Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mordimer

Są dwa typy Polek, które wychodzą za muzułmanów - art

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

„Są dwa typy Polek, które wychodzą za muzułmanów” - mówi Anita. W domu męża w Pakistanie przeżyła piekło

- Europejka, która przeszła na islam, nigdy nie będzie na ich terenie szanowana. Jesteśmy traktowane jak psy, na które można wrzeszczeć i które można bić, jeśli coś się nie podoba, "Allah tak chciał" komentowała rodzina mojego męża kolejne siniaki - opowiada Anita.

źródło: https://kobieta.wp.pl/sa-dwa-typy-polek-ktore-wychodza-za-muzulmanow-mowi-anita-w-domu-meza-w-pakistanie-przezyla-pieklo-6277112114714241a

Pomijając fakty ekonomiczne, zero myślenia stategicznego  u tych kobiet, książe przychodzi robi wrażenie wywołuje enocje i... potem to już schemat, na miejscu okazuje się, że nie ma fikania i nie ma zamku z 50 pokojami...

Nawet w takim portalu pojawiają się artykułu pośrednio przestrzegające młode kobiety przez takimi sytuacjami.

Edytowane przez Mordimer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nowa egzotyczna religia, facet, egzotyczny i śniady, bardzo szarmancki...taki wezyr z bajki. Ślub - szał hormonalny, ciemna pała - no i koleżanki pękające z zazdrośći  a po ślubie się okazuje że jest rzeczą, nie ma prawa głos, posłuszeństwo wymuszane wpierdolem no i tragedia, czar prysł - pół biedy jak jest w kraju - w Polsce...gorzej jak wyjedzie do kraju męża - np. w Pakistanie Pasztunowi wolno żonę zabić zabrak posłuszeństwa i to bez karnie ed

Edytowane przez wojkr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I mamy płakać? Chyba ze śmiechu :D  Jak mówi mądrość ludowa "widziały gały, co brały"

• Like 3
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech jeżdżą.

Chcą igrać z wężem to niech to robią.

Już dalej nic więcej nie napiszę bo dostanę bana za "brak" szacunku do kobiet :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Mordimer napisał:

Europejka, która przeszła na islam

>czarny kutas

>wierność Bogu

Wybierz jedno, jak widać wybór jest oczywisty.

• Like 4
  • Dzięki 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, SzatanKrieger napisał:

Już dalej nic więcej nie napiszę bo dostanę bana za "brak" szacunku do kobiet

Inni dostają waginkę za brak szacunku a inni bana. Życie:D

• Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to już jest jak się gardzi samcami beta a znając życie wielu się wokół nich kręciło "ale łoni nie wzbudzali emocyj". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Średni warsztat, ale trafiają panowie w punkt.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że Panie nie są świadome, że są inne kultury i społeczeństwa gdzie są zupełnie inaczej traktowane niż w Naszym kręgu kulturowym. Są przekonane, że jest tak samo albo o niebo lepiej. Zwłaszcza, że obraz wybranka w jej głowie to zazwyczaj nie rzeczywistość tylko jej imaginacja oczekiwań w końcu jedzie na haju hormonalnym.

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie lubia innosc/egzotyke co mnie wcale nie dziwi ani nie rusza bo faceci tez tak maja ale niestety pozniej...

16 minutes ago, SennaRot said:

Panie nie są świadome, że są inne kultury i społeczeństwa gdzie są zupełnie inaczej traktowane niż w Naszym kręgu kulturowym.

I tu jest sedno sprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Platon kiedyś powiedział:

"Nieszczęsny będziesz miał to czegoś chciał"

No i mają :)

BTW:

Jak to jest z tą "zasłużoną starszyzną" ? Tu może pisać każdy ze statusem "starszy użytkownik" czy trzeba coś jeszcze spełnić dodatkowo ?

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, TheFlorator napisał:

I tu jest sedno sprawy. 

Dorzuciłbym jeszcze aranż, który Panowie z różnych kręgów kulturalnych potrafią stworzyć zwłaszcza na początku znajomości. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minutes ago, SennaRot said:

Dorzuciłbym jeszcze aranż, który Panowie z różnych kręgów kulturalnych potrafią stworzyć zwłaszcza na początku znajomości. :D

I zamiast sie tym spinac wszystkim i zzymac na niewiasty (co tylko potwierdza nasze narodowe kompleksy panowie) wystarczy miec paru kolegow z Hiszpanii, wziac ich ze soba do PL.

