Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mordimer

Są dwa typy Polek, które wychodzą za muzułmanów - art

Recommended Posts

„Są dwa typy Polek, które wychodzą za muzułmanów” - mówi Anita. W domu męża w Pakistanie przeżyła piekło

- Europejka, która przeszła na islam, nigdy nie będzie na ich terenie szanowana. Jesteśmy traktowane jak psy, na które można wrzeszczeć i które można bić, jeśli coś się nie podoba, "Allah tak chciał" komentowała rodzina mojego męża kolejne siniaki - opowiada Anita.

źródło: https://kobieta.wp.pl/sa-dwa-typy-polek-ktore-wychodza-za-muzulmanow-mowi-anita-w-domu-meza-w-pakistanie-przezyla-pieklo-6277112114714241a

Pomijając fakty ekonomiczne, zero myślenia stategicznego  u tych kobiet, książe przychodzi robi wrażenie wywołuje enocje i... potem to już schemat, na miejscu okazuje się, że nie ma fikania i nie ma zamku z 50 pokojami...

Nawet w takim portalu pojawiają się artykułu pośrednio przestrzegające młode kobiety przez takimi sytuacjami.

Edited by Mordimer

Nowa egzotyczna religia, facet, egzotyczny i śniady, bardzo szarmancki...taki wezyr z bajki. Ślub - szał hormonalny, ciemna pała - no i koleżanki pękające z zazdrośći  a po ślubie się okazuje że jest rzeczą, nie ma prawa głos, posłuszeństwo wymuszane wpierdolem no i tragedia, czar prysł - pół biedy jak jest w kraju - w Polsce...gorzej jak wyjedzie do kraju męża - np. w Pakistanie Pasztunowi wolno żonę zabić zabrak posłuszeństwa i to bez karnie ed

Edited by wojkr

I mamy płakać? Chyba ze śmiechu :D  Jak mówi mądrość ludowa "widziały gały, co brały"

• Like 3
  • Thanks 1

Niech jeżdżą.

Chcą igrać z wężem to niech to robią.

Już dalej nic więcej nie napiszę bo dostanę bana za "brak" szacunku do kobiet :D

48 minut temu, Mordimer napisał:

Europejka, która przeszła na islam

>czarny kutas

>wierność Bogu

Wybierz jedno, jak widać wybór jest oczywisty.

• Like 4
  • Thanks 2

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Już dalej nic więcej nie napiszę bo dostanę bana za "brak" szacunku do kobiet

Inni dostają waginkę za brak szacunku a inni bana. Życie:D

• Like 1
  • Haha 4

Tak to już jest jak się gardzi samcami beta a znając życie wielu się wokół nich kręciło "ale łoni nie wzbudzali emocyj". 

Średni warsztat, ale trafiają panowie w punkt.

• Like 1

Myślę, że Panie nie są świadome, że są inne kultury i społeczeństwa gdzie są zupełnie inaczej traktowane niż w Naszym kręgu kulturowym. Są przekonane, że jest tak samo albo o niebo lepiej. Zwłaszcza, że obraz wybranka w jej głowie to zazwyczaj nie rzeczywistość tylko jej imaginacja oczekiwań w końcu jedzie na haju hormonalnym.

• Like 5

Panie lubia innosc/egzotyke co mnie wcale nie dziwi ani nie rusza bo faceci tez tak maja ale niestety pozniej...

16 minutes ago, SennaRot said:

Panie nie są świadome, że są inne kultury i społeczeństwa gdzie są zupełnie inaczej traktowane niż w Naszym kręgu kulturowym.

I tu jest sedno sprawy. 

Platon kiedyś powiedział:

"Nieszczęsny będziesz miał to czegoś chciał"

No i mają :)

BTW:

Jak to jest z tą "zasłużoną starszyzną" ? Tu może pisać każdy ze statusem "starszy użytkownik" czy trzeba coś jeszcze spełnić dodatkowo ?

• Like 3

3 minuty temu, TheFlorator napisał:

I tu jest sedno sprawy. 

