Skocz do zawartości

Polka mówi o wyższości kobiet w sądach


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to znaczy, że "zaznaczyłeś", nie mogę tego znaleźć - to co podałeś to link do filmu i tyle. Jeśli chcesz podać odnośnik do filmu na yt z czasem, od którego ma się zacząć oglądanie to wystarczy kliknąć prawym i "kopiuj url od tego momentu" ("Copy video URL at current time") albo "ręcznie": 'http://www.you.../watch?v=YT_ID&t=5m07s'; wszystko po '&' to parametry i t=5m07s oznacza jak się domyślasz 5 minut 7 sekund.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2018 o 12:45, wrotycz napisał:

Kolejny kraj, w którym kobiety robią co chcą bo mogą.

 

Bo kobity to dzieci ;)  Jak dziecku dasz, nie wiem, od razu np. całą paczkę żelków - myślisz że "podejdzie" do niej z umiarem, czy może wpierdoli wszystko od razu i dostanie sraczki? To samo z kobitami i ich podejściem do "równych praw". Nie podchodzą do tego z umiarem, tylko biorą ile jest, bo mogą - co sam stwierdziłeś ;) Najlepszy przykład z "wolnością seksualną", która w sumie nazywana powinna być, nie wolnością, a rozwiązłością.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2018 o 13:07, wrotycz napisał:

Nie wiem co to znaczy, że "zaznaczyłeś", nie mogę tego znaleźć - to co podałeś to link do filmu i tyle. Jeśli chcesz podać odnośnik do filmu na yt z czasem, od którego ma się zacząć oglądanie to wystarczy kliknąć prawym i "kopiuj url od tego momentu" ("Copy video URL at current time") albo "ręcznie": 'http://www.you.../watch?v=YT_ID&t=5m07s'; wszystko po '&' to parametry i t=5m07s oznacza jak się domyślasz 5 minut 7 sekund.

 

Otwórz w nowej karcie, a nie w okienku na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bronisław napisał:

Musze się zagłębić w ten temat

Temat rzeka ale i na tym forum znajdziesz wśród wypowiedzi braci wiele info na ten i pokrewne tematy które po połączeniu dają  szersze spojrzenie na to co się obecnie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.