Skocz do zawartości

Komentarze kobiet pod filmem zemsty zdradzonego mężczyzny.


Rekomendowane odpowiedzi

Tak kończą biali rycerze. Słuchajcie jak on się dla niej "poświęcał" (czyli zachowywał się jakby musiał ją przekupić by w ogóle się nim interesowała): na 20 000 się dla niej zadłużył; wycieczki, skoki ze spadochronu, laptop, wstawał razem z nią żeby robić jej kanapeczki do pracy xD, sprzątał, gotował, niańczył, fundował, zapewniał rozrywkę, brzuszek masował, zwalniał się z pracy by księżniczce służyć... a co ona dla niego zrobiła? Spała z nim? Była miła? To jakaś wyjątkowa kobieta warta tego czasu i pieniędzy?

 

Nie, zwykła polka dla której nowy kolega z pracy to rarytas na tyle by nie moc się opanować i dać się zaliczyć w łóżku narzeczonego.

 

Gość tyle dla niej robił. Nie mogła zwyczajnie, uczciwie powiedzieć "nie odpowiadasz mi, chcę zakończyć nasz związek" a potem zabrać swoje rzeczy i wyjść?

 

No nie, bo jej się to bardzo opłacało. Pewnie publicznie jak większość kobiet głosiła emancypację, niezależność finansową i czuła dumę, że zarabia. A prywatnie musiała udawać i dzielić łóżko z facetem, który nie był dla niej atrakcyjny ale miała z tego korzyści (chyba taka łagodniejsza forma prostytucji dla cnotek).

 

I jak on kurwa mógł się tak upokorzyć? Sam się przyznaje, że "wiele razy przez nią płakał bo traktowała go jak frajera". No NIE gościu! Sam się traktowałeś jak ostatni frajer. Ona tylko na tym korzystała bo mogła, bo jej pokazałeś że można robić z tobą co się chce a ty się co najwyżej popłaczesz. Zero wymagań, zero konsekwencji, zero jakiegokolwiek godności... naiwność dziecka u trzydziestoletniego faceta. Bardzo przykre.

 

Tak jest jak ktoś szuka szczęścia na zewnątrz. Facet wypieprzył te pieniądze i energię na śmietnik, bo druga osoba sprawiała, że czuł się lepiej. Gdyby to zainwestował w siebie, zmienił nastawienie to miałby 20 takich klaudii na zmianę, ZA DARMO.

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś robisz, to rób to dobrze. Jak już bierzesz pannę pod skrzydła to taką, która potrafi zdradzać, a nie jakąś ofermę.

Panowie, tak samo. Jak zdradzać to w taki sposób aby się nikt nie dowiedział! ?

 

Jak tłumaczą panie wybryk damulki? Ano tak. Załóżmy, że damulka jest złodziejem. Głupim złodziejem. Dobiera się do bankomatu. Jebu dup łomem, bankomat otwarty, kasa na wierzchu i... system obronny pstryk, obrzygał na niebiesko pieniądze i w dodatku obrzygał kieckę damulki, więc, ty jebany bankomacie, tępaku jak mogłeś skrzywdzić złodziejkę czyjegoś czasu, czyichś uczuć, kurwa w dodatku pierścionek na palcu, ZARĘCZYNOWY, bankomacie frajerze powinieneś dać się ojebać, wydoroślej durna maszyno.

No tak powiedzą durne kwoki, no tak, pfff, prafdzify bankomat by jeszcze dodrukował kasy, no, no tak

 

Dobierajta ludzie konkretne zawodniczki, u których nigdy nie wykryjecie zdrady, a sami jak już zdradzacie to ma być to zdrada doskonała.

Tak tak, wiem tak się nie robi, ona taka nie jest ani wy☺️

 

Takie filmiki uświadamiają mi, że za głupotę powinni skazywać ciężką pracą w kamieniołomie. Jebać całymi dniami w kamień. Przy zmęczeniu wielce prawdopodobne że skazany walnął by się w łeb powodując śmierć lub nieznaczne zmądrzenie.

 

Nie no żartowałem z tym......bankomatem!!!

 

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli to prawda, to zachowanie tego kolesia było mega żałosne. Ja rozumiem jego wkurwienie, ale takie rzeczy powinno załatwiać się między sobą. Zdradziła go a typ się w ten sposób żali? Czy może pokazuje jakim jest kozakiem pakując swoją ex? W ogóle źle zrobił że ją spakował, sama się powinna lafirynda spakować... chociaż może lepiej nie, bo wtedy z zemsty opróżniłaby całe mieszkanie. W każdym razie publikując ten film koleś stracił resztki godności. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Towarzysz_Winnicki said:

koleś stracił resztki godności. 

