Skocz do zawartości

Pan Nikt - Tomasz Gryguć, znakomity analityk sytuacji na świecie i w Polin.


Rekomendowane odpowiedzi

  Pan Nikt zasługuje na osobny temat z jego udziałem. W/g mnie, jest to jedyny 'jawny' i  analityk polityczny który w sposób doskonały rozbiera na czynniki pierwsze

obecną politykę światową i tłumaczy w sposób przystępny o co kaman w tej gównianej polityce chodzi. Ponadto, rozpracowuje politykę historyczną

w relacjach Stalin, Hitler, Churchill i Roosevelt. Cytując ich tajną korespondencję w tamtych czasach, min. na temat Polski.

Jedyny mankament to to że jego prelekcje są długie.

Polecam.

 

Edytowane przez Adolf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
2 minuty temu, Bullitt napisał:

No i co w związku z tym? 

W 2009 roku został dyrektorem biur w Orlenie (nie ma to jak człowiek znikąd...)
https://www.parkiet.com/surowce-i-paliwa/art23818201-orlen-wymienil-juz-wiekszosc-menedzerow-sredniego-szczebla


Działał w Platformie Obywatelskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bullitt napisał:

Co konkretnie Ci się nie podoba w jego wypowiedziach?

To że stosuje najbardziej prymitywną propagandę z możliwych - obrzuca z błotem wszystkich i wszystko tym samym kłamiąc ślepo narzucając emocjonalnie swoją propagandę. Zresztą niżej jest druga część, która pokazuje szczegóły. Wystarczy wsłuchać się w wykłady by stwierdzić, że merytoryka gościa jest zerowa. T
Kłamstwa, jechanie po emocjach, wyzywanie i zebrał sobie grono podobnych mu ludzi. Oczywiście opłacany wiadomo skąd, co także jest niżej.
 

 


"Wypowiada oczywiste kłamstwa i oskarża każdego innego o kłamanie, by wywołać u odbiorcy przeświadczenie, że wszyscy kłamią, nie ma "tych dobrych", a prawda nie istnieje."
"
Żeby już nikt mu jej nie zamknął, Gryguć założył zbiórkę przez swoją stronę https://zbiorka.pan-nikt.pl Zbierał na "platformę informacyjną", którą miał stworzyć za 180k zł Według info ze strony zebrał ponad 113k zł, a nie ma się nawet zapowiedzi serwisu. Dlaczego? Bo to lipa" ... "Albo w ogóle nie dostał takiej kwoty, a podana liczba jest efektem jego megalomanii i braku umiejętności przyznania się do porażki, albo dostał ją, ale żadnej platformy nigdy nie będzie, bo pieniądze wziął do kieszeni."

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też uważałem tego Pana za swoiste medium w dziedzinie polityki globalnej itp jednak po jakimś czasie coś mi się w tym człowieku zaczynało nie podobać. Jego przekaz często jest agresywny żerujący na skrajnych emocjach. Obraża często ludzi wokół szczególnie tych którzy mają odmienne zdanie niż jego. Nie wiem skąd ten człowiek wypłynął i skąd ta jednostronna narracja nie dopuszczająca innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.