Skocz do zawartości

Krew mnie zalewa


Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu takich wiadomości jak ta, coraz bardziej zdaje się sprawę z jakiego powodu dostęp do broni w Polsce jest mocno ograniczony.

 

https://wmeritum.pl/rzad-szykuje-ogromne-wsparcie-finansowe-dla-imigrantow-maja-wesprzec-polski-rynek-pracy/241404

 

"Rząd chce walczyć z niedoborem pracowników. Nowa polityka migracyjna, która zostanie ogłoszona we wrześniu ma kosztować 2,9 mld złotych – informuje “Rzeczpospolita”.
Z informacji podanej przez dziennik wynika, że w nowej polityce migracyjnej, którą rząd ma ogłosić na początku września znajdą się specjalne zachęty dla studentów i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Koszt tych rozwiązań szacowany jest przez Ministerstwo Rozwoju na 2,9 mld zł w latach 2018-2025.

 

Większą część tej kwoty – 1,6 mld zł – miałyby pokryć fundusze unijne. Mają one pomóc nie tylko w sfinansowaniu programów stypendialnych dla studentów z zagranicy, ale też pakiet zachęcający Polaków mieszkających poza granicami kraju do powrotu z emigracji. Koszt tego pakietu miałby wynieść 1,2 mld zł. Mogliby z niego korzystać także cudzoziemcy, głównie wysoko wykwalifikowani fachowcy, skłonni przyjechać do pracy i osiedlić się w Polsce."

 

Ja kurwa jako że jestem śmieciem polakiem, a nie zagranicznym Panem, państwo nie będzie inwestować we mnie żadnych pieniędzy i muszę wyjeżdżać do roboty w Anglii lub pakować się w kredyty, żeby skończyć studia. Imigranci welcome kurwa, bujać się za socjal, mieszkanie darmowe, ruchać dupy, a ty polaku zapierdalaj i żryj gruz.

 

Oczywiście nie stać mnie bo państwo wie lepiej ode mnie jak wydać moje pieniądze, dlatego mam zajebane większość tego co zarobie. Z pewnością tak właśnie bym zagospodarował swoje pieniądze, sponsoring życia zagranicznym, a sam żyłbym na ulicy, moje marzenie to zostać niewolnikiem.

 

Tak, tak będzie, śniade studenty, które nie muszą pracować tylko siedzą w mieszkaniu i dbają o wygląd za wasz hajs, wieczorem z nudów będą latać po mieście i pukać wasze panienki, wypoczęci, pachnący. Polak brudny, zmęczone, urobiony po pracy, wieczorem będzie odsypiał robotę na tych darmozjadów, z którymi i tak ciężko wygrać konkurencje bo zaczynają z dochodem i mieszkaniem gwarantowanym od państwa, kupą wolnego czasu.

 

Proponuje zrzutkę na rewolwer magnum 44 w celu pokierowania dalszymi losami poru polityków, tak jak oni kierują naszym życiem jak im się podoba, tak może czas na sprzężenie zwrotne z naszej strony?

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to to wszystko co obserwujemy się dzieje, żeby zniszczyć białą cywilizację. W każdym europejskim kraju obserwujemy to samo: nagrody dla ciapatych nierobów, i coraz większe obciążenia fiskalne i wzrost kosztów utrzymania dla białych.

Polska jest jednak niszczona ciut inaczej. Nasze bardzo jednolite społeczeństwo jest bardzo konserwatywne w kwestiach "pomocy uchodźcom", czy asymilacji z ciapatymi jako inną rasą, i innym wyznaniem. Dlatego "wymyślili" Ukraińców. Szybko się wtopią w tłum, więc nasycanie Polski obcymi przebiega bezbolesnie prawie. Cel jednak jest ten sam - wymieszanie populacji kraju, aby wytworzyć dwu, lub wielobiegunowość interesów narodowych. 

I godzić nas z Ukraińcami, Niemców z Syryjczykami, Turkami itd, czy Francuzów z Afryką będą oczywiście projektanci tego syfu - Starsi bracia w wierze. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismaki robią aferę, wy o tym piszecie teraz, a na stronach rządowych ten sam ogólnikowy program pomocowy wisi sobie od końca marca:

 

https://www.miir.gov.pl/strony/aktualnosci/nowe-priorytety-rzadowej-polityki-migracyjnej/

 

