Skocz do zawartości

Nie dotykaj tyłka, dopiero po ślubie będziesz mógł.


swatpoland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kiedyś dawno temu miałem jedną kobietkę która podobno była dziewicą.
To że nie chciała współżyć i czekać do ślubu to oczywiste, ale nie pozwalała się dotykać po tyłku, piersiach. Jedyne dozwolone miejsca do całowania i dotykania to plecy, nogi bez ud, brzuch, szyja, usta.
Spała w piżamie - zawsze nosiła w nocy stanik.
Miała za sobą 6 miesięczny związek, który zakończył się bo facet chciał zamoczyć. Co ciekawe kobieta nie chciała nigdy spać obok siebie ale jak postawiłem ją przed faktem dokonanym tzn jedno łóżko w hotelu to od tamtej chwili chciała tylko wspólnie zasypiać. U jej rodziców spanie w osobnych łóżkach. 
Umiejętności całowania minus 10 na + 20 punktów. Zero jakiejkolwiek inwencji z jej strony. Miała opory żeby na mnie usiąść okrakiem w ubraniu.
Ogólnie strasznie niedotykała

 

Podczas całowania gęsia skórka wszędzie. Po mokrym całowaniu ciała dziękowała o.0.


Ciekawi mnie opinia doświadczonych w tego typu kobietach, zupełnie zdziwiło mnie takie zachowanie które trwało przez około 8 miesięcy, potem odpuściłem.

Edytowane przez swatpoland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AdamPogadam napisał:

Albo jakaś biała księżniczka albo pragnie grać na napięciu seksualnym faceta, by więcej z niego wycisnąć. 

biała księżniczka? Cóż to za rasa pań? 
Ona bardzo wierząca była. Jej brat mieszkał z dziewczyną przed ślubem i wierzyła w to że nie sypiają razem ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie.Fakt.Zazwyczaj pod butem katolickich mam-sekutnic.

 

Ja kilka lat temu spotykałem się z taką niedostępną.Zero seksu.Ale lachę opierdzielała aż miło.

Nasze spotkanie wyglądało zawsze tak samo.Chciałem ją rozebrać a ona się opierała,póżniej klękała i robiła lache.

 

Do tej pory nie mogę tego zrozumieć.

Edytowane przez trop
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wg mnie samica, która wierzy, że jej ciało i seks z nim to "wielka sprawa" i należy się z tego powodu baaardzo cenić. Plus oczywiście jakieś motywy religijne. 
Jeśli to faktycznie dziewica i nie wykorzystuje kogoś/naciąga chłopa przez jego napięcie na różne usługi/rzeczy, bo jest uczciwa od początku, to pochwalam.
Są też wersje hipokrytek, które za seks uważają penetrację, więc oralnie sobie pozwalają itd Widziałem kiedyś ciekawe wyznanie na temat muzułmanek, że one często mają takie akcje, że błona musi być zachowana, ale kutanaga algida ćwiczona była z innymi przed małżeństwem. Z błoną łatwiej chyba oszukać szejka :) że taka świętawa i porządna, mimo że wiele siurków już zaliczyła ustami.

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ww przypadku takiej laski głowne dwie opcje są

a - bardzo zblokowana wewnętrznie w sposób trwały. Sex i zbliżenia będą w przyszłości tylko takie które sa wymagane. Np do tego "żeby miec dziecko".
b - bardzo zblokowana na skutek prania mózgu np w jakiejś organizacji kościelnej, przez matkę itd. Jednak temperamentna. U takiej jak ruszy "lawina" to potrafi zajebać faceta na śmierć. Miałem taką kiedyś, i jak na początku była niedotykalska, to kiedy poczuła zew (trzeba umiejętnie ją podejść i wyklarować bezsensowność "grzechu") to kiedy jej nie zerżnąłem bo nie miałem już ochoty, miała żal. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AR2DI2 napisał:

b - bardzo zblokowana na skutek prania mózgu np w jakiejś organizacji kościelnej, przez matkę itd. Jednak temperamentna. U takiej jak ruszy "lawina" to potrafi zajebać faceta na śmierć. Miałem taką kiedyś, i jak na początku była niedotykalska, to kiedy poczuła zew (trzeba umiejętnie ją podejść i wyklarować bezsensowność "grzechu") to kiedy jej nie zerżnąłem bo nie miałem już ochoty, miała żal. 

