Skocz do zawartości

Rozwikłanie światopoglądu pana "Awięc" na podstawie faktów naukowych.


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oszukał natury - bo musiał pogilgotać napletek. A dlaczego musiał pomiziać skórkę? I wszystko jasne. 

 

Naturę się oszukuje chemicznie. Na przykład kastracja chemiczna. Ale samemu bez zewnętrznych narzędzie  - trzeba być faktycznie joginem 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, AR2DI2 napisał:

Ja pier...ni przypiąc ni przyłatać. A a co ma imperatyw rozmnażania do wychowania dzieci, co? Opisujesz model społeczny w jakim zyjesz budując na nim zasadę. Tymczasem są inne modele spłeczne, np facet ma 5 żon, a dziećmi się opiekują babcie i żony. A on może dalej zapładniać. 

Nie kumasz tematu.
 

No niestety właśnie ty pier.. Seks służy nie tylko reprodukcji ale też budowaniu relacji w społeczeństwie. Człowiek jest istotą społeczną, niezależnie od modelu społeczeństwa i rodziny. Instynktów związanych z seksem jest cała gromada. Upraszczając wszelkie seksualne zachowania do roli imperatywu bilogicznego rozmnażania sprowadzasz cały temat do groteski. Jak chcesz, możesz sobie napisać komentarz w odpowiedzi, zignoruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pingwing napisał:

Seks służy nie tylko reprodukcji ale też budowaniu relacji w społeczeństwie

To już wytwór człowieka - dopisywania ideologi. Natura nie zna słowa społeczeństwo, cywilizacja. To jest nasz twór, w którym próbujemy seks przełożyć na życie w megastadzie. Natura dała wacka i chce byśmy go użyli. Samce nauczyły się, ze przyjemność można czerpać na rożne sposoby niż tylko robiąc desant na plaże Omaha. 

 

2 minuty temu, Pingwing napisał:

Upraszczając wszelkie seksualne zachowania do roli imperatywu bilogicznego rozmnażania sprowadzasz cały temat do groteski.

I to jest wyjście z matrixu. Zrozumienie tej "groteski" to podstawa zrozumienia zachowań samców i samic. Niezależnie od rasy, wyznania czy inteligencji. Chodzi o dupę. Nawet związki "inteleigentów" rozpadają się z tej prymitywnej "groteski". Otóż nie jest to groteska. To jest suka - natura.

Edytowane przez Perun82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Pingwing said:

Upraszczając wszelkie seksualne zachowania do roli imperatywu bilogicznego rozmnażania sprowadzasz cały temat do groteski. Jak chcesz, możesz sobie napisać komentarz w odpowiedzi, zignoruję.

Mówimy o praprzyczynie tego że czujesz potrzebę wejścia na pannę - zapłodnienie. Reszta to nadbudowa spoleczna. Są społeczeństwa gdzie sex odbywa się tylko w celu zapłodnienia, a w dodatku w ściśle okreslonych ramach. Niczego nie buduje. Dorabiasz tu model romantyczny. Pisz o sednie, a nie o historiach z Harlequina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Perun82 said:

Ludzie się nie chcą się przyznać  do tego - wolą żyć w przekonaniu, że są "wolni" od natury. Hipokryzja na każdym kroku. To powłoka cielesna kształtuje nasze zachowania, a nie na odwrót.

Lewactwo szczególnie w tym celuje. Te ich "prawa człowieków" to nic innego jak negowanie prawa naturalnego. Myślą, że jak wstrzymają kupę na cały dzień to wygrali z naturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Perun82 napisał:

Ludzie się nie chcą się przyznać  do tego - wolą żyć w przekonaniu, że są "wolni" od natury. Hipokryzja na każdym kroku. To powłoka cielesna kształtuje nasze zachowania, a nie na odwrót. 

Dobrze prawisz Perunie jednak większość idzie za głosem natury. Ci 'wolni' od natury to zagubieni szukający schronienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, AR2DI2 napisał:

tam, że sodomia jest naturalna w ten sposób jak i choroby - towarzyszy człowiekowi i może być wrodzona

Widzę, że po prostu intelektualnie nie ogarniasz tego co Ci pisałem o tym, że sam się miotasz między dwoma sposobami myślenia, w zależności od tego jak Ci wygodnie. 

