Skocz do zawartości

Jakie zawody przyciągają kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Iceman84PL napisał:

To może nas oświecisz jak ty imponujesz kobietom co??

Mógłbym napisać co o mnie mówili i to imponowało kobietą,  a prawda to nie było.  Czyli bandziorstwo

 

Generalnie mój świat od jakiś kilku lat nie toczy się wokół kobiet  / kobiety a wokół mnie tak że jest mi obojętne zainteresowanie kobiet moją osobą. Ale rozumiem jak hormony wala w głowę i panna się b.podoba, ze facet chce zaimponować aby ją zdobyć. No cóż trzeba wyczuć co na pannę działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Iceman84PL napisał:

Czyli taki Bad boy z ciebie no to akurat działa na kobiety?

Głupoty rozgadywane przez kumpla który wiedział ze laski łykają takie brednie  to i będą d...y dawać nam.

 

Ja się okazywałem chamem co najwyżej, który w środku był rycerzem. Oczywiście ze dziewczyny i żalu dupy uchyliły,  nie jedna, ale szacunku nigdy nie było !

 

Na usprawiedliwienie dodam ze nie było forum / ani netu w tamtych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Sundance Kid said:

sikorki kręcą panowie z zawodami, które wskazują na prestiż albo kasę oraz wysokie ambicje życiowe (za wyjątkiem modeli i trenerów osobistych, ciekawe czemu się tam znaleźli ;) )

 

Trener osobisty ma jakoś autorytet i pewnie też wygląd.

Model ma wygląd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry trener personalny sporo zarabia, dobrze wygląda bo musi mieć formę, w dodatku ma kontakt z wieloma atrakcyjnymi kobietami (dowód społeczny) więc spełnia praktycznie wszystkie wymogi SMV.

Na całe szczęście zawody informatyczne i pokrewne (programista, DB admin, tester itd) są bardzo dobrze płatne, ale nie przyciągają aż tak kobiet, bo nie są społecznie aż tak atrakcyjne jak lekarz czy prawnik no i to jest dla kobiet nudne i często takie osoby są introwertykami, więc w ogóle 0 pociągu seksualnego i decydujący argument braku atrakcyjności: nie można pochwalić się koleżankom.

Więc można spokojnie sporo zarabiać i nie martwić się, że jakieś pijawki będą próbowały się przyssać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno programista. Moja ex miała koleżankę, której facet jest programista. Laska cwana i tyle. Potrafiła trzymać na orbicie 10 typów. Więc pytam mojej ówczesnej dziewczyny. Dlaczego to robi? Odpowiedziała mi, że jej koleżanka chciałaby jeszcze poimprezować. Po spotykać się z facetami. I ten jej obecny chłopak to fajnie by było gdyby pojawił się 5 lat później. No bo taki typ osoby z którą się powinno budować przyszłość. 

 

Kolejny Zawód to automatyk oczywiście. 

 

A i kiedyś na tinderze gadałem z laska która twierdzi, że ma wysokie wymagania. I nie poznała jeszcze normalnego lekarza. Każdego którego poznaje okazuje się, że wyruchał pół Katowic na tinderze. No i prawnik. 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.