Skocz do zawartości

Egzorcyzmy


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Bracia i (nie)siostry ;) .

 

Nie lekceważcie zjawisk oraz sił, których nie "rozumiecie" !!!!! Ja ich nie rozumiem - ale wierzę. !!!!!

Ja także jeszcze jakies 15 lat temu, rozmniniłbym na części pierwsze i wytłumaczył racjonalnie używając logicznych wywodów podpartych nauką takie zjawisko i najnormalniej w swiecie wysłałbym księdza wraz z "obiektem" na przymusowe leczenie psychiatryczne :) - oczywiście gdybym mógł.

 

Niemniej miałem tą "wątpliwą łaskę" przezyć coś zupełnie niewytłumaczalnego.

Nie napiszę co to było, bo to moja tajemnica - niemniej proszę w myślach Boga aby to się więcej nie powtórzyło.

Z wywiadu oraz z opisu wiem, że nie każdy ową łaskę otrzymuje, mnie dosięgła !!!!!

 

Podsumowanie:

Czy wierzę w opętanie - absolutnie TAK i nikt mnie nawet nie namówi abym stał za drzwiami domu gdzie się odbywa "prawdziwy egzorcyzm".

Dlaczego prawdziwy - bo jest wiele podobieńst do chorób psychicznych i egzorcysta konsultując sie z psychiatrą musi je wyeliminować.

Jesli jest już pewien , że "osobnik" nie jest chory, to się dopiero zaczyna :( .

 

Gwarantuje wam, że nie chcielibyscie być przy prawdziwym egzorcyzmie - szczególnie wtedy gdy pewni siebie nie wierzycie, że z czymś takim macie do czynienia.

Stawiam piątaka, ze wiekszość by spier.........ła w podskokach ze strachu.

Nie musze stawiać, Ja to wiem :P .

Nie lekceważcie tego - proszę, ale rozumiem waszę wątpiwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie są wypaczenia. Prawdziwy egzorcysta konsultuje się z lekarzami i działa w ostateczności. Na tej samej zasadzie można by rzec, że każdy ksiądz to pedofil.

                                                Oczywiście że  nie każdy. Maksymalnie 90% z nich to pedofile.  O wartości tej instytucji, tj. kościoła katolickiego świadczy jego kierownictwo ( episkopat ). Są to ludzie najlepsi z najlepszych o wzorcowej wręcz moralności, rekrutowani z równie wspaniałych szeregowych księży katolickich. I ci wszyscy ludzie są tacy wspaniali, bo mają coś cudownego, czego ja jestem pozbawiony, bo opętał mnie szatan, tj dar wiary. Powinno się poddać mnie egzorcyzmom. Na pewno jestem opętany ( prenumeruję Gazetę Wyborczą, nie chodzę do Kościoła, jestem przeciwnikiem PiS-u, wyśmiewam się z belzebuba z Torunia, jestem filosemitą itp. ),  Co to znaczy być prawdziwym katolikiem, garść przykładów:

1. Biskup elbląski- Andrzej Śliwiński, w 2002 poleciał przez Moskwę do Irkucka. Zaginął bez wieści w Moskwie. Cała diecezja elbląska się modliła o jego odnalezienie ( sam słyszałem w kościele ). Wiara pomogła,  Biskup Śliwiński został cudownie odnaleziony przez rosyjską milicję w jednym z moskiewskich hoteli. Był nieco zajęty. Nie mógł lecieć do Irkucka, aby konsekrować tamtejszy kościół katolicki. Chlał i urzędował z dziwkami. To cudowne odnalezienie, to jest jedno z niewytłumaczalnych zjawisk, o których mowa w tym wątku

2. Biskup Andrzej Jarecki- 2.6 promila we krwi. Tak nawalony jechał autem. To cud, że ten głęboko wierzący duszpasterz nikogo nie zabił jeżdżąc autem po pijaku.        Kolejne niewytłumaczalne zjawisko. 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1531931,1,biskup-ktory-trzy-lata-temu-spowodowal-wypadek-po-pijanemu-wraca-do-warszawy.read

3. Biskup Sławoj Leszek Głódż- ma fajne przezwisko- FLASZKA. Głódż został biskupem gdańskim będąc czynnym i intensywnie praktykującym alkohollikiem.                  Kolejne niewytłumaczalne zjawisko. Pewnie modlitwa i głęboka duchowość  pomogła temu menelowi zostać biskupem. Tak się zastanawiam jak to jest, jak u nas       w robocie ktoś zostanie złapany na jeżdzie po pijaku, to jest od razu wypier...ny dyscyplinarnie na zbity pysk, a u polskich biskupów tak się nie dzieje. W ich                przypadkach musi interweniować opatrzność. Kolejne niewytłumaczalne zjawisko.