Jak zawsze pier$%^#eni socjaliści widzą proste remedium - coś nie działa? Sypnąć gotówką, to się "naprawi". Nie chcą ludzie robić dzieci? Ciach - 500 zł za każde drugie dziecko, co miesiąc. Nie przyjeżdżają specjaliści? Ciach - dać zapomogę. Dramat, kurva, po prostu dramat. Takie rzeczy reguluje rynek. Wysoko wykwalifikowani specjaliści migrują, bo mają warunki rozwoju, branża kwitnie itd., a nie dlatego że dostają zasiłek. Studenci zza granicy przyjeżdżają, bo są lepsze uczelnie niż u nich w kraju. A jeśli ktoś przyjedzie, bo jest zasiłeczek, to przyjedzie patologia, a nie poważni specjaliści. Podobnie Polacy nie wyjeżdżają za granicę zwykle dlatego, że tam się ich przybycie dofinansowuje, tylko dlatego że można pracować i lepiej zarobić. Może wrócą, jak będą mogli lepiej zarobić.

 

Ale tak nie będzie, bo przecież za ten socjalizm ktoś musi zapłacić, więc zaraz dowali się firmom, małym przedsiębiorcom itd. jakiś podatek, żeby to zasponsorować, a gospodarka co najwyżej wyhamuje, bo to jest system naczyń połączonych.

 

I jeszcze kurva jedno - przeczytałem, że rzekomo od kiedy Czesi zwiększyli limity zatrudnień Ukraińców to w Polsce jest problem żeby ich pozyskać i stąd impuls do wprowadzenia tych zasiłeczków. Nie mam co prawda żadnych danych, ale znalezienie chętnego do pracy Ukraińca w podstawowych usługach jest w dużym mieście prostsze od splunięcia. I teraz proste pytanie - jak przyjeżdżają do nas sami chętnie, to z jakiej racji komuś za to jeszcze dopłacać????

 

Mi się to w głowie nie mieści. Jedyna nadzieja (fakt, niewielka) w tym, że to dalej same ogólniki i gadka, więc jeszcze trochę czasu do wprowadzenia, może się rozmyje. Wiem, łudzę się.

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można cytować Stonogę... ale cóż, Polacy chcieli socjalistów z krzyżami w zębach ? No to mają, będą wszystkim pomagać za nie swoje pieniądze, aż pieniędzy braknie, a w sklepach będzie ocet oraz papier toaletowy. Polacy są skazani na niepowodzenie za swoje decyzje i swoją łatwowierność i brak wykształcenia (co drugi ma wyższe, a nie umie sam PIT-a wypełnić).

 

Największy żal według mnie powinniśmy mieć to dwóch grup, jedna to ci, którzy nie próbują nawet dowiedzieć się skąd się biorą pieniądze i jakie podatki płacą. Druga grupa to ci, którzy nie chodzą na wybory, to przez nich taka ekipa jak PiS ma większość, to przez nich również poprzednia mafia dorwała się do władzy na drugą kadencję.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Socjalizm jest to ustrój w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju "

                                                                                 Stefan Kisielewski

 

Europą nie rządzą Europejczycy tylko jak ktoś słusznie wspomniał bracie w jedynej słusznej wierze. Wymieszać nas, doprowadzić do rozlewu krwi no i rządzić tym dla własnych zysków :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gandziarz napisał:

 

(...)Największy żal według mnie powinniśmy mieć to dwóch grup, jedna to ci, którzy nie próbują nawet dowiedzieć się skąd się biorą pieniądze i jakie podatki płacą. Druga grupa to ci, którzy nie chodzą na wybory, to przez nich taka ekipa jak PiS ma większość, to przez nich również poprzednia mafia dorwała się do władzy na drugą kadencję(...)

 

 

Nie ważne na kogo zagłosujesz. Rządzący MUSZĄ prowadzić politykę nakazaną przez globalistów. Jeśliby tego nie robili, ponieśliby konsekwencje. Ich rodziny też. Gdyby Polacy zrobili rewolucję to ONZ pospieszyłby z pomocą, ratować demokrację i praworządność w Polsce. Sytuacja patowa.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ruslan napisał:

Nie ważne na kogo zagłosujesz. Rządzący MUSZĄ prowadzić politykę nakazaną przez globalistów. Jeśliby tego nie robili, ponieśliby konsekwencje. Ich rodziny też. Gdyby Polacy zrobili rewolucję to ONZ pospieszyłby z pomocą, ratować demokrację i praworządność w Polsce. Sytuacja patowa.

Najśmieszniejsze jest to, że ludzie to wiedzą, ale jak to głośno powiesz, to od razu padną teksty o spiskach etc. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się z tym nie pogodzę, że przyjeżdża taki Ukrainiec, państwo dopłaca jemu pracodawcy by go zatrudnił, da takiemu imigrantowi mieszkanie, opłaci mu studia, wydadzą mu kartę Polaka dzięki której ma zniżki (m.in na komunikacje miejską gdzie ja Polak w Polsce bule pełne 100%) i po znacznie krótszym czasie taki Ukrainiec ma zagwarantowaną emeryturę z ZUS a Polacy do 60tki jak nie lepiej.

