Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mordimer

Są dwa typy Polek, które wychodzą za muzułmanów - art

Polecane posty

Napisano (edytowany)

„Są dwa typy Polek, które wychodzą za muzułmanów” - mówi Anita. W domu męża w Pakistanie przeżyła piekło

- Europejka, która przeszła na islam, nigdy nie będzie na ich terenie szanowana. Jesteśmy traktowane jak psy, na które można wrzeszczeć i które można bić, jeśli coś się nie podoba, "Allah tak chciał" komentowała rodzina mojego męża kolejne siniaki - opowiada Anita.

źródło: https://kobieta.wp.pl/sa-dwa-typy-polek-ktore-wychodza-za-muzulmanow-mowi-anita-w-domu-meza-w-pakistanie-przezyla-pieklo-6277112114714241a

Pomijając fakty ekonomiczne, zero myślenia stategicznego  u tych kobiet, książe przychodzi robi wrażenie wywołuje enocje i... potem to już schemat, na miejscu okazuje się, że nie ma fikania i nie ma zamku z 50 pokojami...

Nawet w takim portalu pojawiają się artykułu pośrednio przestrzegające młode kobiety przez takimi sytuacjami.

Edytowano przez Mordimer

Napisano (edytowany)

Nowa egzotyczna religia, facet, egzotyczny i śniady, bardzo szarmancki...taki wezyr z bajki. Ślub - szał hormonalny, ciemna pała - no i koleżanki pękające z zazdrośći  a po ślubie się okazuje że jest rzeczą, nie ma prawa głos, posłuszeństwo wymuszane wpierdolem no i tragedia, czar prysł - pół biedy jak jest w kraju - w Polsce...gorzej jak wyjedzie do kraju męża - np. w Pakistanie Pasztunowi wolno żonę zabić zabrak posłuszeństwa i to bez karnie ed

Edytowano przez wojkr

I mamy płakać? Chyba ze śmiechu :D  Jak mówi mądrość ludowa "widziały gały, co brały"

• Like 3
  • Dzięki 1

Niech jeżdżą.

Chcą igrać z wężem to niech to robią.

Już dalej nic więcej nie napiszę bo dostanę bana za "brak" szacunku do kobiet :D

48 minut temu, Mordimer napisał:

Europejka, która przeszła na islam

>czarny kutas

>wierność Bogu

Wybierz jedno, jak widać wybór jest oczywisty.

• Like 4
  • Dzięki 2

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Już dalej nic więcej nie napiszę bo dostanę bana za "brak" szacunku do kobiet

Inni dostają waginkę za brak szacunku a inni bana. Życie:D

• Like 1
  • Haha 4

Tak to już jest jak się gardzi samcami beta a znając życie wielu się wokół nich kręciło "ale łoni nie wzbudzali emocyj". 

Średni warsztat, ale trafiają panowie w punkt.

• Like 1

Myślę, że Panie nie są świadome, że są inne kultury i społeczeństwa gdzie są zupełnie inaczej traktowane niż w Naszym kręgu kulturowym. Są przekonane, że jest tak samo albo o niebo lepiej. Zwłaszcza, że obraz wybranka w jej głowie to zazwyczaj nie rzeczywistość tylko jej imaginacja oczekiwań w końcu jedzie na haju hormonalnym.

• Like 5

Panie lubia innosc/egzotyke co mnie wcale nie dziwi ani nie rusza bo faceci tez tak maja ale niestety pozniej...

16 minutes ago, SennaRot said:

Panie nie są świadome, że są inne kultury i społeczeństwa gdzie są zupełnie inaczej traktowane niż w Naszym kręgu kulturowym.

I tu jest sedno sprawy. 

Platon kiedyś powiedział:

"Nieszczęsny będziesz miał to czegoś chciał"

No i mają :)

BTW:

Jak to jest z tą "zasłużoną starszyzną" ? Tu może pisać każdy ze statusem "starszy użytkownik" czy trzeba coś jeszcze spełnić dodatkowo ?

• Like 3

3 minuty temu, TheFlorator napisał:

I tu jest sedno sprawy. 

Dorzuciłbym jeszcze aranż, który Panowie z różnych kręgów kulturalnych potrafią stworzyć zwłaszcza na początku znajomości. :D

5 minutes ago, SennaRot said:

Dorzuciłbym jeszcze aranż, który Panowie z różnych kręgów kulturalnych potrafią stworzyć zwłaszcza na początku znajomości. :D

I zamiast sie tym spinac wszystkim i zzymac na niewiasty (co tylko potwierdza nasze narodowe kompleksy panowie) wystarczy miec paru kolegow z Hiszpanii, wziac ich ze soba do PL.