4. Biskup Wesołowski- ten miał niewinne hobby. Lubił ruchać dzieci. Pewnie jest w niebie, bo w ciągu tygodnia był więcej razy w kościele, niż ja byłem przez całe            swoje życie.

5. Arcybiskup Petz- słynny ruchacz kleryków itd.

            Egzorcyzmy to jakaś radiomaryjna masakra. Mam w planach być potępionym na wieki. Amen 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ludzka podświadomość potrafi wygenerować fizyczne objawy różnych chorób podczas hipnozy, czemu miałaby nie potrafić wywołać obłędu u osoby odpowiednio zaprogramowanej? Sami tworzymy sobie demony. Umysł nie jest doskonały, a jego niewłaściwe użytkowanie stało się dramatycznie powszechne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie nie nowość, czytałem ''FiM''. Kic-anty-zapisz się do komitetu obrony d***kracji- bo mówią, że zagraża  nam dyktatura pislamu, 90 proc. kleru to pedofile.

 

Z pedofilii najbardziej cieszy się wróg Kościoła, którego wierni słudzy wykorzystują tą chorobę nawet w obrzędach kultu pedofilii satanistycznej. Ale co Ty o tym wiesz? W niezależnych mediach głównego nurtu nie powiedzieli.

 

Ciekawy zabieg na umysłach ogłupiałej gawiedzi-wprowadzić do Kościoła piątą kolumnę, która w ich oczach stanowi istotę Kościoła.

 

Jesteś filosemitą-mógłbyś objaśnić powody? To znaczy urzekł Cię procentowy udział w nkwd, czy w ub? Walka z chrześcijaństwem, kapitalizmem czy polska żydokomuna?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Egzorcyzmy to jakaś radiomaryjna masakra. Mam w planach być potępionym na wieki. Amen  - jednak jesteś wierzący

 

 

Akurat tego Tobie nie życzę, szczególnie bo cie lubię ;) .

Nawet gdybym cię nie lubił :D  to i tak posługuje sie przykazaniem.

 

"Nie życz drugiemu co tobie nie miłe"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawy zabieg na umysłach ogłupiałej gawiedzi-wprowadzić do Kościoła piątą kolumnę, która w ich oczach stanowi istotę Kościoła.

 

Jesteś filosemitą-mógłbyś objaśnić powody? To znaczy urzekł Cię procentowy udział w nkwd, czy w ub? Walka z chrześcijaństwem, kapitalizmem czy polska żydokomuna?

                 Taką piątą kolumną w moich oczach stanowiącą istotę Kościoła katolickiego jest Polski Episkopat . A o wyczynach jego najgodniejszych przedstawicieli wiem nie z FiM. . Działalność tych dzielnych duszpasterzy, o których napisałem to fakty czy mity?  Niejaki JPII twierdził, że antysemityzm jest grzechem, ale pewnie się mylił, jak to papież. Tych Żydów, których znam osobiście bardzo lubię i np. pewna lekarka- pediatra spod  Łodzi leczyła moje dziecko. Jest świetnym lekarzem. Mam w dooopie jej pochodzenie. Nie wydaje mi się, aby miała coś wspólnego z NKWD i UB. Tak jak ja  nie mam nic wspólnego z Dzierżyńskim, czy z inwazją na Czechosłowację w 1968.   Wiesz Antonio urzeka mnie też to, że za parę dni będzie masowo obchodzona rocznica narodzin pewnego Żyda z Nazaretu, mimo tego, że Żydzi panują nad światem i masowo zabijają palestyńskie dzieci, bo potrzebują ich krwi na macę ( prawdę mówi słynny obraz z kościoła w Sandomierzu ).

https://www.google.ee/search?q=obraz+z+ko%C5%9Bcio%C5%82a+w+sandomierzu&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjB052Xp-vJAhUBYw8KHdUWBn4Q_AUIBigB#imgrc=I3FzOvEznAQ8fM%3A

 

Wystarczy. Zmierzam prostą drogą do bana.