 

Potrafisz napisać o schemacie - kolczyk w pępku robisz, ale naturalnie chcesz czegoś innego, a wyjeżdżasz tu jednocześnie ze "spróbowaniem". Pociąg seksualny to pociąg do osób tej samej płci, a do tej samej w ogóle. Jest on naturalny. Jeśli uznajesz, że naturalny nie jest to głupotą jest mówienie, że ok, naturalny nie jest ale kogoś słabszego można do niego przekonać. POPĘD SEKSUALNY. Nie ma choroby (bo do tego homoseksualizm przyrównałeś), która ma podłoże fizjologiczne czy nazwijmy to naturalne, ale u niektórych jest psychiczne. Żeby być schizofrenikiem, nie możesz dać się do tego namówić, żeby spróbować. Owszem, gdyby bycie schizofrenikiem było promowane, to ktoś mógłby spróbować zachowywać się jak taki, ale raczej krótkotrwale, bo potem do tego wróci. 

 

I tak samo taki "fake" jak przykład który podajesz natura szykko wyłapuje. 

 

Mi piszesz o tym, do czego wykształciła coś natura jak widać nie wyklucza u Ciebie myślenia, że to czego akurat nie lubisz a nie, to to jest społeczne i niech pedaly się na widok nie pchają. 

 

8 godzin temu, AR2DI2 napisał:

Tytus myśli, że jak strzelił na kapcie to oszukał naturę - nie zapłodnił kapci, więc sperme ma do zabawy.

Tytus myśli, że Twoje pierd@&#lenie o lewactwie i promocji homoseksualizmu w świetle tego, że w świecie zwierząt występuje pociąg seksualny do tej samej płci jest co najwyżej zabawne i świadczy o jakimś zarzewiu manii, by wszędzie widzieć lewaków. 

 

8 godzin temu, AR2DI2 napisał:

Widzę, że jesteś z tych nowoczesnych obrońców różnorodności. Tyle, że bez pieniędzy min Sorosowych, ta "Twoja" "orientacja" byłaby dalej tylko zboczeniem. A teraz urosła do rangi orientacji, bo taka jest potrzeba polityczna - walka ludu wyklętego (sodomitów) o prawa, z opresyjnym zasciankowym społeczeństwem.

Bla, bla, bla, lewaki bla bla bla. Aż strach lodówkę otworzyć. To właśnie miałem na myśli. Walkę to ja widzę u Ciebie bardziej. Jestem raczej niemodnym (jak widać) obrońcą zdrowego rozsądku. Jakie lewaki czy Sorosowe działają wśród orłów bielików na przykład? Tam też są obrońcy nowoczesności i  jest lewactwo co to namawia, żeby te zboczenia według Ciebie jako normalne traktować? Przecież to śmieszne jest. Powszechnie w przyrodzie występujące zjawisko, a Ty o lewactwie piszesz. 

 

Potrafisz wysmarować posta o naturalnych przyczynach istnienia czegoś, cofnąć się do czysto pierwotnych funkcji organizmu, a jednocześnie zasłaniasz się czysto społecznymi konstruktami i retoryką. 

 

Bo w Twojej ulubionej naturze, co już Ci tłumaczyłem, takiej czystej, bez konstruktów społecznych homoseksualizm jest mniejszościowym, normalnym zjawiskiem. A sodomia i to co nią jest a co nie, to jest właśnie konstrukt społeczny. W czasach, gdy homoseksualizm nią był, była też niejedna rzecz którą robisz i teraz. 

 

Nie sądziłem, że jesteś zbyt ograniczony na takie zagadnienia. A może normalnie nie jesteś, ale uprzedzenia przysłaniają Ci zdolność logicznego myślenia. 

 

8 godzin temu, AR2DI2 napisał:

Nie mówimy o zaspokajaniu manipulancie. Zaspokojenie jest tylko instrumentem, środkiem do celu

To nie ja manipuluję z naszej dwójki, co wykazałem wyżej. To Ty piszesz że zaspokojenie nie jest celem samym w sobie. Natura wymyśliła, że owszem, może być i w naturze jak widzisz zaspokajanie jako cel sam w sobie i zaspokojenie istnieje bez pomocy lewactwa. Tu spierasz się o to, co jest naturalne, a co nie i co do czego zostało zaprojektowane. Ja twierdzę, że jeżeli coś istnieje w świecie natury, to jest naturalne (upraszczam to dopasowując dyskurs do Twoich możliwości). A jeszcze prościej, żebyś Ty, @Perun82, zrozumieli, bo na tego domorosłego wojownika nadziei nie mam to prosty przykład dylematu sam raz dla was:

 

Czy dłubanie w nosie przeciwstawnym kciukiem jest naturalne? Ręce nie zostały przecież wyksztalcone do tego, żeby się drapać po nosie, tylko żeby chwytać przedmioty etc. Czy zatem dłubiąc się w nosie zaburzasz naturalny porządek rzeczy? 

