Skocz do zawartości

Kolega zaorał


Rekomendowane odpowiedzi

 

Przepiękny komentarz :

TYPY KOBIET JAKIE MOŻNA SPOTKAĆ GDY SIĘ SZUKA TEJ JEDYNEJ.

 

Typ 1) Są leniwe i próżne, starają się wyglądać jak Barbie. Nie cierpią pracować za to lubią wydawać pieniądze. Chcą dbać jedynie o własną urodę i twojego wacka i wystawiać krągłości by podtrzymać twoje zainteresowanie (za to przecież płacisz). W wolnych chwilach chcą tylko leżeć i pachnieć najlepiej w luksusowym otoczeniu. Jeśli nie zarabiasz dość po prostu odchodzi nie żałując ci drwin jakie z ciebie zero i nie będzie za tobą tęsknić. Nie lubią facetów którzy mają inne potrzeby niż seks oraz takich co nie pachną kasą.

 

Typ 2) Mają praktyczne i tradycyjne podejście do życia: facet ma zarabiać one dbać o dom. On ma przynosić kasę one dbają o sprzątanie gotowanie pieluchy, jeśli nie zarabiasz dość to beczy i narzeka że jest nieszczęśliwa mimo że wszystko dla ciebie robi, oczywiście takie babki nie lubią facetów którzy radzą sobie z pracami domowymi lub z dziećmi bo straciły by argument że facet musi dawać im kasę no bo taki sam sobie w domu poradzi, wolą by facet był uzależniony od jej pomocy. Wady: nie da się z nią pogadać o mniej przyziemnych rzeczach. Uważają że przyjaźnić się można tylko z własną płcią.

 

Typ 3) Chcą wszystkim rządzić, nie wierzą w męską mądrość, chcą by jedynie spełniał ich wolę na wszystko się godził i przytakiwał, starają się wzbudzić w partnerze poczucie winy by potem żądać zadośćuczynienia. Szukają faceta o mentalności pantofla czy niewolnika lubiącego by ktoś inny decydował za niego. Bywają odmiany bliższe typowi 1 lub 2 w obu przypadkach ich główną cechą jest chęć sterowania i manipulowania facetem i wmawiania mu że jest jedyną która potrafi tolerować jego wady, aby bał się że jak od niej odejdzie to zostanie sam.

 

Typ 4) Nieuleczalne romantyczki. Zwykle są już po przejściach, zranione i nieufne, niby chcą ale się boją albo nie wiedzą czego chcą i czy w ogóle chcą. Za to wiedzą czego nie chcą, a nie chcą być zranione. Niezależnie od ich wykształcenia, w sprawach sercowych są głupiutkie i naiwne ale gdy im to powiesz jesteś skreślony. Marzą o facecie który się nimi zaopiekuje a jednocześnie będzie im mówił że bez niej on sam jest nikim. Oczekują kwiatów, komplementów, nieskończonej wyrozumiałości oraz wytrwałego i romantycznego adorowania. Lubią się nad sobą użalać i narzekać na facetów. Zwykle są wrażliwszą i mniej zaradną życiowo wersją któregoś z wcześniejszych trzech typów w który się zamienią jeśli jakiś adorator wystarczająco podbuduje ich ego.

 

Typ 5) Ten typ nie marzy o związku z mężczyzną, nie chcą się zakochać, ale chcą by jak najwięcej facetów się w nich bujało, podziwiało, prawiło komplementy i aby o nich myśleli i się starali. Bawią się nimi. Dbają o swój wygląd i zachowują się przymilnie i prowokacyjnie, dzięki temu mają licznych fanów pełnych nadziei że coś dla nich znaczą, a one tym czasem mają ich gdzieś a pragną się jedynie dowartościować i bawić. Bywa że mają długą listę często zmienianych chłopaków, jednak żadnego nie kochają a chodzą z nimi by się nimi chwalić i cieszyć się z tego jak starają się je odzyskać gdy ich rzucają, bo nie są zainteresowane stałym związkiem ani założeniem rodziny.

