Skocz do zawartości

Obiekty widziane na niebie.


Dodarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci, 

chciałem otworzyć temat obiektów, które można zaobserwować zazwyczaj nocą na niebie i które z angielskiego określa się mianem UFO, a po polsku NOL (niezidentyfikowany obiekt latający). 

Osobiście mam w zanadrzu dwie historie.Jedna krótsza z wczorajszego dnia, a druga z dzieciństwa, którą opowiem może później, jeśli temat spotka się z jako takim przyjęciem. Pragnę również zaznaczyć, że ja nie wiem co to było, nie będę faworyzował żadnej wersji, może najprostsze wytłumaczenie typu gaz bagienny lub balon meteorologiczny jest w danym momencie najlepszą opcją. Także zapraszam do przeczytania krótkiego opisu zdarzenia nr 1:

 

Był wieczór, piątek 03.08.2018r. godz. ok. 21:30. Ciemno, ale jeszcze widać poświatę słoneczną nad horyzontem. Obserwowane było silne światło, jakby jasna gwiazda w jednym miejscu. Po chwili światło zaczęło się poruszać i dało się zauważyć przed nim jeszcze jeden punkt, słabo świecący. Oba obiekty poruszały się torem idealnie zsynchronizowanym, jakby były połączone ze sobą. Nie wykonywały żadnych manewrów. Po prostu ruszyły i jednym tempem przeleciały po niebie w kierunku horyzontu. I teraz pytanie co to mogło być, bo być może wytłumaczenie jest dość proste.

 

Moje wątpliwości wzbudziło:

-brak jakiegokolwiek hałasu

-fakt, że obiekt był nieruchomo i nagle ruszył (wyklucza to sztucznego satelitę typu ISS)

-mniejszy obiekt przed większym (na wysokości kilkudziesięciu kilometrów musiała to być odległość rzędu kilku-kilkunastu kilometrów)

 

Co o tym sądzicie? 

Może jednak jakieś błędy po stronie obserwującego? Zmysły czasem płatają nam figle, a do tego wiele zależy od perspektywy. 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robię seriami 10 zdjęć nieba i to co znajduję na tych zdjęciach mnie zdumiewa, sam zawsze byłem sceptyczny ale zdanie już zmieniłem. Ludzkie oko nie wyłapuje po prostu tego co tam się czasem pojawia.

Edytowane przez EMKEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wy chińskie lampiony widzieliście? :D

 

Lubię tematykę UFO - wszyscy coś widzieli, nikt nie ma filmów/zdjęć. A jak już ma to nagrywane kalkulatorem.

Jak to jest, że nigdy się żaden statek obcych nie rozbił i nie wyskoczyły z niego jakieś szare/zielone ludki?

 

Wierzę, że nie jesteśmy sami we wszechświecie , ale jak dotąd nikt jeszcze nie przedstawił żadnego dowodu na to, że Obcy przybywają sobie do nas, latają po nocach świecąc światełkami, żeby było co opowiadać przy wódce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pozytywny

 

Ja Ci tylko mówię co widziałem 50 cm od siebie. Nie musisz mi wierzyć nie mam z tym problemu natomiast jeśli sam czegoś doświadczysz tego rodzaju to sobie przypomnisz o swojej postawie :P 

To prawda na takim kanale można trollować, jednak to co zostało nagrane naprawdę przypomina to co sam widziałem własnymi oczami a wierz mi jestem honorowym człowiekiem i nie walę ściemy.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś coś nadzwyczajnego?  Wyjdź z matrixa, bądź świadomy w swoim życiu. Po śmierci anunaki zabiorą Twój umysł w gwiazdy.

Anunaki, twórcy rasy ludzkiej, znacie, prawda?

 

 

Niech mi ktoś wytłumaczy co tu się odwaliło ? Fajny film. Grupa naukowców wysyła w kosmos zakodowaną wiadomość i.... otrzymują w postaci piktogramów w polu pszenicy.

Cieeeekawe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Przyjrzyj się uważnie, widać ją już wcześniej niż 15:50. W pewnym momencie zapada się pod ziemię, w moim wypadku przeszła przez ścianę.

widać. Dziwne

 

kurde, dwa posty powstały, przepraszam

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IgorWilk

 

Jest teoria, że gdy umierasz i widzisz ten korytarz światłą to właśnie nie idź tam bo przechwytują Cię i ładują powrotem na ziemię. Naturalnie byłoby byś wrócił do "domu" na regenerację, przejrzenie życia i wyciągniecie wniosków.

 

W razie gdyby to była prawda to fruńcie do światła gdzie czuć miłość a nie tam gdzie są wasi bliscy i dużo światła - ponoć to pułapka :) 

 

Swoją drogą, oni przesyłają takie kody by pobudzić świadomość ludzi, że może istnieje coś po za nami. 

Słyszałem o przypadku udokumentowanym gdzieś w Ameryce, gdzie chyba było 3 ludzi i przed nimi pojawili się obcy. Ponoć dwóch zmarło ze strachu a jeden był w ciężkim stanie psychicznym ale jakoś tam opowiedział o tym i stąd znamy tą historię.

Ile w tym prawdy nie wiem.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger chwila, ja widziałem w jakimś filmiku jak kobieta przeżyła śmierć kliniczną, opowiadała właśnie o tym tunelu. Jak przez niego przeleciała i znalazła się pośród gwiazd, bez ciała, tylko umysł.

Na końcu powiedziała, że po śmierci chce tam wracać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pozytywny napisał:

Może wy chińskie lampiony widzieliście? :D

 

Lubię tematykę UFO - wszyscy coś widzieli, nikt nie ma filmów/zdjęć. A jak już ma to nagrywane kalkulatorem.

Jak to jest, że nigdy się żaden statek obcych nie rozbił i nie wyskoczyły z niego jakieś szare/zielone ludki?

 

Wierzę, że nie jesteśmy sami we wszechświecie , ale jak dotąd nikt jeszcze nie przedstawił żadnego dowodu na to, że Obcy przybywają sobie do nas, latają po nocach świecąc światełkami, żeby było co opowiadać przy wódce.

może robią nam przez sen takie testy an wytrzymałość analną jak w South parku i tego nie pamiętamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IgorWilk

No właśnie i ponoć to jest ten trick. Spotykasz swoich bliskich i jest tam miło i przyjemnie ale musisz poprosić o to by tylko źródło życia tobą kierowało i zaprowadziło Cię w boskie i wspaniałe miejsce odpoczynku. Ponoć wtedy masz jeszcze możliwosć opuszczenia tego miejsca ale z tego co słyszałem namawiają Cię byś został wszelkimi sposobami. 

Jest to bardzo ciekawa teoria, zresztą ponoć jest siatka dusz i ci co umierają są z powrotem wciskani na ziemie a naturalnie powinni doznać odpoczynku. Są też starsze dusze, które same decydują się wbić w ten matrix i zapoczątkować jakieś zmiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISS? flara irydium? jeden z tysiąca innych satelitów?

 

Może zainstaluj sobie na telefonie apke w stylu Heavens-Above

https://pl.wikipedia.org/wiki/Heavens-Above

 

Wtedy łatwo możesz, od ręki :P, sprawdzić co tam leci/świeci w danym miejscu nieba. Więc nie ma problemu ze spiskami, czy inwazją kosmitów z andromedy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.