 

To jest mniej więcej to, do czego tutaj próbujecie przekonywać. Ja akurat, podobnie jak przedmówcą widzę też to, że Ty drogi @AR2DI2nie lubisz pisać jak sądzisz, tylko wolisz pisać jak jest i jesteś w tym swoim świecie bardzo zasiedziały, tak że agresją reagujesz w ogóle na inne zdanie. A piszesz często z sensem, a czasem bzdury mając jakieś tam swoje wykrystalizowane poglądy, ale podnosząc je do prawd objawionych. Tak było niedawno o prawdzie objawionej na temat wpływu picia alkoholu na prowadzenie pojazdu, tak jest i teraz. W sumie nic dziwnego, że tolerowanie innych odmiennych od Twoje stanów przychodzi Ci z trudem. Ale to tak na marginesie. 

 

@Perun82to jak natura kształtuje Twojej zachowania, ile już masz bobasów zgodnie z jej wymogiem?

 

Jak dupa jest od srania a cipa od wkładania i robienia dzieci, podobnie ja wacek czysta natura, to skąd w naturze inne zachowania? 

 

Polecam być ostrożnym w tym, co jest a co nie jest czystą naturą. 

 

Masturbacja zatem idąc tą śmieszną i pełną ideologii retoryką - jest li zgodna z naturą, czy nie jest @AR2DI2, @Perun82?

 

Dla tego pierwszego podpowiedź - kiedyś z dokładnie tych samych przyczyn taka sama sodomia jak homoseksualizm tak samo zresztą uzasadniana, jak Ty to robisz w stosunku do homoseksualizmu. 

 

Proszę o scalenie. 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty nie ogarniasz. Chotoby i ułomnisci moga byc wrodzone, ale i nabyte, tak jak np wady wzroku. 

 

Nie stosuj tych lewackich sxtuczek aby bronic nowej religiivlewactwa - obrona nowegu ludu wykletego - zboczencow homo. 

 

Sprawdz tez co to jest sodomia, geneze tego znaczenia, bo na razie ci sie miesza wszytko, wiec szkoda czasau na odnoszenie sie.

 

Co do reszty - stosujesz tylko lewscką sztucxkę  - zakrzykiwanie faltow, i odwracanie kota ogonem.

 

No i tak, mam fobię co dp lewactwa. Bo to nie tylko spierdolina umyslowa, ale do tego zagrazajaca otoczeniu w ktorym propaguje i wdraza swoje " idee". Co widac po sciaganiu np do Europy muslimow.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, AR2DI2 napisał:

zakrzykiwanie faltow, i odwracanie kota ogonem.

To wszystko zrobiłeś Ty właśnie w tym poście, bełkocząc coś o lewactwie, sodomii, zboczeńcach, lewackich sztuczkach itd. - ale się ulało w końcu, ho-ho :) Mam nadzieję, że sobie ulżyłeś :) Widać dobrze po tej wiadomości, jak Twoja właśnie ideologia zalicza twarde zderzenie z faktami i zastosowany jest mechanizm wyparcia. 

 

24 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Chotoby i ułomnisci moga byc wrodzone, ale i nabyte, tak jak np wady wzroku. 

 

Pisałeś, że choroby mogą być nabyte społecznie jako przykład podając homoseksualizm, więc co Ty piszesz teraz i po co? 

 

A wracając do rzeczowej dyskusji - orientacja homseksualna to w oczywisty sposób nie choroba i nie da się chłopa, który czuje to samo co Ty do kobiet do mężczyzn oduczyć, ani "wyleczyć", żeby zaczął czuć to samo do kobiet. Osoba homoseksualna, dajmy na to pedał, mając do wyboru wypiętą pupkę laski 9/10 i chłopa, będzie chciała skorzystać z dupki chłopa. Tak samo jak Ciebie nie dałoby się przekonać i namówić, żebyś czuł to samo do innych chłopów, co czujesz do kobiet. Bo orientacja seksualna jest naturalna. Dlatego właśnie, że homoseksualizm jest w 100% naturalny, walka z nim jest pozbawiona sensu i może skutkować jedynie jego utajeniem. Podobnie, jak pozbawiona była, już przegrana zresztą, walka pewnych instytucji z np. masturbacją.

