Skocz do zawartości

Jak pokonać rywalkę? - Anna Ślęzak i tzw. Marek Kutasik


Dragonis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie! :)

Właśnie oglądnąłem filmik Anny Ślęzak pod tytułem "Jak pokonać rywalkę?".
I rzuciło mi się podobieństwo przedstawionego tam
fikcyjnego Marka Kutasika (30 lat), do naszego Marka Kotońskiego - @Marek Kotoński, (za niedługo 30 lat).

Dodatkowo, fikcyjny Marek u p. Anny, również ubrany jest w garnitur,
ma charakter reprezentującą prostą i szczerą osobę, natomiast w tle jest również kwiat.
No i tytuł odcinka, Jak pokonać rywala, czyli dwuznaczny tytuł bo odnosząca się do pokonania rywala w miłości, czy też rywala na rynku youtube'owym.
Zresztą zanim zacznie się wypowiadać fikcyjny Marek, to jest jeszcze scena gdzie kobieta/żona/feministka, ustawia swojego męża beta-providera, co ja interpretuję jako wyśmianie nazwy bracia samcy, jak i sposobu bycia tzw. samcem alfa - ale to już jest takie doszukiwanie się interpretacji znaczeń wszelkich kadrów, więc jak coś to bez obrazy :) 

Zachęcam obejrzeć cały odcinek.
Przynajmniej widać że p. Anna, podchodzi do tematu z satyrą, a nie hejtem, za co należy się + dla niej, za nie robienie sobie z p. Marka, swojego wroga, mimo że na rynku takie są zasady że trzeba walczyć ze sobą.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
 

 

Edytowane przez Dragonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyne wyraźne podobieństwo to imię i nazwisko fikcyjnego partnera...trudno powiedzieć, czy wynika to ze świadomego wyboru, czy z przypadku (autorka filmu twierdzi w jednym z komentarzy pod filmem, że z tego drugiego).

Tak czy owak, rady które daje są moim zdaniem całkiem niezłe - jeżeli pojawi się konkurentka, to zamiast histeryzować i robić sceny zazdrości spróbuj sprawić, żeby twój mężczyzna uznał, że związek z tobą to dla niego lepsza opcja niż związek z nią.

Nie jestem pewien czy istnieje kobieta zdolna do wprowadzenia takiej strategii w życie, ale sam pomysł wydaje się dobry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.