Skocz do zawartości

Nie dotykaj tyłka, dopiero po ślubie będziesz mógł.


swatpoland

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, swatpoland napisał:

Umiejętności całowania minus 10 na + 20 punktów. Zero jakiejkolwiek inwencji z jej strony. Miała opory żeby na mnie usiąść okrakiem w ubraniu.
Ogólnie strasznie niedotykała

Co?! 

 

5 godzin temu, swatpoland napisał:

takie zachowanie które trwało przez około 8 miesięcy, potem odpuściłem.

Mając 16 lat myślę że by było podobnie, w wieku późniejszym dałbym sobie spokój. Bo w tych czasach jedyną rzeczą która blokuje nam dostęp do seksu, jesteśmy my sami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marios27 napisał:

A ona że nie miała czasu czegoś innego zrobić bo proboszcz z parafii ją poprosił o zrobienie czegoś dla jego gości ponieważ jego gosposia się rozchorowała hahahha:D

Gosposia... słyszałem co nieco jak to czasem z tymi gosposiami jest. Także żeby niunia się nie zdziwiła co potrafi gosposia.

 

A co to tytułu:

 

Nie dotykaj tyłka, dopiero po ślubie będziesz mógł.

to od razu jedno mi na myśl przyszło: 

 

...a po ślubie będzie mnie boleć głowa.

 

Edytowane przez slavex
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swatpoland napisał:

zupełnie zdziwiło mnie takie zachowanie które trwało przez około 8 miesięcy

Tyle czasu i nic? To masakra jakaś! Pal licho jej przekonania, ale Ty? Po jaki wal musiałes dorównać jej myśleniu? Jedyny plus taki, że się opamiętałes. Swoją drogą nieźle granie cipka z jej strony. Twarda zawodniczka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ładnej, podjąłbym się wyzwania. Przerabiałem trochę podobny przypadek. Odblokowałem a potem była potulna.

 

Podejrzewam, że taka do innych wciąż będzie miała glębokie opory, więc tak łatwo nie zdradzi ani nie przeskoczy na inną gałąź.

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti

Zabawne. Wziąłbyś niedotykalską kobietę, cnotliwą Zuzannę, tylko dlatego, żeby Ci rogów nie zmajstrowała. Wolałbyś mieć, wybaczmy sformułowanie, marny towar, na który nikt nie spojrzy, niż to towar wysokiej klasy, na który jest wysoki popyt?

 

Ad rem

Olałbym dziewczynę. Ostatnio dałem sobie spokój z całkiem niekiepską laską, bo nie chciała mnie "na kawę" po drugiej randce zaprosić.

 

Czekanie przerabiałem. Tylko nie i nie, przestań, przestań itp. Jak już doczekałem i dostąpiłem zaszczytu zdjęcia plomby, to pokazu fajerwerków nie doświadczyłem z nią. Wówczas o tym nie wiedziałem, myślałem, ze seks raz na dwa tygodnie to norma. A ona po prostu miała ujemny temperament, ja zaś potrzebuję seksu codziennie, a najlepiej przed śniadaniem, przed kolacją i po kolacji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo też spotkałem Pannę, 30 lat i plomba.

Całowanie jest, za tyłek złapałem były opory małe ale teraz jest ok, za cyca też...

Mówi, że do tej pory nie było z kim, bo te jej związki były jakieś krótkie, nigdy nie miała czasu się prawdziwie zakochać :)

Trochę dziwna, 30 lat, nigdy nie pracowała ale podobno jest po studiach. Mocno nieśmiała, bardzo mała wioska. Bieda...

Mówi, że seks to za tak parę miesięcy bo trochę trzeba pochodzić i się poznać (ta akurat będę czekał)

Potrzebny plan działania. Ona się nie nadaję na LTR, nawet nie wiem czy warto czekać - bo taniej i lepiej mi wyjdzie jechać do Divy.

Edytowane przez Vortex of Destruction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vortex of Destruction napisał:

 

Stary, serio? Na LTR nie, na seks, strzelałbym, też nie, skoro panna 30 i dziewica - to po co? Nie ma co marnować czasu i energii i budżetu. Zasoby masz ograniczone i wykorzystuj je efektywnie, a nie zużywaj na zmarnowanie.

Edytowane przez michau
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, swatpoland napisał:

zupełnie zdziwiło mnie takie zachowanie które trwało przez około 8 miesięcy, potem odpuściłem.

Też kiedys taką spotkałem, mocno religijna i wierząca, zrzeszona w różnych ruchach modlitewnych.

Miała ciekawe podejście: jak pan wali sobie konia to ma grzech, więc ona woli sama się tym koniem zająć niż żeby on miał grzech. Miała ok. 26 lat.