I tak , hiszpanie “naganiaja” a wujek TheFlorator spokojnie siedzi i zbiera plony jako kumpel ekipy slynnego Alvaro ;)

Mozna? Mozna.

• Like 1

Godzinę temu, SławomirP napisał:

>czarny kutas

>wierność Bogu

Wybierz jedno, jak widać wybór jest oczywisty.

Mistrz!

A tak poza to powiedzmy sobie szczerze. Czy gdyby co drugi artykuł na każdej zasranej stronie w całym internecie był o tym to czy chociaż jedna by zmądrzała?

Myśle, że na wieść o tych "atrakcjach" jeszcze więcej ich by sie tam pchało wszak "moja miłość go zmieni".

Niech jeżdżą jestem za. Selekcja naturalna debile sami sie wykończą.

Ciekawe jak długo szukała zdesperowanego frajera po powrocie do PL 😆

ps. Od kilkunastu tygodni mieszkam sobie w hamburgu i jedno co zauważyłem to jak idzie zajebista strzała(biała oczywiście), naprawdę 11/10 to zawsze z turkiem albo murzynem. Zawsze zadbana, miniówka, szpilki, odpierdolone jak divy z bałaganu po prostu pod klucz z białymi nie widuje takich.

Panowie po prostu jesteśmy od nich mniej atrakcyjni. No właśnie tylko żeby mnie to ruszało to musiałbym sie przejmować zdaniem kobiet, które jest kwintesencją określenia czegoś lub kogoś słowem "chorągiewa" - 4 razy dziennie inne. 

• Like 2

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

ps. Od kilkunastu tygodni mieszkam sobie w hamburgu i jedno co zauważyłem to jak idzie zajebista strzała(biała oczywiście), naprawdę 11/10 to zawsze z turkiem albo murzynem. Zawsze zadbana, miniówka, szpilki, odpierdolone jak divy z bałaganu po prostu pod klucz z białymi nie widuje takich.

W jakim wieku te "strzały" widujesz Bracie? Bo ja będąc na wakacjach (Teneryfa, Fuertawentura) widywałem też takie strzały około 30stki z Panami około 60siatki może nawet 70dziesiątki :D w luksusowych hotelach. Wyglądali Ci Panowie na mocno kasiastych ale to szczegół. Przecież miłość nie liczy pieniędzy. :D

Młode kobiety - pragną emocji, zabawy i huśtawek - więc badboy

Starsze - pragną pozycji i hajsu. Przepraszam tak nieładnie napisałem.... odpowiedzialności i ustatkowania więc ... dojrzały mężczyzna o ustatkowanej pozycji.

• Like 1
  • Haha 2

37 minut temu, Król Jarosław I napisał:

A tak poza to powiedzmy sobie szczerze. Czy gdyby co drugi artykuł na każdej zasranej stronie w całym internecie był o tym to czy chociaż jedna by zmądrzała?

Nie, bo takie artykuły i strony czyta głównie płeć męska :)

Napisano (edytowany)

@SennaRot 20kilka lat. Mowie absolutny TOP. A lata latania po bałaganach sprawiły, że jestem wybredny i przez 98% młodych kobiet na ulicy patrze jak przez powietrze. Więc jak mowie top to jest top.

@Ksanti dlatego napisałem każdej , żeby one też na to trafiły.

Edytowano przez Król Jarosław I

Napisano (edytowany)
18 minut temu, Król Jarosław I napisał:

20kilka lat. Mowie absolutny TOP. A lata latania po bałaganach sprawiły, że jestem wybredny i przez 98% młodych kobiet na ulicy patrze jak przez powietrze. Więc jak mowie top to jest top.

Ja wiem Bracie jak wygląda absolutny top ;) 20kilku latki bujają się z top bad boyami. Za kilka lat będą szukać top zarobasów. Mają top urodę, są anielsko piękne i mają atencję więc wybierają i przebierają, bawią się.

