Skocz do zawartości

Komentarze kobiet pod filmem zemsty zdradzonego mężczyzny.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Parę miesięcy temu natknąłem się na ten film. Zwróćcie uwagę na komentarze. 

 

 

 

Quote

Ale gość jest pizda:D Masakra tragedia:D siebie ośmieszyłes po całości

 

Quote

Ty pusty chłopie DOROŚNIJ ....A takie sprawy między sobą ....Pajac...Wcale się nie dziwie ,że odeszła ....

 

Quote

Prawdziwy facet?ty do tekiego sie nie rownasz prawdziwy facet nawet po rozstaniu nie obraza tak swojej bylej kobiety , w koncu ja kochales...

 

 

Oczywiście jest wiele odpowiednich komentarze, ale niektóre.... meh.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację poziom tych komentarzy kobiet to jak zwykle jest jakaś kurwa czarna dolina, mimo iż idę przez czarną dolinę zła się nie ulęknę (postawy kobiet)...

Swoją drogą te mechanizmy racjonalizacji i wypaczania argumentów są niesamowicie - niesamowite.

 

"Szkoda mi ciebie, ale ten film tylko cie pograza. Pokazuje, ze jestes malym cholerycznym kmiotem. Mezczyzna nawet zdradzony powinien zachowac sie z honorem. Gdybys zrobil jej ostatni raz herbate, usiadl z nia przy stole i powiedzial, zabierz kochanie swoje rzeczy, skrzywdzilas mnie i tego nie moge ci wybaczyc. Przepraszam tez za wszystko co ja zrobilem zle. Zegnam cie i zycze ci mimo wszystko szczescia. To by ja zamurowalo. Zdala by sobie sprawe, ze stracila prawdziwego mezczyzne a tak? Miotajacy sie kmiot budzi jedynie litosc. Szukanie spermy bylo zenujace jak i caly film."

 

Tak baba, z którą dzieliłem łoże, życie i mam jeszcze jej kwiatka kupić na pożegnanie po zdradzie i dać jej pierniczka oraz przygotować herbatkę by głodna nie wyjechała ode mnie... Nosz ja pier.....

 

  • Like 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Mezczyzna nawet zdradzony powinien zachowac sie z honorem.

Kwintesencja manipulacji społecznej. Takie niestety panuje przekonanie. Oczywiście jak zawsze, kobieta stwierdza co to mężczyzna powinien, zwłaszcza w sytuacji gdy chodzi o rzecz spierdoloną przez kobietę. To jest masowy szczyt bezczelności.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus

 

Jest tak jak napisałeś ale mnie osobiście strasznie zaczyna denerwować racjonalizacja i właśnie takie teksty kobiet jak ten powyżej. Zdaje się, że kolejne czerwone pigułki przechodzą przez mój układ pokarmowy, generalnie jakaś zmiana się we mnie zaczyna dziać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

denerwować racjonalizacja i właśnie takie teksty kobiet jak ten powyżej.

Spokojnie, jestem pewien że z czasem nabierzesz dystansu :) Racjonalizacja jest stara jak ludzkość, ciężko coś z nią zrobić. Wszystkich dotyka. Wejdziesz na dowolny temat w necie to też ją spotkasz, z kolegą porozmawiasz to też ją spotkasz, tu na forum ją spotkasz przecież też. 

 

Ale faktycznie Red Pill powoduje, że na takie rzeczy człowiek robi się wyczulony jak byłe prostytutki na seksualizację kobiet, że tak to ujmę ;) W takich momentach warto sobie trochę odpuścić wyszukwianie w necie takich rzeczy, bo te komentarze to jest rak, więc czytanie ich to tak jak wskoczyć na główkę do szamba i wkurzać się, że śmierdzi :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się z wami nie zgadzam, o ile większość komentarzy to jest na zasadzie

 

" huru duru, jak on śmiał, ją przyłapać. A co jam mój mnie przyłapie, JAK JA SIĘ BĘDĘ WTEDY CZUŁA, on o tym nie myśli"

 

tak przyznaje 2% racji do tekstu:

 