Dorzuciłbym jeszcze aranż, który Panowie z różnych kręgów kulturalnych potrafią stworzyć zwłaszcza na początku znajomości. :D

5 minutes ago, SennaRot said:

Dorzuciłbym jeszcze aranż, który Panowie z różnych kręgów kulturalnych potrafią stworzyć zwłaszcza na początku znajomości. :D

I zamiast sie tym spinac wszystkim i zzymac na niewiasty (co tylko potwierdza nasze narodowe kompleksy panowie) wystarczy miec paru kolegow z Hiszpanii, wziac ich ze soba do PL.

I tak , hiszpanie “naganiaja” a wujek TheFlorator spokojnie siedzi i zbiera plony jako kumpel ekipy slynnego Alvaro ;)

Mozna? Mozna.

• Like 1

Godzinę temu, SławomirP napisał:

>czarny kutas

>wierność Bogu

Wybierz jedno, jak widać wybór jest oczywisty.

Mistrz!

A tak poza to powiedzmy sobie szczerze. Czy gdyby co drugi artykuł na każdej zasranej stronie w całym internecie był o tym to czy chociaż jedna by zmądrzała?

Myśle, że na wieść o tych "atrakcjach" jeszcze więcej ich by sie tam pchało wszak "moja miłość go zmieni".

Niech jeżdżą jestem za. Selekcja naturalna debile sami sie wykończą.

Ciekawe jak długo szukała zdesperowanego frajera po powrocie do PL 😆

ps. Od kilkunastu tygodni mieszkam sobie w hamburgu i jedno co zauważyłem to jak idzie zajebista strzała(biała oczywiście), naprawdę 11/10 to zawsze z turkiem albo murzynem. Zawsze zadbana, miniówka, szpilki, odpierdolone jak divy z bałaganu po prostu pod klucz z białymi nie widuje takich.

Panowie po prostu jesteśmy od nich mniej atrakcyjni. No właśnie tylko żeby mnie to ruszało to musiałbym sie przejmować zdaniem kobiet, które jest kwintesencją określenia czegoś lub kogoś słowem "chorągiewa" - 4 razy dziennie inne. 

• Like 2

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

ps. Od kilkunastu tygodni mieszkam sobie w hamburgu i jedno co zauważyłem to jak idzie zajebista strzała(biała oczywiście), naprawdę 11/10 to zawsze z turkiem albo murzynem. Zawsze zadbana, miniówka, szpilki, odpierdolone jak divy z bałaganu po prostu pod klucz z białymi nie widuje takich.

W jakim wieku te "strzały" widujesz Bracie? Bo ja będąc na wakacjach (Teneryfa, Fuertawentura) widywałem też takie strzały około 30stki z Panami około 60siatki może nawet 70dziesiątki :D w luksusowych hotelach. Wyglądali Ci Panowie na mocno kasiastych ale to szczegół. Przecież miłość nie liczy pieniędzy. :D

Młode kobiety - pragną emocji, zabawy i huśtawek - więc badboy

Starsze - pragną pozycji i hajsu. Przepraszam tak nieładnie napisałem.... odpowiedzialności i ustatkowania więc ... dojrzały mężczyzna o ustatkowanej pozycji.

• Like 1
  • Haha 2

37 minut temu, Król Jarosław I napisał:

A tak poza to powiedzmy sobie szczerze. Czy gdyby co drugi artykuł na każdej zasranej stronie w całym internecie był o tym to czy chociaż jedna by zmądrzała?

Nie, bo takie artykuły i strony czyta głównie płeć męska :)

@SennaRot 20kilka lat. Mowie absolutny TOP. A lata latania po bałaganach sprawiły, że jestem wybredny i przez 98% młodych kobiet na ulicy patrze jak przez powietrze. Więc jak mowie top to jest top.

@Ksanti dlatego napisałem każdej , żeby one też na to trafiły.

