Skocz do zawartości

Piękna listwa wypłacona w pełni zasłużenie menelicy


WąsatySamiec

Rekomendowane odpowiedzi

To się musiało stać!! prędzej czy później to się musiało stać. Upokarzanie długotrwałe, bicie,plucie obrażanie jego dzieci jak w końcu chłop wybuchł to jest gadanie "co Ty kobiete?". To jest właśnie ta przemoc, która ma płeć (głównie w statystykach, bo długotrwałego znęcania się psychicznego nikt nie widzi).

 

Swoją drogą śmieszy mnie  akcja

-Daniel mame biją, co robić ?

-Zresetuj streama.

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem zdziwiony tym zajściem. Już od dawna myślę, że Jaca powinien wyginać do Drawska albo do Szwecji, zanim wydarzy się jakaś tragedia.

Gocha to w tym momencie strzęp człowieka, może go kiedyś sprowokować, on niefortunnie ją uderzy i dojdzie do patologii* a potem ćwiara lub dożywocie może grozić.

 

Gdy przypominam sobie streamy Magicala z marca/kwietnia zeszłego roku z czasów słynnego remontu oraz jeszcze starsze i porównuję z aktualnymi shotami, jestem w szoku, że w ciągu kilkunastu 

miesięcy można się tak stoczyć. Kiedyś to była IMO rodzina umiarkowanie dysfunkcyjna, ale nie było dramatów większych, jakoś powoli żyli mimo wszystko, teraz lepiej nie mówić. 

 

*D.M kiedyś czasem miał powiedzenie "patologia jest jak ktoś umrze".

 

BTW Łukasz na innych szotach był wyszczekany, tutaj już tylko głos mu się łamał i było widać, że jest wystraszony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.