 

Typ 6) Mój wymarzony. W przeciwieństwie to innych które bez facetów więdną i gorzknieją te potrafią żyć bez faceta ale dostrzegają też zalety bliskiej relacji z facetem który tak jak one marzy o symbiozie we dwoje bez bojów o dominację i bez manipulacji uczuciami partnera. :) Takie kobiety są jak Yeti, słyszałeś że takie istnieją ale nigdy takiej nie spotkałeś. :D

 

Sformatowałem.

Na przyszłość nie wklejaj ściany tekstu - dziel chociaż na akapity.

Rx

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie w internecie ilu mamy speców; od podcierania tyłka, od zarabiania, od związków, od mycia zębów, od pierdzenia i zawiązywania butów, od wszystkiego :)

 

Ludzie i tak są tępą masa w większości więc łykają coś takiego pozbywając się automatycznie swojego mózgu i samodzielnego myślenia a prawda jest taka że u wszystkich speców chodzi o to abyś coś od nich kupił :)

 

Nie powiem, czasami zdarzają się osoby od których można czegoś się nauczyć, ale to jest 1% a reszta ich małpuję :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AdamPogadam napisał:

Jak myślicie, ile kutangów już miała ta Pani, że tak śmiało sobie mędrkuje na tematy zwiazkuf

Jak ktoś już tu gdzieś napisał :) Jedyna tajemnica jaką potrafią kobiety dochować to jak bardzo za młodu się puszczały. Sceptycznie podchodzę do tez głoszonych przez takie internetowe guru. I nie mówię tu wyłącznie o kobietach. Wydaje mi się że 90 % tych speców nie bazuje na własnych doświadczeniach. Po prostu pewnie rzeczy są już znane od lat. W większości króluje plagiat pod nazwą "to moje doświadczenia" "ja to właśnie tak rozumiem" etc

Wystarczy przeczytać jakaś książkę i będę w danej dziedzinie specem ale tylko w sieci bo w życiu codziennym polegne szybciutko bo wiedza książkowa nie podparta praktyką to sami wiecie jak się kończy.

 

Komentarz zajebisty !!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2018 o 13:00, Themotha napisał:

Ludzie i tak są tępą masa w większości więc łykają coś takiego pozbywając się automatycznie swojego mózgu i samodzielnego myślenia a prawda jest taka że u wszystkich speców chodzi o to abyś coś od nich kupił :)

No dokładnie. Ty możesz zostać milionerem, Ty możesz zostać najlepszym sportowcem, Ty możesz zostać najlepszym podrywaczem!!!

Najważniejsze są predyspozycje i genetyka.

Ludzie się nakręcają i tracą kasę.

 

W dniu 26.07.2018 o 13:00, Themotha napisał:

Zobaczcie w internecie ilu mamy speców; od podcierania tyłka, od zarabiania, od związków, od mycia zębów, od pierdzenia i zawiązywania butów, od wszystkiego :)

Ino popatrzyłem na foto tej baby z filmiku. To wystarczy. Fryzura, skórzana kurtka, jakiś tatoo nad cyckiem.

Nieraz słyszałem od starszych ludzi jak dawniej wyglądały związki, w domach bez prądu, bez ciepłej wody, z trójką albo czwórką dzieci, do tego harówa w polu, przy ziemniakach czy sianie z dzieciakami na plecach. Sami faceci przyznają, że kobiety miały dawniej przejebane.

Teraz jakaś lala macha przed kamerą zadbanymi rączkami o życiu, o związkach, i znajdą się tępe pizdy co jej będą słuchały jak i faceci frajerzy również.

Takiej lali z liścia i po sprawie.

 

Fajni są również trenerzy biznesu, którzy wymyślą ci biznes, wezmą od ciebie kasę, ale kredytu z tobą nie będą spłacać. Jak się wjebiesz to ty, on ma kasę na czysto.

Widocznie już ludzie są skłonni płacić za nie swoje pomysły tylko cudze, jprdl......

 

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, IgorWilk napisał:

Widocznie już ludzie są skłonni płacić za nie swoje pomysły tylko cudze

Ale oni własnych nie mają... Jak nie pracujesz na swoje marzenia, to znaczy że pracujesz na cudze.