I tak , hiszpanie “naganiaja” a wujek TheFlorator spokojnie siedzi i zbiera plony jako kumpel ekipy slynnego Alvaro ;)

Mozna? Mozna.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SławomirP napisał:

>czarny kutas

>wierność Bogu

Wybierz jedno, jak widać wybór jest oczywisty.

Mistrz!

A tak poza to powiedzmy sobie szczerze. Czy gdyby co drugi artykuł na każdej zasranej stronie w całym internecie był o tym to czy chociaż jedna by zmądrzała?

Myśle, że na wieść o tych "atrakcjach" jeszcze więcej ich by sie tam pchało wszak "moja miłość go zmieni".

Niech jeżdżą jestem za. Selekcja naturalna debile sami sie wykończą.

Ciekawe jak długo szukała zdesperowanego frajera po powrocie do PL 😆

ps. Od kilkunastu tygodni mieszkam sobie w hamburgu i jedno co zauważyłem to jak idzie zajebista strzała(biała oczywiście), naprawdę 11/10 to zawsze z turkiem albo murzynem. Zawsze zadbana, miniówka, szpilki, odpierdolone jak divy z bałaganu po prostu pod klucz z białymi nie widuje takich.

Panowie po prostu jesteśmy od nich mniej atrakcyjni. No właśnie tylko żeby mnie to ruszało to musiałbym sie przejmować zdaniem kobiet, które jest kwintesencją określenia czegoś lub kogoś słowem "chorągiewa" - 4 razy dziennie inne. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

ps. Od kilkunastu tygodni mieszkam sobie w hamburgu i jedno co zauważyłem to jak idzie zajebista strzała(biała oczywiście), naprawdę 11/10 to zawsze z turkiem albo murzynem. Zawsze zadbana, miniówka, szpilki, odpierdolone jak divy z bałaganu po prostu pod klucz z białymi nie widuje takich.

W jakim wieku te "strzały" widujesz Bracie? Bo ja będąc na wakacjach (Teneryfa, Fuertawentura) widywałem też takie strzały około 30stki z Panami około 60siatki może nawet 70dziesiątki :D w luksusowych hotelach. Wyglądali Ci Panowie na mocno kasiastych ale to szczegół. Przecież miłość nie liczy pieniędzy. :D

Młode kobiety - pragną emocji, zabawy i huśtawek - więc badboy

Starsze - pragną pozycji i hajsu. Przepraszam tak nieładnie napisałem.... odpowiedzialności i ustatkowania więc ... dojrzały mężczyzna o ustatkowanej pozycji.

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Król Jarosław I napisał:

A tak poza to powiedzmy sobie szczerze. Czy gdyby co drugi artykuł na każdej zasranej stronie w całym internecie był o tym to czy chociaż jedna by zmądrzała?

Nie, bo takie artykuły i strony czyta głównie płeć męska :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@SennaRot 20kilka lat. Mowie absolutny TOP. A lata latania po bałaganach sprawiły, że jestem wybredny i przez 98% młodych kobiet na ulicy patrze jak przez powietrze. Więc jak mowie top to jest top.

@Ksanti dlatego napisałem każdej , żeby one też na to trafiły.

Edytowane przez Król Jarosław I

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 minut temu, Król Jarosław I napisał:

20kilka lat. Mowie absolutny TOP. A lata latania po bałaganach sprawiły, że jestem wybredny i przez 98% młodych kobiet na ulicy patrze jak przez powietrze. Więc jak mowie top to jest top.

Ja wiem Bracie jak wygląda absolutny top ;) 20kilku latki bujają się z top bad boyami. Za kilka lat będą szukać top zarobasów. Mają top urodę, są anielsko piękne i mają atencję więc wybierają i przebierają, bawią się.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Albo top frajerów. :)

Top frajer czy nie ale hajs ma się zgadzać. :D:D:D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem szczerze zaskoczony, że tak niepoprawny politycznie artykuł ukazał się na takim mainstreamowym portalu jak wp. To prawie niemożliwe, żeby oni sami sobie robili na złość - przecież media głównego ścieku tak bardzo wychwalają religię pokoju a tu taka profanacja - prawda, no, toż to niebywałe.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobre i to.
Zważywszy ile na półkach księgarskich jest ostatnio romansów "z Arabii" trzeba to docenić. Nie wiadomo, kiedy się zorientują i zdejmą.