 

Właśnie dlatego socjalizm to gówno, biali heteroseksualni mężczyźni zapierdalają całymi dniami aby dno społeczeństwa miało wędzone łososie na talerzu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pawel93 napisał:

Nigdy się z tym nie pogodzę, że przyjeżdża taki Ukrainiec, państwo dopłaca jemu pracodawcy by go zatrudnił, da takiemu imigrantowi mieszkanie, opłaci mu studia, wydadzą mu kartę Polaka dzięki której ma zniżki (m.in na komunikacje miejską gdzie ja Polak w Polsce bule pełne 100%) i po znacznie krótszym czasie taki Ukrainiec ma zagwarantowaną emeryturę z ZUS a Polacy do 60tki jak nie lepiej.

Nom coraz bardziej przekonuje się a by wyjechać z naszego kraju wszyscy dostają a Polak ma pracować i nic z tego nie mieć.

Po co być w Polsce jak pensje mniejsze koszty większe mniejsza wolność i do tego rozpanoszony kler za kilka lat będziemy mieć ten sam problem jak zachód. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że to wszystko jest przecież za nasze pieniądze, za pieniądze podatników i jak coś się sypnie, a pewnie tak będzie, to ci sami podatnicy za to zapłacą podwójnie. Przyjadą tu za nasze pieniądze nie wykwalifikowani robotnicy, nie lekarze, nie inżynierowie, nie pielęgniarki, tylko sama patologia, której nie chce się robić. Już przecież mają ten problem w Niemczech, gdzie ogrom gangów działających w dużych miastach to gangi złożone z emigrantów, gdzie napastowane są kobiety w noc sylwestrową przez osobników o wyglądzie południowym. Ci sami Niemcy-podatnicy najpierw złożyli się na sprowadzenie ich do siebie, teraz składają się na daniny dla nich i w nagrodę otrzymują przestępczość na dużo wyższym poziomie niż lata wcześniej. 

U nas będzie podobnie, jeśli nie zdecydujemy się sprowadzać ludzi, którzy chcą u nas pracować i mają nam coś do zaoferowania w postaci własnych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego, będziemy mieli to co mają Niemcy lub Szwedzi u siebie. Ameryka swoją potęgę zawdzięcza temu, że od XIX wieku przyjmowała do siebie każdego kto miał fach w ręku, kto chciał pracować i kto chciał uprawiać ziemię i jeśli chciał otrzymywał od rządy za niewielką opłatą hektary na środkowym zachodzie. 

Żaden rząd nie ma swoich pieniędzy tylko ma cudze pieniądze. Rząd żeby mieć pieniądze musi nałożyć podatki na ludność pracującą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIS rozczarował mnie. Powinni dawać dodatki pracującym, jak w UK, wtedy byc może trochę luda wróciłoby z zachodu. Teraz faworyzują bardzo obcokrajowców z dalekiego wschodu. Żaden kraj z tego rejonu nie sprowadził sobie tylu imigrantów, Węgry, Czechy itp. 

To służy jedynie korporacjom, dobrze o tym mówi Cezary Mech. My jako obywatele tracimy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce dzisiaj dzieje się dokładnie to samo co w niemczech 10-15 lat temu. Nawet propaganda jest ta sama. Wykwalifikowani pracownicy, lekarze, inżynierowie bla bla bla. Jak ja czytam taką argumentacje to mam wrażenie jakby ktoś pluł mi w twarz. Oni (rządzący) mają cały naród za idiotów i bydło. I mają rację. Nie wiem czy jest jeszcze tak zaślepiony, głupi i podatny na manipulacje naród.

 

Już na górze widziałem że ktoś planuje wyjazd. No z całym szacunkiem ale kur*wa to ma być postawa obywatelska ? Bo o tutaj dużo imigrantów, mało płacą to jade, na zachód. Bo tutaj to żyć się nie da, a ja chce żyć, żreć i wydawać. Podwijanie ogona bo co ja jeden mogę, cza się o siebie martwić. Inni niech zrobio.

 

A dzięki komu jest jak jest ? Kto się na to wszystko godzi ? Dzięki komu na każdym kroku mamy zagraniczny supermarket ? Co tusk z balcerowiczem ich nastawiali pewnie, i też każą zbydlęconej masie tam łazić i kupować więcej i więcej.

