Skocz do zawartości

Dominik z Awięc, kolejny film o mnie.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już chcecie umieszczać fragmenty angielskich filmów w ewentualnej odpowiedzi to lepiej przygotować prezentację na ich podstawie, pokazać źródła, wykresy, statystyki i omówić to a potem podsumować, grzecznie i bez takich, że nauka swoje a "jutubery" swoje. Podać przykład naukowców, którzy mieli rację pomimo, ze byli przeciwko nim wszyscy (jak np. Wegener. i, nie, Darwin nie był jednym z nich) i zapytać tych "jutuberów" czy będą obalać naukowe badania czy dalej szerzyć propagandę i spytać grzecznie acz wprost kto im płaci. Bo to musi być dobrze opłacony blagier, który kłamie w żywe oczy tysiącom ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w związku z filmem : 

 

 

Czy ktoś z was drogich chłopaków, żalił się kiedyś waszej kobiecie, znajomej itd z waszych problemów a ona chętnie tego wysłuchiwała ? Bo ja nie znam takiego przypadku, każdy orbiter jest od wysłuchiwania jej problemów, na twoje problemy i Ciebie wywali swoje fekalia. Powtarzam, nie znam kobiety która wysłuchiwała by moich problemów z chęcią i dawała jakiegoś rozwiązania.

Zobaczcie jeszcze na minusy.

Logika i poziom komentarzy to dno.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ExBrother zjeżdżaj koleś, dla twojej wiadomości- często niejedna osoba się nie zgadzała z Markiem i nigdy nie zauważyłem, żeby z tego powodu była krytykowana. Bardzo wielu osóbom pomógł, mi również otworzył oczy na pewne sprawy- tak cię to boli?

 

Póki co Ty to się pienisz i widzę, że masz ogromną satysfakcję, że 16-latkowie dali się zmanipulować tanimi gierkami i popularnymi poglądami zawistny człowieku. Czy tego chcesz czy nie, będziemy tutaj murem stać za Markiem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam aktualnie komentarze pod filmami Marka.

Marek serio czy uważasz, że coś im przetłumaczyć ? Ty możesz im podać statystki ludzi z IQ 999 a oni i tak nie są w stanie łączyć faktów. Kobiety wiadomo, manipulują albo nie kapują co się do nich mówi plus biało rycerze.

Boję się, że znów Ci uwalą kanał jak będziesz w to dalej szedł. Czytając te komentarze i widząc ilość minusów, chyba bym odpuścił nagrał bym ostatni filmik jak wcześniej wspomniałem, by nie przekręcali Twoich słów i słuchali z uwagą i ze zrozumieniem.

Naprawdę te komentarze tych ludzi to wołają o pomstę do nieba, wykończysz się walką z nimi. 

Boje się czytać dalej te komenty pod twoimi zminusowanymi filmami. Poziom dna.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Czy ktoś z was drogich chłopaków, żalił się kiedyś waszej kobiecie, znajomej itd z waszych problemów a ona chętnie tego wysłuchiwała ? Bo ja nie znam takiego przypadku, każdy orbiter jest od wysłuchiwania jej problemów, na twoje problemy i Ciebie wywali swoje fekalia. Powtarzam, nie znam kobiety która wysłuchiwała by moich problemów z chęcią i dawała jakiegoś rozwiązania.

Tak, są nieliczne przypadki, gdzie to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, SzatanKrieger napisał:

każdy orbiter jest od wysłuchiwania jej problemów, na twoje problemy i Ciebie wywali swoje fekalia.

Dokładnie. Albo powie to samo co 99% samiczek czyli: weź się za siebie, weź się w garść, ogarnij się, co z ciebie za facet, itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwalą kanał wcześniej czy później, dlatego utrzymuję vimeo. Zrobią ze mnie i z forum publicznie pajaca, będziemy pośmiewiskiem. Dyskusja nie ma sensu, zadziałało by jedynie brutalne przełamanie tysiącami wpisów i nawalanka w komentarzach, a tak grupa sama się napędza własnym linczem na mnie.

 

Forum utrzymamy, chyba że fizycznie mi zrobią krzywdę, a do tego przecież dążą - wszędzie podają tam adres i dane o mnie i mojej przyjaciółce, a Pan Dominik nie kasuje, mimo że tak bardzo jest miły i sympatyczny. W końcu ktoś będzie chciał zrobić "porządek", i to zrobi.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem posłuchać owego Dominika ale nie mogłem wytrzymać tego sposobu mówienia, większość chyba postępowych jutuberów mówi, montuje swoje wypowiedzi w bardzo charakterystyczny sposób, dla mnie nie do wytrzymania na dłuższą metę.

