Skocz do zawartości

Czy Susie jest zbyt miła?


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka podesłała mi screena z pewnej grupy fb wyłącznie dla kobiet. Krąży po niej taka historyjka, która oczywiście wzbudza wielkie oburzenie i jest powodem do wylewania pomyj na facetów. Podobno zdarzają się wyjątki od tej reguły, ale bardzo rzadkie - większość pań ostro ciśnie facetowi z tej historii (jak mniemam fikcyjnej). A zatem... Czy Susie rzeczywiście jest zbyt miła, że płaci tyle samo za wspólne życie?
 

z.jpg.55c9fe26059ee84b5aea8dea89452418.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, równość nie zawsze jest sprawiedliwa - czytaj: kiedy Pani na tym traci. Jak facet kładzie np. 80% hajsu, to wtedy nikt nie pisze o niesprawiedliwości zarwno na kobiecych formach, jak i niestety w powszechnym dyskursie. 

 

Zastanawia mnie to, że jeśli ich zdaniem kobieta która płaci za siebie jest "za miła" to jaka ich zdaniem jest normalna kobieta? Taka, która bierze pieniądze od faceta? 

 

@Gr4ntdokładnie - ten fikcyjny zapewne facet powinien powiedzieć z rozbrajającym uśmiechem to, co Panie Mrówka i Sara na tym forum: "Chyba nie ma sensu być z kimś, kto zarabia dużo mniej ode mnie, prawda? ;)" czy coś w tym rodzaju. Ale on być może naczytał się o "równouprawnieniu" kobiet i myśli, że ono naprawdę istnieje - a tu psikus, "Równość nie jest sprawiedliwa" :D 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem rozmowa o płaceniu na randkach z tej samej grupy tzn. Dlaczego mężczyźni kochają zolzy - pytania czytelniczek...

 

Musicie tam "zajrzeć". Coś niesamowitego co się dzieje w głowach pań - matrix na tacy. 

Link do zrzutu ekranu (bo plik obrazka za duży do załączenia tu): http://ifotos.pl/zobacz/placenien_qeenhhs.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja niezłe, ale powiem wam panowie kiedyś czytałem na forumkobiet.pl temat ala twoja najgorsza randka czy jakoś tak i tam co dziewczyny pisały to jeśli prawda to niesamowite historie. Takie gamonie jak im się trafiały to masakra uśmiałem się do rozpuchu, laski mają swoja za uszami ale na prawdę jest duża część niesamowitych gamoni i prostaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lul aż ścisku macicy dostają kurwiska, jak się jedna wypowiada grzecznie, że np. uczy syna, żeby nie był frajerem i nie sponsorował wszystkiego panci. Mało kobiety nie zjadły zarzucając uczenie syna chamstwa, i pogardy dla kobiet ba zarzucają kobiecie, że tworzy WROGA KOBIET, bo nie chce aby jej syn finansował wszystko kobiecie, która też ma ręce i może sama na siebie zarobić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Spokojny napisał:

Link do zrzutu ekranu (bo plik obrazka za duży do załączenia tu): http://ifotos.pl/zobacz/placenien_qeenhhs.jpg

Polecam bardzo dokładnie przyjrzeć się na tym obrazku jednej wypowiedzi: Urszula: "Ewa XXX tak. Działanie na szkodę kobiet jest tutaj karalne".

Widzicie Panowie? Nie raz wspominałem, że one doskonale wiedzą co robią, są KOLEKTYWNE do bólu, wszystkie takie fora, itd. - to nie jest tylko zabawa żeby sobie podyskutować, one ROZSZERZAJĄ MARKETINGOWO PEWNĄ OPINIĘ, narzucają pewne standardy, to jak zmowa cen handlarzy - masz płacić i chu... O tym nie raz pisałem, kobiety prowadzą z mężczyznami wojnę i zawsze prowadził. Różnica jest taka, że wielu z nas zupełnie nie zdawało sobie z tego sprawy, nie jesteśmy z natury kolektywni, nie działamy solidarnie jak kobiety.

 

Dlatego zawsze mówię: rozszerzać wiedzę z forum, nie zniżać poprzeczki kobietom jaką tu stawiamy, niech jak najwięcej facetów tutaj zajrzy - solidarnie i kolektywnie, dokładnie tak jak one.