Edytowano przez SennaRot
  • Like 1

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Albo top frajerów. :)

Top frajer czy nie ale hajs ma się zgadzać. :D:D:D

• Like 1

Jestem szczerze zaskoczony, że tak niepoprawny politycznie artykuł ukazał się na takim mainstreamowym portalu jak wp. To prawie niemożliwe, żeby oni sami sobie robili na złość - przecież media głównego ścieku tak bardzo wychwalają religię pokoju a tu taka profanacja - prawda, no, toż to niebywałe.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Dobre i to.
Zważywszy ile na półkach księgarskich jest ostatnio romansów "z Arabii" trzeba to docenić. Nie wiadomo, kiedy się zorientują i zdejmą.

Edytowano przez wrotycz

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, wrotycz napisał:

Nie wiadomo, kiedy się zorientują i zdejmą.

Ten artykuł niczego nie zmieni. Za chwile pojawią się tuziny. A w nich: dlaczego żonate polki mają zdradzać swoich januszy. W punktach. I z kim. 

Edytowano przez Perun82

Czasami pogadam z kumplem z Londynu przez tel. Coraz to więcej polek pakuje się w małżeństwa z pakolami. Już po ślubie taki gość ma wyjepane na wszystko, leni się w chacie a żona pracuje żeby kupić żarcie i zapłacić czynsz. Uciec nie mogą, grożą im że je znajdą i jej rodzinkę.

Chciały emocjii to mają, utrzymują cwaniaków, bo polskie jest bleeeee

hahahaha

• Like 1

• Podobna zawartość

• Przez Chciak
      Witam.
      Czy mieliście kiedyś tak że partnerka całowała Was po rękach, dokładniej zewnętrzną część dłoni, tak jak robią to "dżentelmeni" wobec kobiet?
      Nie chodzi mi o przywitanie, ale o wspólne spędzanie czasu, a szczególnie jak gdzieś wychodzimy i siedzimy przy stoliku na przeciwko siebie, to łapie mnie za rękę, masuje, przytula i całuje. 
      Nigdy nie widziałem czegoś takiego i dziwnie się z tym czuje, a szczególnie dziwna jest mina ludzi w lokalu którzy to zobaczą
      O ile gdy jesteśmy w domu czy coś w tym stylu, nie zwracam na to uwagi, ale będąc w lokalu nie da się zwrócić uwagi, i mój mały białyrycerz zaczyna się delikatnie krępować
      Uprzedzając to jestem z partnerką od niecałego roku i odpoczątku tak się zachowuje
      Spotkał się ktoś z czymś takim u swojej Panci?

• Przez biuro_antyimigracyjne
      Panowie grozi nam ogromna nadwyżka mężczyzn w Polsce. Doprowadzi to do krachu mężczyzn na rynku matrymonialnym tak jak to ma miejsce w Szwecji.

Rząd PiS otwierając szeroko granice dla imigrantów spoza Unii Europejskiej doprowadzi niedługo do sytuacji że kilkaset tysięcy mężczyzn w Polsce pozostanie bez szansy na znalezienie partnerki. W grupie tylko 6 najpopularniejszych krajów skąd pochodzą imigranci w ciągu pół roku przybyła do Polski nadwyżka ponad pół miliona mężczyzn. Kobiety w grupie 756812 osób które zostały wpisane do ewidencji przez powiatowe urzędy pracy stanowiły zaledwie 31%. Większość imigrantów to młodzi mężczyźni do 30 roku życia. Jeżeli trend ten się utrzyma to w ciągu kilku lat będziemy mieli w Polsce nadwyżkę mężczyzn w wieku produkcyjnym liczoną w milionach. Polska dodatkowo jest krajem o niekorzystnej strukturze demograficznej, która kształtuje rynek matrymonialny w sposób znacznie niekorzystny dla młodych polskich mężczyzn. Jeżeli do tego dojdzie ogromna nadwyżka w postaci imigrantów to znaczna część młodych mężczyzn w Polsce straci jakąkolwiek szansę na znalezienie partnerki i założenie rodziny. 

Z krajów bardziej egzotycznych te proporcje są jeszcze bardziej  niekorzystne. Z Bangladeszu na 2928 wniosków o zezwolenie na pracę tylko 58 wniosków stanowiły wnioski dla kobiet! Mało tego obywatelom Bangladeszu ostatecznie wydano 2980 zezwoleń na pracę w Polsce a kobietom zaledwie 43. Tym samym odrzucono wniosek o zezwolenie na pracę co czwartej kobiety z Bangladeszu, pomimo że ich było tak mało. Dla obywateli Nepalu na 9234 zezwolenia tylko 959 dotyczyło kobiet, wśród Pakistańczyków na 420 zezwoleń tylko 14 wydano kobietom. Na 570 obywateli Turcji zezwolenia dostało tylko 50 Turczynek.