Komenty bab pod tym filmem są typową babską gadką. Biorą siostrę w obronę, i to normalne. 

A co do gościa...cóż, nie dziwię się babom po częsci, że padają komenty, że jest żałosny, bo jest. Ten film to taki krzyk "zobaczcie jak cierpię! Byłem fajnym misiem, a ona nie doceniła). Pranie brudów na forum jest zawsze żałosne. 

No i jeszcze jednak kwestia - znamy relacje tylko jednej strony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nijaki napisał:

Na yt można znaleźć pełno filmików pokazujących prawdziwą naturę kobiet

HAHAHA dobre - na moim etapie życia jak by mi taka pańcia zaczeła robić takie jazdy, wydarłbym się na całe kino - NIE PODOBA CI SIĘ MIEJSCE TO SPIER....DO DOMU. A w domu bym ją spakował i wywalił na zbity pysk.

 

Już sobie wyobrażam co sie dzieje jak są sami jak ona na niego naciera, awantury krzyki itp.  Widać, że on jej nie pasuje bo sukcesu ostatnio ne było żadnego i czym się pochwalić przed psiapsiułami? Ona ma go za ofiarę i frajera i fajtłapę - jest dla niej nikim, zerem. Widać że go nie szanuje. Szkoda mi tego faceta - ale sam sobie winien.

 

Ostatnią pańcię wykopałem po tym kiedy podczas wczasów rozmawialiśmy przy stole i z fochem wstała obróciła się i odeszła pewnie myślała że będę za nią biegł i przepraszał - to był jej pierwszy i ostatni foch. więcej się do niej nie odzywałem a po powrocie z wczasów wywaliłem walizy na chodnik i chłodno pożegnałem. A ponoć mnie kochała bardzo - hahaha. A facet jest piz....dą że pozwala sobie na takie zachownie. Powinna dostać porządny opierdziel przy wszystkich za zachowanie. Jedno słowo mi się cisnie na usta - powalona su...ka.

Edytowane przez rarek2
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2

A teraz wyobraźmy sobie, że ta kobieta o której piszesz poszłaby do innego faceta (pewnie poszła) i inny facet okazałby się mieć takie samo podejście jak Ty. No to do innego - i też miałby takie podejście. I tak dalej i tak dalej. W końcu to by przetresowało takie Panie i bardzo szybko zaczęłaby się pilnować, bo wiedziałaby, że walizy za drzwi i wykop z mieszkania przy takim zachowaniu.

Właśnie o to chodzi i właśnie dlatego trzeba tę myśl z tego forum rozpraszać na wszelkie środowiska - aby coraz więcej facetów to rozumiało i postępowało z takimi księżniczkami krótko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do autentyczności tego nagrania - może być prawdziwe. Nie brak idiotów którzy swoim imieniem i nazwiskiem piorą publicznie rodzinne brudy na Facebooku, mam na liście kilka takich osób, dlaczego nie mieliby odwalać takich akcji na YT?  

Druga sprawa - nie byłbym pospieszny z pakowaniem komuś walizek, czy to kobiecie, czy facetowi. Ja rozumiem, że w takich sytuacjach silne negatywne emocje przeważają nad rozumem, ale jeżeli osoba jest zameldowana i mieszkanie należy np. do faceta to i tak nie może od tak sobie wywalić swojej żony za drzwi, bo się skurwiła. Dopóki osoba jest zameldowana w mieszkaniu to ma prawo w nim przebywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lxdead napisał:

Podręcznikowy przykład, gościa nie jest mi nawet żal,

A mnie jest go żal, bo ten koleś to jest taki właśnie biały rycerz, który był w każdym z nas. W każdym z nas, którzy jak pocieszni idioci w dobrej intencji byli przyjaciółmi, kolegami, tamponami i providerami swoich partnerek myśląc, że tak się powinno postępować. Jest mi go żal tak, jak było  będzie mi żal każdego, kto musi przełknąć gorzką czerwoną pigułkę. Jest mi go żal, bo widzę w nim każdego z nas, który dostał w dupę i dopiero wtedy zaczął kminić o co chodzi w tym wszystkim.

A wy fratres pamiętacie, teraz-alfy-jak-Bóg-silni (...i jak Szatan złośliwi :) ) w jakich okoliczościach trafiliście na forum?