Edytowane przez wrotycz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, wrotycz napisał:

Nie wiadomo, kiedy się zorientują i zdejmą.

Ten artykuł niczego nie zmieni. Za chwile pojawią się tuziny. A w nich: dlaczego żonate polki mają zdradzać swoich januszy. W punktach. I z kim. 

Edytowane przez Perun82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami pogadam z kumplem z Londynu przez tel. Coraz to więcej polek pakuje się w małżeństwa z pakolami. Już po ślubie taki gość ma wyjepane na wszystko, leni się w chacie a żona pracuje żeby kupić żarcie i zapłacić czynsz. Uciec nie mogą, grożą im że je znajdą i jej rodzinkę.

Chciały emocjii to mają, utrzymują cwaniaków, bo polskie jest bleeeee

hahahaha

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Still
      Niestety, kultura w łóżku nie zawsze jest naszą mocną stroną. I jeśli wydaje ci się, że to zazwyczaj mężczyźni nie postępują w alkowie tak, jak należy. Kobietom również zdarzają się wpadki – niektóre są nieumyślne, inne natomiast dokładnie przemyślane.

Oto szokująca relacja kilku facetów. – Nie mogłem uwierzyć w to, co zrobiła moja partnerka. Na jej miejscu ze wstydu wyjechałbym z miasta – mówi jeden z nich.

„ Pewna dziewczyna chciała przede mną wyjść na wyzwoloną kochankę. Przechwalała się, że lubi robić loda do końca i że smak spermy ją nakręca. Mnie z kolei nakręciły takie opowieści. Rozpiąłem rozporek i powiedziałem, żeby pokazała, na co ją stać. Doszedłem w jej ustach, ona jakby nigdy nic przełknęła nasienie. Po 10 sekundach… zwymiotowała je jednak na moje stopy. Ohyda!”.   

Może pan niech je więcej owocków w szczególności ananasa - podobnież wtedy lepiej smakuje i nie ma cofki 

„Pamiętam, jak kiedyś przyjechałem do pewnej dziewczyny. Nie umawialiśmy się na seks, ale w głębi duszy(wtf? ) liczyłem na to, że do czegoś między nami dojdzie. Piliśmy sobie wino, stopniowo przysuwaliśmy się do siebie na kanapie, aż wreszcie zaczęliśmy się namiętnie całować. Najpierw dotykałem jej przez ubranie, ale w końcu zacząłem ją rozbierać. Zdjąłem sukienkę, rajstopy, stanik, zdjąłem też majtki. I tutaj przykra niespodzianka. Były brudne, co nie umknęło mojej uwadze. Nie mogła zmienić bielizny przed moją wizytą? Wszystkiego mi się odechciało, ale jakoś się zmusiłem do szybkiego numerku. Więcej się nie spotkaliśmy”.

Oj może mokro się dziewczynie zrobiło na jego widok i od razu trauma.... 

„Kochałem się kiedyś na pieska z jedną dziewczyną. Było mi przyjemnie, dopóki nie zauważyłem, że w czasie zbliżenia ona obgryza sobie paznokcie. Nie znoszę tego nawyku i tego widoku. To było obrzydliwe. Potem myślałem tylko o tym, że po moim prześcieradle walają się kawałki paznokci i martwego naskórka”.

WoW, to facet musiał być dobry w te klocki.... Dziewczyna z nerwów obgryzała paznokcie bo nie wiedziała co jej Prywatny Grey jeszcze wymyśli... 

„Spotykałem się kiedyś z niezłą wariatką. Chyba byłem z nią tylko dlatego, że lubiła seks. Mogła kochać się na okrągło, miała wręcz niezaspokojony apetyt( szczęściarz  ). Kiedyś naszła ją ochota na igraszki akurat wtedy, gdy miała okres. Nie za bardzo chciałem z nią wtedy to robić, bo seks w czasie miesiączki wydaje mi się po prostu obrzydliwy. Ona wymyśliła więc, żebyśmy pokochali się od tyłu. Zgodziłem się, ale tylko pod jednym warunkiem – że zrobi lewatywę. Nie chciałem mieć brudnych niespodzianek.  
      Zamknęła się w łazience i przez kwadrans stamtąd nie wychodziła. Potem powiedziała mi, że zrobiła to, o co prosiłem. Zaczęliśmy się kochać analnie. Było naprawdę ostro. Kiedy nagle wyciągnąłem penisa, moja dziewczyna… załatwiła się na prześcieradło. Okazało się, że wcale nie zrobiła lewatywy, tylko mnie oszukała. To było najbardziej obrzydliwe doświadczenie w moim życiu. Nie mogłem uwierzyć w to, co zrobiła. Na jej miejscu ze wstydu wyjechałbym z miasta”. 

