Skocz do zawartości

Młoda dziewczyna - warto, czy lepiej odpuścić?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Rexer napisał:

Chłopaki laska ma wyje*ane, zaproponowałem wyjście na kawę w poniedziałek wieczorem (do końca tego tygodnia byłem w szpitalu), a ona że "kurcze, z miłą chęcią ale niestety pracuje od poniedziałku do piątku do 17 sierpnia a od 20 mnie nie ma już". Hm, no dobra ale to nie jest praca do 20 godziny (do 16) i weekend wolny. Nie no zamiast powiedzieć że jej nie pasuje czy coś to się wymyśla jakieś pierdoły. Nie rozumiem, czemu niektóre z nich mają problem z powiedzeniem, co naprawdę myślą. Nie mam żalu ani nic, bo przecież nie każdy każdemu odpowiada, to normalne. Ale po co owijać w bawełnę ?

Wybacz, że zapytam, nie doczytałem: które spotkanie to miałoby być? Oczywiście chodzi o takie sam na sam. 

 

Generalnie jeśli tak napisała to raczej odpuściłbym temat jeśli sama nie odezwie się niebawem (nie za pół roku!) i nie zasugeruje wyraźnie, że chce się spotkać. Konkretnego zaproszenia się nie spodziewaj, raczej aluzję. Tak samo nie spodziewaj się, że panna Ci napisze, iż nie chce się z Tobą spotkać. Zrobi tak może 1 na 10 albo na 20. Bardzo rzadka sytuacja. 

Jaka lekcja dla Ciebie? Naucz się od kobiet wygaszania znajomości gdy nie jesteś zainteresowany. Zamiast unosić się honorem, jak tu niektórzy piszą, albo składać wielkich deklaracji (nie chcę cię kobieto etc.) lepiej rób jak one. Po cichu. Bez gniewu i wielkich słów. Tak jest najlepiej. Wtedy pokażesz siłę. Żadnych głupich tekstów i udawania, że ciebie to nie rusza. To widać wtedy na kilometr, że rusza, więc bądź jak skała. 

Jeśli jest na serio zainteresowana to sam zobaczysz, że niebawem się spotkacie. Jeśli będzie chciała pisać z Tobą, ale wykręty na temat spotkań - wygasasz powoli znajomość. Odpisujesz po czasie, bez uniesień, nie chamsko i chłodno, ale bez inicjatywy. Coraz mniej i mniej aż sama odpuści. Nie szukasz koleżanki tylko dziewczyny. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bullitt napisał:

Żadnych głupich tekstów i udawania, że ciebie to nie rusza. To widać wtedy na kilometr, że rusza,

Hahaha przypomniał mi się tu jeden tekst jakiegoś chłopaka z forum. Chyba jest na ścianie hańby albo wyleciał. "Mam teraz na nią wywalone po całości. W końcu nie interesuje mnie z jakim jebanym Alvaro się spotyka czy jakimś innym pajacem.". Coś w ten deseń :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt to miało być pierwsze spotkanie, po tym w pracy. Chciała jakoś głupio mnie okłamać, ale jej nie wyszło. Tak mi się przynajmniej wydaje. Bo chyba nikt na takie coś by się nie nabrał. Chyba teraz odpuszczę i ewentualnie gdy ona napisze, zadziałam. 

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.