 

Być pipą i biały rycerzem zdarzyć się może. Szczęśliwy ten, kto się opamitał i drugi raz nie popełnia tych samych błędów głupio oczekujać innego efektu.

 

Wreszcie - jakby mi o nie było żal i nie miałbym choć odrobiny empatii, to byłbym jak ten Krzychu z pracy, co mu tę Klaudię zerżnął na kanapie, zaraz obok regału na którym leżał pierścionek zaręczynowy.

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

W każdym razie publikując ten film koleś stracił resztki godności. 

Nic nie stracił, godność to się traci złym i podłym czynem, a nie taką - histeryczną, i owszem, reakcją. 

 

49 minut temu, AR2DI2 napisał:

Pranie brudów na forum jest zawsze żałosne. 

 

Co proszę??

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paterialista napisał:

A mnie jest go żal, bo ten koleś to jest taki właśnie biały rycerz, który był w każdym z nas. W każdym z nas, którzy jak pocieszni idioci w dobrej intencji byli przyjaciółmi, kolegami, tamponami i providerami swoich partnerek myśląc, że tak się powinno postępować. Jest mi go żal tak, jak było  będzie mi żal każdego, kto musi przełknąć gorzką czerwoną pigułkę. Jest mi go żal, bo widzę w nim każdego z nas, który dostał w dupę i dopiero wtedy zaczął kminić o co chodzi w tym wszystkim.

A wy fratres pamiętacie, teraz-alfy-jak-Bóg-silni (...i jak Szatan złośliwi :) ) w jakich okoliczościach trafiliście na forum?

 

Być pipą i biały rycerzem zdarzyć się może. Szczęśliwy ten, kto się opamitał i drugi raz nie popełnia tych samych błędów głupio oczekujać innego efektu.

 

Wreszcie - jakby mi o nie było żal i nie miałbym choć odrobiny empatii, to byłbym jak ten Krzychu z pracy, co mu tę Klaudię zerżnął na kanapie, zaraz obok regału na którym leżał pierścionek zaręczynowy.

 

 

Pewnie i masz racje, ja sam nie musiałem doświadczać takiego syfu dokładnie na własnej skórze, na oczy przejrzałem mając 22 lata, będąc w Holandii. Widziałem sporo przykładów za granicą, do tego dochodził rozwód mojego ojca z matką. Sporo rozmyślam i po prostu zauważyłem że coś nie jest halo. Po powrocie do Polski trafiłem na parę kanałów na YT o tematyce redpill i MGTOW, później trafiłem na audycje Marka. Może dlatego taka moja reakcja, ciężko jednak nie uśmiechnąć się pod nosem (nie żeby cieszyło mnie czyjeś cierpienie) gdy gościu wymienia jak to ją sponsorował, co to jej nie kupił i jaki nie był dobry, koniec końców to podręcznikowy przykład klasycznego białorycerzenia i "misiowatości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Marek Kotoński napisał:

godność to się traci złym i podłym czynem, a nie taką - histeryczną, i owszem, reakcją. 

Wydrukować i zawiesić w widocznym miejscu. Do czego to doszło, że to ten gościu ma się wstydzić tego, iż kurewstwo napiętnował głośno. 

 

Histerycznie, emocjonalnie, ale jest to w jakiś sposób zrozumiałe. Reakcje pań wiele mówią o ich instynktach, wiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Marek Kotoński said:

piszesz jak kobiety, które pochwalają zdrady. Niby dlaczego ma o tym nie mówić publicznie? Bo się okaże że cnotka to zwykły szon?

Piszę o tym, że prywatne sprawy się z reguły załatwia w domu, a nie wywleka żale na forum publiczne. To się kiedyś nazywało "prywatnych brudów się nie pierze na forum". 

Co ma jedno do drugiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie związku cechował się białorycerstwem, ale jak wyszły krzywe akcje, zrobił to, co powinien. A to, że to nagrał i upublicznił - weźmy pod uwagę, że dopiero co się dowiedział, a pańcia była z nim jednak po słowie. Trudno się dziwić, że dostał wkurwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne kurwa.

Jak faceta spotka coś dla niego strasznego to ma siedzieć cicho, nie unosić się, być jak skała, nie mówić o tym nikomu i nigdzie.

Natomiast gdy samiczce się coś przydarzy to ta już ma prawo do przesadnej histerii, płaczu, obwiniania wszystkich o wszystko, prania brudów, wysrywania się w obcych ludzi.

