Skocz do zawartości

Samiecnews.pl - ekskluzywny, elitarny, luksusowy, perfekcyjny magazyn internetowy dla Braci.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

rRrtDex.jpg

 

http://samiecnews.pl

 

Bracia, jak mówiłem, dziś uruchomiliśmy gazetę internetową, zapraszamy do lektury.

 

Jeśli ktoś chciałby napisać coś naprawdę fajnego, nie widzę przeciwwskazań. Proszę tu się zgłaszać, i życzę miłego czytania.

 

 

  • Like 17
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne podziękowania dla Pana Marka i Braci, którzy przyłożyli do tego rękę.

 

Strona prezentuje się wprost przepięknie; jest stylowa, spójna, poważna i czysta. Nie mam absolutnie do czego się przyczepić (a próbowałem). Brawa także dla twórców artykułów - piękny start.

 

Bardzo dziękuję i kibicuję tej inicjatywie. Gdy znajdę więcej wolnego czasu postaram się dołożyć swoją cegiełkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pytanie do autorów, którzy sami wrzucaja swoje teksty, są tu chyba tacy...?

 

Taka sytuacja...

 

Wrzucam (jako szkic) nowy tekst. Problem polega na tym, że nie mogę dodać zdjęć, tzn. niby mogę, bo przechodzę poprawnie przez całą procedurę, zdjęcie zostaje zaakceptowane, klikam "Wstaw" i fotka się pojawia w tekście, ale dosłownie na ułamek sekundy i potem znika.

 

Na podglądzie też nic nie widać. Nie używam przeglądarki Edge tylko Firefoxa, może to ma jakieś znaczenie, nie wiem.

 

Marek z tego powodu ostatnio własnoręcznie dodał fotki, ale może jednak jest jakieś wyjście z sytuacji.

Edytowane przez Strażak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@Strażak żaden koniec, ta strona ma sobie stać i nawet kilkadziesiąt lat (ile będę żył i opłacał domenę i serwer), po prostu powoli się rozwija, wielu artykułów nie chciałem. Przecież się nie śpieszy nigdzie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.