 

Jeszcze prościej pisząc - natura, o której z bratem @Perun82 tak tutaj z lubością piszecie zna pojecie homoseksualizmu i w czystej naturze on sobie normalnie występuje, wcale nie traktowany jako choroba, ułomność czy wadliwość przez inne gatunki. Natura nie zna za to pojęcia lewactwa, ani prawactwa oraz sodomii i innych takich. To, że dla Ciebie to sodomia, zboczenie, choroba, czy co tam jeszcze to jest właśnie nadbudowa społeczna dopiero.

 

Żeby było śmieszniej, ponieważ ja na przykład lewactwo i prawactwo oraz wszelką ideologizacje takich zagadnień mam w głębokim poważaniu, to umiem na to spojrzeć z dystansem i wiem dzięki temu, że taka postawa jak Twoja niczym w istocie nie różni się od poglądu na tępioną swego czasu właśnie masturbacją.

 

Przez setki lat masturbacja uchodziła za grzech, była potępiana, a używano do tego dokładnie takich samych argumentów jak Ty w sprawie homoseksualizmu. Że to nienaturalne, bo penis to służy do robienia dzieci, a nie zabaw. Że sodomia i inne takie. Jaki był tego skutek? Żaden, ludzie się masturbowali, masturbują i będą masturbować. Bo to naturalna czynność, obecna w świecie zwierząt a więc i w naszym. I Ty pisząc to co piszesz o homeseksualizmie zachowujesz się jak ktoś, kto kilkaset lat temu reagował na masturbację w identyczny sposób. Ty tego nie widzisz, bo żądzą Tobą w tej kwestii emocje, ale tak samo jak zmieniło się postrzeganie masturbacji i sam teraz możesz o niej pisać i mówić zupełnie otwarcie, a nikt nie krzyknie, że jesteś sodomita i zboczeniec jak powiesz, że czasem sobie zwalisz, tak samo dzieje się z homoseksualizmem. Bo on też był, jest i będzie, zawsze na podobnym poziomie i tak samo wyzywanie ich od sodomitów od zboczeńców jest skazane na porażkę. I idiotyczne, tak jak mówienie że masturbacja to nienaturalna rzecz, sodomia i zboczenie. Po prostu Ty tego nie dostrzegasz, bo masturbacja jest dla Ciebie spoko, a pedały be (chociaż cytując klasyka na lesbijki to chociaż papatrzeć można), ale niepotrzebnie do tego dorabiasz ideologię.

 

Ja nie, dlatego pokrzykiwanie o lewactwie i innych takich nie zbliża Cię ani trochę do posiadania racji. 

 

 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Masturbacja zatem idąc tą śmieszną i pełną ideologii retoryką - jest li zgodna z naturą, czy nie jest

Przyczyna  - skutek

Żadna ideologia. Masturbacja jest  skutkiem, podobnie jak inne stymulacje. Przyczyną jest nasze oprogramowanie naturalne. Nasz mózg pozwolił na użycie tego sprzętu w innych formach. Ale nadal są to skutki oprogramowania. Używamy go bo taka jest natura. A od naszego mózgu zależy w jakim celu. 

 

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

to jak natura kształtuje Twojej zachowania, ile już masz bobasów zgodnie z jej wymogiem?

Spytaj moje chusteczki, wargi kobiet z których byłem. Stosunek to skutek, a nie przyczyna.  Na różne sposoby używałem swojego uzbrojenia. Ale jestem nieśmiały i nie chce wchodzić w szczegóły.  Bo tutaj kluczem jest użycie sprzętu. 

 

15 minut temu, tytuschrypus napisał:

Natura nie zna za to pojęcia lewactwa, ani prawactwa oraz sodomii i innych takich. To, że dla Ciebie to sodomia, zboczenie, choroba, czy co tam jeszcze to jest właśnie nadbudowa społeczna dopiero.

