Skocz do zawartości

Rozwikłanie światopoglądu pana "Awięc" na podstawie faktów naukowych.


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Immanentnie to ty walisz lewackie bzdury propagandowe sprzedawane jako nauka, i jeszcze sie dziwisz ze uwazam ze jestes lewakiem.

W innym wątku " rasisty" i ucisnieni murzyni.

A juz po czym poznac do konca lewaka obecnie? Po tym pierdoleniu modnym obecnie u lewakow w Palsce pt " a Poloki to nie lepsze!".

 

Homo to zboczenie, nie orientacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AR2DI2 napisał:

sprzedawane jako nauka

O czym Ty piszesz? Mówienie, że u zwierząt są osobniki homoseksualne nie traktowane jako chore jest lewackie? 

 

4 minuty temu, AR2DI2 napisał:

jeszcze sie dziwisz ze uwazam ze jestes lewakiem.

Nie zdziwiłem się ani razu, z tego co pamiętam. Rozbawiłeś mnie tylko. Zazdroszczę Ci nawet trochę posiadania poglądu na świat o stopniu komplikacji kija bejsbolowego. Tu nasi, a kto się nie zgadza, ten lewak. Wszystko jasne. 

 

7 minut temu, AR2DI2 napisał:

pierdoleniu modnym obecnie u lewakow w Palsce pt " a Poloki to nie lepsze!".

No tak. Jak murzyn coś robi, to głupi murzyn. Jak Polak robi to samo, to git. Logiczne. A jak się nie zgadzasz, to jesteś lewak. 

 

Tak, z takiego dualizmu zawsze będę się śmiał. 

 

16 minut temu, AR2DI2 napisał:

W innym wątku " rasisty" i ucisnieni murzyni

Jakoś w tamtym wątku nic nie napisałeś o wartości tych statystyk ;)

 

Czyli znów prosty świat @AR2DI2. Jak badania nie zgadzają się z tym, co myślę ja:

 

49 minut temu, AR2DI2 napisał:

badania teraz są dopuszczane tylko takie, ktore są politycznie poprawne, a wiec gowno warte.

 

Jak badania świadczą (pozornie, o czym tam pisałem, bo są tak samo zmanipulowane rzecz jasna, tylko aby popierać inny pogląd) na korzyść tego, co myślę ja, to są już git. 

 

17 minut temu, AR2DI2 napisał:

Homo to zboczenie, nie orientacja.

Masturbacja to też zobaczenie i sodomia? Setki lat tak mówiono. Nie odpowiedziałeś. 

 

Prosty chłopak z Ciebie, i to jest ok. Ale momentami za prosty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tez jestes Polak z tegp co widz3, Ty głupi Polaku.

Sprawdziles w jakich okolicznosciach wykreslono homozbokow z listy chorob? Zrob to najpierw, a dowiesz sie, ze homo bylo na tej liscie z powodu badań, ktorych nie negujesz kiedy ci wygodnie, a pewnie zanegujesz te ktore mowia zw homo to zboczenie.

 

A te gownomanipulacje z umniejszaniem interlokutorowi traktując go per " chlopca" to zaserwuj kolegom, o ile ich masz. 

Prostota to czasem cnota, prostactwo to zawsze ułomnośc. 

 

" masturbacja..." to, ze jakies czynności są wspolne dla danych grup czy osobnikow nie oznacza jeszcze ze obie te grupy są równe i identycznie uprawnione, np do nazywania sie orientacją. 

 

Edytowane przez AR2DI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, AR2DI2 napisał:

Sprawdziles w jakich okolicznosciach wykreslono homozbokow z listy chorob?

A sprawdziłeś, kto je na listę chorób wpisał. 

 

 

Zwierzęta nie mają kultury, cywilizacji, religii, ideologii ani rejestru chorób. A homoseksualistów i owszem. Nie są oni traktowani jak chorzy. Zaorane, ile byś się nie pieklił o tych swoich lewakach. 

 

27 minut temu, AR2DI2 napisał:

masturbacja..." to, ze jakies czynności są wspolne dla danych grup czy osobnikow nie oznacza jeszcze ze obie te grupy są równe i identycznie uprawnione, np do nazywania sie orientacją. 

Albo nie zrozumiałeś, albo udajesz że nie rozumiesz. To jest analogia. To samo mówiono o masturbacji co Ty o homo i tych samych argumentów przy tym używano. Odeszło do lamusa. I to z homo też odchodzi. I dobrze, tak jak dobrze że odeszło z masturbacją, bo nikt mi nie mówi że jak walę konia to jestem sodomitą, a kiedyś taki jak Ty by mi coś takiego powiedział. 

 

28 minut temu, AR2DI2 napisał:

umniejszaniem interlokutorowi traktując go per " chlopca" to zaserwuj kolegom, o ile ich masz

Nie chciałem Cię urazić. O ile masz kolegów, ich powyzywaj od lewaków jak się z Tobą nie zgodzą ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz piatt chyba. I u zwierząt występują dewiacje i choroby.

 

Kultury itp nie wytworzyly, ale zapbserwowano ze kiedy w danym miejscu zgromadzone są same samce, czesc z nich kopuluje czy laczy w parę z drugim samcem. Czyli jest i unich homosexualizm srodowiskowy. Patologia.

 

Nie uraziles. Wisi mi to. Doatales tylko w ucho za gowniarskie zachiwanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2018 o 17:12, AR2DI2 napisał:

homosexualizm srodowiskowy.

Może poczytaj sobie, co to jest orientacja seksualna, bo na razie kompromitujesz się brakiem podstawowej wiedzy. 

