Skocz do zawartości

Panowie dlaczego właściwie oglądacie się za kobietami?


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie to, a najprędzej dowiem się tego od was facetów, więc zapytam. Czy zawsze oglądacie się dlatego, że kobieta się wam podoba, czy np. zdarza się, że zawiesicie oko na dłużej na brzydkiej, albo pomyślicie "ale gruba" itd? Chodzi mi oczywiście o dłuższe spojrzenia, czy odwracanie głowy za taką kobietą, a nie przelotne spojrzenie na ulicy ;)

I za jakim typem kobiet głównie się oglądacie? Wystarczy, że taka kobieta będzie np. wyzywająco ubrana, czy może musi mieć w sobie coś szczególnego żeby przykuła waszą uwagę?

Edytowane przez Natii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Natii napisał:

Wystarczy, że taka kobieta będzie np. wyzywająco ubrana, czy może musi mieć w sobie coś szczególnego żeby przykuła waszą uwagę?

Natura daje o sobie znać, ale w tym momencie szybko łapie się za portfel, czy przypadkiem mi nie odwaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy zawsze oglądacie się dlatego, że kobieta się wam podoba

Jakby się nie podobała to bym się nie patrzył.

 

Cytat

czy np. zdarza się, że zawiesicie oko na dłużej na brzydkiej, albo pomyślicie "ale gruba" itd? Chodzi mi oczywiście o dłuższe spojrzenia

Nie, nie interesują mnie brzydkie kobiety, więc się nie patrzę, nie oglądam się i nie oceniam po co mi to, po co mam tracić czas i jeszcze do głowy sobie wrzucać że ktoś na ulicy może mi się nie podobać? Każdy chce zaspokajać swoje potrzeby i takie jest życie, mamy taką naturę, tak jest fabrycznie myślimy w głównej mierze o sobie. Jeśli masz kobietę, której nie znasz i w dodatku Ci się nie podoba, to po co miałbyś się gapić? Przecież to się nie trzyma kupy. 

 

 

Wiadomo dlaczego się oglądamy i to nie jest żadna tajemnica, bracia mnie już uprzedzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Inside napisał:

Jeśli masz kobietę, której nie znasz i w dodatku Ci się nie podoba, to po co miałbyś się gapić? Przecież to się nie trzyma kupy. 

Eee tam, tak się robi choćby dla podbicia ego i niejako dla potwierdzenia, że się podobamy - nawet jak kobita rozminęła się sporo z urodą.Baby robią tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Perun82 napisał:

Ale faceci się z tym przynajmniej nie kryją. I nie tworzą "mitów".

Też często tworzą :D Przynajmniej społeczność tego forum mówi jak jest ;) 

 

@up To może po prostu ja tak nie robię, nie mam potrzeby podbijania swojego ego w ten sposób i nie wiem jak miałoby mi to pomóc.

Edytowane przez Inside
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka.

 

Nie oglądam się za babami, bo i po chuj. Niby co, obejrzę się za nią, a ona mi magicznie wskoczy na kutasa? A może mam się oglądać za kobietami, żeby potem pamięciówy w domu trzaskać?

 

Sram na to.

 

Jeszcze sobie jakiś mięsień szyjny naciągnę, a tego żadna samica nie jest warta.

 

Jak mi się jakaś podoba, to się na nią chamsko gapię, jak jest jeszcze przede mną, tak aby widziała, że się na nią gapię, a jak się miniemy, to już wyjebane na nią. 

 

9 na 10 się peszy i spuszcza wzrok.

 

Najczęściej ostentacyjnie oglądają się za babami ci, którzy próbują uchodzić za maczo-alfa-jebaków i tych, co to oni nie wyruchali, a wszyscy wiedzą, jak jest.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edytowane przez Ważniak
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci oglądają się za kobietami, bo to dla nich jedna z najbardziej naturalnych rzeczy na świecie. To jest tak jak oddychanie, jedzenie, spanie, oglądanie meczu. Rozglądanie się za potencjalnymi partnerkami to jest coś co muszą robić. I chcą. Bo tak stworzyła ich rewolucja. Robimy to od wieków. Już milion lat temu wysiadywali przed jaskiniami i ryzykując uraz kręgosłupa szyjnego gapili się na atrakcyjne laski w skórze lamparta, opinającej pośladki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wierzeń Słowian, kobieta w okolicach pośladek  gromadzi energię, mężczyźni tej energii nie są w stanie gromadzić co najwyżej przez ogromną samodyscyplinę oraz dzięki sportom walki - ale i tak są to małe ilości.

Dlatego faceci oglądają się za pannami, które tą energię mają w sobie i chcą ją przejąć luk kolokwialnie mówiąc " najeść się ".

A tak generalnie to się oglądamy bo kobiety są piękne a piękne chce się oglądać.

Najlepiej można to zobrazować tak, jak ty byś zobaczyła jakiś piękny widok czy wspaniały obraz aż ciężko jest nie spojrzeć skoro wiesz, że idzie czy jest tam coś co przyspiesza bicie serca.

Mam nadzieję, że troszkę wytłumaczyłem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak się za jakąś oglądam mam wizję, dzieci, małżeństwa, latania razem za rączkę, że będę mógł jej powiedzieć wszystko, wesprze mnie i pomoże, wtedy sobie przypominam, że minie to tak samo szybko jak fajkę, którą przed chwilą odpaliłem, a teraz rzucam ją smutny na ziemię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Still napisał:

To może teraz pytanie do Pań, aby nie zakładać odrębnego tematu. 

Co sprawia, że oglądacie się za panami na ulicy, autobusie w sklepie itd. 

Ja się zazwyczaj za panami nie oglądam, ale jeśli już to odwracam się jeśli przejdzie koło mnie pan który fajnie pachnie :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.