Skocz do zawartości

Czy "robienie loda" jest przyjemne


Mrowka

Rekomendowane odpowiedzi

@Byłybiałyrycerz Nigdy nie będę na smyczy u żadnej kobiety bo nie jestem pieskiem. Po prostu dostrzegam subtelną różnicę pomiędzy skutecznym podrywem a chamstwem. ;)

 

Jedno z drugim nie zawsze idzie w parze. ;)

 

Tak mam z nią kontakt poza forum bo to bardzo fajna dziewczyna i nie życzę sobie, żeby ktokolwiek w ten sposób się do niej zwracał.

 

Życzę Ci miłej nocy, więcej luzu i pozdrawiam. ;)

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem hipokrytką i zdaje sobie sprawę ze swoich słabości, jednak nikt nie zabroni mi uczestnictwa np we Mszy itd jeśli mam taką potrzebę.:)

 

 

Nie, może tego nie zrozumiesz, ale @dobryziomek ma klasę i w przeciwieństwie do Ciebie nie zachowuje się jak ordynarny burak.:)

Koniec off-topu.:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ByłybiałyrycerzNie znasz nas prywatnie,  więc błagam, ale nie pisz kolejnych bzdur. :D:unsure: 

Nigdy nie zainteresowałabym się facetem, który jest pantoflem, uwielbiam czuć, że to facet prowadzi i tak jest w naszej znajomości od samego początku. ;) Ale rozumiem, że z Twojej perspektywy to nie do pomyślenia, że można stanąć w obronie kobiety, którą się szanuje.:)

 

Miłej nocy i juz nie zanudzam, na przyszłość po prostu nie wchodzmy sobie w droge, bo nie mam ochoty na jakieś przepychanki.:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi konstatacjami, że coś jest nieprzyjemne to ja byłbym ostrożny. Pytanie dla kogo? Może statystycznie dla większości, ale to nie znaczy, że ktoś tego nie lubi. Ludzi o wysokiej atrakcyjności też jest mniej niż 10% populacji to nie znaczy, że trafienie na przystojnego faceta czy piękną kobietę jest wykluczone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie do samic:

Czy spuszczanie się na twarz jest dla Was przyjemne ? W sensie oczywiście emocjonalnym bo wiadomo że dzieci z tego nie będzie..

Pytanie do samców:

Ja prawdę mówiąc nie robiłem tego nigdy ale nie bardzo rozumiem co to daje w efekcie . Poczucie dominacji ? Dominację czuję  wtedy kiedy kobieta wypina się do mnie tyłem i opada na rękach. Nie ma lepszej. Akceptacja ? Jak bierze do ust to już mi wystarczy. Upokorzenie? Dla mnie wystarczy jak wkurwiony ubieram się i wychodzę a ona przepraszając tuli się i nie chce mnie wypuścić.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ntech napisał:

Ja prawdę mówiąc nie robiłem tego nigdy ale nie bardzo rozumiem co to daje w efekcie . Poczucie dominacji ?

Po prostu wszelakimi sposobami musisz pokazywać lasce gdzie jej miejsce w szeregu :) no i jakoś sprawia mi to przyjemność :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ntech napisał:

To ja mam pytanie do samic:

Czy spuszczanie się na twarz jest dla Was przyjemne ? W sensie oczywiście emocjonalnym bo wiadomo że dzieci z tego nie będzie..

Nie widzę w tym żadnej atrakcyjności, nie jest to pożądane przeze mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odkopuję, spotykałem się z określeniem, że to nie tyle co przyjemne, chociaż i takie słowa czasem padały, ale że to przede wszystkim ogromna satysfakcja. Są fajne kobiety, które potrafią odnaleźć się w łóżku, ciepłe, bliskie partnerowi oraz takie, które zamykają się w swoim słoiczku z mchem i paprocią i wszystko jest be.

 

Wszystko można manipulatorsko określić jako egoizm, w łóżku mają być zadowolone dwie osoby, to nie wolontariat, a że ludzie wbrew wszystkiemu dobierają się niezgodnie ze swoim libido i mają pretensje, że podobają się swojemu partnerowi i ten chce z nimi współżyć - no cóż na to można poradzić...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś byłem z dziewczyną gdzie ja miałem duże libido a ona właściwie wcale haha Męczyłem się i stwierdziłem, że to nie będzie miało przyszłości.

Co do robienia loda to też tak macie panowie, że wasz "przyjaciel" jest twardy i nie możecie dojść?

Podczas normalnego seksu osiągam orgazm i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.