Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Mocny Wilk @Dawid909 @Les
Na garsonierze nie można się zarejestrować od kilku lat, ja mam tam konto, lecz zapomniałem hasła i loginu (lub mnie zbanowali). Zgłoszenie administratorowi nic nie dało. Pewnie jakiś gruby Alfonso macza w tym palce. Ale ja znalazłem sposób na obejście limitu, lecz jest męczący. Będziecie musieli użyć w tym celu TORa. Za każdym razem, gdy wyświetli Wam się komunikat o ograniczeniu, zmieniacie tożsamość, można tak w nieskończoność. Tylko trzeba będzie sobie trochę poklikać.  

Niestety, w ten sposób obejdziecie tylko limit, ale nie uda Wam się zarejestrować. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksownik  Ja zarejestrowałem się tam kilka lat temu, a o istnieniu strony wiem od 8. Nie byłem aktywnym użytkownikiem, tzn, nie pisałem tam nic. Dokładnie nie wiem w którym momencie zablokowano możliwość nowych rejestracji, o tym, że nie można, dowiedziałem się z pewnego forum w internecie. W tym roku chciałem się zalogować i nie mogłem.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwacie ciasteczka i możecie przeglądać ponownie stronę , wyskakuje limit znowu usuwacie ciasteczka i tak w kółko

 

Ewentualnie włączacie tryb incognito i wtedy nie zapisuje, sprawdziłem z ciekawości działa :)

Edytowane przez Sparky
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.