Skocz do zawartości

Czy "robienie loda" jest przyjemne


Mrowka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :D 

Ja tu na szybko w związku z burzą w temacie: 

 

 

 

Ja się wypowiem za siebie, nie za wszystkie kobiety. Robienie loda NIE JEST przyjemne :) Dla mnie mogłoby to nie istnieć. Niech Panowie się zastanowią: co przyjemnego miałaby odczuwać kobieta trzymając kawałek mięsa w ustach? 

A Pani z wątku jest po prostu bardzo asertywna i przynajmniej nie udaje, że ją to kręci jak nie kręci :D Brawa dla niej!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonic - tego nie wiem. Niektórzy podobno lubią smak i zapach "dzyndzla" :D 

Nie lubię mieć robionej minetki czy "palcówki". Niestety mój samiec bardzo lubi się w ten sposób rewanżować, więc staram się za dużo w łóżku nie robić :D 

@SzatanKrieger - hmmm, nawet gdyby facet był Johnnym Deppem, - ch*j to ch*j i niemożność oddychania, ból buzi, karku, próba okiełznania włosów... Niedogosności zawsze są takie same, niezależnie od tego czy facet jest mega przystojny czy brzydki, czy jest milionerem czy biedakiem, czy ma "dobre serduszko" czy jest chamem i burakiem. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna wypaczona emocjonalnie kobita.

 

"

Jak słyszę to pierdolenie jak kocha to obciągnie to mnie mdli -  na tej samej zasadzie jak kocha to przepiszę wszystko na mnie. 

 

Jakbyś lubił anal też byś miał pretensje, że ona nie chce? Albo pissing?"

 

Fragment od Pani FIT DARII w pw wiadomosci - eksperta od orala :P  

 

Szkoda strzepic ryja tutaj bo same obronnice uciesnionych biednych nie chcacych robic loda kobiet

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka

Tak tylko ja mam na myśli coś innego.

Gdybyś była z takim jakby to nazwać...z takim dzikim dziukusem, alfą, z kim na kogo widok masz tam mokro, takim kimś kto słowem Cię rozpala, to podejrzewam iż niedogodności by znikły i byś na nie nie miała czasu reagować bo wiłabyś się z rozkoszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowkamialem partnerki, które robiły laske bo robiły. Odrazu było widać, że to dla nich tylko obowiązek. Miałem równierz partnerki, które dopadły się do "generała" i szarpaly jak Reksio szynkę. 

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nie jest przyjemne, ponieważ nie jest to samiec na którego masz prawdziwą chętkę w mojej ocenie.

Dlatego brat ma rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger taka uwaga od starszego kolegi, od razy przepraszam za off-top.

 

Mam takie wrażenie że w każdym poście walczysz z kobietami próbując im wbijać szpilę, nie wiem może w ramach zemsty, albo pod wpływem kompleksów, nie bierz tego za atak, ot taka dygresja, kiedyś już pisałeś o tym post, jak widać nie wiele zrozumiałeś z wypowiedzi braci że to droga donikąd, naprawdę taka walka w oczach osób trzecich wygląda wręcz komicznie, bo raz że nie przegadasz baby nigdy, a tym bardziej używając logicznych argumentów, a dwa na nienawiści nie zbudujesz niczego, tak wiec zastanów się nad tym i traktuj kobiety lajtowo, nie spinaj dupska w taki sposób a będziesz miał loda z połykiem od Pań, gwarantuje Ci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xawery982 wypaczona emocjonalnie, bo nie lubię robić loda? :D Dramat.

@SzatanKrieger - być może, ale mi to nie grozi :)

@Still - no ok, część może lubi, tylko mnie nadal to dziwi bo co w tym przyjemnego - nie wiem. Może gdyby penis był o smaku czekolady, to byłoby to przyjemne :D

@Sonic - ja też mogę traktować członka mojego parnera jak bóstwo, i go zaspokajac co godzinę, gdyby sobie tego życzył (pod warunkiem, że nie rewanżowałby się minetkami :D), ale to nie zmienia faktu, że nie lubię tego robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na podstawie kobiet, które miałem przyjemność w życiu poznać:

 

Są takie, które niezależnie od wszystkiego uwielbiają robić loda i mogą go robić wszędzie i z każdym niezależnie od wielkości, kształtu i innych kryteriów... (mój ulubiony typ :P)

 

Są takie, które robią to z jakiegoś rodzaju obowiązku, bo tak wypada, rodzaj jakiegoś schematu łóżkowego.

 

Są takie, które tego nie będą robić bo się brzydzą...

 

Są takie, które będą to robić tylko Tobie samcu (przynajmniej przez jakiś czas), bo Ciebie wybrały (na jakiś czas) i to właśnie dla Ciebie się poświęcą (przez jakiś czas) i nawet jeśli ją to brzydzi to dla Ciebie zrobi wyjątek (przez jakiś czas) i nawet sprawi jej to przyjemność.

 

Żeby nie było, że jestem jakiś pies na baby (bo nie jestem) to tylko te cztery okazy poznałem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonic - ale mówię Ci na moim przykładzie :D Nie lubię, ale swojemu samcowi bym robiła gdyby chciał. Na szczęście nie chce. (Tzn. może chce, ale tego nie zakomunikował to wnioskuję, że nie chce)

2 minuty temu, Cortazar napisał:

Są takie, które niezależnie od wszystkiego uwielbiają robić loda i mogą go robić wszędzie i z każdym niezależnie od wielkości, kształtu i innych kryteriów... (mój ulubiony typ :P)

To na pewno, do wszelkich układów łóżkowych w sam raz.