"Szkoda mi ciebie, ale ten film tylko cie pograza. Pokazuje, ze jestes malym cholerycznym kmiotem. Mezczyzna nawet zdradzony powinien zachowac sie z honorem. Gdybys zrobil jej ostatni raz herbate, usiadl z nia przy stole i powiedzial, zabierz kochanie swoje rzeczy, skrzywdzilas mnie i tego nie moge ci wybaczyc. Przepraszam tez za wszystko co ja zrobilem zle. Zegnam cie i zycze ci mimo wszystko szczescia. To by ja zamurowalo. Zdala by sobie sprawe, ze stracila prawdziwego mezczyzne a tak? Miotajacy sie kmiot budzi jedynie litosc. Szukanie spermy bylo zenujace jak i caly film."

 

Rozumuje tak, kobiety podniecają się silnymi mężczyznami, a silmy mężczyzna potrafi być szczęśliwy sam. Tu widzimy faceta co z jednej strony kończy związek ale też jednocześnie trochę pokazuje siebie jako ofiarę, albo za bardzo pokazują 'patrzcie jaki jestem silny' i to jest odbierane negatywnie.

 

Jak sobie tak wyobrażam emocje takiej kobitki to:

Wariant 1: Spotykają się, zostaje poinformowana ze jej rzeczy są w kartonie i ma wyjść. Facet żadnych żali i żadnego 'wiesz jak się czułem kiedy ....'

Wariant 2: Dociera do niej ten film.

 

No i tak myślę ze ten film osłabia wrażenie 'silny facet' w oczach kobiety, a to tylko dlatego ze zawarty w nim przekaz odbieram jak "Zobaczcie jak mnie skrzywdziła, jaka suka"

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RRRR_WWWW napisał:

No i tak myślę ze ten film osłabia wrażenie 'silny facet' w oczach kobiety, a to tylko dlatego ze zawarty w nim przekaz odbieram jak "Zobaczcie jak mnie skrzywdziła, jaka suka"

No bo tak ten film go przedstawia. Widać dużo żalu, wręcz psychozę pewną. Ból dupy tego gościa niesamowity. No, ale lekcja będzie bolesna i na całe życie. Kredyty, lepsze auto... Ehh. W każdym razie - za taki tekst powyżej to wysadziłbym soczystego strzała w twarz tej komentującej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej nawet na szczerość się zebrało. Pewnie przez nieuwagę pokazała prawdziwe oblicze współczesnych kobiet - wypadek przy pracy. 

Quote

szczerze, ja bym go ruchala grubasa lepiej tyle że mądrzej A ona jest głupia bo zbyt młoda 21 lat to ciągle debil i dlatego się przejechala A ty grubasie opasly nie jesteś ani dzentelmenem ani tym podobne skoro nagrywajac opowiadasz światu czegóż to dla niej nie zrobiłeś cioto tak jesteś ciota i zwykła parowa:)) Tylko się nie poplacz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny komentarz ? chciwej kobiety Basièńka Bacha.

 

Ja pierdole jaki dupek szok !!!! Pierscionek ,laptop koncert,to może ma ci jeszcze kase za jedzenie oddać !!!! Masakra i dzięki Bogu że tak się stało kto by wytrzymał z toba sorry!!! Aż strach pomyśleć co by było po ślubie !!! Szok

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wspomnę o tym łóżku biednym bo co z tym zrobić i jak tam spać skoro się posuwali kolega z jej pracy i ona.

Znaczy nie - przepraszam ! Nie posuwali tylko sprawdzali swoje wymiona, bo to trzeba tak kulturalnie jak kobiety mówić. Nie należy mówić, że zdradziła tylko iż zmieniła partnera.

No i pamiętajmy według pań z YT należy ugościć ją chlebem ze smalcem i ogórkiem by się nasyciła po tych zdradach i lizaniu penisa, znaczy się sprawdzaniu smaku wymion. Ona biedna nie wiedziała co robi albo jeszcze lepiej... przyśniło się jej, że uprawia namiętny seks i musiała to zrobić tak jak Kora tyle, że w realu :D 

Wiadomo sny trzeba sprawdzać bo a nóż jakiś się sprawdzi i co wtedy ?