Edytowane przez kic-anty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                     Wiesz Antonio

 

Jak w reklamie Nestea:)

 

Mam nadzieję, że twierdzenia, iż żydzi gardzą głupimi gojami, nie są prawdą a wymysłem oszalałej katoprawicy, bo inaczej-głupio tak trochę ich chwalić, co nie?

 

Aj waj!

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w reklamie Nestea:)

 

Mam nadzieję, że twierdzenia, iż żydzi gardzą głupimi gojami, nie są prawdą a wymysłem oszalałej katoprawicy, bo inaczej-głupio tak trochę ich chwalić, co nie?

 

Aj waj!

Nie znam reklamy Nestea. Nie oglądam tv. Nie mam pojęcia na czym ta pogarda Żydów wobec gojów miałaby polegać? Niby czemu mięliby coś takiego odczuwać? Niejaki Marek Edelman paru gojów  nawet operował. I wielu uratował przez to życie. Wydaje mi się, że niechęć do Żydów przy jednoczesnym czczeniu jednego z nich jako Boga dla mnie jest nie do ogarnięcia. No, chyba, że Swięta Rodzina była Polakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o sobie, żeś wykształciuch-więc proszę byś pisał ''mieliby'', a nie ''mięliby'':)

 

Nie masz o wielu rzeczach pojęcia-ale wszystko w Twoich rękach-jest internet, książki.

 

Post użytkownika nad Tobą wskazuje, że w jego przypadku wszystko pasuje-poziom filmu do poziomu użytkownika, podlane sosem wielkiego ''bohaterstwa'' wobec księdza-coś a'la nergal ze swoim paleniem Biblii-łał, ale odwaga! To jest tak kiczowate w swoim prymitywizmie, w sileniu się na bycie kimś ciekawym (zwierzęta w cyrku też są ciekawym obiektem do obserwacji), że żal to umieszczać. No, ale trzeba zwrócić na siebie uwagę. Na siłę-jak się nic mądrego nie przedstawia. Chyba pstrykanie %%%nie wystarczy, pomysły się kończą, a trzeba ''zaszokować'' tandetą. No ale to margines.

 

W Twoim przypadku jest jeszcze nadzieja:) Oby Twój poziom wyrósł ponad to, co ''wiesz'' ze źródeł mainstreamowych.

 

Natomiast Ty wreszcie albo zaczniesz dyskutować w temacie zamiast  robić osobiste wycieczki, albo zaczniesz kolekcjonować warny, a ze komplet się idzie do piekła. Q

Edytowane przez Quizas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia na czym ta pogarda Żydów wobec gojów miałaby polegać? Niby czemu mięliby coś takiego odczuwać?

 

Człowiek z natury szczery zawsze ma problem ze zrozumieniem intencji nieszczerego. Dopiero musi się nauczyć, że wielu ludzi się od niego pod tym względem różni. Tak i tutaj - ja mogę nie czuć pogardy wobec innych i trudno mi zrozumieć, co może skłaniać innych, by takową odczuwać - ale zjawisko mimo to istnieje.

 

Sam nie zgłębiałem tematu kultury/religii żydowskiej i zaleceń dotyczących traktowania gojów. Jednak patrząc na to, co się dzieje (robione jest wszystko by rozbić wszelkie możliwe relacje międzyludzkie, z przyjaźnią męsko-męską na czele), co jest promowane przez media, które jednocześnie bardzo intensywnie walczą z "antysemityzmem", bezpieczniej jest jednak założyć, że mają złe intencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

 

 

Natomiast Ty wreszcie albo zaczniesz dyskutować w temacie zamiast  robić osobiste wycieczki, albo zaczniesz kolekcjonować warny, a ze komplet się idzie do piekła. Q

Kto nie dyskutował w temacie-tego skrytykowałem-a krytyka dotycząca publicznych postaw typu zaśmiecanie forum tysięcznym podpisem w stylu ""%%%%'', ''Jestem idiotą ale udowodnię to jeszcze 100 razy, by tylko coś skomentować''-nie jest krytyką osobistą-rozumiem, że jak ktoś śmieci i wypisuje dziecinne durnoty, to mam nic nie robić? Wyręczam Was-bo temu dzieciakowi trzeba dawno zabrać łopatkę za spamowanie i pisanie 100 razy ''jestem pół czymśtam''-czemu za to nie ma bana???

