Skocz do zawartości

Nie mogę się zdecydować na żadnego faceta.


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie prawie każdy z którym się spotkałam podoba mi się w jakiś sposób. 

Utrzymuje kontakt z 4. I każdemu z nich napisałam, że pojechałam do pracy na miesiąc za granicę by dać sobie czas na przemyślenia.

Dodatkowo nie skasowałam konta na portalu. I piszę z kolejnymi ?

Nie wiem jak to wszystko rozegrać. 

Nie wiem jak to zrobić żeby wybrać najlepszego, przy którym mialabym normalne, spokojne życie.

Myślę o zrobieniu shit testów, żeby sprawdzić jak panowie reagują w nagłych, kryzysowych sytuacjach- to może wiele powiedzieć o człowieku.

Co mi radzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, deomi napisał:

Co mi radzicie? :)

Daj im spokój!

 

10 srok za ogon k... a raczej frajerów a nie srok.

 

Nie znajdziesz nikogo na normalne, spokojne życie dopóki nie ogarniesz bajzlu w swojej głowie.

 

Po raz kolejny stwierdzę albo poważnie zaburzona jesteś albo trollujesz.

Edytowane przez Sonic
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wybrać jednego, ale nie mogę się zdecydować. Męczy mnie utrzymywanie kontaktu z tyloma meżczyznami i pochłania ogormne zasoby czasu.

A może skoro nie mogę się zdecydować na żadnego to nie powinnam próbować z żadnym z nich?

Każdy ma swoje zalety i prawdopodobne wady.

Na jakiej podstawie decydujecie, że to ten lub ta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOMO w wydaniu portalu randkowego. Żaden nie zaciekawił na tyle by nie szukać dalej.

 

Nie wiem czego szukasz, ale weź pod uwagę, że znając wiek XXI to jeśli nie kujesz żelaza póki gorące to pewnie część z nich już robi to samo co Ty. Przynajmniej jesteście siebie warci tak na wszelki wypadek.

Spodobał mi się kiedyś filmik na temat randkowania online "how I hacked online dating" z TEDa. W skrócie - babka na podstawie własnych oczekiwań wypisała priorytety w różnych kategoriach i nadała im punktację. Ustawiła próg wejścia na odpisanie/napisanie wiadomości. A i przy okazji założyła fejkowe konto, żeby zobaczyć jaką ma konkurencję do jej wykreowanej wizji faceta. Szufladkowanie be i w ogóle, ale jak się nada kategorie to dużo to może uprościć i może nadanie nawet skali podobieństwa/różnicy też byłoby przydatne. Wtedy staje się policzalne dla Ciebie, że facet który lubi różowe misie ma +10 w stosunku do tego co woli brązowe, a absolutnie wykluczysz takiego co lubi tylko pomarańczowe.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wirtualne znajomości... Rozumiem, że ten wianuszek amantów poznałaś w ramach jednorazowych spotkań typu kawka? Wyjechałaś z którymkolwiek z nich przynajmniej na weekend? 

W każdym razie powiało loszkologicznym trollingiem na poziomie hard :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hayley Chyba troche mi się w dupie poprzewracało. 

@Komti Tak. Z żadnym z nich nie spotkałam się na dłużej, nie mniej mamy kontakt sms czy telefoniczny, co też sporo o tych gościach mówi.

 

Jestem jakaś zblazowana. 

Może już nie poczuje takich motylków jak czułam przy poznaniu mojego bylego? Wtedy miałam jakoś 18 lat teraz mam 24... wtedy niemal od razu czułam że to to. Na jego myśl, słowa, sms dostawałam spazmów rozkoszy... a teraz nic takiego, po prostu jest miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, deomi said:

r Nie :P marzę o świecie gdzie jestem tylko ja i same facety :D żarcik oczywiście, może troche kiepski ? 

Widzisz, gdybys byla bardziej skora do “internetowego exhibicjonizmu” to mialabys lepsze szanse moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi od siebie mogę Ci powiedzieć tak (taka jest moja opinia):

1. Żeby wiedzieć kogo chcesz najpierw musisz poznać siebie.

2. Facet musi Cię czymś zaskoczyć, czymś wywrzeć wrażenie, żebyś wiedziała, że to coś więcej - spytasz się czym to zależy co dla Ciebie jest ważne wróć do pkt 1 (nie chodzi o to co zrobi tylko jaki jest, mnie np. facet potrafił zaskoczyć odpowiednim tańcem, ale nie wyuczonym lecz naturalnym, po tym wiedziałam, to był punkt zapalny)

Z tego co czytam nie znasz tych facetów bliżej. Pytanie też czy łączy Cię z nimi jakieś wspólne hobby, może zacznij od tego. Nie szukaj na siłę, tylko spotykaj się z ludźmi.

 

Nie wierz w kontakty sms i telefoniczne, bo nie każdy facet jest wtedy naturalny i jest sobą. Poza tym nie widzisz go, jak się zachowuje, a mimika ciała jest bardzo ważna. Dlaczego to piszę, bo znam kilku super facetów, którzy przez telefon czy smsy są zupełnie inni niż w rzeczywistości.

 

Jeżeli chodzi o testowanie, to lepiej testować siebie, nie facetów, bo to Ty powinnaś wiedzieć czego chcesz, czy coś czujesz. Nikt Ci wprost nie powie kogo wybrać, bo Cię nie zna.

 

Moim zdaniem kluczem odpowiedzi będzie nie szukanie na siłę, poznanie najpierw siebie, a potem każdego z nich. Może próba wspólnego spędzania czasu związana ze wspólnymi pasjami.

 

A jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, zastanów się bardzo dobrze: czy każdemu z tych panów wg Ciebie czegoś brakuje? Coś Ci nie odpowiada? Jeżeli na to pytanie odpowiesz twierdząco, to odpuść sobie wszystkich, bo z żadnym nie będziesz szczęśliwa. Zajmij się lepiej sobą, zacznij spotykać się z innymi ludźmi i realizować swoje pasje.

 

Życzę szczęścia i pozdrawiam gorąco ;)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wygląd 5/10. Lat 32. Dobra praca, inżynier, często w rozjazdach i delegacjach, Wydaje się być opanowany, czasami, aż za bardzo, ja lubie słowne przekomarzanie się delikatne zaczepne zarciki- on na to nie reaguje. Mało żywy, ale to też jest plusem, nie jest tak kontaktowy by łatwo nawiązywać kontakty z innymi kobietami, chociaż dobrze się z nim rozmawia. Pomocny, oferuje pracę w swoim zespole i inne przysługi. Proponuje wycieczki. Cecha która go dobrze opisuje to opanowanie.

2. Wygląd 6/10. Pracuje w zarządzie firmy. Lat 34. Taki trochę korporacyjny cwaniaczek z wyższych sfer, ale bardzo przyjaźnie nastawiony. Mocno wygadany, fajnie operuje słownictwem, potrafi się zachować i poprowadzić rozmowę, dobrze się ubiera, typ który traktuje kobietę tak trochę po dzentelmeńsku. 

3. Wygląd 9/10. Bardzo ładna buzia, taka w moim typie. Lat 31. Pracuje gdzieś w administracji, nie wiem dokładnie. Lekko stremowany ale starał się trzymać fason- co było słodkie bo miałam wrażenie że bardzo mu się podobam. Rozmowa się kleiła. Wydaje się dobrym człowiekiem. Fajne poczucie humoru.

4. Wygląd 6/10. Szczupły młodziak 26 lat. Ogólnie spoko, bardzo przyjemny chłopaczek, ale chyba trochę za młody...

 

@TheFlorator Toć już i tak mam ich za dużo :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.