Edited by Król Jarosław I

18 minut temu, Król Jarosław I napisał:

20kilka lat. Mowie absolutny TOP. A lata latania po bałaganach sprawiły, że jestem wybredny i przez 98% młodych kobiet na ulicy patrze jak przez powietrze. Więc jak mowie top to jest top.

Ja wiem Bracie jak wygląda absolutny top ;) 20kilku latki bujają się z top bad boyami. Za kilka lat będą szukać top zarobasów. Mają top urodę, są anielsko piękne i mają atencję więc wybierają i przebierają, bawią się.

Edited by SennaRot
  • Like 1

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Albo top frajerów. :)

Top frajer czy nie ale hajs ma się zgadzać. :D:D:D

• Like 1

Jestem szczerze zaskoczony, że tak niepoprawny politycznie artykuł ukazał się na takim mainstreamowym portalu jak wp. To prawie niemożliwe, żeby oni sami sobie robili na złość - przecież media głównego ścieku tak bardzo wychwalają religię pokoju a tu taka profanacja - prawda, no, toż to niebywałe.

• Like 1

Dobre i to.
Zważywszy ile na półkach księgarskich jest ostatnio romansów "z Arabii" trzeba to docenić. Nie wiadomo, kiedy się zorientują i zdejmą.

Edited by wrotycz

2 godziny temu, wrotycz napisał:

Nie wiadomo, kiedy się zorientują i zdejmą.

Ten artykuł niczego nie zmieni. Za chwile pojawią się tuziny. A w nich: dlaczego żonate polki mają zdradzać swoich januszy. W punktach. I z kim. 

Edited by Perun82

Czasami pogadam z kumplem z Londynu przez tel. Coraz to więcej polek pakuje się w małżeństwa z pakolami. Już po ślubie taki gość ma wyjepane na wszystko, leni się w chacie a żona pracuje żeby kupić żarcie i zapłacić czynsz. Uciec nie mogą, grożą im że je znajdą i jej rodzinkę.

Chciały emocjii to mają, utrzymują cwaniaków, bo polskie jest bleeeee

hahahaha

• Like 1

• Similar Content

• By Patton
      Tak krótko mówiąc to potwierdzenie tego o czym się mówi na forum.

https://kobieta.wp.pl/samotne-macierzynstwo-na-zyczenie-gdy-zobaczy-dziecko-to-pokocha-6382646851708545a
    • By Szycha2
      Od jakiegoś czasu zauważyłem, że na ekranach w ZTM (autobusach, tramwajach) promowana jest tzw. "Kampania Edukacyjna poświęcona zrównoważonemu rozwojowi biznesu"
      Najważniejszym postulatem ww. akcji jest "Cel 5: Osiągnąć równość płci - wzmocnić pozycje kobiet i dziewcząt".

Oprócz narzekania na to, że kobiety zarabiają o (prawie) 20% mniej od mężczyzn na kierowniczych stanowiskach, są niestety jeszcze inne 'kwiatki' - rzekomo mające świadczyć o dyskryminacji kobiet i tym okropnym patriarchacie, w którym żyjemy  

Linki: http://www.unic.un.org.pl/zrownowazony-rozwoj---cele/cel-5:-osiagnac-rownosc-plci-i-wzmocnic-pozycje-wszystkich-kobiet-i-dziewczat/2944
      http://www.un.org.pl/rownosc-plci-a-cele-zrownowazonego-rozwoju
      http://odpowiedzialnybiznes.pl/artykuly/rola-biznesu-rzecz-rownosci-plci/

Moje pytanie jest następujące :
      "Czy możemy w jakikolwiek sposób walczyć z rozprzestrzenianiem się wśród społeczeństwa tych bzdur ?"
    • By Arsen
      Witam, znam kobietę, która choruje na depresję, nie wiem co zrobić, jak jej pomóc? Jest w stałym kontakcie z lekarzem, bierze leki, była w szpitalu, jednak nadal nie ma postępów. Co powinienem zrobić?
    • By maggienovak
      Na drodze pracy nad związkiem wyszła najważniejsza kwestia - pracy nad sobą. Teraz na tapetę biorę tematy : 
      - poczucie atrakcyjności;
      - poczucie kobiecości

Wiem, że praca nad wyglądem jest znacząca w tych kwestiach.
      Mam już ustalone ramy i możliwości metamorfozy dotyczące mojego stylu ubioru, typu urody, czyli mogę być nawet taka 6/10.
      Dupa musi jeszcze z 5 kg zjechać z wagi. 
      Dieta i ćwiczenia to podstawa - to również mam rozpisane, może to ulec małej modyfikacji.