Opowiedz o tym więcej, może komuś się przyda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak u mnie było podobnie xD Laska z bardzo religijnej osoby - udzielały się mocno w miejscowym kościele, matka ja i jej brata od 9 roku sama wychowywała bo ojciec od nich odszedł xD Wpierw sądziłem wina ojca ale jak poznałem tą kobietę i jak ona miała negatywne podejście do mnie i z byle czego robiła jakieś przytyki to gościowi się nie dziwie hahahha :D Rozpakowania nie było, do miecza brała się niechętnie a nawet szczerze nie było gdzie bo jakiś wyjazd to jej brat nas śledził z polecenia matki jak sie potem okazało :D Za tu i ówdzie złapać się nie dała bo nie jest łatwa a sex? W ubraniach wiecie o co kaman i udawała te orgazmy jeczenia hahahha. Poza tym niezła manipulantka i księżniczka. Ufff dobrze ze brat otworzył mi oczy i przemówił do rozsądku :D Niedawno w kinie ją spotkałem ja z laską byłem i co najśmieszniejsze siedziała obok nas. Po zakończeniu seansu nasze wzroki się spotkały i jeszcze na ruchomych schodach :D Patrzyła sie jakbym jej rodzinę zabił xD Nawet raz fajna sytuacja była że przyjeżdżam do niej bo miała obiad zrobić itd a tu patrze kanapki. Myślę wtf?!! A ona że nie miała czasu czegoś innego zrobić bo proboszcz z parafii ją poprosił o zrobienie czegoś dla jego gości ponieważ jego gosposia się rozchorowała hahahha:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie. To jest normalna, często temperamentna laska tyle że "zapieczętowana" przez jakiś czynnik który wtłoczył jej jakiś rodzaj spierdoliny do głowy.

Najczęściej jest to spierdolina kościelna - uczestniczki jakichś "dzieci Maryji" czy innej sekty, w których wbijają im do głów, że wszystko jest grzechem, sex tylko po ślubie itd. Jeśli taka osoba jest podatna na manipulacje, będzie właśnie taką niedotykalską, czasem przybiera to formy skrajne. 
Źródłem spierdoliny może też być matka dewotka, babka itp. Wtłaczają jej to samo co organizacja kościelna. Jest tez opcja ateistyczna, czyli bez użycia oprogramowania kościelnego, a używająca argumentów "moralnych" przybierających formy skrajne. Najczęsciej takie osoby same w dzieciństwie były programowane. 

Dziewczyna po takim praniu mózgu zachowuje się irracjonalnie czy wręcz dziwnie. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, trop napisał:

Poczekaj aż bad boya pozna ;)Już on ją otworzy :D

No nie wiem, jak jest zablokowana w głowie, to wręcz gardzi takim ziomkiem, z góry jedzie schematem "on chce mnie tylko bzyknąć". Pocałuj taką na pierwszej randce, a już się nigdy więcej nie odezwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, AR2DI2 napisał:

Miałem taką kiedyś, i jak na początku była niedotykalska, to kiedy poczuła zew (trzeba umiejętnie ją podejść i wyklarować bezsensowność "grzechu") to kiedy jej nie zerżnąłem bo nie miałem już ochoty, miała żal. 

O tototototo.

Też swego czasu się z takową spotykałem.

Tu nie dotykaj, tak mnie nie łap, gębę odwracała jak chciałem pocałować.

I dokładnie tak samo jak Ty - "odprałem" jej mózg.

Potem było więcej niz fajnie :)

 

Trzeba było jedynie (co nie było takie proste, dzis by mi sie nie chciało) - odblokować potencjał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.