Skocz do zawartości

Są dwa typy Polek, które wychodzą za muzułmanów - art


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

„Są dwa typy Polek, które wychodzą za muzułmanów” - mówi Anita. W domu męża w Pakistanie przeżyła piekło

- Europejka, która przeszła na islam, nigdy nie będzie na ich terenie szanowana. Jesteśmy traktowane jak psy, na które można wrzeszczeć i które można bić, jeśli coś się nie podoba, "Allah tak chciał" komentowała rodzina mojego męża kolejne siniaki - opowiada Anita.

 

źródło: https://kobieta.wp.pl/sa-dwa-typy-polek-ktore-wychodza-za-muzulmanow-mowi-anita-w-domu-meza-w-pakistanie-przezyla-pieklo-6277112114714241a

 

 

Pomijając fakty ekonomiczne, zero myślenia stategicznego  u tych kobiet, książe przychodzi robi wrażenie wywołuje enocje i... potem to już schemat, na miejscu okazuje się, że nie ma fikania i nie ma zamku z 50 pokojami...

Nawet w takim portalu pojawiają się artykułu pośrednio przestrzegające młode kobiety przez takimi sytuacjami.

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa egzotyczna religia, facet, egzotyczny i śniady, bardzo szarmancki...taki wezyr z bajki. Ślub - szał hormonalny, ciemna pała - no i koleżanki pękające z zazdrośći  a po ślubie się okazuje że jest rzeczą, nie ma prawa głos, posłuszeństwo wymuszane wpierdolem no i tragedia, czar prysł - pół biedy jak jest w kraju - w Polsce...gorzej jak wyjedzie do kraju męża - np. w Pakistanie Pasztunowi wolno żonę zabić zabrak posłuszeństwa i to bez karnie ed

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Panie nie są świadome, że są inne kultury i społeczeństwa gdzie są zupełnie inaczej traktowane niż w Naszym kręgu kulturowym. Są przekonane, że jest tak samo albo o niebo lepiej. Zwłaszcza, że obraz wybranka w jej głowie to zazwyczaj nie rzeczywistość tylko jej imaginacja oczekiwań w końcu jedzie na haju hormonalnym.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie lubia innosc/egzotyke co mnie wcale nie dziwi ani nie rusza bo faceci tez tak maja ale niestety pozniej...

16 minutes ago, SennaRot said:

Panie nie są świadome, że są inne kultury i społeczeństwa gdzie są zupełnie inaczej traktowane niż w Naszym kręgu kulturowym.

I tu jest sedno sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platon kiedyś powiedział:

"Nieszczęsny będziesz miał to czegoś chciał"

 

No i mają :)

 

BTW:

Jak to jest z tą "zasłużoną starszyzną" ? Tu może pisać każdy ze statusem "starszy użytkownik" czy trzeba coś jeszcze spełnić dodatkowo ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, SennaRot said:

Dorzuciłbym jeszcze aranż, który Panowie z różnych kręgów kulturalnych potrafią stworzyć zwłaszcza na początku znajomości. :D

I zamiast sie tym spinac wszystkim i zzymac na niewiasty (co tylko potwierdza nasze narodowe kompleksy panowie) wystarczy miec paru kolegow z Hiszpanii, wziac ich ze soba do PL.

 

I tak , hiszpanie “naganiaja” a wujek TheFlorator spokojnie siedzi i zbiera plony jako kumpel ekipy slynnego Alvaro ;)

 

Mozna? Mozna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SławomirP napisał:

>czarny kutas

>wierność Bogu

 

Wybierz jedno, jak widać wybór jest oczywisty.

Mistrz!

 

 

A tak poza to powiedzmy sobie szczerze. Czy gdyby co drugi artykuł na każdej zasranej stronie w całym internecie był o tym to czy chociaż jedna by zmądrzała?

Myśle, że na wieść o tych "atrakcjach" jeszcze więcej ich by sie tam pchało wszak "moja miłość go zmieni".

 

Niech jeżdżą jestem za. Selekcja naturalna debile sami sie wykończą.

