Skocz do zawartości

dziewczyna nalega na obrzezanie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

jestem Kacper i w zasadzie to nie wiem czy to właściwa część forum ale chciałbym poniekąd zachowanie mojej laski to manipulacja.

Jesteśmy ze sobą już praktycznie 4 lata i w maju na naszą kolejną rocznicę zrobiłem przełomowy krok i postanowiłem się oświadczyć
Niby wszystko ok ale od pewnego czasu moja dziewczyna między wierszami wspomina że chciałaby mieć obrzezanego męża, że to same plusy i że w stanach każdy chłopak tak ma
( ona ma tam rodzinę i chodziła do szkoły w okolicach Chicago ) początkowo obracałem to w żart, ale z czasem stało się to coraz bardziej uciążliwe. wspomina o tym ze swoimi koleżankami i hihoczą a ja czuje się zakłopotany, mówi mi że wtedy wyglądałbym atrakcyjniej i bardziej męsko oraz to że to same plusy a mnie to kilka dni poboli. Ostatnio też stała się bardziej chłodna i odmawia mi oralu mówiąc że wolałaby chłopaka bez napletka. Dodam ze dbam o siebie codziennie biorę dwa razy prysznic i myję penisa. Sam nie wiem co o tym myśleć bo z jedej strony ją bardzo kocham a z drugiej strony nie wiem po co wykonywać zabieg bez wskazań medycznych ( stulejki nie mam )
Nie wiem też jakby patrzyli na mnie inni faceci w szatni albo kumple z którymi sporadycznie gramy w nożną a w szatni jesteśmy nago, pamiętam ze z kumpla który był obrzezany zartowali dość długo.
Co zrobilibyście na moim miejscu? Miał ktoś może podobną sytuację albo jest obrzezany i może powidzieć jak to jest?
Czy to nie troche manipulacja z jej strony?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś troll? Straciła haj hormonalny - nie pasuje jej wszystko, że kutas krzywy, prosty, za mały, za duży, za średni...  Jaka różnica czy masz kawał skóry na chuju? Zrobienie takiego zabiegu dla panienki zachcianki to skrajna głupota. "mówiąc że wolałaby chłopaka bez napletka" "wspomina że chciałaby mieć obrzezanego męża" - po takich tekstach kazał bym jej delikatnie wyp.... i jeszcze bym się dopytał, czy może chłopak z zawodu chirurg plastyczny by jej nie spasował. 
"jedej strony ją bardzo kocham" chłopie wylecz się


Po za tym przeczytaj regulamin forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cię interesuje jak by na to patrzyli koledzy ? Ja w tym nie widzę powodu do zainteresowania i żartów. 
Ale pomysł twojej pańci jest do bani. Bo ona by chciała, a jak jej cipka ? Ma śliczne równe, gładkie, niepowichrowane małe wargi nie wystające bardzie ponad duże ? Jak nie to na zabieg cipkę poprawiać bo takiej lizał nie będziesz. Albo cycki niech robi. Chłopie jak nie masz wskazań medycznych to nic nie rób z napletkiem. Goły żołądź będzie mniej wrażliwy na bodźce i mniejsza przyjemność z orala, seksu. I co ona taka znawczyni jakie mają w stanach ? To aż tylu ich tam miała ? 

Opamiętaj się bracie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się umiemy bawić, albo nie. Brak awatara, brak przedstawienia się. Bracia, jak widzicie coś takiego, to zwracajcie uwagę delikwentowi-świerzakowi i się nie komentujcie. To kompletny brak szacunku, gość wbija jak do stodoły, nie zapoznaje się z regulaminem i od razu zakłada tematy.. eh.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.