 

A my mamy tłamsić w sobie najbardziej negatywne emocje zamiast dać im ujście, bo przecież to takie "męskie".

Będziemy się z tym gryźć aż w końcu przełoży się to na problemy fizyczne i psychiczne.

Samiczka się powysrywa, popłacze, poklepią ją po ramieniu i odżyje jak nowa. Mało tego, jeszcze będzie uznawana za wzór bo przecież "taka silna i tak dzielnie sobie poradziła".

 

Ciekawe skąd taka ilość samobójstw wśród mężczyzn? Może przypadkiem bali się komuś powiedzieć o swoim problemie bo jeszcze ktoś powie, że jest niemęski i żałosny?

Jebać to. W każdym mężczyźnie powinien od czasu do czasu przebudzić się demon zniszczenia który ma w dupie to czy wywala swoje emocje na światło dzienne i rozpierdala problemy w pył.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ElChico napisał:

A to, że to nagrał i upublicznił - 

A ja myślę, że może warto zacząć nazywać rzeczy po imieniu i piętnować takie zachowania. Zobaczcie, jaki znak czasów. Kiedyś panna spotkałaby się z ostracyzmem społecznym. Teraz gościu jest jechany i wyszydzany. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - koleś jest typowym białym, który to rodzaj zachowania jest piętnowany tutaj na forum ciągle za głupotę.

2 - sam sobie zgotował ten los. Przypuszczam, że gdyby mu wcześniej ktoś powiedział, że głupio robi kupując jej prezenty, włazi z d itd to by zareagował agresją.

3 - solidaryzowanie z nim odbywa się na zasadzie "bo to facet". 

4 - baby reagują jak reagują. Żadne półśrodki typu "tresowanie" ich nic nie dadzą. Zmiana przyjdzie dopiero kiedy będzie to odgórnie sankcjonowane i ujęte w ramy prawne i społeczne. 

5 -  emocje są zawsze złym doradcą.

6 - mógł wyjść z tego jak zwycięzca. Ochłonąć, usiąść przed kamerą spokojnie, z kamienną miną, i stanowczym spokojnym zniżonym głosem powiedzieć coś w stylu " film ten nakręciłem żeby przekazać coś jednej latawicy. Dostałaś wiele, ale wybrałaś rżnięcie po kątach jak cichodajka. Wybrałaś, wylatujesz z mojego życia bo nei jesteś godna w nim być. Materac spalę bo jeszcze śmierdzi po tobie i twoim koledze z pracy. Ciuchy i rzeczy pakuję do wora. Czas na  odebranie dwa dni. Uprzedzasz mnie mailowo, bo nie chcę widzieć więcej tej mordy. Jeśli w tym czasie się nie zgłosisz, śmietnik. Tyle w twoim temacie". 

Wtedy komentarze byłyby o 180 proc inne. Baby same by go broniły. A tak wypadł jak rozżalony młokos, który urządza teatrzyk z lataniem, skakaniem, minami itd. 

Komentarze pod filmem pokazują jak baby gardzą białymi. 

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak jak większość tego forum przed połknięciem pigułki. Ci którzy go piętnują, sami zapomnieli co byli w stanie zrobić dla cipki. A większość nawet dalej jest w stanie wiele zrobić, tak działa ta magiczna grota właśnie.

 

2. Tak jak każdy z nas sobie taki los zgotował. Nie uczą tego w szkołach, uczą tylko na filmach ale czegoś zupełnie odwrotnego.

 

3. I chwała wszystkim za to!

 

4. Reagują tak jak im się pozwala na to.

 

5. Pełna zgoda, ale emocje to emocje i nie zawsze da się nad nimi zapanować. Dlatego nazywane są emocjami.

 

6. Samice nigdy by go nie broniły. Mają w dupie każdego faceta i jego interesy, będą przytakiwały białym rycerzom którzy go wyśmiewają oraz same go będą lżyły.

A wynika to z prostego faktu, że każda samica mniej lub bardziej świadomie zdaje sobie sprawę, że ona też może mieć "chwilę słabości", a wtedy inni również staną w jej obronie.

Dbają tylko o swój obecny lub przyszły interes.

 

Komentarze byłyby inne tylko w przypadku gdyby gość był super przystojniakiem z mocną szczęką, kruczoczarnymi włosami i spojrzeniem od którego wilgoć im spływa aż po kostki. Lub...gdyby był bardzo bogaty.

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.