 

W dniu 2.08.2018 o 17:12, AR2DI2 napisał:

Doatales tylko w ucho za gowniarskie zachiwanie

Tej dziecinady nawet nie skomentuję, choć może powinienem. Wmawiaj tak sobie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, tytuschrypus said:

Może poczytaj sobie, co to jest orientacja seksualna, bo na razie kompromitujesz się brakiem podstawowej wiedzy

Kanciapa znowu nadaje.

 

Wyjasnione miales z piec razy co to jest orientacja, dlaczego jest tylko jedna - k do m i odwrotnie, i ze homo to nie orientacja a dewiacja wykreslona ze listy chorob w wyniku szantaży i naciskow.

 

Poczytaj o czasowym homosexualizmie w wiezieniach, czy o " instytucji" " przyjaciel na czas oddalenia od zony" u muzulmanow. 

 

A jak facet ma jadra, sperme do zapladniania. i poped, a kieruje go w strone innego faceta, to jest to DEZORIENTACJA.

 

Tyle nauki. Wiecej nie bedzie bo nie mam zamiaru w kolko klepac babie, a ta swoje, bo w telewizorze mowili inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, AR2DI2 napisał:

Wyjasnione miales z piec razy co to jest orientacja, dlaczego jest tylko jedna - k do m i odwrotnie, i ze homo to nie orientacja 

Ty też miałeś wyjaśnione i nie dotarło. Pity pitu na zasadzie "bo tak" przeplatane piszczeniem o lewakach nie ma wiele wspólnego z racjonalnym argumentem. Nawet Ci proste porównanie podałem żebyś zakumał - do grzesznej kiedyś masturbacji. Dalej to samo piszczenie o lewakach. 

 

Chcesz wierzyć, że to zboczenie, to wierz ale homoseksualizm to coś cholernie naturalnego, ale mniejszościowego. 

 

20 minut temu, AR2DI2 napisał:

jak facet ma jadra, sperme do zapladniania. i poped, a kieruje go w strone innego faceta, to jest to DEZORIENTACJA.

 

Tyle nauki

Fakrycznie po ch... naukowe argumenty ? jaki naukowiec, taka nauka. Prawdziwy intelektualista przemówił. Dramat. Niewiele można poradzić na takie ograniczenie mentalno-intlektualne. No, ale jak Ty to pisałeś? "W prostocie siła?". Ekhm... Ale nie w prostactwie. 

 

Resztę niskich lotów dowcipów możesz sobie odpuścić, bo ani mnie to nie ruszy, ani nie stoimy pod budką z piwem żebyś innym prymitywnym istotom mógł zaimponować. Także wyhamuj nieco, nie jesteś w domu. 

 

P.S. Też dość często nadajesz, jak na rygor i ważkie zajęcia w bazie wojskowej mieszczącej się na kanapie ;)

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, tytuschrypus said:

W prostocie siła?". Ekhm... Ale nie w prostactwie. 

 

I tego sie trzymaj. 

 

Ze te kurduple takie zawziete...do wojska miales isc zyciie bys poznal, a nie tylko w tej kanciapie ze szczotkami pety kurzysz. ; ) no tygrysie dostales wiedzę, a co z nia zrobisz to juz twoja sprawa. Palenie rzuc bo nie urosniesz juz, a wiemy obaj ze jest to tam problem ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, t0rek napisał:

 
Youtubowa partnerka pana Awięc publikuje filmik, gdzie jej poglądy się nieco zazębiają z pierwotnym wystąpieniem Marka.

 

Nie mam czasu obejrzeć, ale jest tam plus minus że kobiety udają depresję by coś uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2widzisz? To właśnie miałem na myśli pisząc o Twoich "rzeczowych" argumentach. Jak ktoś po 2-3 razach nie przyjmuje łatwo "Tak, bo tak", to jedyne co kanapowy komandos jest w stanie robić, to wrzucać personalne wycieczki zza klawiatury w międzyczasie plując o żydach, lewakach i spiskach z gracją i erudycją tabloidu typu Fakt, i na takimż poziomie jest Twoja wiedza naukowa. Mnie w te rynsztokowe napinki nie wciągaj, bo naprawdę nie jesteśmy kolegami spod jednego sklepu ;) Tak to jest, jak intelektu nie staje.

 

Ty chyba zatem w wojsku nie byłeś, bo sposób dyskusji masz jak panienka co już Ci klarowałem, a z tego co piszesz powinni z Ciebie zrobić mężczyznę. Cóż, nie wyszło. 

 

Przepraszam za offtop. EOT.

Edytowane przez tytuschrypus
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wywaliłes rzyga klasycznie jak baba - bzdurki w nerwach, i imaginacje babskie.

 

Tygryyys nie tak sie umawialismy, miales sie wziac w garsc.  Te papierosy...

 

A poziom przekazywania wiedzy trzeba dostosowywac do rozmowcy. Nie chcialem ci opowiadac jednak o pszczolkach i pingwinkach bo juz za duzy jestes chlopak ( chociaz nie wzrostem ;). No tygrys, glowa do gory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, AR2DI2 napisał:

No wywaliłes rzyga

Hehe. Jeśli tak, to te frustracje które z siebie od jakiegoś czasu wypuszczasz z lewactwem i wzrostem, to co to jest? Męskie, twarde riposty prawdziwego komandosa? ?

 

Z paleniem chyba mnie z kimś pomyliłeś. Ale próbuj dalej, twardzielu i samozwańczy guru podrywania, bo widzę że jak na prawdziwego faceta przystało nie możesz przestać popiskiwać ? Ile razy byś nie nazwał gwałtu merytorycznego Twoich ulepionych z tabloidowej papki poglądów czymś babskim, takie się nie staną :) Wracaj trenować w bazie wojskowej, bo na pewno wszyscy czekają :) 

 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.