Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.08.2018 o 00:51, Trevor napisał:

Słucha się dobrze ale on chyba ma coś nie tak z tymi mięśniami... nie wyglądają naturalnie.

Oprócz tego co powiedział kolega @Mortyy warto dodać, że zrobili odcinek w którym badali jego bicepsy na USG i żadnego wstrzykniętego oleju tam nie miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 minut temu, PewnySiebie napisał:

@Patton Zależy dla kogo :). Grzeczny chłopiec nie ma co tam robić, większość upija się i wraca do domu.

@PewnySiebie

Ja to nie lubię takich miejsc że względu na to co się tam dzieje. A tak poza tym to wiem że to nie jest miejsce dla takich osób jak ja.

Edytowane przez Patton
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie Raczej mój znajomy nie zmyślał. Kilka razy byłem świadkiem pewnych zdarzeń zanim problemy ze zdrowiem posadziły mnie na wózku.

@Kingboss Wiesz, to opowieści z cyklu o hipokryzji kobiet i ich kurewstwie. On to opowiadał dość specyficzne i było to okraszone żartem. Drugi znów zajmom pracował jako DJ na dyskotekach, początek lat 90 do roku 2000. Zaczynał jako prezenter muzyki puszczanej jeszcze z kaset magnetofonowych. On to nie wybrzydzał i brał wszystko jak co leci. To są przeważnie historie typu branie lasek w szatni, toalecie czy na parkingu. Choć najlepsze są o imiennych dedykacjach za lodzika. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.