Skocz do zawartości

Nie mogę się zdecydować na żadnego faceta.


Rekomendowane odpowiedzi

Już kiedyś autorce tematu pisałem, że ma w mojej ocenie zerową zdolność związkową. Zakładam, nawet, że wystarczy iż da się lepiej poznać dowolnemu facetowi a ten, spierdalając, zostawi obrys swojej postaci w zamkniętych drzwiach, jak w kreskówkach Disneya. 

 

Sorry @deomi ale jak czegoś ze sobą nie zrobisz, to może ewentualnie nadajesz się co najwyżej do ruchania z doskoku. Ale przynajmniej jesteś w większościowej grupie pań a w kupie raźniej ;)

  • Like 15
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi zostaw wszystkich. Jeden test już im zrobiłaś - poznali Ciebie taką jaka jesteś teraz (a przynajmniej jak się tu przedstawiasz), i nie uciekli. Chociaż  powinni. Znaczy, nieogary i może kiedyś coś z nich będzie... albo zawodnicy znacznie lepsi od Ciebie (gdzie Ty nie zorientowałaś się, że jesteś jedną z kilkunastu "urabianych" aktualnie znajomości - do paru wspólnych nocy, a potem pa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jak to kobiety mogą sobie przebierać :D 

I tak każdy z nas myśli, że jest tym wyjątkowym którym się interesuje jakaś @deomi

A tu dupa, tak naprawdę jesteś jednym z iluś tam przez te portale :) 

Chociaż w sumie zawsze było się jednym z iluś no ale okrąg był znacznie mniejszy teraz panna wybiera faceta jak gacie w lumpeksie :D 

Tu poprzewraca, tamte wyrzuci, te się zużyją to rozpali nimi w piecu aż trafi na najki nie rozpierdalajKI :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Zabawne jak to kobiety mogą sobie przebierać :D 

I tak każdy z nas myśli, że jest tym wyjątkowym którym się interesuje jakaś @deomi

A tu dupa, tak naprawdę jesteś jednym z iluś tam przez te portale :) 

Chociaż w sumie zawsze było się jednym z iluś no ale okrąg był znacznie mniejszy teraz panna wybiera faceta jak gacie w lumpeksie :D 

Tu poprzewraca, tamte wyrzuci, te się zużyją to rozpali nimi w piecu aż trafi na najki nie rozpierdalajKI :D 

Zabawne to jest to, że to tylko wygląda fajnie, a z reguły jest jak z ciąganiem srok za ogon lub wybraniem "nie tego" i próbami zagadania do "poprzedniego", który w tym czasie ogarnął inną. Karma naprawdę istnieje :)

 

Fajnie by było jakby @deomi napisała za pół roku jak wyszła na tej sytuacji, ale patrząc na to, że to kobieta wątpię żeby napisała obiektywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek by na kafe czy innych nektobietach założył wątek o podobnej treści, tyle że odwrócony płciowo - to by zżarły w kwadrans, co do kosteczki.

 

Co Ci radzić...

hmmm

Ustaw się z każdym na friends with benefits. Z czasem ustaw się na gangbang. I na bukakke :) Zobaczysz, który smakuje najlepiej.

 

Przecież każdy facet chętnie by miał cztery koleżanki, każda trochę inna i trochę do czego innego. To czemu @deomi nie może mieć? I lecimy: jeden do minetki, drugi do szpachlowania (niemetaforycznie) dziur w ścianie, trzeci do wycieczek, a czwarty od wspaniałego seksu. I żonglerka, tego na poniedziałek, tego na weekend, tego przedstawię koleżankom.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale deomi to jest typowa kobieta autentycznie :D 

Nie żebym obrażał, bo nie o to chodzi tylko o ten sposób zachowywania się i te problemy, no kuźwa typowo typowe :D 

Ale mówię nie mnie to oceniać, jakoś musimy się rozmnażać a nasza Deomi jurna i młoda więc niech korzysta z dobroci tego świata.