A jednak nie szczęściarz   Nie wytrzymał bym - jebną bym pawia !

„W moim mieście jest pewna panna, która ma opinię łatwej. Zasłużyła sobie na nią, bo trudno znaleźć faceta, z którym nie spała. Zazwyczaj dzwoniłem do niej, jak akurat naszła mnie ochota na seks.
      Pewnego wieczoru poprosiłem, żeby do mnie przyjechała. Zgodziła się. Poprosiła, żebym zgasił światło, choć wcześniej robiła to chętnie przy zapalonym. Stwierdziłem: „OK., zrobię wszystko, byle ją przelecieć”. Zaczęliśmy to robić na stojąco przy ścianie. Było ekstra, dopóki nie skończyliśmy. Włączam światło, a w pokoju pełno krwi. Na moim penisie, na dywanie, a nawet na ścianie. Laska miała okres, ale mi się do tego nie przyznała. Zacząłem się na nią wydzierać, ona z kolei wrzeszczała na mnie. Na odchodne wyrzuciła na podłogę zużyty tampon, który przed wejściem do mojego mieszkania schowała w swojej torebce. Potem jakby nigdy nic wyszła, a ja musiałem sprzątać cały pokój. Ścianę trzeba było odmalować”.   

Dobry marynarz to i morze czerwone przepłynie. 

A bracia mają jakieś ciekawe historie ??? 

Zrodło: https://www.bezux.pl/wpisy/oblesne-rzeczy-ktore-kobiety-robia-podczas-seksu/3559/2
    • Przez SzejkNaftowy
      (szybkie info: początkowo temat miał dotyczyć jednego filmu z kanału SzyderczyHalasVlog ale nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji dlatego gorąco zachęcam zapoznać się z tematem do samego końca. Nie pożałujecie 😎)

Mężczyzna z blogu SzyderczyHalasVlog przedstawiający się jako Karel Goldbaum podjął się ostatnio nieudolnej krytyki forum i naszej społeczności - wziął losowy, ośmieszający naszą społeczność komentarz do filmu Pana Marka i podjął się jego analizy tak jakby to faktycznie były nasze poglądy. Ale każdy ma swój słabszy okres, ponieważ SHV nie jest głupi i potrafi wyciągać ciekawe wnioski.

Przykładowo na filmie poniżej SHV komentuje nietypowy, promowany przez amerykański serwis BuzzFeed związek kobiety i jej dwóch partnerów będący chyba zwiastunem "postępowej" przyszłości jaką chce nam zafundować zlewaczały, sfeminizowany zachód. Dziewczyna chwali się swoją potrzebą bycia "połączoną" z innymi ludźmi a także niesamowitą zdolnością i potrzebą czucia miłości do więcej niż jednej osoby, która niezrealizowana powoduje u niej uczucie "bycia w klatce" (oczywiście nie chodzi o seks ). Jej partnerzy to:

Jon - raczej cichy, niegroźny, niezdecydowany chłopaczek, który jak widać nie do końca jest pogodzony z sytuacją ale grzecznie potakuje, tudzież siedzi cicho... i wszystkim to pasuje. Spotykała się z nim na początku póki nie natknęła się na... Andrew - chyba to, czego brakuje jej w tym pierwszym. Poznała go na treningu. A on sam przyznaje, że wszedł w to bo "trafiła się okazja" ("free game").  
      Więc mamy sytuację, w której kobieta korzysta z dwóch kolesi jednocześnie zręcznie opychając im swoją ideologię "połączenia", tudzież "otwarcia" ma drugą osobę. Do tego stopnia, że sami dochodzą do ciekawych wniosków ...

Polecam ten przypadek do analizy. Spójrzcie na ich reakcje, mimikę twarzy, mowę ciała, sposoby w jaki sobie tłumaczą i racjonalizują swoją sytuację itd. Film wrzucam raczej po to by skupić się na przypadku "trójkąta miłosnego" aniżeli krytyce SHV (choć ten film to przykład, że on także pewne rzeczy zauważa).