Rząd w polityce imigracyjnej powinien uwzględnić balans płciowy. Liczba kobiet i mężczyzn powinna być proporcjonalna w poszczególnych grupach wiekowych. W innym przypadku jeżeli sytuacja będzie się pogarszać może dojść do fali przemocy seksualnej wobec młodych Polek, tak jak to ma obecnie miejsce w Szwecji gdzie imigranci odpowiadają za większość przestępstw seksualnych. W obecnej sytuacji polski rząd powinien starać się wyrównać powstałą lukę demograficzną i wyrównać balans płciowy pomiędzy kobietami i mężczyznami w wieku produkcyjnym. Polityka imigracyjna powinna nie tylko odpowiadać na takie problemy jak brak rąk do pracy, ale brać również pod uwagę czynniki jak właśnie problemy społeczne. Opcje są dwie. Albo Polskę w dalszym ciągu będzie zalewać fala imigrantów w puli której 70% to mężczyźni, przez co siłą rzeczy część z nich znajdzie sobie polskie partnerki, które urodzą dzieci przyjmujące nazwisko, kulturę lub religię ich ojca czego efektem będzie pokolenie dzieci trudnych do zintegrowania. Albo rząd wreszcie opamięta się z liczbą wydawanych zezwoleń i zacznie selekcję płciową oraz wiekową, przez co do Polski przyjechało by więcej młodych kobiet w wieku rozrodczym i młodzi Polacy mieliby większe szansę na znalezienie partnerek, które urodziłyby im polskie dzieci, z polskim nazwiskiem, wychowane w polskiej kulturze i w pełni zintegrowane z polskim społeczeństwem. Dzieci ze związków w których matką jest kobieta z zagranicy nie mają problemów z integracją i w pełni kultywują tradycje, kulture i obyczaje kraju ich ojca, w którym żyją i się wychowują. W przypadku związków w których to Polki będą rodzić dzieci imigrantom, o obcobrzmiących nazwiskach mogą pojawić się problemy z ich integracją, gdyż takie osoby często do końca nie utożsamiają się z krajem w którym żyją. 

Trzeba zacząć nagłaśniać ten problem ponieważ polskie społeczeństwo może zostać zdarte w przeciągu kilku dekad w tym tempie imigracji. Należy pamiętać że w czasach kiedy do Francji, Zachodnich Niemiec czy UK przybywały pierwsze transze imigrantów nie powyjeżdżały kilka lat wcześniej miliony ludzi za granicę tak jak się to ma w przypadku Polski.

Źródło danych to Ministerstwo Pracy. Więcej info macie w raportach.
      https://www.mpips.gov.pl/analizy-i-raporty/cudzoziemcy-pracujacy-w-polsce-statystyki/

• Przez TheShy
      Cześć! 

