Skocz do zawartości

Walka z Grażyną i Januszami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno zacząłem robotę w biurze i pracuję z dwoma Januszami po 40 i Grażyną również w okolicach 40, ja 20 lat oraz w pierwszej pracy. Grażyna ma humorki i jest nie raz wkurwiająca, Janusze jej na to pozwalają, a ja jako gówniarz, nowy w robocie itd. no nie bardzo mam jej jak dojebać. Goście tylko na nią jebią jak tamta ma urlop. Nieraz chce coś i każe czekać tracąc mój czas gdy mam inne zajęcia. Kurde tracić czas, żeby dowiedzieć się w czym jej pomóc, czaicie to??? Zastanawiam się czy jest jakiś sposób się z tego wywinąć, może macie jakieś sugestie tylko żeby nie były jakieś chamskie bo przejebane w robocie będę miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jak ja zrobiłem przyjmując się do nowej pracy. Jako, że byłem świeżak czytaj "młody" niedoswiadczyny, to stare wygi pracujące już po 15, 20 lat, zawsze będą sobie podporządkować nowe osoby aby na nich zapierdzielaly. Nie wiem jak u ciebie z umową o pracę. Ja musiałem poczekać krótki czas aby mieć na stałe. Przez ten czas zagryzalem zeby. Ale jak już z czasówki przeszedłem na nie określony, żucilem się do gardłem skurwysynom. W szczególności z jednym miałem zawsze problemy. Wkoncu na forum przy innych facetach pojechałem po gościu jak po qrwie. I tak zyskałem szacunek w śród facetów jak i w oczach mojego oponęta. Mam święty spokój i miło się pracuje. 

Co do kobiety w twojej pracy, zwyczajnie musisz pokazać silne męskie geny jak będzie chciała z ciebie robić kreatyna lub zwalala pracę na ciebie. Z początku pewnie dama się wqurwi i to nie raz, ale wkoncu nabierze oglady do twojej osoby. Kobiety lubią silnych i zdecydowanych facetów, którzy nie dają sobie wejść na głowę. 

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była i jest. Ale wiesz gdzie mi to dynda? Przychodzę, odwalam swoją robotę i mam spokój. Powtarzam, swoją robotę nie za dwóch. Przyjaciela w pracy nie szukam a tym bardziej kolegi. Pozwolisz się gonić, będą cię gnoili cały czas. I tak stracisz motywację do pracy! 

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Still napisał:

A co ty, przychodzisz do roboty plotkowac czy pracować? 

ehhh nie wyciągaj słowa z kontekstu tylko całość czytaj :) chodzi o news, że coś pierwszy raz widzę na oczy i nie wiem co zrobić bo skąd skoro nigdy tego nie robiłem. Plotki haha tego nie znoszę, tym bardziej z ludźmi 20-30 lat starszymi niż ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to widzę, na bazie doświadczeń:

 

1) Jak skurwisz pozera (leszcza) który cwaniakuje na młodszym to Twoja wartość u ludzi wzrasta, a sam Janusz też będzie Cię poważał. Prawdopodobnie podświadomie chcę żeby go skurwić, bo jest do tego przez wszystkich przyzwyczajony. :) 

 

2) Jak zawodnik jest twardszy to prawdopodobnie się wkurwi. Stawiając mu się zyskasz szacun za to, że nie jesteś mięczakiem. Zacznie Cię traktować znacznie lepiej.

 

3) Z pojebanym Januszem z zaburzeniami nic nie zdziałasz, raczej trzeba będzie zacisnąć zęby i przeczekać okres próbny. Wpierdol mógłby pomóc :P, ale to nie rynsztok tylko biuro - odpada z wiadomych względów.

 

4) Grażyny nie ma co cisnąć bo rycerstwo Cię skatuje. Zachowuj się asertywnie, żadnych darmowych nadgodzin ani wyręczania. Stawiasz jej granice i ich pilnujesz. Oczywiście pełen spokój i kultura. 

 

Na pewno nie możesz pozwolić na ustawianie Cię po kontach i wyzysk. Chyba, że jesteś całkowicie zielony i nie masz atutów, wtedy zaciskasz zęby żeby zdobyć wcześniej wymienione atuty. Dopiero później wybijasz się na niepodległość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mocny Wilk napisał:

4) Grażyny nie ma co cisnąć bo rycerstwo Cię skatuje. Zachowuj się asertywnie, żadnych darmowych nadgodzin ani wyręczania. Stawiasz jej granice i ich pilnujesz. Oczywiście pełen spokój i kultura.

Uwaga na to. Nie ruszaj Grażyny, bo wyrwiesz liścia :) (wiem z autopsji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.