Skocz do zawartości

Podatek od bezdzietnego singla


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mogę płacić pod warunkiem, że:

comment_iuUOeyb0wc46LkJWBJOVbyRlvAmHX9Qi

 

Nawiasem mówiąc - a co z homosiami ?

 

No i druga sprawa odnośnie bykowego - ciekawe ile trzeba będzie dać w łapsztala odpowiedniemu lekarzowi by ten wystawił zaswiadczenie o bezpłodności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@archOstatni raz, tak prosto jak się da - żadne Twoje iście kobiece odwracanko kotka ogonkiem nie zmieni tego, że jako przykład tego, jak dobrze rządzi PiS i jak świetnie działa 500+ podałeś wskaźniki (malejące bezrobocie + wzrost średniego wynagrodzenia), które mają taki sam trend jeszcze przed rozpoczęciem ich rządów. Skompromitowałeś się w ten sposób. Nie bez złośliwości dodam - nie pierwszy raz.

 

W dniu 10.08.2018 o 14:49, arch napisał:

Punkt po punkcie proszę się odnieść

Ani mi to w głowie. Czemu? Już pisałem, ale jeśli dla kogoś to za dużo literek i za trudne wnioskowanie, powtórzę:

 

W dniu 10.08.2018 o 13:57, tytuschrypus napisał:

Nie idziemy, tylko z Ciebie szydzę, a Ty nawet tego nie widzisz. Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam świadomość, że to nie jest zasługa PO, a jeśli jest to w małym stopniu, tak samo jak wzrost po 2004 wielu wskaźników to nie zasługa ekipy, która wtedy rządziła, tylko wejścia do UE. 

I jeszcze jedno:

 

W dniu 10.08.2018 o 13:14, arch napisał:

najniższe bezrobocie w historii to fakt - END OF STORY -  czyli WYNIK rządów PIS

Tym zdaniem udowodniłeś, ile naprawdę masz wspólnego ze statystyką w ogólności, a z korelacjami w szczególności. A jeśli coś kiedyś na studiach liznąłeś, to za taką herezję powinni przynajmniej cofać zaliczenie z przedmiotu. O tempora, o mores... Na marginesie - na podobnie "logicznych" przesłankach jest ukuta od czapki większość Twoich śmiałych tez.

 

Jak tam, specjalista już się wypowiedział na temat uderzania z bara kobiet w celu zemsty na tej płci? Udało się znaleźć rower za 100 zł na daleki wyprawy? Jakaś nowa książka zwiększająca pewność siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się właśnie, że na tym forum Korwin jest tak mało lubiany. Przecież pomijając już poglądy polityczne, Korwin to jeden z bardziej ogarniętych samców i znających naturę kobiet. Nie wierzycie to przeczytajcie jego książkę pt. Vademecum ojca. Do ściągnięcia z sieci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2018 o 23:10, arch napisał:

Nie, to jest wynik dobrych rządów PIS, rozruszania gospodarki 500plus w wyniku czego zmniejszono rozwarstwienie społeczne, odzyskaniem miliardów na oszustwach z podatku VAT. 

 

500+ jest sfinansowany z trzech źródeł: a) kredytu b) ucięcia inwestycji c) rygoru podatkowego, którego drugą stroną jest żądza wywłaszczania przedsiębiorców; poza tym uszczelnienie VAT to zasługa JPK. A który rząd wprowadził JPK? No który?

 

Rozruszanie gospodarki darmowymi pieniędzmi przećwiczyliśmy za Gierka. Pięć lat prosperity, potem piętnaście lat kryzysu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.