 

Najlepiej z kobietami poradzili sobie Amerykanie: 70% facetów do wieku 34 lat nie chce się żenić :) Panie same zaczynają na to zawodzić, bo to już nie 5%, nie 10%, to już 70%, prawie każdy :D

Tak się wygrywa z myszkami - zrozumieją wymagania i standardy i ulegną - można pomyśleć o stałych związkach czy małżeństwach - ale tylko wtedy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arch

Dokładnie. Kobiety systemowo niszczą mężczyzn, układają ich pod siebie stosując przemoc - ekonomiczną, psychiczną i finansowo-prawną. Faceci powinni wreszcie otworzyć na to oczy, bo to jest zatrważające zjawisko na gigantyczną skalę. Wystarczy zajrzeć do tego typu grup, by się przekonać, jaki mindset kobiety sobie ustawiają, żeby w jak największym stopniu rujnować mężczyzn. Autentyczna zimna wojna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z nich to pieprzone smigole. Ze swoją kasą oszczędne, jak tylko więcej coś mają, to albo pogarda do całego otoczenia, albo same myślą o intercyzie.

Ale pieniądze faceta to są do wydawania.

 

06069f76683f6d2a9789b18bbc346ba7--lord-o

 

A ta cała ula z tej grupy to jakaś nawiedzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czader napisał:

Ale pieniądze faceta to są do wydawania.

Dokładnie, kiedyś jakiś filmik widziałem z konferencji "przedsiębiorczych" feministek. Babka przy mikrofonie mówi coś w rodzaju "Pieniądze faceta są wspólne, a pieniądze nasze - są nasze" i oczywiście dostała owacje na stojąco. To jest właśnie ich sposób na życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie naciągane i pisane pod emocje. Już widzę jak lekarzowi, i to jakiemuś lepszemu bo 500k USD to nie w kij dmuchał, chce się siedzieć na dzieleniem rachunków za prąd z jakąś babą.

Swoją drogą to i tak, ani on (zapewne zawalony robotą chirurg *trolololo*) ani ona (stażysta po studiach), nie powinni mieć czasu na jakiekolwiek życie pozazawodowe.

 

Cytat

O czym to świadczy?

O kobietach które się ekscytują takim prov-projektem na fejsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie. Weszłam tu przypadkiem i, gdy przeczytałam ten temat, aż sobie specjalnie założyłam konto, żeby móc się odezwać. Wiem, nie jestem samcem (i nie będę nigdy bratem :>), ale mam nadzieję, że tak od razu mnie nie wyrzucicie.

Przyznam szczerze, że z moich obserwacji wynika jedno - trochę sami jesteście sobie winni. Ja jestem z tych niezależnych finansowo, które radzą sobie same, a w związku starają się zawsze wszystko na pół (chyba, że to ja zarabiałam więcej, wówczas cichaczem, żeby partner nie zauważył i nie poczuł się jeszcze bardziej NIEMĘSKI, dokładałam do zakupów/wyjazdów itd.). Ale gdy tylko spotykam się prywatnie z mężczyzną, niezależnie, czy to randka, czy spotkanie z dawno niewidzianym kumplem, czy omawianie projektu pozapracowego, praktycznie zawsze pojawia się ten krępujący moment, gdy wyciągam portfel albo mówię kelnerowi "prosimy 2 oddzielne rachunki" i słyszę stanowczy sprzeciw. Zazwyczaj nie kłócę się wówczas, tylko proponuję, że następne spotkanie (czy następną kolejkę) funduję ja, w większości przypadków panowie zgadzają się, ale dość często słyszę coś w stylu "no rozumiem, ze to tylko koleżeńskie spotkanie, nie musisz tego tak podkreślać" albo - w bardziej ekstremalnych przypadkach - jakiś komentarz, że kastruję/dominuję/przejmuję rolę mężczyzny.

I jasne, panny z wspomnianego forum zasługują na stos, bez dwóch zdań, a jeśli taka jest faktycznie większość, to naprawdę Wam współczuję. Ale dlaczego, motyla noga, gdy któraś z nas ma inne podejście i (w swoim mniemaniu) okazuje Wam szacunek pokazując, że nie utrzymuje kontaktu z bankomatem, tylko z człowiekiem, w większości przypadków okazuje się, że dla Was to jak złapanie za jaja, wyrwanie ich i przyszycie ich sobie bez pytania przez kobietę?

Z góry dziękuję za rozjaśnienie mojego świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/2/2018 at 7:30 AM, arch said:

nie jesteśmy z natury kolektywni, nie działamy solidarnie jak kobiety.

Jesteśmy, jesteśmy.

Spójrz na Arabów albo murzynów, albo islamistów albo Żydów - to jest kwintesencja kolektywizmu, plemienności i grupowego wsparcia. I to są mężczyźni a nie kobiety.

 

Są mężczyźni, którzy potrafią być plemienni. Z każdym większym niż przykręcenie żarówki problemem zwracają się do swojej grupy.

Mam takich na chacie.

 

--

Co to za forum jest? Ktoś jest w stanie rozpoznać?

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.