Jeszcze raz. Dzięki rozwojowi naszej mózgownicy możemy bawić się na całego , fantazja... Te wszystkie sposoby zabawy są skutkiem posiadania owego oprogramowania. Ja nie oceniam, nie wartościuje. Naturze chodzi O SAM FAKT UŻYCIA OWEGO narzędzia. Ale my jesteśmy tak rozwinięci, że możemy szaleć na różne sposoby. Jednak nadal jest to skutek i pochodna Windows Nature

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Perun82 napisał:

Dzięki rozwojowi naszej mózgownicy możemy bawić się na całego , fantazja...

Przecież zwierzęta też się masturbują i jest to w pełni naturalna czynność, nie żadne wymyślone przez nie zabawy. Jakie one mają programowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Przecież zwierzęta też się masturbują i jest to w pełni naturalna czynność,

A czy ja pisze, ze nie naturalna. Tylko nadal to pokazuje jak cielesność i hormony dominują i one wpływają na nasze zachowanie.  Masturbacja wynika z przyczyny użycia sobie. Natura dała narzędzie i oprogramowanie. Co dane zwierze z nim zrobi..jego sprawa. 

 

3 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Jakie one mają programowanie?

Linuxa. Takie jakie my. Ale ludzie potrafią sobie jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. Ale nadal jest to spowodowane naturą.  Bo chodzi o to by wystrzelił, a u kobiet by doszło do wielu reakcji chemicznych. A stymulacje, nie ma znaczenia

 

Trzepanie dywanu to robienie sobie dobrze..mózgowi.  Nie masturbujesz się bo tak.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perun82 napisał:

Masturbacja wynika z przyczyny użycia sobie. Natura dała narzędzie i oprogramowanie. Co dane zwierze z nim zrobi..jego sprawa. 

To poczytaj może więcej, z jakich powodów różne gatunki się masturbują ;) Niektóre wręcz muszą. Ale tak, jest to w pełni naturalne, mimo że penis jest "do czegoś innego". Natura jednak pokazuje, że jest też do masturbacji. To nie jest ludzki, wymyślony społecznie zwyczaj. Próbuję Ci przez to wytłumaczyć, że wasze upieranie się co do tego, kiedy coś jest naturalne i po co powstało, jest mocno dyskusyjne i w sumie bez sensu. 

 

Tak samo homoseksualizm jest naturalny i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

które wręcz muszą. Ale tak, jest to w pełni naturalne, mimo że penis jest "do czegoś innego". Natura jednak pokazuje, że jest też do masturbacji.

Nadal nie rozumiesz. Natura dąży do wytrysku, Jak ty to osiągniesz, gdzie i z kim - nie ma to znaczenia. Masz działać - czy to masturbacją, czy to w gluteus maximus. Masz działać. Bo inaczej przyjdą upomnienia i ponaglenia od organizmu. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Perun82 said:

Nadal nie rozumiesz. Natura dąży do wytrysku, Jak ty to osiągniesz, gdzie i z kim - nie ma to znaczenia. Masz działać - czy to masturbacją, czy to w gluteus maximus. Masz działać. Bo inaczej przyjdą upomnienia i ponaglenia od organizmu. 

 

 

On myśli na serio chyba, ze spermę niektorzy faceci mają po to aby zapladniac stolec w kiszce kolegi.

 

Jak się bawisz jajkami, nie oznacza to jeszcze ze jajka natura dala ci do zabawy tytusie..

A homozboki to tylko choroba. Poczytaj w jakich okolicznosciach została wykreslona z listy chorob.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, AR2DI2 napisał:

ze spermę niektorzy faceci mają po to aby zapladniac stolec w kiszce kolegi.

Przecież wiadomo, że pomagamy spragnionym kobietom , a te biorą kranik do buzi aż po same kurki. 

 

Cytat

 Poczytaj w jakich okolicznosciach została wykreslona z listy chorob.

znam sprawę

 

Ale te zabawy to tylko nadbudowa. Bo przede wszystkim chodzi o zrobienie dobrze swojemu mózgowi.  Mnie wytwory mózgu nie interesują.  Niech się chlastają po kakao, ja nie widzę problemu. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Perun82 said:

Ale te zabawy to tylko nadbudowa. Bo przede wszystkim chodzi o zrobienie dobrze swojemu mózgowi.  Mnie wytwory mózgu nie interesują.  Niech się chlastają po kakao, ja nie widzę problemu. 