Ale co do poczucia się atrakcyjną, czy nawet pożądaną... 
      Może ujmę to tak : 
      Rola dobrej żony, gosposi, matki, pracusia pasi, ale mam nieodparte wrażenie, że ja nie jestem erotycznym marzeniem mężczyzn; że ja w wydaniu : pończochy, szpile, gorset musiałabym wyglądać groteskowo, i że moja kobiecość kończy się na powyższych rolach.
      Wiem, że owe myślenie jest przyczyną braku orgazmu.
      Zamykanie się na powyższe role daje samospełniajace się proroctwo odnośnie braku seksu w związku. 
      Istotne : lubię seks, uważam, że jest b.ważny w związku, uważam, że chłop ma mieć dobrze i wiem, że moja satysfakcja w tej sferze też jest ważna.
      I myślę, że jest to zdrowy rozwój seksualny.

Wiem, że mój sposób bycia/wizerunek z automata tworzy relacje z mężczyznami: 
      - obojętne,
      - kumpelskie,
      - partnerskie
      Nie szukam orbitera, następnej "gałęzi", ale atrakcyjna koleżanka z pracy (bardzo lubię jej podejście do życia i jej mądrości) chyba dobrze mówi, że
      "najważniejsze czuć się atrakcyjnie bez chłopa, ale dlaczego by nie zdobyć jeszcze więcej atrakcyjności z chłopem, i jeszcze więcej, gdy jeszcze inne chłopy spoglądają na Ciebie".
      Takze oczami wyobraźni mogę zgodzić się z taką złotą myślą.
      Wiem, że dla kobiet i dla mężczyzn jest to też ważne, czy nawet po prostu miłe, gdy innym osobnikom przeciwnej płci też
      się podobasz.

Ostatni post samca odnośnie jego spotkania klasowego dał mi do myślenia odnośnie wizerunku. 

Od kilku samców z forum dostałam konkret rady odnośnie:
      - diety
      - pracy z podświadomością

Z afirmacjami jest ok, wtedy gdy nie powtarzam ich przed lustrem. Do lustra - mój mózg odpala komunikat "Co Ty piehdolisz?! Jaka atrakcyjna, bicz plizz 😅". 
      Nie mogę obejść "systemu".

Odpowiada mi racjonalizowanie tej sfery, np.
      "Ok, nie jesteś 8/10, więc wiadomo, że co drugi facet nie spojrzy na Ciebie, tym bardziej każdy ma inne preferencje, masz takie usposobienie, taki wizerunek, takie umiejętności, które determinują Cię do nawet słusznej roli partnerki, seks to potrzeba fizjologiczna, ktora jest aktywowana w różnych przypadkach/okolicznościach, wiadomo, że najczęściej przy atrakcyjnych osobnikach".
      Ale to moje analityczne podejście burzy chociażby jedna dziewczyna z pracy, która ma jakieś zmiany, skórne na szyi, wystające zęby, ale na brak zainteresowania ze strony mężczyzn nie narzeka! 
      W moim środowisku jest gruba dziewczyna, większość facetów ją zagaduje, co niektórzy na legalu zapraszali na kawę. I trzymanie się tezy, że tylko wygląd daje 100+ do atrakcyjności jest chyba... Nie do końca zgodne z prawdą.

Proszę @deomideomi i
      @Cuba Libre
      o nie sprowadzenie wątku do spamogownoburzy. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.