Kate Franzese z powyższego wesołego trójkącika ma kanał na YouTube gdzie naucza o "otwartych związkach (typu V )", zaleca je także osobom, które mają dzieci. Ach te entuzjastyczne komentarze kobiet...
      https://www.youtube.com/channel/UCuGOKqRY9Figasdfu00yEzA/videos

I teraz Bracia i Siostry... zwrot akcji na który czekaliście

Dosłownie w dwie minuty prześledziłem zawartość jej kanału nie spodziewając się raczej niczego ciekawego. A jednak znalazłem ciekawy film...
      (gdyby ktoś miał problemy z angielskim to poniżej przedstawię o co chodzi w skrócie)

Okazało się iż Jon (ten pierwszy, milutki kuc-naiwniaczek) znalazł sobie kogoś poza nią... xD

I pani Kate, która tak bardzo popiera otwarte związki, że zafundowała jeden swojemu partnerowi (na początku bez jego zgody, zdradziła go) teraz jest tym ZDRUZGOTANA. Nie bije mu brawa i nie ma uśmiechu od ucha do ucha tak jak to miało miejsce gdy dwóch gości latało wyłącznie za nią a ona im wciskała kit "spokojnie, wy też tak możecie... liczy się otwartość na innych ludzi i takie tam...". Zamiast tego jęczy przez 20 minut podkreślając swoje nieskończone cierpienie, złamane serce, brak "połączenia" z Jonem (jego atencja spadła). Co jakiś czas dodaje, że jest z niego dumna i go wspiera, że dalej mieszkają razem a potem znowu, że czuje się jakby ktoś jej serce wyrwał z dupy.

