Skocz do zawartości

GameOver


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, swatpoland napisał:

Deal jest taki że nie znasz jej i mnie i nie wiesz czego się spodziewała

Co ma ciężka rozmowa do jakiegokolwiek ubioru? Też uważam, że to było zbędne i słabe. Jeśli piszesz na forum X, to musisz mieć świadomość że X będzie ocenione. Jeśli chcesz, żeby oceniać całokształt, to musisz się nim podzielić. Na przykład napisać, po co to było. Tak to działa. Ja na razie uzasadnienia nie widzę, dlatego wydaje mi się to bardzo słabe i zbędne, powodujące potem niepotrzebny dysonans u panny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, tytuschrypus said:

Ja na razie uzasadnienia nie widzę, dlatego wydaje mi się to bardzo słabe i zbędne, powodujące potem niepotrzebny dysonans u panny. 

Uzasadnienie jest proste - przyjemność z dowalenia jej. Tam myślę.

Jeśli kazał jej się ładnie ubrać to miał świadomość jej reakcji. Jaka by ni była, dobra czy zła, jakiejś się spodziewał. Chyba, że coś pominąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wrotycz napisał:

Uzasadnienie jest proste - przyjemność z dowalenia jej. Tam myślę.

Ja też tak myślę, ale autor zasugerował, że nie wszystko wiemy i że ona wiedziała, że będzie poważna rozmowa, więc nie sądzę, żeby się nam przyznał do takich pobudek. Bo to niskie pobudki.

 

Dla mnie to pastwienie się i myślę, że nikt dysponujący minimum empatii ani nie chciałby być tak potraktowany, ani nie powinien traktować tak innych. Ja kończyłem wszystkie moje związki i nie wyobrażam sobie czegoś takiego.

 

Jeden z nich ułożył się kiedyś tak, że ja podjąłem decyzję, przyjechałem, a tam czekała na mnie kolacja - niespodzianka, niemal restauracyjne danie, wino - "na zgodę". I powiem szczerze, że jestem zadowolony iż byłem konsekwentny, ale powiedzenie pannie że to koniec i nie chcę tego dłużej kontynuować wymagało asertywności i sporego wysiłku, bo wyobrażałem sobie, jak się czuje. Traktujmy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.