Skocz do zawartości

Wyszło szydło z worka? Harvey Weinstein i molestowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, na pewno Bracia słyszeli to tej głośnej sprawie, gdzie aktorki i inne celebrytki po całych dekadach wywlokły przypadki molestowania przez Harveya Weinsteina. Całe Hollywood gościa skresliło i wylało na niego kubeł szamba. W efekcie powstał również ruch #metoo.

 

A teraz sprawdźcie co ujawnili prawnicy Weinsteina :) Czyli jednak nie do końca wszystko było tak czarno-białe. Niektóre z kobiet same pchały sie do łóżka.

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-6024059/Harvey-Weinstein-rape-accuser-gushes-beautiful-eyes-says-no-one-understands-like-him.html

 

 

A teraz, gwózdź programu. Gość ma kase i stac go na dobrych prawników. Pomyslcie jak skończyłby szary Kowalski w zderzeniu z takim medialnym szumem i nagonka? 

 

Jak obstawiacie, co na to powiedzą pokrzywdzone kobiety?

 

 

Edytowane przez dziadek do orzechow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie się okazało takie proste. Wystarczyło zachować pocztę.

 

Nauka dla wszystkich - nie kasujcie e-maili od kobiet, mogą się jeszcze przydać.

 

Właśnie sobie uświadomiłem, że ja pewną korespondencję skasowałem, co by było gdybym został oskarżony? Nie miałbym czym się bronić. Nadzieja w tym, ze nie jestem ani sławny ani bogaty i nie ma co ze mnie zedrzeć.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło o rozpędzenie kolejnej machiny propagandowej przeciwko mężczyznom. Nagle niby te emaile wygrzebał z archiwum? Przecież to nie XIX wiek tylko era komputerów - wystarczyło przeszukać maile od tej pani co mu zajęło 5 minut. Czas dany im był potrzebny na rozkręcenie #metoo a nie na wypsztykanie się z argumentów. Gdyby ujawnił od razu nie było by lawiny pomówień i nie byłoby #metoo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam te mejle i wygląda to trochę jak portal randkowy np. Tinder, gdzie facet z kobietą umawiają się na spotkanie, a może "coś więcej".

Dla mnie było jasne od początku, że te oskarżenia to w sporej mierze fałszywe oskarżenia, no bo kto po parunastu latach pamięta co się stało "tamtego wieczoru" z takimi szczegółami jak kolor gaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryka ma długą historię polowań na czarownice. Zaczęło się w 1692 roku w Massachussets, kiedy powieszono 20 osób za rzekome kontakty z diabłem. Co jakiś czas trzeba urządzić nagonkę, jak w latach 50-tych na komunistów. 


Apogeum absurdu miało miejsce jakieś 30 lat temu, gdy przez kontynent przeszła fala oskarżeń przedszkolanek o satanizm. Któreś dziecko opowiedziało mamie o potworach w przedszkolu, mama poleciała na policję i tak się zaczęło. Jeden budynek został nawet rozebrany, a grunt pod nim rozkopany w poszukiwaniu tuneli, w których dzieci podobno zmuszane były do udziału w czarnych mszach. Oczywiście nic nie znaleziono. Kilkoro wychowawczyń i wychowawców siedzi do dziś w więzieniach. Poważnie. 

 

Taką samą masową histerią jest me too movement. A ponieważ mamy internet, szaleństwo rozlało się na cały świat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Wyszło szydło z worka? Harvey Weinstein i molestowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.