Edited just now by Perun82

To bylo do Tytusa. Sory, pisze z fona i cos edycja mi nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Perun82 napisał:

Nadal nie rozumiesz. Natura dąży do wytrysku,

Faktycznie, gubię się. To już nie do zapłodnienia dąży "Natura", tylko do wytrysku jako takiego? Zdecyduj się. 

 

31 minut temu, Perun82 napisał:

Trzepanie dywanu to robienie sobie dobrze..mózgowi.  Nie masturbujesz się bo tak.

Znów powtórzę - poczytaj, do czego różnym zwierzęciom potrzebna jest masturbacja i dlaczego się masturbują. 

 

Ty zaś mam wrażenie nie rozumiesz jednego - Twoje dywagacje o tym, co miała na myśli "Natura" są bezcelowe i pozbawione sensu. Bo jaka to różnica, że człowiek kciuk przeciwstawny ma do chwytania, skoro może nim dłubać w nosie? Czy dłubanie jest mniej naturalne przez to od chwytania? Nie. 

8 minut temu, AR2DI2 napisał:

A homozboki to tylko choroba. Poczytaj w jakich okolicznosciach została wykreslona z listy chorob.

Widzę, że stratą czasu jest tłumaczenie Ci prostych rzeczy poprzez analogię. Masturbacja to też tylko sodomia, zboczenie i choroba?

 

Nie, jak bardzo byś nie krzyczał o lewactwie, homoseksualizm nie ma nic wspólnego z chorobami. Zwierzęta homoseksualne nie są traktowane jako chore. Przykro mi, bo widzę że Ci to nie daje spokoju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tytuschrypus napisał:

Faktycznie, gubię się. To już nie do zapłodnienia dąży "Natura", tylko do wytrysku jako takiego? Zdecyduj się. 

Ja pisze Panie o wytrysku, a u kobiet dochodzą inne kwestie. Ja opisuje mechanizm. A człowiek ubarwił sobie i wzmocnił doznania. Jednak to nie jest oszustwo na naturze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, tytuschrypus said:

Nie, jak bardzo byś nie krzyczał o lewactwie, homoseksualizm nie ma nic wspólnego z chorobami. Zwierzęta homoseksualne nie są traktowane jako chore. Przykro mi, bo widzę że Ci to nie daje spokoju. 

Ja nie krzyczę. Zwyczajnie stwierdzam fakty ktore mowia ze homo to dewiacja.

 

A obrona homosexualistow to jeden z dogmatow lewackiej religii politpoprawnisci.

 

 

Jesli ty nie kumasz po co masz popęd sexualny, penisa i spermę to faktycznie nie o cztm z Tobą gadac. Mnieb obalanie lewackich dogmatow nie interesuje.

 

Ad zwirząt homo - u zwierzaąt też występują choroby i fixacje. Homosexualizm jest jedną z nich. 

 

Dwoch osobnikow płci meskiej symuluje akt zapłodnienia, waląc się w dupy.

 

Tylko wyraznie opoznione jednostki i lewacy mogą taką propagandę łykać.

Edytowane przez AR2DI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

Ja nie krzyczę. Zwyczajnie stwierdzam fakty ktore mowia ze homo to dewiacja.

Nie jest to żaden fakt, tylko zwykła społeczna nadbudowa do naturalnego zjawiska, podobnie jak kiedyś nazywanie masturbacji zboczeniem i dewiacją było takim zjawiskiem. Homoseksualizm jest naturalny i ja podałem Ci tak argumenty, jak i ułatwiające dla Ciebie zrozumienie analogię. Ponieważ jedyne, co od jakiegoś czasu robisz to pisanie na zasadzie "Homoseksualizm o zboczenie i dewiacja bo tak" to nazywam to pokrzykiwaniem.

 

3 minuty temu, AR2DI2 napisał:

obrona homosexualistow to jeden z dogmatowvlewackiej religii politpoprawnisci.

Tu nie ma czego bronić, bo tak po prostu jest. Tłumaczę jeszcze raz - w świecie zwierząt występuje % populacji homoseksualny i nie są to osobniki traktowane przez inne jako chore. Nie ma lepszego dowodu na to, że jest to naturalne i gadanie o lewactwie, politpoprawności tego nie zmieni. Twoja ulubiona "Natura" nie zna takich pojęć. 

