Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie oglądania materiału przekonacie się, że jego twórczość faktycznie miała przesłanie a on sam jest zupełnie innym człowiekiem niż pokazują to nagrania. W tle: kobieta i zjawiska zachodzące wśród polskiej społeczności za granicą jak i w kraju.

 

 

Warto też przytoczyć wywiad (rozmowę telefoniczną) w której Łukasz Stanisławowski wcielający się w rolę Testovirona odpowiada na pytania "anonimowej internetowej społeczności":

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Testoviron jest geniuszem. Stworzył postać, która teraz jest niejednokrotnie kopiowana (Lord Kruszwil). Nikt z ponadprzeciętnym IQ nie weźmie tego co mówił na serio. Ta postać jest zbyt przerysowana, żeby mogła być prawdziwa. Ona była tak dobrze wymyślona i zagrana, że miało się wrażenie, że on naprawdę taki jest i nie jest to polski emigrant chcący zmienić postrzeganie własnego narodu na pewne kwestie. Myślę, że swoimi filmami zrobił więcej dobrego niż złego. Wielu ludzi (w tym ja) przesiąknęło twórczością Testovirona i na pewno zmienił trochę postrzeganie bogactwa części swojej widowni. Pokazał je jako coś możliwego do osiągnięcia i trywialnego. Coś co warto pragnąć, ale nie powinno się bezwarunkowo zazdrościć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.