I Tobie Deomi życzę znalezienia jak najlepszego partnera.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Jeśli chcesz czegoś poważnego to wybierz drugiego, jeśli nie to wybierz trzeciego. Jedyny problem to Twój wiek, jeśli teraz będziesz chciała korzystać z życia to w przyszłości może być Ci ciężko znaleźć kogoś kto by chciał z Tobą być i coś sobą reprezentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Zabawne jak to kobiety mogą sobie przebierać :D

Faceci też przebierają, głównie ci bardzo przystojni, albo bogaci.

 

Odnośnie tematu.

Prześpij się z każdym. Facet dobry w łóżku, dobry w życiu. Na pewno pomoże to w wyborze.

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lalka napisał:

@deomi A spotykając się w ten sposób nie jesteś panienką na chwilę? ;)

Zakończ wszystkie cztery znajomości, ogarnij się i od nowa spróbuj. :D

Myślę, że spokojnie może trzymać ich na orbicie i spotykać się z jednym. Nie wypali - kończy z jednym i następny wskakuje na jego miejsce :). Inaczej się tego nie da rozwiązać. Tylko, że musi się z tym streszczać. Kilka miesięcy na orbicie trzymać ogarniętego chłopa nie utrzyma. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krugerrand napisał:

Jakoś nie widzę w Twoich opisach panów tego młodego i przystojnego lekarza. Co z nim? Pozbyłaś się go? Takiego "towaru"? Oblał szit testy? Nawet na bankomat się nie nadaje? Czy może po prostu na spotkanie ubrał koszulę w kolorze, którego nie znosisz?

Bo to ten piąty

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tytuschrypus napisał:
6 godzin temu, Nefertiti napisał:

ja Cię podziwiam, na tyle frontów grać? To chyba trzeba, to bardzo lubić.

Wiem, że to było tylko takie wyrażenie,

tak, dokładnie. 

4 godziny temu, tytuschrypus napisał:

ale ja na przykład mogę wprost napisać, że jej w ogóle nie podziwiam.

Również mogłabym dosadnie napisać, ale stwierdziłam, że nic to nie da, więc taka forma. Może to pomoże.

 

4 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Może gdzieś tam jest człowiek, który na serio myśli, że pisze z poważną, normalną dziewczyną i jest tam po to, żeby znaleźć drugą połówkę. Liczy na wzajemność i traktowanie serio, a tymczasem trafił na pannę co zamiast robić to samo (szukać kogoś na poważnie) urządziła sobie konkurs talentów i aż się biedna musi od nich odganiać. Dramat.

Dokładnie.

Zgadzam się z Tobą - Dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, deomi napisał:

, przy którym mialabym normalne, spokojne życie.

Myślę o zrobieniu shit testów, żeby sprawdzić jak panowie reagują w nagłych, kryzysowych sytuacjach- to może wiele powiedzieć o człowieku.

Co mi radzicie? :)

Zdecydowanie shit-test!

Napisz każdemu z nich, że jesteś w ciąży, ale nie wiesz z kim. Ten który powie, że wychowa jak swoje zapewni ci to co nazywasz spokojnym, normalnym życiem.

 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nefertiti napisał:

Dokładnie.

Zgadzam się z Tobą - Dramat. 

Biorąc pod uwagę (........)?

Jedyne co mi przychodzi do procka to:

 

Załóż zespół 4+1, grający na plaży nudystów.

Nadaj każdemu numerek z tygodnia.

Każdego obsługuj w jego dniu.

Zrób zadanie z uzupełnieniem do 7.

Dodatkowo w wolnych momentach wyczekuj w oknie na tego z Bajki....

 

Nie spiesz się, zegar nie tyka tak głośno. Przeszacowanie nie jest takie złe na pieluchach zaoszczędzisz.

Dużo kotów bezpańskich biega, coś się trafi.

 

Reasumując i to w wielkim skrócie:

 

Koleżanka na przeciwko kiedyś będzie w ciąży(zostanie matką) a jedyne co będziesz pisać to: CURWA CZEMU NIE JA!!!

(autopsja pewnej realnej pani X from real live).

 

Wybrzydzaj dalej!  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.