Skocz do zawartości

...Tak to jest...


Rekomendowane odpowiedzi

@Towarzysz_Winnicki no pewnie, że prowokacja... przecież każdy to widzi...

 

Autor tematu tylko chce nas sprowokować i pisać o swoich zmyślonych obsesjach ?? 

 

Ale fajnie popisać z tak mało inteligentnym prowokatorem. Przynajmniej możemy sobie porównać nasz poziom intelektu z tymi co nas atakują.

 

Ale to nawet nie ma co komentować. Bo jest tak niski, że aż jaja bolą.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@znienawidzonynie pomożemy Ci zatem tutaj. Moim zdaniem musisz ogarnąć się od podstaw. Na przykład poprawnej polszczyzny, bo tego się nie da czytać.

 

Jak chcesz się odnaleźć poza matrixem, skoro nie odnajdujesz się w podstawowych czynnościach? Wszystko po kolei. Pozdrawiam. I drobna rada - więcej czytaj, mniej pisz, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem ok, już nie będę pisał, żeby nie prowokować, czyli tu miejsca też nie zagrzałem szkoda, myślałem że się uda z kimś pogadać, no trudno, zatem poproszę admina jeśli to czyta o zamknięcie tematu i usunięcie mojego FIKCYJNEGO konta, dziękuję,.

 

... nie no szlak mnie trafia, jeśli jestem trollem lub prowokatorem to niech nie dożyję jutra, niech mnie pieron dziś strzeli i jaja upali jak jestem trollem, Panie Marku czyta pan to? no przecież nie mogę, jak sobie pomóc, chciałem porozmawiać a znowu wyszła kłótnia bez sensu,

Edytowane przez znienawidzony
szlak mnie trafia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@znienawidzony

 

Ja Ci tylko coś skopiuję, ok?

22 minuty temu, tytuschrypus napisał:

nie pomożemy Ci zatem tutaj. Moim zdaniem musisz ogarnąć się od podstaw. Na przykład poprawnej polszczyzny, bo tego się nie da czytać.

 

Jak chcesz się odnaleźć poza matrixem, skoro nie odnajdujesz się w podstawowych czynnościach? Wszystko po kolei. Pozdrawiam. I drobna rada - więcej czytaj, mniej pisz, ok?

To jest tak zwana konstruktywna krytyka, proszę czytaj ze zrozumieniem i daj nam odczuć że coś ogarniasz, bo zachowujesz się jak dziecko a nie 35 letni facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, znienawidzony napisał:

zatem ok, już nie będę pisał, żeby nie prowokować, czyli tu miejsca też nie zagrzałem szkoda

   Chłopie, co to za fochy? 

41 minut temu, znienawidzony napisał:

jak sobie pomóc, chciałem porozmawiać a znowu wyszła kłótnia bez sensu,

   Za co Cię wyśmiali na babskich forach?

Chcesz być u nas, to pisz jak facet, bo zalatujesz babą i to mało inteligentną, (inteligentna baba, hehe).

 

Dobra chłopaku, przestań płakać, napisz jak wyglądało Twoje życie rodzinne, dlaczego jesteś inny, co na to wpłynęło w/g Ciebie.

 

Od czegoś trzeba zacząć tą Twoją 'terapię'. I pamiętaj każdą Twoją ściemę od razu wyłapiemy. 

Jak będziesz kombinował to zostaniesz ośmieszony i skończysz na ścianie hańby.

 

Na razie dużo czytaj forum, tematy które wydadzą Ci się ciekawe i pasujące do Twojej przeszłości

Zacznij wyciągać wnioski, dokonuj porównań.

 

Na razie tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, znienawidzony napisał:

zatem ok, już nie będę pisał, żeby nie prowokować, czyli tu miejsca też nie zagrzałem szkoda, myślałem że się uda z kimś pogadać, no trudno, zatem poproszę admina jeśli to czyta o zamknięcie tematu i usunięcie mojego FIKCYJNEGO konta, dziękuję,.

 

... nie no szlak mnie trafia, jeśli jestem trollem lub prowokatorem to niech nie dożyję jutra, niech mnie pieron dziś strzeli i jaja upali jak jestem trollem, Panie Marku czyta pan to? no przecież nie mogę, jak sobie pomóc, chciałem porozmawiać a znowu wyszła kłótnia bez sensu,

Ale dlaczego nie chcesz się zastosować do zasad forum?

Nikt Cię tu nie dołuje, wiedzy jest multum, ogarniętych samców chętnych pomóc również.

Jeżeli nie prowokujesz to dlaczego po zwróceniu Ci uwagi zaczynasz zdanie z małej literki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Bronisław napisał:

Koleś nas od Fiutów wyzywa a Wy mu jeszcze doradzacie...

 

Szanujmy się ?? prosze Was...

 

Do tego to primytywny prowokator...

 

Miało być śmiesznie a wyszło jak zwykle, jest taki mem, nie mogę go znaleźć, brzmi tak;

 

jak witają się kobiety "- Och witaj kochana, Och cześć słodka , co u ciebie..."

jak witają się mężczyźni "-Siema kutasie !!! hahaha  ... Elo Fiucie !!!... hehe"

 

kończmy tą waśń.