Kolejna historia o tym jak kobieta chciała mieć wszystko dla siebie nie licząc się z nikim. Nawet napisała pod to ideologię i zmanipulowała dwóch kolesi. "Mam was obu i gdy dzielicie się mną to jest w porządku bo tak chcemy, bo ja tak powiedziałam. Ale gdy ja mam się dzielić jednym z was bo wy tak możecie, bo to otwarty związek, bo połączenie z innymi to już <chlip chlip>... mam złamane serce, jestem tylko biedną skrzywdzoną kobietką, która chciała sobie pobyć otwarta".
    • Przez SzatanKrieger
      Samotne matki szukają seksu. Jakie są plusy łóżkowej przyjaźni?
      Współczesne samotne matki pracują, uczą się, prowadzą satysfakcjonujące życie towarzyskie. Skupiają się nie tylko na dzieciach, ale i na sobie – mają pasje, zainteresowania. To piękne zadbane kobiety, a nie zahukane matki – Polki. Czy czegoś może im brakować?
        1. Przyczyny samotnego macierzyństwa
      Czy samotnym matkom brakuje mężczyzny? Wiele z nich nie chce wchodzić w kolejny związek. Niektóre są po traumatycznych doświadczeniach. Relacje kończyły z poważnych powodów. Partnerzy zmagali się z nałogami, uzależnieniami behawioralnymi, zaburzeniami emocjonalnymi, notorycznie zdradzali. Niektóre dziewczyny zostały porzucone, czasem z dnia na dzień. Część przyznaje, że ojcowie dzieci nie kontaktują się z nimi od lat, nie płacą alimentów. Niektórzy mężczyźni stosowali przemoc lub nawet stosują do dzisiaj, zastraszając i awanturując się przy jakimkolwiek kontakcie. Walka w sądzie o majątek lub prawa opieki nad dziećmi czasem trwa całe lata, obnażając najgorsze oblicza pozwanych.
      2. Matki wolą zostać same
      Po złych doświadczeniach, wiele kobiet nie chce się już wiązać z mężczyzną. Boją się, że ktoś znowu okaże się wilkiem w owczej skórze. Martwią się, że ktoś może skrzywdzić je lub dzieci. Nie chcą mieszać dzieciom w głowie i sercu. Najmłodsi i tak często borykają się z problemami emocjonalnymiwskutek rozstania rodziców, wymagają współpracy z terapeutą, psychologiem.
      Wiele kobiet jest już przyzwyczajona do życia w pojedynkę. Na co dzień ze wszystkim sobie radzą, pracują, mają pieniądze, mieszkania. Nie wyobrażają sobie znowu dopasowywać się do kogoś, dzielić codzienne życie z innym człowiekiem.
      Z tych powodów wiele samotnych matek nie jest już zainteresowana życiem w związku.
      Przyznają jednak, że często doskwierają im niezaspokojone potrzeby seksualne.
      Dlatego wiele kobiet szuka kochanka, ”przyjaciela z korzyściami”.
      Zobacz też: Domy samotnej matki
      3. Kobiety szukają niezobowiązującego seksu
      Czasy się zmieniły i dziś już nikogo nie zniesmacza, że kobieta mówi otwarcie o swoich potrzebach seksualnych. Dziewczyny w grupach dla samotnych matek wymieniają adresy portali, na których można poznawać mężczyzn do niezobowiązującego seksu, podpowiadają sobie nawzajem, gdzie na żywo można spotkać interesującego mężczyznę do spotkań.
      - Kochanek to substytut chłopaka, męża, partnera. Wybór go jest równie trudny i czasochłonny co ”normalnego” partnera - często kryteria są te same. Ale taka forma znajomości ma więcej plusów niż zwykły związek - mówi 30-letnia Magdalena.
      Zobacz też: Prawa samotnej matki
      4. Plusy nieformalnych znajomości
      Magda: - Wie, że zawsze może być wymieniony, więc się stara. Nie ma presji, ciśnienia i zobowiązań, które są stresujące. Z kochankiem nie ma o co się pokłócić, bo każdy ma swoje życie.
      Agata zgadza się z koleżanką: - Kochanka nie trzeba prosić 20 razy, żeby w czymś pomógł w domu, zazwyczaj wystarczy tylko wspomnieć o problemie, a on chce się wykazać. To najwygodniejsza forma związku, pełna miło spędzonego czasu, szacunku i fajnego seksu, a to wszystko jest bez presji.
      Iza: - Mialam kiedyś związek bez zobowiazań i było to zaje...e! Seks perfect, kino, piwo, pizza, spacer itp. bez zobowiązań!
      Monika nie szuka związku, ale mówi, że chce mieć kogoś, z kim może spędzić czas, pogadać, "a jeśli przy tym jest dobrym kochankiem jest idealnie", przyznaje.
      Zobacz też: Macierzyństwo bez Photoshopa
      5. Wyższość kochanka nad związkiem
      Agnieszka podkreśla, że dotychczasowe doświadczenia zniechęciły ją do związku:
      - Dużo przeżyłam, dużo widziałam i moja walizka jest... moja... Nie mam ochoty nią nikogo obciążać, nie mam też ochoty przyjmować na klatę czyjejś.
      Dziewczyny czują się szczęśliwe i kompletne bez mężczyzny, w obecnym życiu nie mają miejsca na stały związek: - Jestem w takim wieku, że wiem, czego chcę i znam swoją wartość i swoje priorytety. Nie mam ochoty zmieniać swojego życia ani swoich przyzwyczajeń, hobby, przyjaciół, odruchów, schematów itp. Nie mam ochoty iść na kompromisy tylko dlatego, żeby ktoś chciał ze mną być. Nie potrzebuję tego. Nie mam potrzeby czuć się "czyjaś". Nie chcę dzielić z kimś życia pod jednym dachem. Nie chcę starć i gierek. Nie chcę słuchać słów krytyki, która prędzej czy później się pojawi. Nie chcę ryzykować uczuć i poczucia bezpieczeństwa mojego dziecka. Nic nie jest tego warte. A już nie mam najmniejszej ochoty, żeby ktokolwiek ingerował w sposób wychowaniamojego dziecka.
      Dorota jest realistką: - Niestety prawdopodobieństwo znalezienia osoby do związku, która by mnie nie wkurzała i akceptowała mnie i moje wartości jest na tyle niskie, że nie śmiałabym o tym marzyć. Ale też nie mam potrzeby o tym marzyć. Idealny facet to inteligentny, fajny kochanek.
      Tłumaczy, co ma na myśli: - Kochanek nie oznacza męskiej dziwki, z kochankiem można spędzać czas, oglądać filmy, chodzić na spacery, rozmawiać, uprawiać sport. Oczywiście uprawiać satysfakcjonujący seks również. Ale kochanek zawsze wychodzi. Wraca do siebie. Ma swoje życie i swoje sprawy. Nie żyje moim życiem Nie prowokuje kłótni, nie wypomina niedoskonałości. I przede wszystkim układ jest jasny i szczery. Dziś jest, jutro nie ma. Bez fochów i wyrzutów. Bez kłamstw i zdrad - bo nie ma takiej konieczności.
      Zobacz też: Macierzyństwo bez lukru
      6. Minusy przyjaźni z korzyściami
      Nie wszystkie samotne matki są orędowniczkami niezobowiązujących znajomości.
        Angelika: - Kochanka może mieć każdy, partnera niewielu. Dla mnie niestety jest to oznaka, że się w życiu nie powiodło i trzeba brać, co jest. Sama w każdym się zakochiwałam i próbowałam stworzyć związki.
      Dominika: - Ja też chciałabym mieć kogoś, po prostu - jak się trafi kochanek to też nie jest źle, ale gdyby miała wybierać? Hmmm... wolałabym mieć kogoś dla siebie na stałe...
      Dla niektórych kobiet niezobowiązujący romans jest to tylko substytut poważnej relacji, dopóki nie mają stałego związku.
      Czasem dziewczyny boją się, że zaangażują się emocjonalnie. Inne przyznają, że im się to zdarzyło, co gorsza - bez wzajemności. Mężczyźni łatwiej oddzielają strefę fizyczną od emocjonalnej.
      7. Samotne macierzyństwo daje siłę
      Jedno jest pewne: samotne matki doskonale sobie ze wszystkim radzą. Cenią się wysoko. Mają wymagania i nie zadowalają się byle kim. Z doświadczeń, nawet tych złych, wyciągają konstruktywne wnioski. Są odpowiedzialne za siebie i za dzieci, które chcą uczyć niezależności - także tej emocjonalnej.
      Dzisiejsza samotna matka nie potrzebuje mężczyzny, jako drugiej połówki, ponieważ sama czuje się kompletną całością. Szuka kogoś, kto będzie obok niej, jako równorzędny partner, towarzysz, kochanek. Nie czeka na zbawcę, który ją ocali i pomoże iść przez życie, ale też nie chce się opiekować niezaradnym lub uzależnionym mężczyzną. Niezależnie od tego, czy samotne matki decydują się na romans bez zobowiązań, na stały związek, czy życie singielki, są świadome siebie i swoich potrzeb.
      Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
      Autorka : Katarzyna Głuszak,   News został dodany przeze mnie na :
      https://samiecweb.pl/post/1023/samotne-matki-szukaja-seksu-jakie-sa-plusy-lozkowej-przyjazni

