Skocz do zawartości

Porzucił dziewczynę, żeby grać w grę....


Rekomendowane odpowiedzi

https://menway.interia.pl/seks-i-zwiazki/news-porzucil-najseksowniejsza-pogodynke-swiata-zeby-grac-w-gre,nId,2611208

 

Panowie natrafiłem na taką perełkę.

Ahh ten niedojrzały emocjonalnie facet porzucił tak piękną kobietę, żeby grac w jakąś tam grę!!!!

Skandal, skandal i jeszcze raz skandal!?

 

P.S. Jeśli dodałem do złego działu, to poproszę o przeniesienie.

 

Edytowane przez Nitraxem
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odpowiedź jest jeszcze prostsza niż to piszą - jeśli on z tego żyje (stream na twitchu, kasa z subskrypcji) to zaniedbując swoich widzów traci kasę i w pewnym momencie musiał dokonać wyboru - obowiązek czy przyjemność. Jeśli granie przynosi mu dochód netto a panna (na 100%) przynosi mu koszty netto to wybór wydaje się być jak najbardziej rozsądny.

Oczywiście to domniemanie, ale nie bezpodstawne. "Na swoim koncie YouTube, obserwowanym przez 2,5 miliona fanów" więc podstawy żeby sądzić w ten sposób są, tylko autor/ka "zapomniała" o tym wspomnieć. Sam/a pracuje dla pieniędzy ale ma problem jak ktoś inny robi to samo - to się nazywa hipokryzja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, w jaki sposób pogardliwie określone jest zajęcie mężczyzny. Tytuł brzmi, jakby gościu zostawił kobietę, bo chciał sobie popykać w gierki po robocie. Przekaz? Niedojrzały duży chłopiec, który nie miał dość czasu na zabawę i poświęcił miłość.

 

Jakoś mało wyeksponowane jest, że gościu to pro gamer i to dla niego praca, źródło dochodów i musi być na miejscu, a nie w Mexico City. 

 

Oczywiście co wrzucone jako ilustracje artykułu? Pólnaga panna powyginana na wszystkie strony, co jasno sugeruje, gdzie leżą jej największe atuty. Ach, głupi chłopiec, porzucił kawał takiego ciała - taki jest przekaz. Dlatego brzydzę się mass mediami. Papka.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma niezły ból dupy, jak głupio by to nie zabrzmiało, w zależności od gry taki "zawodowy gracz" potrafi zarobić w chuuuj $$$. Niektóre nagrody pieniężne są wręcz niedorzeczne. W zeszłym roku w DOTA2 za zajęcie pierwszego miejsca na mistrzostwach - 10 milionów dolarów na 5 graczy. W tym roku będzie to prawdopodobnie z 15 milionów. Za samo wzięcie udziału w turnieju i uplasowaniu się na 8-9 miejscu można było zarobić ponad 100 tysięcy dolców. Do tego dochodzą pomniejsze turnieje, "majory" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pazur2000 napisał:

bo zostawił taką laskę...

Ale właśnie śmieszne jest to, że w dobie tzw. równouprawnienia "taaaaaka laska" oznacza tylko i wyłącznie walory fizyczne. To na pewno wina wszechobecnego patriarchatu. 

 

Czytając tytuł naprawdę można pomyśleć o jakimś nerdzie, coś na zasadzie "lubi pokopać piłkę z kumplami a potem iść na piwko, więc rzucił dziewczynę, bo nie miał dla niej czasu" - perspektywa tego, że to jego praca "trochę" zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tytuschrypus napisał:

w dobie tzw. równouprawnienia "taaaaaka laska" oznacza tylko i wyłącznie walory fizyczne

Postępująca tzw. seksualizacja życia, gdzie wlaśnie to się liczy. Chodzi o to, żebyśmy na to tylko zwracali uwagę, cała reszta ma się nie liczyć. 

 

Ojciec mojego kolegi powiedział kiedyś, że: "W życiu faceta najważniejsze jest, żeby łeb nie rządził głową..." Ma to sens jak cholera.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pazur2000 napisał:

Postępująca tzw. seksualizacja życia, gdzie wlaśnie to się liczy.

