Skocz do zawartości

Moje życie z mężatką w tle...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

Tak, romansowałem i romansuje z mężatką już trzeci rok... Nie pytam o to czy jest to moralne czy też nie, nie obchodzi mnie to. Do rzeczy. Jej gadanie o tym jak jej przykro w małżeństwie, jak czuje się samotnie.... bla bla bla.... standard. Niestety sam za sobą miałem nieudany długoletni związek, więc uwierzyłem że tak może być lub że tak jest. Po długim czasie pisania ze sobą, w końcu się spotkaliśmy. Wiadomo, seks i to wszystko inne. Często do mnie zaglądała i wpadała by posiedzieć ze mną i się przespać... W tej całej akcji z romansem wyszło na to, że mąż się dowiedział. Myśli, że to było nasze pierwsze spotkanie na którym o niczego nie doszło (w moim mieszkaniu). Od tamtego momentu, według słów kochanki, zmienił się o 180 stopni. Na pstryknięcie palcami. Podczas godziny zero wydzwaniał do mnie i mnie zwyzywał a jakiś czas po, przepraszał mnie za wszystko... Wracając do kochanki, ona dalej ze mną się spotyka i ma kontakt... Czasem lepszy, czasem gorszy... Ten romans nadal trwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica, że pytasz lub nie? Mi się np Twoje zachowanie od strony moralnej bardzo nie podoba i to skomentuję, bez względu na to, czy chcesz to czytać, czy nie. Miałeś wystarczająco czasu aby to zakończyć, a dalej siedzisz w tej spierdolinie - pomagasz żonie w zdradzie, krzywdzisz jej męża. Głupie teksty, że ona czuje się samotnie - która baba tak nie 'czuje' po kilku latach? To jest egoistyczne myślenie zwykłej puszczalskiej baby, nic więcej.

 

I czytając Twoją wypowiedź nie widzę o co tak naprawdę pytasz. Chcesz się wygadać? To się nie 'wygaduj' tylko zrób to co należy i poszukaj sobie wolnej kobiety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakończyłem znajomość z mężatką, o czym pisałem w swoim wątku, trwało to 8 miesięcy, 8 burzliwych miesięcy, było zajebiście...ale, 

od tamtego czasu minęło pół roku,z perspektywy czasu myślę, że było to z mojej strony ujowe, każdy facet z zasadami powinien trzymać się z daleka od mężatek i tyle, chyba każdy posiadający odrobinę empatii potrafi wczuć się w sytuację męża, któremu ktoś puka żonę...a tego chyba nikt by nie chciał ?

Wiadomo instynkty działają,ale trzeba jakoś próbować to kontrolować. Właściwie w jakim celu zamieściłeś Swój temat,chwalisz się, czy żalisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan jest tak jak piszesz. On został urobiony. Temat jest napisany by się pożalić, wygadać. Uj wie po co... Od dłuższego czasu myślę by mu podrzucić to i owo info o jego żonce. Niech chłop przejrzy na oczy. Uwierzyłbyś w sytuacje, że para spotyka się w mieszkaniu i nie ma seksu? A nick taki bo nie miałem pomysłu na inny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopa, ale sam sobie winien, przez swoje bialorycerstwo. Zresztą jak wielu z nas, gdzie baba poszła na bok. A @dewastator czuje jak samiec alfa. Jaki on wieki Alvaro Moreno, złapał ranna łanie i grzmoci ją jak popadnie. Żadna mi sztuka wyrwać głodna sexu i emocji mężatke. Za kawalera miałem podobnie. Ale byłem młody, głupi i miałem zero zasad moralnych. Po latach człowiek nabrał do głowy moralności ale karma wróciła. A tobie kolego życze aby i do ciebie wróciła. Zreszta sam twój nick mówi deswastaor - czyjegoś życia. Jak nie z tobą by się puściła to z Innym. No ale masz woj rozum i wiesz co robisz. Ciśnie mi się jeszcze parę słów ostrych na twój temat ale ćwiczę powstymywanie emocji i szkoda mi energii na ciebie. Wolę ja spożytkować na dobrej książce lub siłownii. 