 

Ciekawe jak długo szukała zdesperowanego frajera po powrocie do PL ?

 

ps. Od kilkunastu tygodni mieszkam sobie w hamburgu i jedno co zauważyłem to jak idzie zajebista strzała(biała oczywiście), naprawdę 11/10 to zawsze z turkiem albo murzynem. Zawsze zadbana, miniówka, szpilki, odpierdolone jak divy z bałaganu po prostu pod klucz z białymi nie widuje takich.

 

Panowie po prostu jesteśmy od nich mniej atrakcyjni. No właśnie tylko żeby mnie to ruszało to musiałbym sie przejmować zdaniem kobiet, które jest kwintesencją określenia czegoś lub kogoś słowem "chorągiewa" - 4 razy dziennie inne. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

ps. Od kilkunastu tygodni mieszkam sobie w hamburgu i jedno co zauważyłem to jak idzie zajebista strzała(biała oczywiście), naprawdę 11/10 to zawsze z turkiem albo murzynem. Zawsze zadbana, miniówka, szpilki, odpierdolone jak divy z bałaganu po prostu pod klucz z białymi nie widuje takich.

 

W jakim wieku te "strzały" widujesz Bracie? Bo ja będąc na wakacjach (Teneryfa, Fuertawentura) widywałem też takie strzały około 30stki z Panami około 60siatki może nawet 70dziesiątki :D w luksusowych hotelach. Wyglądali Ci Panowie na mocno kasiastych ale to szczegół. Przecież miłość nie liczy pieniędzy. :D

 

Młode kobiety - pragną emocji, zabawy i huśtawek - więc badboy

 

Starsze - pragną pozycji i hajsu. Przepraszam tak nieładnie napisałem.... odpowiedzialności i ustatkowania więc ... dojrzały mężczyzna o ustatkowanej pozycji.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Król Jarosław I napisał:

A tak poza to powiedzmy sobie szczerze. Czy gdyby co drugi artykuł na każdej zasranej stronie w całym internecie był o tym to czy chociaż jedna by zmądrzała?

Nie, bo takie artykuły i strony czyta głównie płeć męska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot 20kilka lat. Mowie absolutny TOP. A lata latania po bałaganach sprawiły, że jestem wybredny i przez 98% młodych kobiet na ulicy patrze jak przez powietrze. Więc jak mowie top to jest top.

@Ksanti dlatego napisałem każdej , żeby one też na to trafiły.

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Król Jarosław I napisał:

20kilka lat. Mowie absolutny TOP. A lata latania po bałaganach sprawiły, że jestem wybredny i przez 98% młodych kobiet na ulicy patrze jak przez powietrze. Więc jak mowie top to jest top.

 

Ja wiem Bracie jak wygląda absolutny top ;) 20kilku latki bujają się z top bad boyami. Za kilka lat będą szukać top zarobasów. Mają top urodę, są anielsko piękne i mają atencję więc wybierają i przebierają, bawią się.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze zaskoczony, że tak niepoprawny politycznie artykuł ukazał się na takim mainstreamowym portalu jak wp. To prawie niemożliwe, żeby oni sami sobie robili na złość - przecież media głównego ścieku tak bardzo wychwalają religię pokoju a tu taka profanacja - prawda, no, toż to niebywałe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrotycz napisał:

Nie wiadomo, kiedy się zorientują i zdejmą.

Ten artykuł niczego nie zmieni. Za chwile pojawią się tuziny. A w nich: dlaczego żonate polki mają zdradzać swoich januszy. W punktach. I z kim. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami pogadam z kumplem z Londynu przez tel. Coraz to więcej polek pakuje się w małżeństwa z pakolami. Już po ślubie taki gość ma wyjepane na wszystko, leni się w chacie a żona pracuje żeby kupić żarcie i zapłacić czynsz. Uciec nie mogą, grożą im że je znajdą i jej rodzinkę.

Chciały emocjii to mają, utrzymują cwaniaków, bo polskie jest bleeeee

hahahaha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.