Skocz do zawartości

Zęby - kontynuacja tematu w rezerwacie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie. To mój pierwszy temat w rezerwacie. Kilka miesięcy temu założyłem temat odnośnie zębów w dziale zdrowie. Jego treść wyglądała tak:

 

Witam. Mam do was pytanie. Co sądzicie o ludziach, którzy mają brzydkie zęby lub braki w uzębieniu? Jakie pierwsze wrażenie robi na was taka osoba? Mówi się, że uśmiech to wizytówka i, że jak Cię widzą tak Cię piszą. Proszę o szczere odpowiedzi. Nie ukrywam, że zdanie pań również mnie interesuje.

 

Jestem ciekaw opinii naszych Pań. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Niepowtarzalny napisał:

 

Witam. Mam do was pytanie. Co sądzicie o ludziach, którzy mają brzydkie zęby lub braki w uzębieniu? Jakie pierwsze wrażenie robi na was taka osoba? Mówi się, że uśmiech to wizytówka i, że jak Cię widzą tak Cię piszą. Proszę o szczere odpowiedzi. Nie ukrywam, że zdanie pań również mnie interesuje

Zęby są bardzo ważne. Ja zwracam uwagę na uśmiech.

Braki w uzębieniu/zaniedbane zęby są dla mnie oznaką niechlujstwa/ zaniedbania/braku higieny.

Pierwsze wrażenie negatywne - jak to jest osoba do ok.50 roku życia. Zaniedbane zęby są dla mnie oznaką braku kasy.

Powyżej 60tki ludzie różnie mają - jestem bardziej pobłażliwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Smerfetka napisał:

Braki w uzębieniu/zaniedbane zęby są dla mnie oznaką niechlujstwa/ zaniedbania/braku higieny.

Mam dokładnie to samo zdanie. Zwracam uwagę na kompletność uzębienia i widoczne ubytki.

Jest jeszcze kwestia krzywych zębów. Zadbane zęby, które wymagają leczenia ortodontycznego nie odrażają mnie, bo sama zbieram na aparat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.