej nikt nie lubi chodzić po sądach),ale od razu zareagowali i widać po nich byłoby, że teraz im nie do śmiechu. Ciekawe czy mieli by jaja żartować sobie z YT-berów z milionami wyświetleń. Mniejszy content łatwiej ugryźć. No i się przejechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perun82 napisał:

Chcesz walczyć z Matrixem. Tej wojny nie da się wygrać. Forum jest partyzantką z Roninami, którzy sami odeszli od swojego Pana (systemu). 

Nie da? Właśnie w tym cały sęk, że DA. Chłopaki wczoraj czy przedwczoraj dali link do badań społeczeństwa amerykańskiego - wykazano, że aż 70% amerykańskich mężczyzn nie ożeniło się do 34 roku życia i wiele z nich nigdy już się nie ożeni. Co więcej, jako, że na studiach w USA 60% to kobiety, kobiety zaczynają zgadzać się na perwersyjne oczekiwania seksualne mężczyzn, bo wiedzą, że jeśli się nie zgodzą, zostaną bardzo szybko pożegnane. Blisko 40% młodych Amerykanek marzy o ślubie, mężu, małżeństwie i narzekają, że amerykańscy mężczyźni w ogóle tego nie chcą - i nie jest to niszowy procent, to jest 70%!

 

Do tego stopnia jest to problemem socjologicznym dla kobiet, że psycholożki piszą książki typu 'Wojna z mężczyznami'. 

 

Tym się właśnie różnią Amerykanie w odróżnieniu od takich Szwedów, że to zawsze była nacja bardzo przebojowa, silna, mniej rozczulająca się - tam faceci nie zgadzają się na żadne 'tacierzyńskie' czy inne brednie. Tam jest krótka piłka - kobieta dzisiejsza nie nadaje się do ślubu - wniosek? Daje dobry seks, a jak nie, wypad. Ciężkie do uwierzenia ale dokładnie tak wskazują statystyki, że tam jest to już masowa przypadłość.

 

Da się? da się.

 

Teraz jest pytanie do Ciebie: chcesz być Szwedem czy Amerykaninem?

Bo ja, w tym kontekście, 100% za Amerykaninem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, arch napisał:

Nie da? Właśnie w tym cały sęk, że DA. Chłopaki wczoraj czy przedwczoraj dali link do badań społeczeństwa amerykańskiego - wykazano, że aż 70% amerykańskich mężczyzn nie ożeniło się do 34 roku życia i wiele z nich nigdy już się nie ożeni. Co więcej, jako, że na studiach w USA 60% to kobiety, kobiety zaczynają zgadzać się na perwersyjne oczekiwania seksualne mężczyzn, bo wiedzą, że jeśli się nie zgodzą, zostaną bardzo szybko pożegnane. Blisko 40% młodych Amerykanek marzy o ślubie, mężu, małżeństwie i narzekają, że amerykańscy mężczyźni w ogóle tego nie chcą - i nie jest to niszowy procent, to jest 70%!

 

Podasz link do tych badań. Jestem ciekaw jaka jest proporcja w grupach: WASP, Latynosi i ci bardziej opaleni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie są o tym artykuły, źródłowych badań nie szukałem ale wątpię aby było to trudne do znalezienia mając nazwiska i wpisując po angielsku odpowiednie frazy.

https://www.pch24.pl/mlodzi-amerykanie-nie-chca-sie-zenic--to-juz-prawdziwa-plaga,33971,i.html

 

"Te kobiety, które nie chcą się podporządkować permisywnej kulturze traktowane są jak „dziwolągi” i mają niewielką szansę na nawiązanie relacji z płcią przeciwną – mówiła. Tym samym ich szanse na znalezienie męża maleją.

Uczona odwołała się do badań Marka Regnerusa i Jeremy’ego Ueckera, którzy napisali książkę pt. „Seks przedmałżeński w Ameryce”. Zwrócili oni uwagę na niepokojący fakt, iż kobiety, które nie są permisywne, a które pragną założyć rodzinę, mają niewielkie szanse na znalezienie odpowiedniego kandydata na męża. W ogóle mają problem za znalezieniem partnera. Młodzi mężczyźni zainteresowani są przelotnymi znajomościami, służącymi głównie zaspokojeniu ich potrzeb seksualnych."

 

Da się? da się. 

Pisałem nie raz, można z kobietami wygrać tę wojnę (bo to JEST wojna, nie ma się co oszukiwać i zapewniam, one właśnie tak to traktują) albo będąc jak Araby no ale to jednak trochę prymitywne rozwiązanie - wywalczyć coś siłą i agresją, albo dać kobietom ich wymarzoną wolność i wyzwolenie wraz z brutalnymi KONSEKWENCJAMI.

 

W ten sposób Amerykanie tak sobie wychowali już 'wyzwolone' feministki, że dostają perwersyjny seks i jest to NORMĄ.

A Ukraińcy jak wychowali swoje kobiety? Jak Sasza nie pije i nie bije to już jest super chłopak.

Pisałem o tym nie raz. STATYSTYKA.

 

U nas niestety wciąż pokutuje cierpiętnicze myślenie ale wraz z szerzeniem wiedzy z forum, jest szansa wywalczyć coś takiego jak mają Amerykanie. Niestety, z dzisiejszymi Paniami bez agresji i niehumanitarnego rozwiązania to praktycznie jedyne inne alternatywne działające rozwiązanie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.