Jestem ciekaw czy autorka tekstu też jest samotną matką.
      Obczajcie jaką propagandę sieją.
      Macie tu "tekst naukowy" - bierzcie i uczcie się  

Pozdrawiam.

• Przez Mordimer
      Natrafiłem na wykopie link do artu pod pięknie brzmiącym tytułem :
      A więc szanowni stulejarze i inne epitety jakimi nas określają, nasze drogie kobietki powoli same przyznają na czym polega usidlenie faceta i wyciągnięcie z niego korzyści wszelakich.
      To co my tu wałkujemy od dłuższego czasu powoli przedostaje się do "głównych mediów internetowego ścieku".

Żródło: https://nieidealnaanna.com/do-czego-jest-potrzebny-mezczyzna/
      Dyskusja na wykopie https://www.wykop.pl/link/4443845/do-czego-jest-potrzebny-mezczyzna-do-placenia-zrobienia-dzieci-i-minetki/

Klasyk na końcu

• Przez Adams
      Panowie, przykład słodkiego pierdzenia samiczki, która walnęła w ścianę i skończyła się karuzela bolców:
      https://thoughtcatalog.com/anonymous/2014/04/dear-nice-guy-i-wasnt-ready-for-you-before-but-i-am-now/

Jest po angielsku, ale prosty język, a jak kto woli, to google translate dobrze sobie z tym poradzi.

Jeden z naszych napisał odpowiedź, z którą pewnie niejeden z nas się zgodzi. A komuś może otworzy oczy. Tak czy siak, wiele trafnych uwag tam jest:
      https://thoughtcatalog.com/leo-steven/2014/04/dear-girls-who-are-finally-ready-to-date-nice-guys-we-dont-want-you-anymore/

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.