Skocz do zawartości

Wyciąganie konsekwencji z przekraczania granic


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dziś w drodze do pracy naszła mnie refleksja błędów poprzedniego związku. Tak się zacząłem zastanawiać jak na poważnie wyciągać konsekwencje z przekraczania granic.

 

W moim przypadku chodziło o niedotrzymywanie słowa, fakezerwania i wiele innych rzeczy, na które myślę, wiem, że nie reagowałem wystarczająco. Spływało to po mnie jak po kaczce.

 

I teraz w przypadku gdy masz laskę, ale nie mieszkacie razem tylko się spotykacie nie jest to problem gdyż sam możesz urządzić fakezerwanie, przerwę mówiąc, że zrywasz itp. Stawiasz panią do pionu na luzie i bez większej spiny.

 

Ale co w przypadku gdy mieszkacie razem, widzicie się codziennie, jest jakieś zaangażowanie itd? Szantażować emocjonalnie i mówić, że się wyrzuci z domu? Rozmowy tak naprawdę gówno dają bo za moment i tak laska sprawdzi czy mówiłeś poważnie. Sex też jest na chwilę. Udawanie obrażonego, wkurwionego?  Zerwanie po pierwszej akcji? Moja wyobraźnia nie potrafi jakoś ogarnąć tego tematu.

 

Tak z ciekawości jak sobie z tym radzicie, radziliście? Może jakieś przykłady z własnego doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.