Skocz do zawartości

Temat zniknął z forum


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu wczesnym rankiem zobaczyłem tutaj  - wydaje mi się, że w Świeżakowni- temat (założony pewnie przez jakiegoś jajcarza) opisujący jakiś dzień i przemyślenia: chłopak opisuje dzień jak to się obudził, chodził po Krakowie, chciał kupić czy też kupił alkohol, pytał się o której ekspedientka kończy pracę itd.

Tekst był satyryczny, ale według mnie napisany z polotem.

Widzieliście to też?

Teraz zniknął - dlaczego? (A nie np. został przeniesiony na ścianę hańby?)

Domyślam się tylko, że temat był napisany przez wroga M. Kotońskiego i jeżeli tak i komuś się będzie chciało odpowiadać to proszę o lakoniczną odpowiedź.

Od razu wyjaśniam - nie promuję tutaj żadnego hejtu ani tym podobnych napasowań/stalkingu i tym bardziej nie jest związany żadnym porozmieniem z kikolwiek źle życzącym założycielowi i gospodarzowi forum, po prostu pytam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten temat i być może jestem przewrażliwiony, ale śmierdział mi on takim "incelostwem".

Nawet jak wyjebali z forum go to według mnie słusznie, bo jeden dwa takie chore "śmieszne" tematy i forum będzie pokazane jako miejsce gdzie się wrzuca historyjki incelowskie. Pierdolną screenshota i nikt nie będzie pytał czy ktoś pochwala czy nie, będzie widać, że historyjka jest temat żył ludzie się wypowiadali znaczy, że myślą podobnie i są tego samego kalibru.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth 

To historyjki z życia wzięte,w których zrobiono z kurwy logike i zwykłe sytuacje życiowe są dobieranie pod teze,że "kobiety to kurwy, tylko wykorzystują na kase lecą, oszukują, nie chcą fajnych wrażliwych chłopaków, są fałszywe, już się do tego przyzwyczaiłem" mnie jwięcej pomieszanie negatywizmu z toksycznością i interpretowanie rzeczywistości na swoją modłę. W te historyjce mniej więcej bohater miał żal do dziewczyny pracującej w sklepie czy barze, która zwyczajnie była dla niego uprzejma, że na uprzejmości się tylko skończyło bo jej się podobał kto inny.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.