Skocz do zawartości

Czy "robienie loda" jest przyjemne


Mrowka

Rekomendowane odpowiedzi

@Byłybiałyrycerz

Nie wiem, skąd to wytrzasnąłeś - już na pierwszy rzut oka widać, że to nie Daria.

Gdybyś zresztą wiedział, a nie tylko spekulował, nie byłoby to 99% tylko 100%.

Podobnie też można od razu wykluczyć archa - tego delikwenta nie da się pomylić z nikim innym.

 

@Falka Elen

Było się wypowiedzieć o historii średniowiecza, byłoby spokojniej :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AncalagonWłaśnie próbuje wystrugać ten artykuł o duchach co go obiecalam Szatanowi i Bruxie, ale mam problemy z komputerem bo mi się wyłącza bez powodu i mozolnie mi to idzie. 

Niestety Rezerwat jest dość okrojony tematycznie, mam nadzieję, że mnie nie odstraszycie skutecznie zbyt szybko bo mam sporo tematów o które chciałabym zaczepić ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gravedigger A Ja Ci powiem szczerze że ręce opadają widząc jaki poziom ma grupa że wchodzi laska, która mówi jak to lubi ciągnąć i robi się sensacja. Nie wiem czy przedział wiekowy tej grupy to 18-22 czy takie pasztety tu tylko są ...

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno przebrnąć przez offtopy... Robienie loda jest przyjemne. Czasem nawet można zrobić z połykiem, ale to zależy od smaku spermy. Palacze i osoby ze złą dietą mają niesmaczną spermę zazwyczaj. Jedyny problem z lodem, to moja mała buzia, szybko się męczę z powodu bólu w stawie skroniowo-żuchowowym :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kociamatka napisał:

Czasem nawet można zrobić z połykiem, ale to zależy od smaku spermy.

Jedna moja ex twierdziła że smak spermy nie ma wpływu na połykanie. Mówiła że gdy połyka od razu to smaku nawet nie zdąży wyczuć.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nie rozumiem, w obecnych czasach problemów, z lodzikiem. Zakładając, że ludzie stosują zasady higieny i nie mają infekcji, itd.

Może któraś z Pań tego nie lubi bo to nie jest "to" (@Mrówka?), ale żeby od razu rezygnować?

Ja nie lubię minety z tego względu, bo później mnie boli szyja i język :), ale to nie znaczy że rezygnuję z dawania przyjemności kobiecie. Poza tym lubię zapach/smak cipki.

 

Proszę mniej księżniczkowania, a trochę fantazji i kurestwa drogie Panie :)

 

P.S. Jak jakaś Pani jest pobożną katoliczką lub muzułmanką to jest to okoliczność łagodząca w ww. sprawie i w takim wypadku można odstąpić od ww. praktyk ;).

Jednak na tym forum chyba nie występują takie problemy....

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 24.07.2018 o 16:54, Mrowka napisał:

co przyjemnego miałaby odczuwać kobieta trzymając kawałek mięsa w ustach? 

A co przyjemnego jest w robieniu kobiecie minetki @Mrowka? Przecież cipka, to tylko "kawałek mięsa" ?

A co przyjemnego jest w całowaniu ust, czy piersi? Usta i piersi to też tylko "kawałki mięsa" ?

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.