 

Godzinę temu, IgorWilk napisał:

słyszałem od starszych ludzi jak dawniej wyglądały związki, w domach bez prądu, bez ciepłej wody, z trójką albo czwórką dzieci

Pozwolę sobie cytować ten tekst ilekroć usłyszę że "nie ma już prawdziwych mężczyzn". Dzisiaj większość feministek w takich warunkach przeżyłaby tak długo, jak długo bateria w smartfonie by wytrzymała.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze wyjaśniają pannę w tym filmie :D 

Generalnie nie oglądam bo tej Slęzaczki się kiedyś już naoglądałem i mi wystarczy tych mądrości.

 

Edit: Kurcze ile komentów, toż to nie sami bracia samcy się tam nie wypowiadają ? :

Cisną po niej fajnymi argumentami.

 

hahahahahahhahahahaah i najlepszy komentarz !

 

"Marku Kotonski ratuj!!.. Bo zal tego sluchac!!"

Napisał "piotr himik" 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kespert napisał:

Pozwolę sobie cytować ten tekst ilekroć usłyszę że "nie ma już prawdziwych mężczyzn". Dzisiaj większość feministek w takich warunkach przeżyłaby tak długo, jak długo bateria w smartfonie by wytrzymała.

O zasięgu zapomniaęłeś

Po tygodniu śmierdziały by jak skunks, a następnym padliną, aleeeee to spisek mizoginów.

Ech dużo by gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego filmiku niczego nowego się nie dowiedziałem. Generalnie dobra ściema. Liczy się kasa dla kobiety "abitnej, zaradniej" bla bla bla ... A dlczego to nie facet ma się czuć komfortowo z kobieta która jemu odpowiada. Kobieta, kobieta i jeszcze raz kobieta. Facet ma być zaradny, nie może byc chytry, ma zarabiać, ma nie czuć sie zagrożony, kobieta ma odnosić sukcery i ma być zajebiście. Powiem tak, to niech idzie do pracy, na siebie zarabia, na siebie zapracuje, sama zasponsoruje wakacje, sama zaleje bak w samochodzi na który FAKTYCZNIE SAMA zarobi. W czym problem. 

 

Jako facet mam PRAWO, wybrać kobietę jaką chcę i mogę jej robić niespodzianki, oczywiście Pani również może mi zrobić niespodziankę, np. zdradzić, oszukać, złapać na dziecko, okraść, okłamać. Taki mały gest co nie ;) 

Co jest dla mnie ważne? Zobaczmy... kupiłem działkę i buduję dom. A co. Ważne jest dla mnie żeby skończyć budowę i się wprowadzić. No to co maleńka podasz cegłę? Ni chuja. Ale Pani powie: przecież się budujemy ;) 

 

Prawda jest taka, idzie kryska na matyska. A co to znaczy? A no taki, że mężczyźni powoli mają w nosie Panie. Zajmują się wlasnymi sprawami, a Paniom ucieka kapitał, którym jest uroda i młodość ;) i pojawiają się MŁODSZE kobiety. 

 

"Dobre buty" do stylisty trzeba iść. Ok. A ta Pani przypadkiem nie jest stylistą? ;) Biznes się jakoś musi kręcić.

 

 

Edytowane przez viko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta Pani kreuję siebie na kobietę sukcesu, która będzie doradzać innym kobietom jak mają żyć. Osobiście uważam, że Pani robi sobie bieznes w intermetach, proste. Coś trzeba doradzić, chodliwym tematem są związki damsko-męskie z naciskiem jaki to mężczyzna powinien być, ale przecież o tym się nie mówi więc ta Pani powie wszystkim jaka jest prawda ... 

 

W tym momencie używam ironi ponieważ w ogole nie uważam, że cokolwiek co usłyszałem jest prawdą. To są słowa, i tylko słowa. W rzeczywistości jest inaczej. Masz hajs będą kobiety, hajs się skończy kobiet nie będzie. 

Edytowane przez viko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.