2 minuty temu, Cortazar napisał:

Są takie, które robią to z jakiegoś rodzaju obowiązku, bo tak wypada, rodzaj jakiegoś schematu łóżkowego.

To ja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xawery982Widzę, że niewiele dotarło z mojego tłumaczenia i kobieta powiedziała Ci co o tym myśli. I dobrze. Jak dla faceta fellatio jest ważniejsze od związku to przecież to nie ma szans wypalić. To samo mogłoby być z rimmingiem, analem czy pissingiem i też by ją namawiał i twierdził, że jak ona odmawia to go nie szanuje. 


Najlepszy był tekst, że jak kobieta się zgadza od razu wziąć do buzi to jest oddana facetowi jak piesek Panu. Serio? Taką argumentacją na pewno przekonacie każdą kobietę :D 

 

Co do samego "lubienia" uważam, ze po pierwsze mężczyzna musi kobietę podniecać, a po drugie musi ona choć trochę lubić męską dominację. Bo wg mnie to fellatio zawsze jest trochę z tym powiązane. 

 

Wiele kobiet może uważać to za obrzydliwe, upokarzające je i nie będzie tego robić albo będzie się zmuszać.

Dlaczego tyle klientów prostytutek przychodzi tylko na oral? Bo żony tego nie chcą robić. Więc przekonania, że lodzik to zwykła gra wstępna i nawet mniej inwazyjna niż seks są bardzo błędne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fit Daria napisał:

Dlaczego tyle klientów prostytutek przychodzi tylko na oral? Bo żony tego nie chcą robić.

Dlaczego mężowie przynoszą mało kasy do domu? Bo chodzą do prostytutek na oral!

@Fit Dariaczytam iż zdrowiejesz po....bo zaczynasz bronić samiczego interesu.

 

Teraz, Fit Daria napisał:

Jak dla faceta fellatio jest ważniejsze od związku to przecież to nie ma szans wypalić.

I to powinno być na testach do zawarcia małżeństwa, laska oblewa egzamin ustny(.....jak że nie pożałowana strata materiału z wtryskiwacza)nie dostaje papierka. Oraz ma zakaz składania podania ponownie do puki nie zaliczy ustnego ponownie.

 

Reasumując, podstawowy silnik ewolucyjny macie taki sam.

Teraz, Mrowka napisał:

próba okiełznania włosów Co nie stać go na maszynkę? Nawet na Divy idąc trzeba wykosić na blachę. Ach Janusze UWO.

A ten fragmencik raczej stanowi o braku higieny u potencjalnych adoratorów naszej zakompleksionej Siostrzyczki.  

PaŁkownik Ma STAĆ na Baczność a nie wychylać łeb za krzaaaaczorów!

Edytowane przez Tornado
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mrowka napisał:

Mi chodziło o moje włosy... Te na głowie...

No to jeszcze gorzej.....!

 

A co Ziomisław nie wie od czego są lejce?!

 

Pomijając wszystko, to klaczkę zaczesuje się ku zadowi,tak aby miała lśniące futerko po całości.

Oraz Można by było jej zaglądać w PIKNE Oczyska jak parska.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Fit Daria napisał:

a po drugie musi ona choć trochę lubić męską dominację. Bo wg mnie to fellatio zawsze jest trochę z tym powiązane

Poskładaj swoje komórki nie koniecznie szare i przeczytaj: powiązany równie dobrze może być mężczyzna, a kobieta robi z penisem co jej się podoba i nie uważam wtedy tego za męską dominację.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brat Jan napisał:

a kobieta robi z penisem co jej się podoba

Nadziewa się....

Oblizuje....

Zasysa.....

Ustawia dobry kąt wtrysku....

Ewentualnie ujeżdża.... wiadomo rumaka(Rumburaka)....

Spada na dno ze szczytu Monte Prizmo...

 

Potencjalnie sprawdza jak ją przygniecie szafa z małym kluczykiem(na kulturystę).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Krugerrand napisał:

Też mi burza w temacie założonym przez @xawery982. Nic się wielkiego nie stało, ot zwyczajna wymiana zdań między samcami. 

Może "burza" to za dużo powiedziane, ale rozkmina dlaczego kobieta nie chce robić loda. Dlatego tłumaczę: nie jest to przyjemne. Jak kobieta chce sobie usta postymulować to dużo przyjemniejszy byłby pocałunek :) Być może autorowi tego wątku uda się namówić dziewczynę na zrobienie tego loda, być może nawet będzie robić to reguralnie, co nie zmienia faktu że ona tego po prostu nie lubi i raczej nie polubi, bo nie jest to w żaden sposób przyjemne. Nie wiem, czy @xawery982 byłby usatysfakcjonowany myślą, że jego dziewczyna robi mu loda bo on tak chce, ale ona nie ma z tego żadnej przyjemności i jest typem który opisał @Cortazar:

Cytat

Są takie, które robią to z jakiegoś rodzaju obowiązku, bo tak wypada, rodzaj jakiegoś schematu łóżkowego.

No i już pomijam fakt, że dziewczyna idealnie to rozegrała, bo @xawery982 uważa ją teraz za taką niewinną, delikatną, a nie jakiegoś kur***ona na raz do łóżka. Chapeau bas dla Pani :D 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.