 

Tak jak ktoś, kto twierdzi że masturbacja jest naturalna, a nie jest grzechem i zboczeniem nie jest "obrońcą masturbacji" tylko stwierdza oczywiste fakty. 

 

5 minut temu, AR2DI2 napisał:

Jesli ty nie kumasz po co masz popęd sexualny, penisa i spermę

Wiem, że wchodzimy na być może troszkę za dużą dla Ciebie abstrakcję, ale zdefiniuj "po co". I przypomnę Ci prosty przykład - po co mamy kciuk? "Po co" mamy nogi? Naturalnie są wytworzone do tego, by się przemieszczać. Czy nienaturalnym jest, jak kogoś nogą kopnę? To "po co coś jest", "do czego natura stworzyła" to po prostu takie głupie w tym kontekście gadanie. 

 

36 minut temu, Perun82 napisał:

Ja pisze Panie o wytrysku, a u kobiet dochodzą inne kwestie. Ja opisuje mechanizm.

Ale wcześniej Panie pisałeś o mnożeniu się. 

 

37 minut temu, Perun82 napisał:

A człowiek ubarwił sobie i wzmocnił doznania.

Kurva, nie daję rady:) A masturbująca się wiewiórka, która musi to zrobić bo zwyczajnie ma za dużo nasienia to też sobie coś ubarwia i znajduje inne zastosowanie dla swojej spermy? O.o

 

Tak jak piszę wyżej - gadka o tym, co natura po co waszym zdaniem coś stworzyła, podczas gdy w samej naturze to coś jest stosowane na różne sposoby, jest pozbawione sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, tytuschrypus said:

Tak jak piszę wyżej - gadka o tym, co natura po co waszym zdaniem coś stworzyła, podczas gdy w samej naturze to coś jest stosowane na różne sposoby, jest pozbawione sensu. 

I tylko dziwnym trafem tobie powiedxiala jaki miala cel. Wybraniec. 

 

Normalnie, tam gdzie sie mysli, a nie cytuje propagandy pewne rzeczy są logicznevi oczywiste - sperma, wytrysk, przymus kopulacji - zaplodnienie, nowe zycie.

 

U lewakow jest inaczej  - jak wlozy ptaka w dziurę w płocie to znaczy ze plot jest rownież do sexu, i jest to orientacja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, AR2DI2 napisał:

I tylko dziwnym trafem tobie powiedxiala jaki miala cel. Wybraniec.

To samo można napisać o Tobie :)

 

22 minuty temu, AR2DI2 napisał:

gdzie sie mysli, a nie cytuje propagandy

Jeśli ktoś jest tu owładnięty propagandą i ideologią, to raczej Ty. Ja mówię, jak działa to w naturze. A w naturze homoseksualizm był, jest i będzie ile byś się na to nie zżymał, tak jak kiedyś czarni zżymali się na masturbację. 

22 minuty temu, AR2DI2 napisał:

 

U lewakow jest inaczej  - jak wlozy ptaka w dziurę w płocie to znaczy ze plot jest rownież do sexu, i jest to orientacja.

Teraz to już odpływasz. To kto zwierzętom wymylił homoseksualizm? To nie jest pogląd, to jest fakt. Są homoseksualne, pociąga je ta sama płeć i tyle. Całą resztę dopowiadają sobie ludzie, tak jak kiedyś dopowiadali sobie do masturbacji. Kiedyś byłbyś nazwany sodomitą i zboczeńcem mówiąc, że marszczysz Freda, a teraz już nie. Byli tacy, którzy na to reagowali zapewne ze wstrętem. Ale Ty jakoś teraz zapewne marszczysz i nie myślisz o sobie jako o sodomicie. 

 

To samo dzieje się z homoseksualizmem, bo jest tak samo naturalny i występujący w przyrodzie, jak masturbacja. W przyrodzie, która o sodomii i lewakach nie słyszała. Przecież to jest proste. Trzeba tylko nabrać odrobiny dystansu i wyciągnąć analogię.

 

Ich włożenie penisa w tyłek facetowi jest podyktowane tym samym, co to jak Ty wkładasz kobiecie penisa w tyłek, tylko oni nie chcą płci przeciwnej, a tej samej. Taki sam dokładnie mechanizm, tylko skierowany na inną płeć. Więc tak, to jest orientacja. 

 

Pokrzykiwanie o lewactwie jest zabawne, zwłaszcza w moim kierunku.

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.