 

Robię wyjątek i piszę to publicznie-żebyście wreszcie zrobili ze swoim kolegą porządek, bo jemu wolno śmiecić-bo kim jest? I takie coś udziela się w dziale ''Ojcowie założyciele''-żenada.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie dyskutował w temacie-tego skrytykowałem-a krytyka dotycząca publicznych postaw typu zaśmiecanie forum tysięcznym podpisem w stylu ""%%%%'', ''Jestem idiotą ale udowodnię to jeszcze 100 razy, by tylko coś skomentować''-nie jest krytyką osobistą-rozumiem, że jak ktoś śmieci i wypisuje dziecinne durnoty, to mam nic nie robić? Wyręczam Was-bo temu dzieciakowi trzeba dawno zabrać łopatkę za spamowanie i pisanie 100 razy ''jestem pół czymśtam''-czemu za to nie ma bana???

 

Robię wyjątek i piszę to publicznie-żebyście wreszcie zrobili ze swoim kolegą porządek, bo jemu wolno śmiecić-bo kim jest? I takie coś udziela się w dziale ''Ojcowie założyciele''-żenada.

 

Też mnie to zdumiewa, że akceptowane jest takie śmiecenie. Osobiście zgłosiłem kilka przypadków, w których już nie istniała możliwość wmówienia, że wpis jest zgodny z regulaminem:

"Zaśmiecanie forum przez danego użytkownika dużą ilością postów (krótkich bez głębszej,  bądź jakiejkolwiek merytorycznej treści) skutkować będzie ich usuwaniem, a w przypadku występowania wielokrotności zjawiska, przyznawane będą ostrzeżenia, a w konsekwencji bany."

Brałem pod uwagę, że głębokość treści moderator może ocenić inaczej niż ja i zgłaszałem tylko te wpisy, w których treści po prostu nie było - i tylko z tych tematów, które mnie interesowały na tyle, że czytałem nawet wypowiedzi Pikacza - bo w większości tematów, czytanie wpisów tego autora kończę na przeczytaniu nazwy użytkownika. Te wskazane przeze mnie zostały co prawda skasowane, ale dalsze zgłaszanie uznałem za bezsensowne, skoro nikomu decyzyjnemu taki śmiecenie najwyraźniej nie przeszkadza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kic-anty, dwie uwagi

 

1. Feliks Dzierżyński był Polakiem.

 

2. Marek Edelman był wielkim polonofobem i polonożercą. Mało tego, przed wojną należał do Bundu, na wskroś syjonistycznej, prożydowskiej, antysłowiańskiej partii, powstałej w Rosji pod koniec XIX wieku. Współzałożyciel KOR - "komandosi", żydokomuna-trockiści, marksiści (KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b ), KPZU, KPU(b ), KPB(b ), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.), działał w Unii Demokratycznej, Unii Wolności, odznaczony Orderem Orła Białego przez rząd żydokomunistyczny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Sorry, że odkopuję Panowie, ale dzisiaj przypomniała mi się jedna kwestia rozmawiając z koleżanką z pracy.

Egzorcyzmy Annelise Michel.

Pewnie większość z Was była faszerowana tym dokumentem na lekcjach religii.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Anneliese_Michel

 

 

Jestem ciekaw co o tym sądzicie.

Oczywiście jako nastolatek łykałem jak pelikan. Obecnie jestem dużo jestem w stanie sobie zracjonalizować, lecz pozostała wielka niewiadoma dotycząca tej sprawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Azizi napisał:

Obecnie jestem dużo jestem w stanie sobie zracjonalizować

Wydaje mi się, że cała dyskusja nie miałaby sensu, gdyby fakt, iż wiara polega na tym, że się niektórych rzeczy nie racjonalizuje. Albo w coś wierzysz, albo nie. Wiara poparta dowodami to nauka.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bujda. Jak ciotka zaobserwowała, jaki jestem nieśmiały wysyłała mnie do egzorcystów, bo to jakiś tam demon. Egzorcysta po rozmowie ze mną powiedział tylko, że rodzina ma pomóc. I wtedy ciotka - ten się pomylił, musisz iść do następnego. Żaden z 5 mi nie pomógł. rodzina oczywiście nie pomogła, bo mają posługę w kościele. A ja mam w poważaniu katolów, którzy chodzą do kościoła, ale gdy trzeba pomóc odwracają się na pięcie, nie przyjmują tego, co mówią im ich teoretycznie przelożeni i lekarze.

 

A to nie żaden demon tylko wychowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.