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie jestem pewien, czy ten temat został założony po to, że się chwalisz, czy się żalisz. Szczerze ? Twoja sprawa, kogo tam posuwasz, lecz mnie by trochę wkurwiało gdybym wiedział, że kobieta z którą sypiam wraca do domu i sypia z mężem. A sam dobrze wiesz, że słowa a rzeczywistość  u kobiet często nie idą ze sobą w parze.

 

Pozdrawiam serdecznie,

AdwokatDiabła89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakbym był w takiej sytuacji i bym chciał to zakończyć dla dobra ogółu to dokumentowałbym każde spotkanie, spotkał się z jej mężem i postawił wszystkie karty na stół. Jeżeli facet by był ogarnięty to byśmy ją tak urobili na rozwód o jej wyłącznej winie i spaczonym imejdżem, że by sie nie pozbierała. "Zbrodnia i kara".

Troszkę poleciałem w obłoki ale może by to miało ujście ku dobroci.:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W interesie samca jest:

- wejść w związek z jedną samicą (każda kolejna samica do związku czyli poligamia = wzrost kosztów) i ją zapłodnić

- zapłodnić poza związkiem jak największą ilość samic (w warunkach idealnych = brak ponoszenia kosztów związanych z wychowaniem potomstwa)

 

W interesie samicy jest:

- wejść w związek z jednym samcem, który przejawia cechy dobrego opiekuna i rodzica

- dać się zapładniać wybranym samcom, którzy posiadają dobry materiał genetyczny

 

Tak więc, mimo, że to niemoralne (a czym jest moralność to temat na inną okazję) to jest to jak najbardziej ludzkie. Więc gratulacje i tak trzymać, matka natura była by z was dumna.

Edytowane przez Gr4nt
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koszwil napisał:

Hmm, jakbym był w takiej sytuacji i bym chciał to zakończyć dla dobra ogółu to dokumentowałbym każde spotkanie, spotkał się z jej mężem i postawił wszystkie karty na stół. Jeżeli facet by był ogarnięty to byśmy ją tak urobili na rozwód o jej wyłącznej winie i spaczonym imejdżem, że by sie nie pozbierała. "Zbrodnia i kara".

Troszkę poleciałem w obłoki ale może by to miało ujście ku dobroci.:D

Zapominasz Bracie o jednym małym szczególe a w zasadzie wielkim. Do tego trzeba mieć jaja! A tu perspektyw nie widzę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Moze i nie ma jaj, aby kopnąc w dupe swoją żonę. To raz. Dwa, nie ma jaj aby dać Ci po modzie. Bo gdy ja się dowiedziałem, to najpierw dałem po pysku a potem zaczęłem rozmawiać.  A trzy, ciekaw jestem jak myszka przyleciała by do ciebie mówiąc, odeszłam od tego nie dorajdy. Teraz będzie nam jak w niebie. Dopiero zobaczysz ile kosztuje dymanie laski nie mówiąc już o jej spierdolina w głowie która zacznie wylazic szybciej niż się spodziewasz. 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, dewastator napisał:

Dla mnie jaj nie ma ten mąż. Kto nie ma w tym wypadku jaj jest sprawą dyskusyjną

?

 

Bezdyskusyjnie największe jaja ma ta Pani, która ma providera i ruchacza jednocześnie i jest w stanie urabiać jednego i drugiego... Mam nadzieję, że nie czujesz się alfa bo to by było w tym świetle dość zabawne.

  • Like 5
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko twój punkt widzenia. Może być tak, że mąż jak i żona chcą mieć małżeństwo, które jest im potrzebne z różnych względów. Ona daje dupy tobie a on ma dwie kochanki na boku. Czyli ma większe jaja od twoich. A tak pozatym to największe jaja mają szympansy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pracując po 12 godzin on ma mieć czas na dwie kochanki, dzieci i dom? Praca niedaleko domu. @Koszwil to się okaże jak ona będzie postępować. Może którego razu się wkurwię i pójdę załatwić tą sprawę raz na zawsze? A skąd mam mieć pewność że np. mną nie pogrywa albo pogrywa? Jest cwana, to fakt, skoro kombinowała w taki sposób żeby się ze mną spotkać.
@Stilla może ją wezmę do siebie jako tykającą bombę? Nie wiem co dalej. Na razie jest dobrze tak jak jest. Mam seks, zero większych zobowiązań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.