 

18 godzin temu, Brat Jan napisał:

Ale dlaczego nie chcesz się zastosować do zasad forum?

Nikt Cię tu nie dołuje, wiedzy jest multum, ogarniętych samców chętnych pomóc również.

Jeżeli nie prowokujesz to dlaczego po zwróceniu Ci uwagi zaczynasz zdanie z małej literki?

 

Zaczynać zdanie z małej literki to prowokacja? Już nie będę przepraszam, po prostu nie dbam o poprawną polszczyznę ale trzeba to zmienić, dzięki za podpowiedź.

Miałem bardzo trudne życie, bardzo nerwowe, może dlatego nigdy mi się nie udało z dziewczynami, a przez to że mi się tyle czasu nie udało to teraz mi zaczyna odwalać i staję się chyba MIZOGINEM, naprawdę, dlatego tu jestem i szukam pomocy.

Jeszcze raz dzięki, i zaczynam czytać forum, znajdę ciekawy dział postaram się wypowiadać, żebyście zobaczyli że nikogo nie chcę prowokować ani trollować.

Jeszcze raz wam przypomnę, jest ze mną źle psychicznie i czasem mogę się zachowywać jak baba, dlatego nie mogę się nazwać facetem czy mężczyzną bo się nim nie czuję, jestem babą przeciwnej płci.

Gdybym był prawdziwym facetem to by mnie tu nie było tylko robił bym swoje, ale nim nie jestem i pewnie już nigdy nie będę, ale próbuje coś z tym zrobić a wy mnie od trolli, ja pierdole !!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, znienawidzony napisał:

Jeszcze raz wam przypomnę, jest ze mną źle psychicznie i czasem mogę się zachowywać jak baba, dlatego nie mogę się nazwać facetem czy mężczyzną bo się nim nie czuję, jestem babą przeciwnej płci.

Gdybym był prawdziwym facetem to by mnie tu nie było tylko robił bym swoje, ale nim nie jestem i pewnie już nigdy nie będę, ale próbuje coś z tym zrobić a wy mnie od trolli, ja pierdole !!!

 

Hańba koleś...babo czy kim ty tam jesteś.

Idź bądź trollem gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, znienawidzony napisał:

Gdybym był prawdziwym facetem to by mnie tu nie było tylko robił bym swoje

Dlaczego?

Nie dołuj się!

 

3 minuty temu, znienawidzony napisał:

Zaczynać zdanie z małej literki to prowokacja?

Forum ma regulamin i się go w miarę przestrzega!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj to do sprzedaży samochodu....

- bezdzietne - funkiel nówki, albo mało śmigane, jeszcze na gwarancji.... właściciel nie chce negocjować, stawia cenę wysoko

- z dzieciakami - brak udokumentowanego przebiegu, nie wiadomo kiedy i dzie coś się spierdoli, właściciel robi wszystko by sprzedać.

 

A tak po za tym to ciężko żyć samemu, jeszcze ciężej gdy jest się odpowiedzialnym za dziecko - wychowanie, utrzymanie, szkoła, wakacje, no i programowanie - dziecko musi mieć ojca!!!.

Więc panie z dziećmi zaniżają wymagania, by złapać partnera, który będzie ojczymem i pomoże nieść ciężar codziennego życia. 

Niektóre są na serio zdesperowane !!!

 

Jednak, to co wszystkie łączy to brak możliwości uzyskania prawdy na temat rozpadu poprzedniego związku albo ojca dziecka:

- wpadła, jak się bawiła i ojca dziecka nie zna ( te są z typy - uniosłam się dumą !!! - nie chce mnie, to nie - sama dam sobie radę )

- oraz rozwódki - u tych to zawsze były jest winien, bo albo pił, albo bił, albo był mamimsynkiem - tylko nie ona była winna.

Od jednych i drugich trzeba się trzymać z daleka !!!! Źle to wróży przyszłości.

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wojkr napisał:

Porównaj to do sprzedaży samochodu....

- bezdzietne - funkiel nówki, albo mało śmigane, jeszcze na gwarancji.... właściciel nie chce negocjować, stawia cenę wysoko

- z dzieciakami - brak udokumentowanego przebiegu, nie wiadomo kiedy i dzie coś się spierdoli, właściciel robi wszystko by sprzedać.

 

A tak po za tym to ciężko żyć samemu, jeszcze ciężej gdy jest się odpowiedzialnym za dziecko - wychowanie, utrzymanie, szkoła, wakacje, no i programowanie - dziecko musi mieć ojca!!!.

Więc panie z dziećmi zaniżają wymagania, by złapać partnera, który będzie ojczymem i pomoże nieść ciężar codziennego życia. 

Niektóre są na serio zdesperowane !!!