Z jednej strony na pewno tak, a z drugiej tyle jest gadki o tym że liczy się wnętrze, intelekt, że walczy się z seksualizacją kobiet, a jak przychodzi co do czego, to jedyne czym Pani się może poszczycić to ciałem, które z czasem i tak straci na atrakcyjności - gdzie równouprawnienie? ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sprawa była z trenerem Argentyny Jorge Sampaoli. Wcześniej wiodło mu się lepiej, podczas MŚ w Rosji słabo. Do czego zmierzam? Gdzieś słyszałem podczas jednego z meczów, że zostawił kobietę, bo potrzebował więcej czasu na zajmowanie się piłką nożna. Odwracała jego uwagę. I poszedł sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą w artykule jakby coś stracił... a to ona straciła i to w chuj. Facet jest dość przystojny, wysportowany, ma pasję, zarabia dobrą kasę, wygląda na ciekawą osobę. I jeszcze nawalone fotek jej dupy w artukule maksymalnie, tyle do zaoferowania miała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, tytuschrypus said:

Dlatego brzydzę się mass mediami.

To błąd. Media są po to żeby propagandę szerzyć a nie po to żeby informować. Trzeba mieć tego świadomość. Dlatego choć mam bardzo istotne obiekcje to gościa zgadzam się z tym artykułem (tylko zamiast "konserwatyści" wpiszcie sobie większość nie lewicowa większość - bolesne ale na swój sposób prawdziwe)

 

Dlatego też to forum jest swego rodzaju maszyną propagandową, a przynajmniej powinno być, mającą na celu ukazywanie rzeczywistości a nie lewackich bajek. Bajki są ładne, większość je lubi ale wiara w nie to nie jest dojrzałość tylko naiwność.

 

Reszta to prawda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Maarcin_05 said:

Piszą w artykule jakby coś stracił... a to ona straciła i to w ch..

Prawdaż. Stąd cały ajwaj. "Kobiety" chcą pokazać takie zachowanie jako "niemęskie", "dziecinne", "nieodpowiedzialne" itp. Mają w tym interes i używają maszyny propagandowej żeby to osiągnąć. To miałem na myśli mówiąc o propagandzie mediów.

 

PS. artykuł o którym mówiłem poprzednio to ten tu (conservatives are loosers) i choc jest przerysowany to jest w nim niestety dużo prawdy bo wielu jest takich, którzy uważają że ich moralne wartości, etyka jest powodem dla którego ich wizja musi wygrać. Niestety nie wygra bo do tego trzeba działania i lewacka mentalność jest tego świetnym przykładem - ich wizja jest całkowicie chybiona, łatwo ją obalić ale oni w nią wierzą i pójdą z nią w ogień - dlatego wygrywają.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tytuschrypus napisał:

Z jednej strony na pewno tak, a z drugiej tyle jest gadki o tym że liczy się wnętrze, intelekt, że walczy się z seksualizacją kobiet, a jak przychodzi co do czego, to jedyne czym Pani się może poszczycić to ciałem, które z czasem i tak straci na atrakcyjności - gdzie równouprawnienie? ;)

Haha, dokładnie.

 

W temacie przypomniało mi się genialne cuś, wrzucone przez @Arushat

(nie umiem cytować z innych tematów) "Żarty podszyte prawdą..." strona 190:

"Czyli, walczymy przeciw wstrętnemu, seksistowskiemu kanonowi piękna, dlatego też w miniaturkach się wyidealizowałyśmy.  Jakie to typowe"

c9e7754cb556423d472fc69c274a6313.jpg

 

Edytowane przez Paterialista
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jaka by nie była to coś co daje mężczyźnie środki do życia i utrzymania siebie i potencjalnie rodziny, jeśli ją ma.

Jeżeli kobieta żąda od mężczyzny ograniczenia pracy, by miał więcej czasu dla niej, bo czuje się nieszczęśliwa i zaniedbywana, to często idzie to potem w parze z kpiną, że jest niedorajdą bo za mało zarabia, a ona jest nieszczęśliwa i czuje się zaniedbywana.

Zauważam błąd logiczny... ?

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale wydaje mi się, że często niektórzy (nie mówię, że ty) mają takie podejście do tego, iż media powinny informować a one przecież "kształtują opinię publiczną" (jaka ładna nazwa na propagandę).

O to mi chodziło.

To nie ma się co brzydzić tylko piętnować od razu.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.