 

Wole normalny sposób mówienia, taki jak min. na Radio Samiec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą pisać sobie co chcą, wiedza krzewiona tutaj na forum czy w materiałach Marka zwyczajnie się sprawdza.

 

Stąd mogą agitować, przekonywać, wyśmiewać i tak dalej, ale każdy logicznie myślący, doświadczony i wystarczająco otwarty na nową wiedzę człowiek musi przyznać, że wiedza ta po prostu odzwierciedla rzeczywistość i dynamiki relacji między kobietami a mężczyznami we współczesnym świecie. Nawet jeśli jest to wiedza, której niektórzy mogą nie chcieć posiadać. A ten, kto jej nie posiada będzie prędzej czy poźniej gorzko płakał i zastanawiał się, co poszło nie tak? O co chodzi? Dlaczego? 

 

O ile uważnie czytam, hejterzy istnieli od początku niemal działalności tego forum, a ono mimo to istnieje i tego uważam już nic nie zmieni. Pierwsza iskra została już wzniecona i ogień już płonie, a kaganek oświaty świeci. 

 

Powodzenia @Marek Kotońskii nie przejmuj się hejterami bo tego że wznieciłeś na naszym krajowym gruncie tę ideę i bezcenną wiedzę nigdy żadna szydera Ci nie odbierze!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Strusprawa1 napisał:

Zauważyłem pewien trend - tak raz śmieszkowo napiszę. Duża część widowni Awięc to są typowe Edgy banany z wielkich miast. XD (jak również i krytyczek Marka - dumnych posiadaczek depresji).

Po komentarzach "śmieszkowych" właśnie u nich widać, że to jest na zasadzie "ich światopogląd jest edgy, a światopogląd Marka to wstyd". "Edgy-bananowi orbiterzy" bym powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby "nec Hercules contra plures" ale przypomina mi to sytuację z krytykami Einsteina, gdy dostał list podpisany przez setkę zabetonowanych profesorów, którzy lejąc wodę, nie zgadzali się z jego którąś z teorii (bo tak, bo im nie pasowało do wyobrażeń, bo nie oni na to wpadli, bo... {tu sobie wpisać cokolwiek}).

On to po swojemu skwitował, że "gdyby mieli rację, wystarczył by jeden" {profesor i dowód, zamiast setki podpisów}.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carrioner wspomina, że będzie oglądać na streamie materiał Awięca na temat Marka i zamierza go skomentować:
 

 

Cóż, czekam na shota na kanale YT...chociaż w sumie niedługo tutaj ma o tym mówić:

 

 

Myślę, że też raczej niestety przejedzie się po Marku. ? 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, po co chcesz się wdawać w przepychanki z pustymi dziewuchami i gimbusami? Twoje materiały są dla poważnych dorosłych ludzi, przekonywanie gówniarzerii i plebsu nie ma żadnego sensu, oni i tak Ci nie zaszkodzą ani nie pomogą. Parafrazując słowa pewnego polityka tfu Unii Wolności - to nie jest twój elektorat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TMiro napisał:

 to nie jest twój elektorat. 

Zgadzam się z TMiro. W tej sytuacji trzeba rozważyć zyski i straty. Jednak ja nie widzę zysków, bo cóż można zyskać? Rozgłos? W takim środowisku to nie jest korzystne. Zdecydowana większość niczego nie zrozumie, a część może wręcz zaszkodzić naszemu forum. Wszyscy wiemy, że ta wiedza ciężko przebija się do świadomości ludzi. Lepiej powoli zyskiwać sympatyków, zyskując solidne fundamenty, niż zrobić dużo szumu i sobie zaszkodzić. Każda publiczna dyskusja z innym youtuberem spowoduje obudzenie kolejnych hejterów. Szydzić z audycji i forum będą tak, czy owak, jednak im więcej filmów w tym temacie, tym więcej wrogów. Można by zapytać: jak to tak, pozwalać się opluwać?! Jednak tacy ludzie byli, są i będą. To walka, która odbiera zasoby potrzebne gdzie indziej. Może przynieść jedynie satysfakcję, tylko satysfakcją nie najesz się, nie utrzymasz forum etc. Nie bez powodu funkcjonuje powiedzenie: nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu ... itd.

 

Czy można wizerunkowo wygrać tę batalię? Raczej wyłącznie w naszych oczach. To nie poddanie się, tylko zakończenie dyskusji dwóch grup ludzi, którzy posługują się innym językiem i nigdy się nie zrozumieją. To oczywiście tylko moja opinia i mogę się mylić, tak to jednak postrzegam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Oscar napisał:

Czy można wizerunkowo wygrać tę batalię? Raczej wyłącznie w naszych oczach. To nie poddanie się, tylko zakończenie dyskusji dwóch grup ludzi, którzy posługują się innym językiem i nigdy się nie zrozumieją. To oczywiście tylko moja opinia i mogę się mylić, tak to jednak postrzegam.