Jak ma tutaj być dobrze jak większość społeczeństwa nie wie czy płaci podatki i nie zna podstaw ekonomii, jak inni mają nas szanować ? Takich debili, co większość swojego żywota spędzają na planowaniu zakupów, a jak w niedziele im sklepy zamknęli to wielkie oburzenie bo wolność odbierajo.

 

Nie dziwcie się że są imigranci, oszustwa, wzrost cen, nowe podatki i nachalna propaganda rządu. Będzie o wiele gorzej. Bo z durniami można zrobić wszystko, a dureń jeszcze podziękuje i będzie się cieszył - bo to przecież dureń.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie jak jest napisane w artykule, to nie ma się co bać, jeśli ma być to wysoko wykwalifikowana kadra której moim zdaniem się nie ściągnie, bo mają lepsze opcje niż Polska. Wkurzające jest to, ze za wszelką cenę chcą ciapaków ściągać, czy to studentów czy robotników, nie długo nie będziemy się czuli w Polsce jak we własnym kraju. Nic do murzynów czy arabusów nie mam, jeżeli by przyjeżdżali do Polski i konkurowali na równych zasadach, bez żadnych handicapów typu stypendium dla ciapatego tak, dla Polaka nie to nie uczciwe. Dodatki mieszkaniowe dla murzyna Mokebe tak, dla polaka Janusza NIE. Bo nawet jeśli nie ściągną najgorszej chołoty tak ja kto zrobili Niemcy, to będziemy nadal mieli kastę ciapatych panów i tych co będa na to robić, a nad "porządkiem" będą czuwały organizacje typu Ośrodek Monitorowania, który już teraz się panoszy, a jeszcze nie zaczęli ubogacać kulturowo, bo jest tego mało i w dodatku tylko w Warszawie.

 

Swoją drogą weź teraz mieszkanie chłopie kup w kredo na nowym pustym osiedlu, kredyt na 15-20 lat za pare lat ciapaków Ci na osiedle sprowadzą i stracisz na wartości 50% i będziesz się bał z domu wyjść.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AR2DI2 napisał:

Polska jest jednak niszczona ciut inaczej. Nasze bardzo jednolite społeczeństwo jest bardzo konserwatywne w kwestiach "pomocy uchodźcom", czy asymilacji z ciapatymi jako inną rasą, i innym wyznaniem. Dlatego "wymyślili" Ukraińców. Szybko się wtopią w tłum, więc nasycanie Polski obcymi przebiega bezbolesnie prawie. Cel jednak jest ten sam - wymieszanie populacji kraju, aby wytworzyć dwu, lub wielobiegunowość interesów narodowych. 

 

Wielobiegunowość interesów narodowych to na pewno - jeżeli będziemy mieli w Polsce kilka milionów ukraińskich obywateli, do czego dążą nasi politycy, to będzie to kilka milionów wyborców głosujących na polityków przedkładających interesy ukraińskie i ogólnie interesy mniejszości nad interesy Polaków. Taka "imigracyjno-wyborcza spirala śmierci" działa na Zachodzie:


1. Politycy-zdrajcy sprowadzają obcą populację.

2. Obca populacja głosuje na polityków-zdrajców, a nie na polityków reprezentujących interesy rdzennej ludności.

3. Politycy-zdrajcy dostają więcej głosów/wpływów i sprowadzają jeszcze więcej obcej ludności, przez co cykl się powtarza.

 

Skutkiem tego jest to, że stopniowo demokratyczne zwycięstwo polityków reprezentujących rdzenną populację staje się coraz trudniejsze i do wyboru zostaje albo wojna domowa, albo pogodzenie się z utratą kontroli nad własnym krajem.


BTW Obcych obywateli wcale nie musi być większość - bo przecież jest też rodzimy syf lewacki/liberalny. Obcych trzeba tylko kilka milionów, aby dać lewactwu wyraźną przewagę.

 

Inna sprawa, że Ukraińcy to nie tylko inny naród, ale też nieco inna cywilizacja - bardziej wschodnia, mniej europejska od naszej. Wbrew propagandzie pro-ukraińskiej w mediach, wbrew temu, co się wielu ludziom wydaje, Ukraińcy kulturowo przypominają Rosjan - w pewnych sprawach są do Polaków podobni, ale w pewnych dużo się od nas różnią. Sprowadzenie do Polski kilku milionów Ukraińców to niestety zastrzyk kultury, mentalności z innego kręgu cywilizacyjnego - jest to dużo mniej drastyczne niż w przypadku muzułmanów, ale i tak ma to miejsce.