 

Nie wiem już co na to wszystko mówić ale kobiety się zachowują jakby coś im się w mózgu nie wykształciło i w między czasie w czasach młodości by wszystkie po kolei przypierdalały głową w huśtawkę we wczesnej młodości.

Inaczej tego skomentować nie jestem w stanie bo jak ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RRRR_WWWW napisał:

Rozumuje tak, kobiety podniecają się silnymi mężczyznami, a silmy mężczyzna potrafi być szczęśliwy sam. Tu widzimy faceta co z jednej strony kończy związek ale też jednocześnie trochę pokazuje siebie jako ofiarę, albo za bardzo pokazują 'patrzcie jaki jestem silny' i to jest odbierane negatywnie.

To jest pewnie rzeczywiście przyczyna takich komentarzy, tylko ja bym tutaj szedł o krok dalej i zastanowił się, czy znów w pewien sposób "rozumiejąc to" nie wpadamy w babskie manipulacje i nie słuchamy się tego, kim ma być zdaniem kobiet "silny" facet. Facet został oszukany, przeżywa, dzieli się z tym i to jest dla mnie zrozumiałe. A że dla ogółu nie jest i on jest słaby, a powinien być silny, honorowy, zacisnąć zęby? A to jest właśnie niekorzystne dla mężczyzn programowanie społeczne.

 

Dla mnie wniosek z tych komentarzy i tego co piszesz jest taki, że po raz kolejny potwierdza się, jak kobiety brzydzą się słabością, nawet chwilową, a jak pociąga je mający je w dupie samiec.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Koleś szukał tylko pretekstu żeby ją z furią wyjebać. Ona już wcześniej chciała odejść, a on przecież zainwestował w nią tyle kasy. To właściwie nie była zdrada, bo wcześniej zakomunikowała mu że się rozstają (on szukał mieszkania dla siebie). Nie usprawiedliwiam jej, nie wiem czy pukała się wcześniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżka z filmu w poście otwierającym (wrocławski wyrzucacz) raczej się naszej sprawie (to znaczy: Sprawie) nie przysłużył. Trochę histeryk, miało być chyba w zamyśle twarde rozliczenia a wyszły jakieś szlochy zaniedbanego blokersa w zagraconej klicie. Mógłby sobie darować, bo pokazał światu się ze słabej strony. Każdy pewnie miał takie słabe momenty (na dobra, ja miałem :) ), ale żeby upubliczniać? W każdym razie oczywiście komentarze pokazują jak prosty i przewidywalny jest ten świat: ludzie jadą po nim mając na uwadze jego wygląd. Trzymam zakład, że jakby tę samą akcję zrobił jakiś fajny wystylizowany adonis z sześciopakiem (niech bedzie, ze nawet w tym samym bloku) to komentarze byłyby na zasadzie "pluń na tę bladź, jesteś super, co za k&^%a, itd.".

Od dłuższego czasu zauważam, jak dobry wygląd i forma Ci wiele rzeczy robią, ot tak. Proste i prymitywne, a jakie skuteczne.

W każdym razie na pewno ten koleś swoim stanem (nadwagą) raczej sobie sprawy nie ułatwił (zmniejszył swoje szanse na wierność narzeczonej). Szkoda, ale może to go zmotywuje. Chociaż, jak mówiłem, takim filmem mógł sobie przywiązać niezłą kotwicę i śmierdzący bagaż na wiele lat do przodu. 

 

Co do filmu nijakieg'o  - to chyba jakaś inscenizacja. Kino puste, wypowiedzi pani głośne i wyraźne, operator kamery już gotowy, bohaterowie wchodzą w gotowy kadr. 

Edytowane przez Paterialista
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, przecież to białorycerz w "naturalnym" dla siebie środowisku. Beta-provider/sponsor, miś do tulenia, od ruchania był ktoś inny :D   Podręcznikowy przykład, gościa nie jest mi nawet żal, może zawita tu do nas kiedyś na forum i gałki oczne zaczną dopiero postrzegać rzeczywistość taką, jaką jest.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.