Skocz do zawartości

Czy jestem "twarzowy" ?


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Cortazar napisał:

A próbowaliście ze zdjęciami kobiet? Albo zwierząt?

 

Tak, moja była 50%. Zrobiłem też zdjęcie swojej klaty i wyszło mi 75 czyli klatę mam ładniejszą niż twarz.

 

Wniosek jest taki, że lepiej żebym nie wrzucał zdjęcia swoich pośladków :( Bo by się mogło okazać, że.....

 

 

Jezu co ja dzisiaj pierdolę :D

 

W każdym razie tyle jest warta ta aplikacja :D

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Cortazar napisał:

A próbowaliście ze zdjęciami kobiet? Albo zwierząt?

Dałem zdjęcie wacka (oczywiście nie swojego)

 

53%

You are not bad!

Prominent Features

  • Face too wide
  • Normal forehead size
  • Little interocular distance
  • Nose too narrow
  • Wide mouth
  • Small chin

 

żeby nie było:

 

https://imgur.com/a/iiyi8m7

Edytowane przez Perun82
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę was martwić ale ten test w ogóle nie jest miarodajny. Dlaczego?

 

Ludzkie ciało w tym twarz ma określone i stałe proporcje, zbliżone u każdego osobnika. Nie chce mi się pisać więc zacytuję

 

To tak zwany złoty podział, czyli sytuacja, kiedy stosunek dłużej długości odcinka do krótszej był taki sam jak całego odcinka do dłuższej. I wynosi dokładnie 1,62. Brzmi skomplikowanie, ale boską proporcję naprawdę łatwo wyliczyć. Wystarczy wiedzieć, co należy z czym porównać.

 

Zmierz odległość między czubkiem głowy i brodą. Zmierz także szerokość twarzy (od wewnętrznych granic uszu). Podziel pierwszą wartość przez drugą. Jeśli uzyskałaś wynik zbliżony do 1,62 – Twoja twarz jest bardzo proporcjonalnych wymiarów.

 

Zmierz odległość między czubkiem głowy a źrenicą. Następnie zmierz odległość między źrenicą i środkiem ust. Podziel wyniki przez siebie. Kolejny raz 1,62 oznacza idealne proporcje.

 

Koniec cytatu choć było tego więcej. Można mierzyć długość od łokcia do dłoni i dzielić przez długość całej ręki itd. itp.

 

Jeśli dany osobnik nie jest jakoś szczególnie zniekształcony to zawsze proporcje się zgadzają.

 

Proporcje się zgadzają ale można nie uchodzić za przystojnego. Dlatego takie u was zdziwienie, że choć nie uchodzicie za pięknych program daje wam 80 czy 90%.

Więc wg mnie szkopuł tkwi w czym innym niż tylko proporcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Wrzuciłem zdjęcie zombiaka z serialu Opowieści z Krytpty i otrzymał 73 %. Prawdopodobnie gdybym wrzucił swoje, to w przeciągu 24 h zjawiliby się u mnie na chacie Panowie z NASA, bo nareszcie znaleźli niepodważalny dowód na istnienie nowej formy życia we wszechświecie. Te testy są genialne...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Perun82 napisał:

Dałeś fotkę swoją czy generała?:P

@Perun82

Moją, ale uważam że np taki Marek wygląda sporo lepiej niż ja. Pomimo tego że jest starszy. A generał to dostał 13%

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy samiec dobrze wygląda. Kwestia przekazu. Czasem zajebiście wyglądający gość będzie traktowany jako laluś, a taki niby szpetny, wyglądający jak pół tyłka zza krzaków będzie miał wzięcie. Ale to już było omawiane w temacie o"tym coś".  Samce pracują mózgownicą - to musi być "sexy". Mumifikację zostawmy paniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojej nie patrzyłem ale...

 

Można się zacząć użalać nad sobą jeśli ktos ma slaby wynik czy ogólnie się twierdzi ze ma się male SMV i jest się brzydkim, siąść i płakać, albo mieć to w dupie i dalej cisnąć swój wagonik, jutro jest pon i Bracia dalej mamy możliwość trzepać pengę co jest jednym z lepszych powodów dla ktorego kobiety na nas "lepiej" reagują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jedna dupa mnie spytała : czy jestem ładna? i ciapie do mnie oczami. Na co ja jej pytaniem: a co robisz zawodowo, czym się zajmujesz?

odpowiedziała, ale przecież wiesz, w galerii sprzedaje biżuterie. Aha. To tak Ci powiem, do niej, dla mnie wszystkie wyglądacie tak samo z tymi oczami dużymi, małymi noskami, ale myślę że gdybyś była ładna to zarabiałabyś urodą a nie staniem za ladą. Po prostu ładni ludzie to modele, modelki bo za urodę im płacą, a cała reszta jest taka sama.

No i się skończyły durne pytania, że filozof ze mnie, że na takie łatwe pytanie nie mogę odpowiedzieć.

 

Inna sytuacja w klubie. Pijemy drina z pewną nowo poznaną panią. Srata tata i wchodzi jakiś kolo. Taki ładny, ciemna karnacja, włosy do tyłu zaczesane. Ja w porównaniu do niego to brzydal fhuj. Tylko że wyższy, bo mam 189cm i wysportowane ciało a on "pienkny" ale niższy. I ona do mnie takie cuś, "patrz niezły przystojniak!!!", no trochę mnie zaskoczyła, gdzie się pytam, ale widziałem go wcześniej, a tam przy kwiatkach siedzi, i spojrzałem, no siedzi. No to pańciu cię załatwię, będziesz mi tu pierdzieć gównotekstami i mówię do niej. "wiesz co ładny w pizdu, tak myślę że jakbyśmy byli w trójkę w łóżku to jego bym pierwszego w dupę wydymał a potem ciebie" i w śmiech. Pancia rozjebana, eee pedał jesteś? Nie, ale jeszcze nie wydymałem faceta, ciekawe?

Noi śmiech znowu. Pancia już nie myślała tego wieczoru o tym ładnym, oj nie, chyba że oszukiwała.

 

Bracie, skoro Ci nie płacą za wygląd, to się zajmij trzepaniem hajsu. Nie myśl ze jesteś ładny, bo w tej akurat chwili ktoś brzydszy posuwa jakąś lalę w tyłek.

hue hue, wygląd w procentach, no kurwa nie mogę.

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jebak Leśny napisał:

? czarne/ białe i chuj.

 Gównodziedziny życiowe tak traktuję, ciekawe dziedziny traktuję "kolorowo.

 

10 minut temu, Jebak Leśny napisał:

Uwielbiam takie głębokie wnioski z dupy ? 

.... i jeszcze lepiej je stosować w życiu.

Np po przeznaczeniu czasu na pannę strzelać, "u mnie czy u ciebie"

Kolorowo: nie no za wcześnie, aha tak myszko masz rację, a po czarno białemu masz albo następna

kolejny wniosek z dupy, nie nie prosto z serca, hue hue

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, IgorWilk napisał:

.... i jeszcze lepiej je stosować w życiu.

Czy ja wiem czy lepiej tak uderzać tępo w skrajności?  Cały ambaras to umieć wypośrodkować temat, bo widzisz w takim wypadku po wypróżnieniu poza opcjami wytrzeć dupę lub nie wytrzeć dupy mógłbyś zrobić sobie bajaderkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.