 

 

4 godziny temu, AR2DI2 napisał:

I godzić nas z Ukraińcami, Niemców z Syryjczykami, Turkami itd, czy Francuzów z Afryką będą oczywiście projektanci tego syfu - Starsi bracia w wierze. 

 

Ja do tego dodam, że wbrew imagowi polskiej partii prawicowej, patriotycznej, etc, w środowiskach powiązanych z PIS jest wiele osób pochodzenia żydowskiego, są tam silne nastroje pro-izraelskie i pro-żydowskie.

 

BTW To nijak nie oznacza, że popieram (tfu tfu) "totalną opozycję". Ale niestety, PIS nie jest tym, na co się kreuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, HodowcaKrokodyli said:

BTW Obcych obywateli wcale nie musi być większość - bo przecież jest też rodzimy syf lewacki/liberalny. Obcych trzeba tylko kilka milionów, aby dać lewactwu wyraźną przewagę.

 


Dokładnie. Ale może to być wręcz garstka, nie miliony. Działa to na zasadzie kreowania przyczółków mniejszości narodowych. Tworzy się w danym kraju przyczółek zasiedlony obcym narodowościowo elementem, a kiedy zachodzi potrzeba, kreuje się ucisk owej mniejszości przez tubylczą większość. Jest pretekst do interwencji w celu rzekomej obrony uciśnionej mniejszości narodowej. 

 

 

1 hour ago, HodowcaKrokodyli said:

BTW To nijak nie oznacza, że popieram (tfu tfu) "totalną opozycję". Ale niestety, PIS nie jest tym, na co się kreuje.


PIS tak jak każda inna partia obecnie to kreatury obcych wpływów. Każdy kto myśli, że taki np Kaczyński ma nie wiadomo skąd taką siłę, że trzyma sam od wielu lat za mordę swoja partię i kraj, jest naiwny. To taka sama kreatura służb zagranicznych jak Morawiecki, Sikorski czy Tusk. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz może na spokojnie. Wcześniejszy post był trochę zbyt emocjonalny, a podyktowane jest to tym że wróciłem z krótkiego wyjazdu na offroad i byłem trochę wzburzony sytuacją która mi się przydarzyła. Bo nie zgadniecie kogo tam spotkałem. Las, pustka i dzicz kompletna, bardzo rzadko ktoś tam się pojawia a tym razem, pośrodku niczego przybysze z indii albo pakistanu zrobili sobie balangę. Camper ( nie wiem jak oni tym tam wjechalii), namiociki i ichnia muzyka - około 10 osób. Syf straszny w promieniu 50m od ich obozowiska. Jakieś krzyki w moim kierunku. Następnie na dopełnienie, ukraińcy na kajakach.

 

Po powrocie pojechałem jeszcze do centrum i tak się rozejrzałem, kur*a cyrk jakiś po prostu. Pod sejmem inba w najlepsze, jedni siedzą w tych namiotach i chleją wóde, wali nawet po drugiej stronie ulicy, a inni jak zwykle drą mordy. W centrum gabinet osobliwości, a to baba z wąsem, rachityczni "faceci" w rureczkach, zamiast faceta co zawsze grał na meblach na patelni jest chińczyk co śpiewa karaoke. Na każdym kroku widać i słychać ubogacenie kulturowe.

Taki tip dla admiratorów piękna azjatyckich kobiet - przyjedźcie do wawy. Same zaczepiają albo się uśmiechają.

 

Jako że forum jest otwarte to taki disclaimer na koniec : Jestem gorącym zwolennikiem polityki zarówno gospodarczej jak i migracyjnej obecnego rządu. Każda nowo przybyła osoba z poza naszego kręgu kulturowego wzbogaca naszą kulturę i nadaje jej nowoczesny, bardziej europejski wymiar. Dzięki nowym osobom mogę poznać inne nacje i zrozumieć ich obyczaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2018 o 16:50, Gandziarz napisał:

(...) Druga grupa to ci, którzy nie chodzą na wybory, to przez nich taka ekipa jak PiS ma większość, to przez nich również poprzednia mafia dorwała się do władzy na drugą kadencję.

71efee6df0bc2.jpg

 

Nie głosuję od 2009 roku, wspólniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdzisławBeton Wypraszam sobie partie, z którymi sympatyzuje i które według mnie są dobre dla kraju nie są w sejmje. (Być może okaże się kiedyś wspólnikiem bandytów ale póki co nie jest mi dane sie przekonać).

 

Wspólnikami, którzy przyczyniają sie do nieszczęścia Polski są Ci, którzy glosują na partie po okrągło stołowe PoPiS itp. oraz Ci, którzy nie głosują, nie interesują sie i myślą głupio że jakoś to będzie. 

Edytowane przez Gandziarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.