 

Jednak, to co wszystkie łączy to brak możliwości uzyskania prawdy na temat rozpadu poprzedniego związku albo ojca dziecka:

- wpadła, jak się bawiła i ojca dziecka nie zna ( te są z typy - uniosłam się dumą !!! - nie chce mnie, to nie - sama dam sobie radę )

- oraz rozwódki - u tych to zawsze były jest winien, bo albo pił, albo bił, albo był mamimsynkiem - tylko nie ona była winna.

Od jednych i drugich trzeba się trzymać z daleka !!!! Źle to wróży przyszłości.

Chorąży - ale jaja, z jednej strony mnie rozbawiłeś a z drugiej uświadomiłeś, wreszcie jakieś konkrety.

"- z dzieciakami - brak udokumentowanego przebiegu, nie wiadomo kiedy i gdzie coś się spierdoli, właściciel robi wszystko by sprzedać." Jak dobrze pomyśleć to faktycznie tak musi być.

"Niektóre są na serio zdesperowane !!!" Ha czyli to właśnie te zdesperowane mi odpisywały bez problemu na portalach, ale jaja, a ja się chciałem tego łapać bo też trochę zdesperowany jestem/byłem.

No właśnie co do rozpadu ich związków to też się trochę zastanawiałem ale też byłem jak wspomniałem zdesperowany że mi to nie bardzo przeszkadzało i chciałem w takie coś brnąć, Ło jak dobrze że z żadną nigdy do niczego nie doszło, ale bym mógł się wpierdolić, najgorzej jak się zabujasz w jakiejś co jej nawet dobrze nie znasz.

"Od jednych i drugich trzeba się trzymać z daleka !!!! Źle to wróży przyszłości." Ten kawałek to sobie zapiszę i powieszę na ścianie, żeby - jak mi czasem odbije i będę się w coś chciał wjebać to sobie na niego spojrzę i może wtedy mi świadomość wróci.

Teraz jak będę przeglądał portale to w większości dla beki jaka desperacja panuje na portalach HAHA, no chyba że mnie zaćmi totalnie to znowu tu przylezę i będę szukał ratunku od tego co mi się przydarzy.

Jeszcze raz powtórzę, ale ze mnie miękka faja była (no dalej jest) ale się zaczynam uświadamiać. Chorąży wielkie dzięki. A co do forum to będę przeglądał i postaram się czytać ze zrozumieniem. A gdy mi czasem odpali to proszę się nie denerwować jak coś palnę,.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu miękka dają ? Miej cel i go realizuj.

Podniesienie, poprawienie swojej fizyczności - wygląd, sprawność  -poprawi twoją samoocenę w swoich własnych oczach, nie kładź wszystkiego na kartę ... " Jestem miękka faja nic mi nie wyjdzie to się za to nie biorę " 

Weź się za siebie, dieta, sport... popraw kondycję - a samica sama się znajdzie, nic bardziej kobiet nie odstrasza niż swoją własną niska samoocena.

Miej poczucie godności i własnej wartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy bardzo przepraszam za wcześniejsze akcje na forum, jest taka sprawa że się nie spodziewałem że trafiłem na poważne konkretne forum, myślałem że to będzie takie sobie gadanie bez celu bez sensu dlatego nie przestrzegałem ortografii, dużych liter, itd. Po wysłuchaniu kilku audycji pana Marka oświeciło mnie o co chodzi. Z ostatniego wysłuchania audycji dotarło do mnie żeby nie robić tak jak zrobiłem "byle jak". Pan Marek mówił o stworzeniu pomocnego forum, i inaczej się teraz do tego odniosę, żeby się nie wypowiadać jak się nie ma nic do powiedzenia i nie będę wam trollował bo może kiedyś będę potrzebował waszej pomocy " a jest u mnie źle" naprawdę. Teraz jestem na etapie słuchania audycji bo naprawdę i można się zaśmiać ale też audycja potrafi mi otworzyć oczy i wyjść z matrixa, jeszcze raz sorki za wcześniejsze, i na razie się nie odzywam ale dalej śledzę co się dzieje. Już bez przekleństw i bez obrażania nikogo, żegnam się ale będę się starał siedzieć w tematach i otwierać oczy na świat.

Chciałbym się wyżalić z moich zmartwień ale są ważniejsze sprawy do obgadywania więc na razie dam sobie spokój z moimi. Trzymajcie się i nie wkurzajcie się jak czasem coś "chlapnę" na forum, zdrówko dla pana Marka, Cześć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie to było wszystko przeczytać. Z dużym prawdopodobieństwem niezbyt rozgarnięta Pani, podszywająca się pod samca aby udowodnić swoje tezy (nie wnikam już jakie - szkoda prądu).

 

W ciągu kilku godzin zaledwie:

- smuteczki i żale

- pierdzenie tęczą

- foch

- słodzenie

No i to nieporadne słownictwo (żeby wyglądać jak "swój"). Taaak, to musi być samiec ?

 

Drogie Panie - więcej finezji i polotu w manipulacjach prosimy. Akurat na tym forum otwarcie przyznajemy, iż w tej materii to Was podziwiamy za tak kompleksowe i dogłębne opanowanie rzemiosła.

 

Pozdrawiam serdecznie WIADOMO KTÓRE FORUM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.