Skocz do zawartości

Miesiąc czystości - accomplished


michau

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie to co sądzicie :)

 

Dzisiaj mija mi pierwszy miesiąc bez alko i bez niko.

Zero, null.

Samopoczucie OK, sądziłem, że mnie będzie skręcać, a tu pozytywnie do przodu.

Postanowiłem zmądrzeć po wypiciu samotnie prawie pół litry. Rano się obudziłem z kacem, zanieczyściłem łazienkę, i z refleksją "na chuj mi to?"

I dzisiaj zaczynam drugi miesiąc, z jednym dniem dyspensy na urodziny kolegi. Chociaż, jak się zastanowić, może nie będę na nich pił?

Co się tyczy petów - to paliłem z nudów.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!

Sam nie palę od ponad 4 lat, w ustach alkoholu nie miałem od ponad sześciu miesięcy.

Ja na Twoim miejscu już bym do picia i palenia nie wracał.

Może pojawi Ci się takie miłe uczucie, że jesteś na 100% gotowy, niezamulony, o 3 nad ranem w sobotę trzeba będzie wsiadać za kółko (np. DB7 :) ) i ratować świat, a Ty jesteś zawsze gotowy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cortazar

Dziękuję. 

Krwiodawcą jestem już zasłużonym, ok 14 litrów oddałem, a teraz oddawać nie mogę, bo jestem w grupie ryzyka pod kątem pytania o nowych partnerów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy  ? 

 

EDIT

W ankiecie jest pytanie tylko o nadużywanie alkoholu, wiec abstynentem być nie trzeba.

Edytowane przez michau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie nachodzą. To jest właśnie dziwne :) Książkę poczytać, wywiad na 7 metrów pod ziemią (polecam "Byłem księdzem"; facet opowiada ze swadą) obejrzeć, na portalu z laskami popisać. Nie ciągnie mnie do alko.

 

Papierosy? Wziąłem z miesiąc temu jednego macha, to mi się tylko morda skrzywiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.