Od początku. Praca, klienci, czat. Poznaję dziewczynę, jak milion innych, piszemy o pracy - bo wymieniamy oferty - po jakimś czasie do siebie dzwonimy. Przez telefon śmiechy, chichy, włączyła mi się bajera i lekki flirt - wiadomo, żeby mnie zapamiętała.
      Jeszcze wtedy byłem w LTR, 3 miesiące temu po ponad roku zerwaliśmy. Wiadomo, jak to samiec (niekoniecznie ALFA), tęsknota, itp. itd.
      Do rzeczy, w poniedziałek zadzwoniła do mnie pani K., znów flircik, żarty, gadka 10% o ofertach, 90% natural. Potem odezwałem się na czacie, zeszło nt wyglądu, bo mówię w końcu, że w ciemno się nie będę produkował. Więc wysłała zdjęcie z - uwaga - prywatnego numeru, ale... zdjęcie bluzki. Odpisałem żartobliwie, wyślij mi jeszcze kawałek nogawki to chyba na kawę pójdziemy. No długo czekać nie musiałem... i tak się zaczęło. 
      Jako miejsce do spotkania wybrałem znaną mi knajpę, gdzie można i browca wypić i dobrze zjeść. Podkreślam, nie miałem pojęcia jak laska wygląda! Spóźniłem się specjalnie 3 minuty, podchodzę do auta po portfel i nadjeżdża taksa. Wysiada mocne 8/10 i myślę "Boże, żeby tylko ona chociaż tak wyglądała, a nie gorzej". No heeeej, Ty pewnie jesteś Szymek. Tu uwaga, nie zdrętwiałem tylko na lajcie "Jessica Simpson?" "Tak" "O, to szkoda, bo czekam na K." - nie wiem, na ile to było dobre, ale laska prawie sikała - jest dobrze.
      Piwko (ja bez alko, bo autem), śmiechy, gadka - no Bracia, byłem na wielu randkach w życiu, ale takich emocji nie dostarczyła mi jeszcze żadna kobieta. Kojarzycie uczucie, że poznajecie 5 minut temu laskę, a czujecie, że znacie się całe życie? No, to jedna z takich randek (chociaż oficjalnie to nie była randka). 
      Po knajpie poszliśmy na spacer (laska wcale nie chciała iść do domu), po wszystkim odwiozłem do domu (bo i tak po drodze, więc pomyślałem, że tu nie zjebię aż tak). 
      Wracam do domu i normalnie jak baba czuję high emocjonalny. No kozak spotkanie. Była kinetyzacja, niestety zabrakło KC, ponieważ powiedziałem jej, że to tylko kawa i nie jestem łatwy (wiem, zjebałem). Były rozmowy o seksie, zero nudzenia o związkach, polityce, etc.
      Na drugi dzień myślałem kiedy się odezwać, postanowiłem piątek wieczór (spotkanie w czwartek), jednak nie musiałem długo czekać, bo na czacie odezwała się pierwsza. Pisaliśmy do końca pracy, oczywiście nie co minutę, bo miałem zajęcie, a nawet jak nie, to musiała wiedzieć, że mam. I od końca pracy cisza. 
      Dlaczego to piszę? Bo po pierwsze, chciałem się pochwalić, a co mi tam, że po udanym związku, można się odkuć i zapomnieć o byłej (uwierzcie mi, że pani K. zalazła mi za skórę). Teraz tak, w skrócie:

Na plus:
      - poczucie humoru
      - negi (robią ogromną robotę...!)
      - kinetyzacja
      - wiele innych, jak np. rozmowy o seksie.

Na minus:
      - wytłumaczenia (np. dlaczego wziąłem piwo bezalkoholowe), na szczęście szybko się odbiłem, że się nie tłumaczę, tylko słuchaj bo z tym się wiąże pewna ciekawa historia, bla bla bla
      - zapłaciłem rachunek, mówiąc, że następnym razem TY stawiasz
      - powiedziałem, że i tak jej nie odwiozę do domu, niestety na koniec sam to zaproponowałem (nie wiem, czy tu był taki strzał w kolano, ale sądzę, że trochę wtopa).

Pytanie do was: nie mam zamiaru oczywiście nawet złamanego sms puścić w weekend, ale myśl, żeby zadzwonić w niedzielę pod wieczór i powiedzieć "wtorek 18:00 tu i tu, bądź ubrana wygodnie czy tam coś" jest okej? Czy czekać na jej inicjatywę? 

• Przez TheFlorator
      Siedzę sobie w sobotę na fotelu u fryzjera i jak zwykle udaję, że bacznie słucham trzech fryzjerek nawijających do siebie, tak naprawdę popadając w pół letarg.

Panie nawijają między soba i nagle (dzięki temu zacnemu forum) moje uszy jednak strzeliły lekko do góry.

Temat:
      Pani w podeszłym wieku zarejestrowała się na Tinderze, złapała "match'a" z panem z przedziału wiekowego 40-50 lat.
      Umówili sie na randkę. Spotkanie się odbyło ale było pierwszym i ostatnim.

Co się okazało?

Pani miała 72 (siedemdzieśiąt dwa) lata a na profilu umieściła swoje zdjęcia jak miała 40 parę lat!   

Panie fryzjerki niby ją krytykowały podczas dyskucji ale malutki komentarz padł "no ja bym jeszcze zrozumiała nagiąć wiek o 3-4 lata ale nie o 30"

• Przez Mordimer
      Tu klasyk, mam dzidziusia szukam odpowiedzialnego partnera.
      https://streamable.com/uy68x

Tutaj Pani wspomina - "Nie można nikogo udawać" - kobieta okłamuje ze zdjęciami, po czym prawda wychodzi na spotkaniu,

Program wyreżyserowany, niemniej właściwe podejście do sytuacji kłamstw i manipulacji ze strony kobie. 
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.