 

@swatpoland przypadek, który opisałeś nie jest zdrowy. Panna ma jakiś blok i po ślubie to się nie zmieni wg mnie. Co niby kochający mąż zmieni, jak się laska sama przekona że ruchanie jest słabe, że brak orgazmów a miało być tak cudownie. 

 

 

Jeśli nie jest to jej czysto świadoma manipulacja, to ona się kwalifikuje do specjalisty seksuologa i psychoterapeuty. Uważam że zabawa w odblokowywanie takiej osoby jest fajna jak się znasz na seksie i psychologii i to na krótki czas parę tygodni, (chociaż i tak nie jesteś jej psychoterapeutą), absolutnie żaden LTR.

Edytowane przez Imbryk
Powód edycji: brak orgazmów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swatpoland napisał:

albo wystawiała zęby bo się uśmiechała podczas całowania.

Aaa faktycznie teraz pamiętam, miałem pół roku temu taką zawodniczke. Była niestety mocno przeciętna, wiec zrezygnowałem :P Do tego mógłbym dodać odchylanie głowy do tyłu. Jednak nie mam jej tego za złe bo i tak się nie określiłem czego od niej chce :) Jak widać niektóre dbają o interes i nie dadzą dupki bez związku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ksanti napisał:

Aaa faktycznie teraz pamiętam, miałem pół roku temu taką zawodniczke. Była niestety mocno przeciętna, wiec zrezygnowałem :P Do tego mógłbym dodać odchylanie głowy do tyłu. Jednak nie mam jej tego za złe bo i tak się nie określiłem czego od niej chce :) Jak widać niektóre dbają o interes i nie dadzą dupki bez związku. 

No własnie, ale najgorsze jak mówisz jej co robi źle a ta dalej swoje że nikt wcześniej nie narzekał i jest podobno mega namiętna, taaa:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościelny typ. Jeden chyba z najgorszych. Kiedyś za małolata z taką śmigałem. Tylko przytulanie wchodziło w grę, a w głowie już planowała całe wspólne życie. 

 

Człowiek jest głupi i głupota chyba nigdy się nie kończy. 

 

Lachy niestety nie robiła, jak u kolegi wyżej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Vortex of Destruction napisał:

Trochę dziwna, 30 lat, nigdy nie pracowała ale podobno jest po studiach. Mocno nieśmiała, bardzo mała wioska. Bieda...

Mówi, że seks to za tak parę miesięcy bo trochę trzeba pochodzić i się poznać (ta akurat będę czekał)

Potrzebny plan działania. Ona się nie nadaję na LTR, nawet nie wiem czy warto czekać

Po studiach i nieśmiała?

Plan? Jeżeli ma braci, a pochodzi z małej wioski to uciekaj. Zepsujesz takiej "opinię" to bracia lub inni kuzyni gotowi pomścić utratę cnoty ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AdamPogadam napisał:

To że odblokujesz i nauczysz waćpannę nie powoduje, że nie będzie chciała skakać na inne gałęzie. Nawet lepiej to zrobi, będzie jej łatwiej, bo ma już lepsze doświadczenie.

Ciii zostaw, bo popcorn mam kupiony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że na tym etapie znajomości

już powiniecie ze sobą sypiać, zgodnie z łacińską maksymą: "jebanie na żądanie"

,sama powinna z radością  wskoczyć na ku...kasa,

a jeśli jest taka niedotykalska to już jest bardzo źle.

Panna nie jest zainteresowaną tobą jako kochankiem, pytanie czy kimkolwiek będzie ,?

moim zdaniem powinieneś sobie Pannę odpuścić, 

Bo po weselu na pewno nie będzie seksu, żadnego seksu,

no chyba, że w celu spłodzenia potomstwa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator

Legenda, fajny film dobry soundtrack Tangerine Dream.

 

@Brat Jan Braci nie ma, ma siostrę. Matka rozwiodła się jak miała 7 lat, siostra jest z drugim mężem.

Siostra już wybyła na swoje. Ona siedzi z matką, pewnie nie mogą się jej pozbyć z domu. Na realia wsi 30 lat to już gorzej niż stara Panna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swatpoland napisał:

Otwierała usta i tworzyła z nich O, albo wystawiała zęby bo się uśmiechała podczas całowania.

Spierdzielaj od niej bo na kilometr czuć że to jest i będzie sekutnica.A pózniej przejdzie fazę,jak motyl w dewotę.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nie chce dziewicy i nigdy nie chciałem. Kłoda. Nie obcykana. Na bank nie zrobi loda. Z opowiadań znajomych koleżanek wiem, że zależnie od tego jak tam zarosło może być bardzo nieprzyjemnie... i że pierwszy raz nigdy nie jest fajny. Do tej pory nie miałem traumy z tym i nie chce mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.