Wizerunkowo może i można, ale z całą pewnością nie poprzez pokazanie statystyk, bo to jest dalej nic innego jak mierzenie penisa. 

Zobaczcie np na takie zjawisko jak walka D.Magicala z Polakiem. Daniel przegrał walkę ale mimo to wizerunkowo zyskał w oczach nawet ludzi co go nie lubili. Polak również zyskał sporo wizerunkowo, nie dlatego, że wygrał z Magicalem(takie wygrał będąc wieloletnim sportowcem trzymającym dietę, to jak przegrać) tylko dlatego, że się dobrze zachował.

 

Myślę, że tu można tak samo, jest to spory kryzys dla inicjatywy Forum etc, ale jest to tez pewnego rodzaju szansa, być może ciężka do wykorzystania, ale wydaje mi się że możliwa, jednak jak napisałem na pewno nie przez usiłowanie pokazania, że "to ja mam rację". Ludzie na widowni nawet jak by byli geniuszami, nie będą myśleli o tym jakie to kto badania pokazał, jakie statystyki, tylko o tym, że facet dorosły nie zniósł krytyki małolatów, pokazał im faka, zrobił kurwę z logiki zarzucając brak znajomości kobiet, a potem obeznanie z kobietami oraz dopuścił się ataków ad.persona odnosząc się do młodego wieku i braku doświadczenia (co jest nie merytoryczne).

 

Chciałbym i kibicuję Markowi żeby wyszedł z tego jak najlepiej, i wieże, że może mu się to udać jednak nie poprzez pokazanie, że miał rację z symetrią twarzy etc, bo na miłość boską ten konflikt się nie toczy już o to.

Pytanie czy lepiej być tym co ma racje, ale go nikt nie lubi i zrobią z niego tandeciarza (bo to usiłują zrobić. np poprzez danie zdjęcia Marka na tle jakiegoś jebanego sadu w ostatnim filmie Awięca) czy lepiej być tym, z którym były kiedyś małe niesnaski, ale ogólnie jest spoko przez co można zyskać nowych fanów.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, WąsatySamiec napisał:

Zobaczcie np na takie zjawisko jak walka D.Magicala z Polakiem. 

Szczerze mówiąc, to kompletnie nie kojarzę tych youtuberów, ale domyślam się, że obaj są z youtubowego mainstreamu. Jeśli zaś tak, to jest trochę inna sytuacja, bo Marek jest spoza głównego nurtu. Jest kontrowersyjny dla zdecydowanej większości społeczeństwa i o jakiekolwiek poparcie będzie bardzo trudno, zostają tylko forumowicze. Jednak możesz mieć rację, że reputację można podreperować wyłącznie właściwym zachowaniem. Nie jestem w stanie przesądzać w jaki sposób to zrobić, ale podawanie faktów może nie wystarczyć. Oni są głusi na fakty. Teraz chodzi tylko o wizerunek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należało podejść temat z innej strony i zaprezentować go zupełnie inaczej, na przykład zrobić wywiad z psychologiem, pogadać o wtórnych korzyściach z choroby czy coś w tym stylu. Publiczne wzywanie do nie pomagania osobom chorym na depresję musiało okryć niesławą i nie dziwi, że uchodzi za haniebne oraz jest krytykowane wzdłuż i wszerz internetu. Moim zdaniem jest za późno na wyjaśnienia. Teraz należy usunąć szkodliwe społecznie materiały i przeprosić, to jedyne rozwiązanie. Kiedyś w przyszłości można ugryźć problem inaczej, wykazując się większą wrażliwością społeczną, pokazać komuś kompetentnemu przed publikacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spokojny napisał:

Kiedyś w przyszłości można ugryźć problem inaczej, wykazując się większą wrażliwością społeczną

I tu jest problem, bo nie liczy się prawda, tylko społeczna wrażliwość. I znów można przypomnieć powiedzenie, jakoby miliony much nie mogły się mylić. Tak to jest z tym głosem ludu. Co do publicznego wzywania do nie pomagania osobom chorym na depresję, to chyba źle zrozumiałeś. Marek wyraźnie mówił, żeby nie robić tego samodzielnie, a zgłosić się po pomoc do specjalisty. Oddzielił też wyraźnie osoby chore (w tym przypadku panie) od atencyjnych, które wykorzystują swoją przewagę, żeby zdobyć jakieś korzyści. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.